Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 vinka netuism kolko , ale vezmeme viac , a ked sa nespotrebujeme vratime , s tym nebude problem , kedze moja krstna robi v tej predajni
Odpovedať
@alexandra1402 na pripitok, to som ti uz pisala, sampanske s jahodkou :) neviem no, este sme to neriesili v tom hoteli co a ako... oni co nam dali take menu, ze co byva najcastejsie na svadbach, tak tam je vermut alebo cinzano, jeden vacsi grc ako druhy, podla mna... takze z toho isto nic.. :) @ivka219 jaj tak to mate fajne :) ved vzdy je lepsie viac... a ked sa nevypije, vypijeme my po veceroch :-D
Odpovedať
@lillian18 jáj vlastne ano písala prepáč mne to vôbec nedošlo :-) :-) :-) skleroza :-) :-) :-) ozaj nevieš o nejakom dobrom kameramanovi za rozumné peniaze???
Odpovedať
@alexandra1402 neviem... este som ani nehladala... dokelu mala by som sa k tomu dokopat... :-( leniva som ako vos :-D budem hladat, ked nieco najdem, dam vediet :)
Odpovedať
@lillian18 ja som hladala ale nič nenašla :-( ja neviem či som moc náročná alebo čo :-) nič sa mi nepáčilo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 my , ani nehladame
Odpovedať
@ivka219 nejdete mať kameramana?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 nie, budeme mat len skuromne kameru na svadbu , zdaju sa nam to zbytocne vyhodene peniaze
Odpovedať
@alexandra1402 a fotografa si uz nasla? :) @ivka219 ani ja nechcem do kameramana vela investovat... ale nejake video chcem urcite :)
Odpovedať
@lillian18 @ivka219 tak moj priateľ video nechce vobec, ja som povodne tiež nechcela ale potom mi to nejako prišlo lúto že by som nemala spomienku na ten deň. Takže preto hladám kameramana za rozumnú cenu :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ja tak isto :) a kolko je asi taka rozumna cena? :-D 200?
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 tak podla mna , budete dobre ked najdete kameru za 200 Eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 - no a je to jasne....uz je rozhodnute...len sa musi pockat do septembra kedy budu zapisovat terminy...asi ma dovtedy porazi....takze s hudbou aj s kameramanom musim cakat.. len aby som potom nieco zohnala...aj to mi povedali, ze mi nemozu zarucit termin...inak je to na vlcincoch pod kostolom..tak som strasne zvedava...len aby ma potom neporazilo:)
Odpovedať
@lillian18 tak 200€ by bola super cena ale neviem či sa podarí niečo také zohnať :-( neviem či by to nebol zázrak :-)
Odpovedať
@katarinan takže nakoniec si vybrala tie vlčince? a ako to výchadza cenovo??? a už máš aj fotografa aj kameramana? možem sa spýtať že koho???
Odpovedať
@lillian18 ale keď tak nad tým rozmýšlam keď chcem kameramana za tak málo penazí tak to možem rovno prvého od kraja zobrať. Baby keby ste vedeli o nejakom kameramanovi pošlite link :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no nemam vobec predstavu, kolko by mal stat taky kameraman... :-| ty kolko ratas?
Odpovedať
alexandra1402 - no vybrala....ti co tam mali svadbu teraz v sobotu tak ich to vyslo so vsetkym na 24 eur...no mam tak trochu znamych.. je to manzelsky par z Bytce volaju sa Marekovci....ona je fotografka a on kameraman.. mala ich aj segra a mne sa velmi pacili...cenu mi povedala 290 Eur vsetko..fotky aj dvd...no len musim cakat do septembra aby som s ito zajednala a slahne ma ak mi povie ta pani, ze jun uz volny nema...
Odpovedať
@katarinan tak 290 za foto aj kameru je veeelmi dobra cena :) len s tym cakanim to je hrozne, mna uz poraza, ked mam cakat len par dni a nemam istotu, ci to bude alebo nie...
Odpovedať
tak baby intenzivne som googlila a zistila som, ze cena kamery sa pohybuje okolo 300 eur... :)
Odpovedať
lillian18- mne to hovor....sak mna slahne ak mi v septembri ta zenska povie ze na jun nema ziadny volny datum...pretoze vravela, ze jun a september sú vzdy hned plne a este sa ona musi drzat aj na ten kostol, lebo odtial jej davaju papier, ze kedy bude vysviacka a take...tak sa velmi tesim...len ma stve ze nic nemozem dalej riesit...:(
Odpovedať
@katarinan boze akoze tiez by si to ta zenska mohla poznacit niekam, to by ju nezabilo... a nie takto, priste v septembri, ale kto skor pride, ten skor berie... otras.. a nedalo by sa pre istotu zarezervovat este jednu salu? len tak predbezne, samozrejme ak nechcu este zalohu.. aby ste mali istotu, ze nieco ucite mate...
Odpovedať
@lillian18 tak ja som tiež intenzivne googlila a prišla som na to že nič sa mi nepáči :-D asi som moc náročná alebo čo :-D @katarinan a oni majú aj nejakú internetovú stránku alebo o nich vieš len vďaka sestre? Inak je to naozaj super cena :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ani mna nic neohurilo... :-D
Odpovedať
@lillian18 ja už neviem keď vidím niektoré tie videa tak mi je lúto aj 200€ investovať do toho :-(
Odpovedať
lillian18 - no tak s tymto by som doma nepochodila....vsetci by mi doradu vynadali, ze sak uvidime, kde sa nahlim a co ja viem co este...kaslem nato...ak nebude volne tak svadbu posunieme skor a ked nie, tak nie....svadba zatial nebude...keby som si to tak vsetko mohla urobit sama bez nejakych zbytocnych hluposti okolo toho..
Odpovedať
alexandra1402...uf..no to teda neviem ci maju internetovu stranku ale mozem sa doma pozret na DVD a dam ti vediet...oni maju aj inu pracu....tomuto sa venuju popri tom...ale viem o nich hlavne kvoli sestre..
Odpovedať
@katarinan tak pozri ja už budem vdačná za každú inšpiráciu lebo už som som videla toľko svadobných videii že mi z toho ide hlava puknúť a všetci ma strašia že sálu, kameramana, fotografa a hudbu by som mala mať zajednané ako prvé ak chcem aby mi niečo ostalo 8-( a mne sa stále zdá že mám veľa času :-)
Odpovedať
alexandra1402---ty to aspon uz mozes riesit...ja musim cakat do septembra kym si vobec rezervujem sálu ak teda bude este nejaky normalny datum volny...tiez som mala take plany, ze sala, kameraman a hudba....ale som nahrata...
Odpovedať
@katarinan a iná sála už nepripadá do uvahy???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?