Svadobný termín 7. 8. 2010

Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
1
2
9
zeby ja len 8-) :-)
Odpovedať
Ahoj, tak sme asi iba dve :-D ...aj my sa berieme siedmeho augusta. No a s pripravami este nic moc zatial :-D kedze zijeme v UK, ale tak mame vybavenu salu a kostol a kupujem si pomalicky vyzdobu kedze si ju chcem urobit sama. A ty ako si na tom s pripravami?
Odpovedať
My mame vybavenu matriku, teda, ako termin zabookovany a salu a este fotografa s kameramanom a cukraren :-) Ostatne este nemame. Co sa tyka saly, drahy stale spekuluje, ze ta, co sme vybrali ma maly parket a ja sa bojim, ze co ked naozaj je maly, ale fakt neviem co ine by sme mohli vybrat :-) no a este spekulujeme, ci chceme zivu kapelu alebo DJ :-) A kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Tak to ste s pripravami lepsie ako my. :-D No my chceme kameramana obvolat v januari aj s kapelou no a na matriku pojdeme az v juni lebo to sa chystame na Slovensko...No a s tou salou ani my sme si neni isty ci nebude mala, ale tak uvidime :-( a my by sme cheli zivu hudbu, ale bojim sa ze to tam nezmestime tak ak tak iba nejaku dvojku. Svadba bude v Trstenej, teda Orava. A vy?
Odpovedať
My budeme mat svadbu v Bratislave.. ale momentalne sme na tom znova ze nic moc, lebo sme museli zrusit salu, budeme mat viac hosti, ako sme planovali a tak... :-| je mi to luto, lebo pan majitel bol strasne zlaty a prijemny... co uz...takze znova hladame ;-) My by sme chceli, teda drahy by chcel, tiez zivu hudbu, tak som zvedava... to ma na starosti hlavne on, ja len budem schvalovat ;-)
Odpovedať
TAk ...uz som zufala.. dnes sme boli pozriet Hotel Medium a Hotel Baronka a fakt sa neviem rozhodnut... chceme ist este pozriet Hotel Echo, ale ked to je vsetko na jedno kopyto... v Bratislave je sice milion miestnosti, ale ani jedna nestoji za to. Ta Baronka... strasne mily pan prevadzkar, uzasny pristup, paci sa mi aj ponuka, ale aj Hotel Medium sa mi celkom pacil. Ale co z toho, ked ani jedno nezodpoveda mojim predstavam o romantickom mieste na svadbu... :-N Uvidime, musime si to nechat rozlezat v hlave, z tychto troch sa snad uz pre jedno rozhodneme...
Odpovedať
No tak to si mate aspon z coho vybrat, my az tolko hotelov tu nemame...ale je to hotel pri Oravskej priehrade a tak v lesiku...len je to malicke, ale to si nevyberies. Nikdy to nebude tak ako sme si to predstavovali :-D Hlavne si vyberte hotel v ktorom sa budete citit dobre....My sa zase nevieme rozhodnut ci ziva alebo dj... :-N Strasne sa tesim na ten den, len keby nebolo okolo toho tolko starosti... :-S Drzim palceky pri vyberani, nech najdete ten najlepsi...
Odpovedať
Jaaaj, ved aj sa uz strasne tesim, len uz nech je ten nas den, mi to pride straaasne daleko :-D a o starostiach ani nehovor, vy to mate o to tazsie, ze nie ste na Slovensku :-)
Odpovedať
Inak, aj my sme mali dilemu, ci ziva hudba, ci dj, ale vyzera to na dj. Ziva by bola sice super, este tuto temu nemame uzavretu, ale momentalne to vyzera viac na toho dj... len to je to...treba zohnat dobreho, aby urobil zabavu, nech to tam neviazne ;-)
Odpovedať
No ja uz sa aj bojim z tych priprav a ci sa budem drahemu pacit....a uz mas vybrate saty? Inak my sme sa rozhodli pre zivu...povedali sme si ze aj ked je to tam mensie ale dobrych ludi sa vsade vela zmesti... :-D :-D :-D vsak uvidime, teraz uz len vybrat tych najlepsich 8-) A jetu este jedna zenuska co sa vydava ten isty termin ako my nejaka Ivetka, ma urobeny album. Uz nech je ten den D
Odpovedať
Ja verim tomu, ze sa drahemu pacit budem :-) ved budem vyzerat tak, ako ma este nevidel :-D Saty este nie, ja mam momentalne chudnuci rezim :-D a az potom sa pojde na vyber siat 8-) ale to je vec, na ktoru sa tesim najviac, na saty...
Odpovedať
Ahojte buduce nevesty.pozeram ze nie len mne sa ten datum 7.8.2010 zapacil aze nas tu je viacej.takze vy ste uz s pripravami v plnom prude??my tiez len este su tam veci co nam hlavu zatazuju.tak vela zabavy pri vybavovani. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Lubka83 ja mam tiez svadbu na Orave ale v Dolnom Kubine:-)
Odpovedať
ok Lubka ma v Ba a lulinka ma v Trstenej.uz som to spravne napisala???sorry baby
Odpovedať
Nevadi, hej, ja mam v Bratislave, tak sa nam to tu trochu rozrastlo :-) o jednu osobku... My sme povodne tento datum nechceli, u nas to bolo s terminom take pomotane. Ja som totiz nechcela 7. 8., lebo je to aj den mojich narodenin, ale takto to dopadlo a tak budem mat svadbu na narodeniny :-) povodne sme mali vybraty termin 5. 6., ten nevyhovoval, pretoze ista cast rodiny este nebude na Slovensku a chceli by sme, aby boli na svadbe. Tak sme vybrali potom 10. 7., lenze na ten nebola volna miestnost, potom sme vybrali teda podla obsadenosti toho miesta 17. 7. Lenze potom sme sa dozvedeli, ze ta nasa rodina pricestuje az neskor a tak sme nakoniec skoncili na 7. 8. - cize mojich narodeninach, kedy som povodne svadbu vobec nechcela :-D asi tak... Nakoniec sa mi to ale zapacilo, takuto megaparty na narodeniny som este nemala ;-) a navyse moji starki mali tiez svadbu 7. 8. a mali krasne stastne viac ako 60. rocne manzelstvo... tak aj krasna symbolika :-)
Odpovedať
No musim sa pochvalit uz mame kameramanistu a dokonca budeme mat predsa len zivu hudbu ...tak sa tesim... :-D Inak k terminu...no pekne sa ti to lubka pomiesalo...no my sme povodne chceli v juni, ze este kym neni tak teplo ale ani neviem ako a rozhodli sme sa na august..tusim, ze moj tatko to navrhol..no a aj moj brat mali svadbu 07. augusta... :-) strasne sa tesim a dufam, ze aj nam to tak dlho vydrzi ... a ahoj woman, vitaj v time, takze dalsia Oravcanka. No s pripravami netreba dlho cakat aby si to nemala obsadene... ;-( drzim palceky...
Odpovedať
Dakujem za uvitanie Lulinka18. tak uz nieco vybavene mame ale tento vikend je plny vybavovaciek no kameraman a dj je na 80percent, fotograf isty.tak tiez to skoro najdolezitejsie je vybavene.ja len dufam ze nebude prsat, ale ako mi kamoska vravela: Ked veris ze bude pekne tak aj bude pekne.Tak nevesty verme ze bude krasne pocasie.
Odpovedať
Tak super, my sme zas zatial stihli vybavit starejsieho :-) buduci tyzden mame s nim stretnutie, tak dufam, ze bude ok a zajedname ho. Dj este nemame. U nas bude teraz cez vikend svadobna vystava a koncom mesiaca svadobny veltrh, chystam sa tam, dufam,ze nejake vecicky sa mi podari aj tam zajednat. Co sa tyka pocasia, naozaj pevne verim, ze bude pekne. Chcela by som, aby sme sli pesi z miesta obradu na miesto hostiny (je to relativne blizko od seba a v centre, autom je to komplikovaniejsie), , ale keby prsalo, neviem, ako by sme to spravili :-)
Odpovedať
Prsat nebude ;-) ...lebo my sa budeme vydavat..... :-D
Odpovedať
Lulinka, paci sa mi takyto pozitivny pristup :-D presne, nebude a basta :-D
Odpovedať
Dievcence, tak ja uz mam aj vyber siat za sebou... bola som nadsena, ked som si tam vsetky tie nadherne satocky skusala :-D a tak som si zarezervovala jedny, co sa mi fakt ze pacili, len teraz mam take prelivy, ze co ked sa mi bude niekde este nieco pacit a ja uz saty mam... ;-) A vcera sme mali stretnutie so starejsim, vyzeral celkom v pohode, len zevraj ho treba obcas usmernit, aby moc nezasahoval, ale vyzeral v pohode, tak si da podla mna povedat, ked mu povieme, ako co chceme. Aj ked vlastne neviem presne, co a ako by som chcela :-)
Odpovedať
Tak to gratulujem :-D ....aj ja sa uz pomalinky chystam nieco poobzerat....vsak to uz mame iba viac ako sest mesiacov a to prejde ako voda.... :-) joj strasne sa tesim :-D
Odpovedať
Aj ja sa straaasne tesim.. Mam nesmiernu radost z mojich satociek a uz sa tesim, ked ich budem mat na sebe v "ten" den... :-) Som zvedava, co sa mi podari zohnat cez vikend na svadobnom veltrhu 8-)
Odpovedať
Ahojte dievcata :) Pripajam sa k tomuto datumu svadby, ktoru budeme mat v BA. Tiez sa chystame na svadobny veltrh, snad tam bude nieco zaujimave...
