Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

4. dec 20129850
  • @lillian18  to bude asi skor kompromis ze o 3 😃 neviem ci s tym nieco narobim.
    @petrisorka  ja som písala na faru ci maju ten termin este volny zatial ze tam neni nikto ale mame tam ist teraz za dva tyzdne tak uvidim co mi povie osobne. Preto riesim tu hodinu aby som sa s nim nejako vedela dohodnut. Ty mas o kolkej???

• @alexandra1402  no vidis, tak nakoniec to mozno za vas vyriesia na fare.. 🙂

• @lillian18  no jedine ze by sa do tych dvoch tyzdnov nasiel nejaky par co by si ten datum rezervoval a na tretiu hodinu 😃 😃 😃 ale aj to moze byt 🙂

• Sponzor fóra
  • Myslim, ze mi farar hovoril hodinu 14:45 alebo 15:30 z tychto si mam vybrat.Vyhovuju nam oba. Takze si nieco vyberieme.

• @alexandra1402  😃 a v ktorom kostole to budete mat?

• Katedralny chram sv. Trojice v Ziline

• @lillian18  presne farsky kostol 🙂

• @alexandra1402  to je ten pri divadle ci ten na stvorci?

• @lillian18  pri divadle 🙂

• @lillian18  a ty si uz kostol riesila???

• @alexandra1402  ten je pekny 🙂 my sme este neriesili kostol, ale chceme v dohladnej dobe 🙂

• @lillian18  no mna zase vystrasili ze kostol som mala rezervovat ako prvy tak som sa konecne rozhybala 🙂 inak som mala casu s kostolom dost 😃 😃 😃

• @alexandra1402  ja som zatial relativne kludna, april asi nie je taky vychyteny mesiac, podla toho, co tu vidim, tak vsetci maju svadby od maja do septembra 🙂 ale uz sa musime aj my rozhybat... a toho kameramana si uz vybrala?

• @lillian18  mne sa zda ze najviac su svadby maj, jun, september. A kameraman ja neviem 😞 pisala som tomu co si mi poslala ale vobec sa mi neozval 😞

• @alexandra1402  😃 ani mne este neodpisal 😃 asi moc nefici na internete... 😃

• Sponzor fóra
  • @lillian18  no tak to v mojom pripade nieje bohvieco 😞 som myslela ze uz nebudem musiet dalej hladat ach jaj 😞

• @alexandra1402  ved aj ja to uz beriem ako vybavenu vec 😃 len on o tom este nevie 😃

• @lillian18  super budem brat aj ja 😃 myslis ze si raz ten mail vobec vsimne 🙂 😃

• Ja som aj volala, co uz trosku drahsi telefonat, ale oplatilo sa.

• @petrisorka  a ty mas koho kameramana?

• @alexandra1402  ale tak hadam vsimne... 😃 naco by tam potom mal tu adresu 😃 mozno mu nejde net 😃

• @lillian18  tak ja tiez dufam ze ho tam nema len tak na okrasu 😃

• ahojte baby co mate nove??? Dlho tu nikto nic nenapisal ...

• No, my rozmyslame nad inym fotografom 🙂

• @petrisorka  preco? a nad akym?

• @petrisorka  Inak ja som tiez svoje povodne plany zmenila s fotografom takze nakoniec som si zajdenala uplne niekoho ineho ako som chcela povodne 🙂

• Kedze nebudeme mat kameramana, tak chceme profi fotky. Nieco sa aj rysuje, len to musime doladit 🙂

• @petrisorka  a prezrad koho si nasla 🙂 zo Ziliny???

• No, daleky vychod.... Kosice

• @petrisorka  to az z Kosic to sa nikto z blizsia nenasiel??? a kto to je? alebo to je tajne???

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Prenájom špecializovaných fotoprístrojov a atrakcií na svadby, firemné večierky a oslavy.Online objednávky na booking.prospective.sk
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov