Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 to bude asi skor kompromis ze o 3 :-D neviem ci s tym nieco narobim. @petrisorka ja som písala na faru ci maju ten termin este volny zatial ze tam neni nikto ale mame tam ist teraz za dva tyzdne tak uvidim co mi povie osobne. Preto riesim tu hodinu aby som sa s nim nejako vedela dohodnut. Ty mas o kolkej???
Odpovedať
@alexandra1402 no vidis, tak nakoniec to mozno za vas vyriesia na fare.. :)
Odpovedať
@lillian18 no jedine ze by sa do tych dvoch tyzdnov nasiel nejaky par co by si ten datum rezervoval a na tretiu hodinu :-D :-D :-D ale aj to moze byt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze mi farar hovoril hodinu 14:45 alebo 15:30 z tychto si mam vybrat.Vyhovuju nam oba. Takze si nieco vyberieme.
Odpovedať
@alexandra1402 :-D a v ktorom kostole to budete mat?
Odpovedať
Profilova fotka
Katedralny chram sv. Trojice v Ziline
Odpovedať
@lillian18 presne farsky kostol :-)
Odpovedať
@alexandra1402 to je ten pri divadle ci ten na stvorci?
Odpovedať
@lillian18 pri divadle :-)
Odpovedať
@lillian18 a ty si uz kostol riesila???
Odpovedať
@alexandra1402 ten je pekny :) my sme este neriesili kostol, ale chceme v dohladnej dobe :)
Odpovedať
@lillian18 no mna zase vystrasili ze kostol som mala rezervovat ako prvy tak som sa konecne rozhybala :-) inak som mala casu s kostolom dost :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 ja som zatial relativne kludna, april asi nie je taky vychyteny mesiac, podla toho, co tu vidim, tak vsetci maju svadby od maja do septembra :) ale uz sa musime aj my rozhybat... a toho kameramana si uz vybrala?
Odpovedať
@lillian18 mne sa zda ze najviac su svadby maj, jun, september. A kameraman ja neviem :-( pisala som tomu co si mi poslala ale vobec sa mi neozval :-(
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ani mne este neodpisal :-D asi moc nefici na internete... :-D
Odpovedať
@lillian18 no tak to v mojom pripade nieje bohvieco :-( som myslela ze uz nebudem musiet dalej hladat ach jaj :-(
Odpovedať
@alexandra1402 ved aj ja to uz beriem ako vybavenu vec :-D len on o tom este nevie :-D
Odpovedať
@lillian18 super budem brat aj ja :D myslis ze si raz ten mail vobec vsimne :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som aj volala, co uz trosku drahsi telefonat, ale oplatilo sa.
Odpovedať
@petrisorka a ty mas koho kameramana?
Odpovedať
@alexandra1402 ale tak hadam vsimne... :-D naco by tam potom mal tu adresu :-D mozno mu nejde net :-D
Odpovedať
@lillian18 tak ja tiez dufam ze ho tam nema len tak na okrasu :-D
Odpovedať
ahojte baby co mate nove??? Dlho tu nikto nic nenapisal ...
Odpovedať
Profilova fotka
No, my rozmyslame nad inym fotografom :-)
Odpovedať
@petrisorka preco? a nad akym?
Odpovedať
@petrisorka Inak ja som tiez svoje povodne plany zmenila s fotografom takze nakoniec som si zajdenala uplne niekoho ineho ako som chcela povodne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kedze nebudeme mat kameramana, tak chceme profi fotky. Nieco sa aj rysuje, len to musime doladit :-)
Odpovedať
@petrisorka a prezrad koho si nasla :-) zo Ziliny???
Odpovedať
Profilova fotka
No, daleky vychod.... Kosice
Odpovedať
@petrisorka to az z Kosic to sa nikto z blizsia nenasiel??? a kto to je? alebo to je tajne???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?