Odpovedať
Karin, snad bude...minuly rok, ked som bola, bolo tam toho dost zaujimaveho, len som este nevedela termin svadby, tak som sa len pozerala :-)
Odpovedať
Prajem vám pekný den a pripájám sa k Vám, tento den bude výnimočný aj pre mna a moju polovičku :-) a je to zároven naše tretie výročie :-)
Odpovedať
No ahojte zenusky, tak aky bol svadobny veltrh?... Uz to mame co nevidiet.... :-N
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Ahojte, dlhsie som sa tu neukazala, ale zato na svadbe sme relativne popracovali, aj ked... chyba toho dost. Ako ste na tom vy? Co sa tyka svadobneho veltrhu, tak bol super, mne sa velmi pacilo a poskusala som tam este nejake ine saty, co ma utvrdilo v tom, ze chcem tie, ktore mam vybrate a zarezervovane v Nicole a ze su zrejme tie vyvolene. Bolo tam toho dost, ale nic ma tam neoslovilo natolko, aby som tam nieco rezervovala a tak... jedine, co mam ako ulovok z veltrhu je vankusik na obrucky :-) Pacil sa mi tak, ze sikovna pani, co ich vyraba mi k nemu vyrobila aj knihu hosti, velky album na fotografie a pohariky, aby vsetko pekne spolu ladilo. Kedze mam vybratu farbu svadobnej vyzdoby - asi ako kazdy, ;-) zlato-bielu, vankusik a spol je tiez pekny zlaty... Vlastne pohariky, album a kniha hosti mi dorazili vcera a velmi som sa z nich vytesovala. Dnes akurat mame stretnutie s DJ-om, som zvedava,ako sa nam bude pozdavat, ale verim, ze sa nam bude pacit, lebo vo fore ho ine dievcence dost vychvalili, tak snad budeme moct aj my :-) Ale co ma trapi a co sa neviem rozhodnut je firma, od ktorej si dame robit vyzdobu, lebo co sa mi pacila uplne ze najviac vyzdoba som si dala spravit kalkulaciu a ze 600€ ma skoro prekotilo na stolicke... Ja teda neviem, v akej cenovej relacii by to bolo inde, ale myslite, ze az takato palka? A este teraz vyberame oznamko a chceme ho dat do tlace... teda, myslim, ze firmu na tlac uz sme vybrali, uz len si odsuhlasit vzor oznamka :-) paci sa nam obom, ale bolo by fajn vidiet ho "nazivo". Som sa ale rozpisala... ja mam totiz z tychto priprav nesmiernu radost, len sa nemozem uplne plne realizovat, lebo sa musim ucit na statnicu a do prace chodit :-) ale vzdy, ked mam na to kusok casu, tak mam z toho radost... co sa o drahom povedat neda. A jedine, coho sa trochu bojim je, ze ci nam nebude nieco chybat, ci na nieco nezabudneme. A este ma trapi, ze mam sice vybratu vizazistku, co robi aj vlasky aj make-up, ktoru som fakt ze chcela, ale 1. nepride ku mne, musim ist ku nej, co znamena BA - Pezinok - BA a dalej ze som objednana na 9,00 a ze ci to stiham, ked mame obrad o 15,00 a este sa chceme pred obradom fotit. Tak ja teraz neviem...ci to nebude stres a ako... co ja viem... Ako ste na tom vy?
Odpovedať
Aha ... a este netusim, co s tortou... lebo mam vybratu firmu na zakusky, ale neviem, ci mi spravia tortu podla mojich predstav a na ich stranke som nevidela, ze by to robili... musim sa spytat a ked nie od nich, tak uplne ze neviem, lebo bud su drahe alebo sa mi nepacia... alebo nemali dobre referencie :-)
Odpovedať
Takze... DJ zajednany... strasne super sympatak... :-) juuuj...uz sa tesim... a aj s vyberom oznamka snad do konca tyzdna sfinisujeme a objedname... potom uz len obrucky, draheho oblek, vyzdobu a vela, vela drobnosti 8-)
Odpovedať
1
2
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?