Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
ozaj dievčatá..neboli ste niektorá kuknut salu na Vlčincoch pod kostolom? podla tych fotiek co som nasla sa mi to bohvieako nepaci...kde vsade ste hladali? dakujem za rady....
Odpovedať
@lillian18 jaj takže to bude ešte prekvapenie že ako si sadnú čo? Naši rodiačia sa zoznámili samy ani neviem ako.....
Odpovedať
@katarinan ja by som nezniesla aby sa mi niekto do toho staral ..... ja som hladala po celej žiline ale u mna to proste vyhrala Slovakia ja som nemala čo viac riešiť ta sála je krásna neni studená nemá žiadnu kúpelkovú podlahu :-D a má terasu takže ľudia čo fajčia možu fajčiť na terase a nemusia chodiť pred hotel ..... Tie vlčince jedna baba tam teraz tu na mojej svadbe mala svadbu a mala spravenú krásnu výzdobu tak aj ta sála vyzerala pekne ale s inou výzdobou sa mi moc nepáčila tak neviem kukni toto: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/tel...
Odpovedať
@alexandra1402 aaale myslim ze si sadnu, nase mamy su podobne typy, takze myslim, ze problem nebude :) inak s tou podlahou, jedine co mi vadi na nasej sale, je ta podlaha :( komunisticka :-D no ale co uz.... prezijem :-D @katarinan a vy o Slovakii neuvazujete?
Odpovedať
@lillian18 tak ale pekná výzdoba dokáže spraviť všetko a nemáš kdesi foto svojej sály alebo je aspoň nejaká stránka???
Odpovedať
lillian18 - no neviem...cenovo ma to vyjde asi rovnako ako v tom vurale....ale nemam moc na vyber..pojdeme to asi aj tam pozriet a poriadne sa popytat....kamoska tam ma svadbu v septembri a ona vravi, ze sa jej to tam strasne paci...no uvidime...musim nieco vymysliet, lebo potom aby bolo este volne...
Odpovedať
@katarinan a kukla si ten linka čo som ti poslala podla mna ta sála s tou výzdobou bola veľmi pekná hm???
Odpovedať
@alexandra1402 vyzera to tam takto: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/zoj... inak ten link, co si poslala na tu salu, tak je to pekne, to osvetlenie spravi velmi vela :) @katarinan neviem no.. vobec neviem ako ta sala vyzera a kde je, ale keby som ja bola zo Ziliny, chcela by som len Slovakiu :)
Odpovedať
@lillian18 jej krásnu sálu máš hneď by som ju brala škoda že v Žiline taká neni budeš mať okrúhle stoly???
Odpovedať
@lillian18 a inak to osvetlenie naozaj spraví vela videla som aj nasvietený kulturák a bol nádherný :-)
Odpovedať
@alexandra1402 chcela by som okruhle stoly, nech je to trosku ine ako ta klasika, ze stoly do U, to je otras.... a ja chcem Slovakiu.. :-D vymenime? :-D ale take nasvietenie, to je asi trosku drahsie, ci?
Odpovedať
@lillian18 asi áno keď som si písala s tou babou tak ona mi hovorila že jej to nasvietil Dj takže to mala asi v cene Dj neviem ale zase každý Dj nemá také svetlá. Inak koľko by stále také samotné nasvietenie sály povedzme do jednej farby netuším ale je to krásne hneď by som brala :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 aj ja by som to hned brala :) no ale tak vydam sa aj bez toho :-D
Odpovedať
@lillian18 tak ono by sa dalo vydať bez vela vecí len keď je to také pekné :-)
Odpovedať
alexandra1402 - pozerala som to...tá výzdoba, teda cela farebna zladena do ruzovo oranzovej to bolo naozaj pekne...pôjdeme sa tam v sobotu pozrieť.hadam maju aj viac fotiek tam...
Odpovedať
lillian18- no pojdeme sa aj tam kuknut....hadam nieco vymyslime..
