Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 baby a co budete mat ako ,,vienok" nejakú pokladničku alebo čo???
Odpovedať
Profilova fotka
Ak to spravne chapem, tak u nas je to do klobuka - siraka
Odpovedať
@alexandra1402 no neviem presne co to byva u nas... nejak som si to nikdy nevsimla :-D ale asi nejaky kosik, alebo nieco take.. a asi by to malo byt niecim zakryte, aby sa nevedelo, kto kolko dal...
Odpovedať
@lillian18 no ved to niektorym je to blbe...dokonca na bratrancovej svadbe tristvrtina svadobcanov davali peniaze v obalke, bolo to zvlastne :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Jemine, o co tomu chlapovi ide, ved si tu robi reklamu a to nie je stopnute... Zdielame si tu svoje nazory, postrehy - buduce nevesty !
Odpovedať
@petrisorka ja nechápem, som zostala zarazená normálne, ja som len napísala akú som mala skúsenosť, myslela som si že o tom táto stránka je. Ale teraz mám chuť normálne sa odtialto zmazať. Ma to sklamalo som myslela že je to stránka pre budúce nevesty aby si poradili a nie aby sa tu kameramani a fotografovia pridávali do diskusii.
Odpovedať
Profilova fotka
Normalne by ma zaujimalo stanovisko admina, ze nie buduca nevesta, ale niekto z komercnej brandze ma profil a zasahuje do debaty. Debata tu je predsa o tom, ze zdielame nazory na vsetky veci okolo svadby.... Ci uz dobre alebo menej dobre... skusenosti Tak nepojdem tam, kde viem, ze zle varia, ze obsluha je na figu, ze ten a ten fotograf nefoti dobre, alebo aj pristup kameramana pri vybovovani a vlastne pytani sa na podmienky... Ved predsa neprijmem hned kazdeho, chcem vediet aj cennik, podmienky.
Odpovedať
@petrisorka to by aj mna zaujimalo a este ze ake su vlastne presne podmienky fora ked tu moze byt zaregistrovany fotograf alebo kameraman a prispievat do diskusii. Ja som tu videla inu kritiku na niekotrých dodavatelov, myslela som si ze kazda si tu mozeme napisat co chceme. Ja som vlastne napisala len svoju skusenost.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Ano, aj ja som citala mnoho nazorov na hotely, restauracne zariadenia, takisto aj na fotografov, kameramanov, proste na vsetko. A o skusenostiach to vlastne je... Takže pane Kopřiva nemáte tu co hledat!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme dovidenia, viac o vas pocut nechceme...
Odpovedať
@petrisorka ach jaj hroza :-(
Odpovedať
@alexandra1402 damy... trosku som tu somrovala a kukam, ze na kameramana Tomasa K. mate tazke srdce... to sa dost cudujem, lebo podla mna je to velmi v pohode chalan, mlady, flexibilny, vrtipny a hlavne: pre nas spravil, co nam na ociach videl a s vysledkom sme boli nanajvys spokojni - kuk jeho stranku - tie prve dva zostrihy zo svadieb su nase... tiez som ho nasla tu, na mojasvadba a kazdej neveste ho len odporucam! da sa s nim dohodnut a myslim si, ze aj na buducorocnych cenach ;-) a k tym cenam: porovnanie cena - kvalita je veeeelmi dobra! ak ste niekde z okolia, viem vam pozicat aj cele dvd na ukazku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tu nejde o to ake krasne fotky ti spravil.... Citaj pozornejsie
Odpovedať
@susibjork Ale ja nemám nič proti jeho práci pomer kvalita - cena, velmi dobrá. Ale naozaj ma zarazil jeho prístup tak som to tu napísala. Bola som sklamaná lebo som ho brala ze velkého favorita ale jeho správania ma zarazilo. A naozaj s každým s kým som si písala mal už stanovený cenník na rok 2012 on bol jediny a to som mu aj napísala ja som potrebovala vedieť presnú cenu.
Odpovedať
@alexandra1402 hm, tak dost som z toho prekvapena, akoby sme kazda hovorili o nejakom inom cloveku... ja len vravim, ze v tomto pripade je to vynimka a urcite nie pravidlo, ze by mal Tomas nejake odmerane alebo povysenecke spravanie. pisem to hlavne preto, aby si ostatne nevesty nemysleli, ze je to nejaky magor! ved nikto z nas nema stale super naladu, ci? :-)
Odpovedať
@susibjork ale tu nejde o náladu. On by sa mal chovať podľa hesla zákazník, moj pán. Ved predsa ja som chcela jeho služby. A to ze tu ide este vypisovat na fore pre nevesty, no nechapem.
Odpovedať
Profilova fotka
Rozmyslam, ze si objednam titul: 12 mesiacov do svadby :-) Co vy na to?
Odpovedať
@petrisorka to nepoznám kde si to našla???
Odpovedať
@petrisorka už som pozrela vyzerá veľmi zaujímavo. Niekde bolo napísané aj pár strán z nej. A odkial si ju ideš objednávať???
Odpovedať
Profilova fotka
knihy.abc.cz
Odpovedať
@petrisorka ja som ju tam nenašla :( a za akú cenu tam bola???
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 ahoj , ja som si stihla rano prečítať ten prispevok , pouziť tvoje priezvisko bola podla mna drzost
Odpovedať
Profilova fotka
@petrisorka my mame svadobný bedeker :)
Odpovedať
@ivka219 ako teoreticky tu mám fotku takže keby tu bol niekto známy tak ma aj tak spozná, ale nechápem čo si to vobec dovolil. A uz vobec nechapem ze sa tu hned registroval a pisal tu na fore. Ja som len napísala svoju skúsenosť ako sa choval ku mne v mailoch. A keby bol normálny tak sa nad tým zamyslí príjme kritiku a povie si že nabudúce sa budem chovať inak. Ja by som to tak spravila a nie vypisovala blbosti. Ale to je škoda slov, nemá to zmysel :-)
Odpovedať
@alexandra1402 a myslíš že ten bedeker ti pomože pri plánovaní pýtam sa preto lebo som tu knižku nemala nikdy v rukách, či má vobec zmysel niečo také kupovať :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?