Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@ccocco ahoj ja si myslím že hotel Boss je pre takú malú svadbu ideálny aspoň čo som videla podľa fotiek :-) ale naozaj netuším ako to tam je s návlekmi a s cenou ale šak sa choď opýtať alebo ak tam hneď nechceš ísť osobne tak im napíš mail ako to je s týmito vecami a uvidíš či ta vôbec cena záujme :-) no a bohužiaľ pokiaľ chceš zohnať tie ľepšie veci tak musíš začať plánovať skôr dopredu aspoň sálu, hudbu, fotografa :-D
Odpovedať
ozaj prečo tu mám fotku iba ja :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ja tiez este nemam predstavu, ale kdesi je tu o tom diskusia a tam som citala, ze by to malo byt nejak tak, ze liter vina na hlavu a pol litra tvrdeho na hlavu.. fuu :-D plus este vina do vysluziek... no a teda, biele a cervene vino, vodka, nieco ovocne a nieco hnede :-D to je asi taky zakladny vyber, ci? :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ja nemam ziadnu normalnu aktualnu fotku :-D
Odpovedať
@lillian18 no ja som tiež niečo také čítala ....ja som rozmýšlala biele červené víno, fernet obyčajný a citrus a neviem či borovičku alebo vodku plus ešte domáca slivovica bude pretože drahého babka páli takú dobrú a viem že by bola určite nahnevaná keby sme nedali aspoň na okoštovanie :-D aj keď ja až taký tvrdý alkohol naozaj nemusím :D ozaj ja mám dilemu s tými výslužkami pretože u drahého dávajú na výslužky iba zákusky. :-| neviem ako to mám urobiť
Odpovedať
@lillian18 a určite máš fotku a nie len normálnu ale aj peknú :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 idem em davat vodku , hrusku a metaxu , a k tomu biele a cervene vino
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no tak keby bolo na mne, tak tvrde by vobec nemuselo byt, ja tvrde nemozem ani vidiet :-D ved s vysluzkami uvidite, podla ceny vina a tak :) ja este tiez neviem co s tym.. no dobre, idem daco pohladat, nech vies, s kym pises :-D
Odpovedať
@lillian18 haha vidíš a zase niečo spoločné ja by som tiež tvrdé nemusela mne sa všetci smejú že pre mna je tvrdé aj zlatý puschkin :-D a tie býslužky tak ja som našla aj lacné víno len keď u drahého to vôbec nedávajú tak neviem ale do vtedyje ešte ďaleko hádam sa svokra k tomu nejako vyjadrí :-) a vydíš aku super fotku si našla :-) konečne viem s kým píšem :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no mne upne staci ku stastiu biele vino :-D no ved uvidite ako s tymi vysluzkami, casu je este dost :) alebo miesto roztopenych kolacov budete davat len flasu vina :-D
Odpovedať
@lillian18 :-) tak aj to by bol nápad len neviem čo by na to povedala rodina :-D by ma asi zožrali :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 ja sa uz neviem dockat toho mnozstva kolacov, co budeme mat doma, mnaaam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 ani mi nehovor ja ešte toho ako bude mamina a svokra stresovať že sa topia :-D ale ja nie som škodoradostná :-) inak mna hádam k tým koláčom ani nepustia :-) síce na druhej strane aby sme pri tom zhone na tie koláče mali vôbec čas ;-)
Odpovedať
@alexandra1402 no tak ochutnat kolace predsa treba! :-D to je dolezite! :-D aj ked mam taky pocit, ze mna bude uz tyzden pred svadbou boliet brucho zo stresu :-D ved to bude horsie ako statnice :-D
Odpovedať
@lillian18 no ja mám tiež taký pocit :) som sa smiala že či vôbec pred oltár od stresu prídem :-) kto ta ide viesť pred oltár???