Odpovedať
@katarinan určite sa choď popozerať, keď to vidíš na živo je to predsa iné ako na fotkách možno sa ti nakoniec zapáči úplne iná sála ako si chcela :-) budem držať palčeky nech nájdeš takú čo sa ti naozaj páči. A rozhodni sa podla seba veď je to tvoja svadba. A ja každému kto mi povie že niečo prehánam hovorím že predsa sa vydávam len raz za život :-) teda dúfam :-)
Odpovedať
@alexandra1402 suhlasim s tebou... aaa uz sa pomaly chystas vybavit aj nieco ine okrem saly? hudba? kamera? foto?
Odpovedať
@lillian18 ja posledné 4 dni mávam akési blbé sny o svojích ex priateloch tak neviem či mi to už hrabe alebo čo. Alebo sa moc sústredím na svadbu alebo to nemá nič spoločného. Takže teraz som to moc neriešila. Ale keď tak nad tým rozmýšlam cez víkend idem na Slovensko tak asi zajednám tu hudbu. A čo ty???
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ja ze mi ides napisat, ze mas blbe sny o expriateloch, tak nevies, ci sa vobec chces vydavat :-D ja nemam nic a ani sa mi nic nechce :-D ale mala by som najst nejakeho dj a starejsieho...
Odpovedať
@lillian18 :-D nie to nie len mi to prišlo také blbé také sny keď som bola taká zažratá do tej svadby :-D ale inak ani mne sa nič nechce keď to je ešte tak daleko ....a ideš mat teda Dj???
Odpovedať
@alexandra1402 no ja chcem urcite DJ, nad zivou hudbou som ani nerozmyslala.. predsalen DJ ma vacsi repertoar ako kapela... len ho este najst :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nam odkedy prešiel rok do svadby, intenzívne myslím na svadbu a najradsej by som uz vsetko riesila , v lete chceme kupit uz alkohol , nech potom toho nemame vela
Odpovedať
@lillian18 no ešte aj to že keď natrafíš na blbú kapelu tak viac odpočíva ako spieva a hrá :-D ja aspoň viem medzi kým sa rozhodujem zažila som svadbu aj s tým Dj aj s tým druhým čo aj spieva a zabáva.
Odpovedať
@ivka219 a kolko a aky alkohol idete kupovat? a kolko asi ratate, ze to bude stat? ja nemam vobec predstavu, kolko by som mala ratat na alkohol... @alexandra1402 no tak to mas fajne :) ja urcite tiez chcem niekoho odskusaneho, fakt radsej priplatim, len nech je naozaj dobry...
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 metaxu uz aj mam , to kupujem z rakuska , vzdy ked idem domov , a ked natrafim na akciu .... a este vodku a hrusku.... to musime zratat kolko nam toho treba , ale berieme to za velkoskladnu cenu ...potom podam blizsie info
Odpovedať
@lillian18 niekto nám už na tej svadbe zahrá:) inak s tým alkohol minule som si sadla že teda idem spočítať koľko nás asi to alko bude stáť ale ako som si sadla tak som sa aj postavila a išla robiť niečo iné :-D ja vobec netuším ako to mám narátať že kto čo pije baby radte budeme mať 75 ludí aj foto kameramanom a hudbou :-) kolko mám rátať alkoholu. Inak alkohol chceme kupovat vo velkosklade každý hovorí že sa to tam oplatí viac. @ivka219
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 , my sme si dnes sadli , 70 ludi , a 12 vodky , 12 hrusky, 12 borovička a 12 metaxa , a potom este vinko , snad to bude stacit , podla mna pojde viac vino ako tvrde....
Odpovedať
@alexandra1402 vidis, ja som si radsej ani nesadala :-D lebo tiez nemam ani ponatia :-D @ivka219 tak to sa mi zda celkom fajn... a vina kolko?
Odpovedať
@lillian18 a na prípitok idete alebo chcete dávať čo???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?