Odpovedať
@alexandra1402 no to este neviem, lebo ocina uz nemam... a nenapada ma ina vhodna osoba na tuto ulohu, takze bud sama (ale to neviem ako by som tam dosla, lebo by ma asi odvalilo na pol ceste z toho stresu, ze su vsetky oci na mne) :-D alebo potom ze by sme sli spolu so zenichom...
Odpovedať
@lillian18 no ja tiež oca nemám takže tiež ma nikto nenapadá rozmýšlala som tiež že by som si to tam odcupkala sama ale ako ty hovoríš asi by ma kleplo na pol ceste :-N ja som chcela aby ma ženich čakal pred oltárom takže so ženichom asi nie možno ešte že by ma mamina odviedla aj keď asi je to divné čo?
Odpovedať
@alexandra1402 no jasne, vidis, to ma nenapadlo, mamina je dobry napad.. vobec by to nebolo divne.. bolo by to uplne normalne.. ;-) a asi to aj tak spravim..
Odpovedať
@lillian18 tak mna nikto iný nenapadol kto by ma mal viesť k oltáru. A ona bysi to zaslúžila a zase keď nemám oca a ani ty tak by to mohli všetci brať normálne no nie? Nikde predsa neni napísané že ta k oltáru musí doviesť muž ....
Odpovedať
@alexandra1402 ano, urcite.. je to uplne normalne a ked nas vychovali len mamy, tak sa to inym ludom urcite nebude zdat zvlastne. urcite je lepsie, ked ta k oltaru vedie mama ako keby ta tam mal viest nejaky chlap z rodiny, ku ktoremu nemas nejaky blizsi vztah.. :) ved tam ide len o to, ze niekto, kto nevestu vychovaval ju teraz da muzovi, ktoreho bude nevesta vychovavat po zvysok zivota :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 to si napísala perfektne s tým mužom :) :-D :-D :-D ja asi teda ostanem pri tej mame pretože naozaj nemám nikoho bližšieho :-) nech si už každý hovorí čo chce, aj tak je to len minútová záležitosť :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ved aj ja sa tu smejem, ze co som to vyprodukovala za myslienku :-D nikomu sa to nebude zdat divne, praveze to este vsetci pochvalia, ze je to pekne..
Odpovedať
@lillian18 tak ale to bola super vyprodukovaná myšlienka :-D :-D :-D som sa zasmiala :-D drahý že čo sa smejem a ja že to ti radšej nepoviem by si sa urazil :-D
Odpovedať
no vychádza to tam 27 eur na osobu a je v tom zarátané: predjedlo - polievka - 1.hlavné jedlo - 2.hlavné jedlo - kapustnica - švédske stoly - káva - minerálka - obsluha - výzdoba - nájom miestnosti...dnes sa tam chceme íst pozriet...tak som zvedavá
Odpovedať
@alexandra1402 ja som mojmu povedala, ale len pokrutil hlavou, ze sa radsej nevyjadruje :-D
Odpovedať
@katarinan tak to máš dobrú cenu keď v tom máš všetko ja si obsluhu musím zaplatit sama ale je to iba 100€ a výzdobu keby chcem tak tiež 100€ ale ja si chcem robiť vlastnú výzdobu takže to nejak nerieším. A v tej výzdobe máš zarátané aj návleky na stoličky?
Odpovedať
baby neviete kolko vyjdu take kolace na svadbu?
Odpovedať
@lillian18 to je dobrá otázka ale ja už radšej ani nechcem vedieť čo koľko stojí :-) sa to všetko bojím dať aj na papier :-)
Odpovedať
alexandra1402 - myslis navleky na stolicky v sale? ano aj tie su v cene...ak si videla teda tie fotky na nete tak vsetko tam je aj kvetiny...som si vsimla ze sa snazia aj mineralku zladit s vyzdobou..teda pokial to ide...
Odpovedať
@katarinan hej hej návleky na stoličky som myslela tak to máš potom fajn :-) pre mna je ta sála studená ale myslím že pekná výzdoba to spraví :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?