Svadobný termín 7. 8. 2010

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, hladala som, ale podobnu temu, okrem "august 2010" som nenasla a zaujima ma tento konkretny datum... Ma niekto rovnaky datum svadby? Ako ste na tom s pripravami?
Odpovedať
nedopadlo to zle, len budem musiet umyt riad, lebo v zahyboch medzi prstami to vyzera ako spinave,...
Odpovedať
Fotenie dopadlo super... zo zaciatku trochu strnulo a potom som sa ani nenazdala, ako to rychlo ubehlo, tak som sa do toho vcitila :-D ... a to sme sa fotili skoro tri hodiny... Ale som zato dost unavena, tak som rada, ze to mame za sebou uz dnes a ze v sobotu uz len zopar zaberov v meste v historickom centre a potom teda budu fotky z oslavy a z obradu, ale to uz nebudem iba pozovat ;-) Som zvedava, ako tie fotecky vyjdu :-) Juj... babenky, uz sa tesim... a mimochodom... fakt je rozdiel mat tie saty na sebe iba chvilku v salone, ked sa skusaju a potom cely den... teda mala som ich "iba" tri hodiny, ale mala som dost... hlavne zo zaciatku, kym som sa aklimatizovala... pod tou sukniskou je teda riadny hic :-D :-p A co sa pocasia tyka, dufam, ze v sobotu bude kRAAAAAAAAAAASNE - aspon tak primerane :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no dievčatá s tým počasím to nevyzera bohvieako. my už znášame torty, 3 už máme doma a zajtra lietame od 6.00 a bude asi 15 toriet a 20 kartonov zakuskov, teda o tomto viem, neviem čo s nimi a kam s nimi či sa tí ludia zbláznili , ved je nás len 54 :-o
Odpovedať
no na tvari mam take biele fliacky viditelne na prudkom svetle, :-| ale to make up spravi, vcera rande bolo take na rychlo lebo muz dorabal este nejaku stranku, ale za to bol romanticky, za ruky sme sa drzali, pusinkoval ma... haha ako keby sme spolu nechodili 7/5 roka :-) vraj to na neho dolahlo a ze je rad ze sa zeni teraz, a uz to bude mat za sebou.. :-D no a pocasie.... tadaaaaaaaaaaaa http://www.shmu.sk/sk/?page=58&id=&ar... to budu krasne fotky wrrrrrr :-S
Odpovedať
drzim vam palce zajtra dievcence, aj mna to caka ale az o 3 tyzdne 28.8. :)
Odpovedať
Do svadby (7. augusta 2010) ostáva už len jediný deň! UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA x-) x-) x-)
Odpovedať
Ideme obliekat stolicky do svadobnych navlekov... fuuu... myslim, ze mam vsetko, dufam... zasadaci poriadok, menovky, cisla stolov... Ziaden stres, pohoda, klidek... aspon navonok :-D
Odpovedať
Kocky... vsetkym vam prajem, aby ten "nas" zajtrajsok bol pre vas tym najkrajsim dnom v zivote, na ktory budete dlho spominat a prajem vam vsetkym vela stastia a lasky a hlavne porozumenia na spolocnej ceste zivotom... Verim, ze nam to vsetkym zajtra vyjde podla predstav a ze aj to pocasie sa nakoniec umudri... :-)
Odpovedať
Teda... nas... ako spolocny diskusny den... 7.8. x-)
Odpovedať
ahojte, verim, ze sa rano vyprsalo a teraz pre vas pocasie pripravilo dnik bez dazdnika ;-) :-) :-) kocky, myslim na Vas.. drzte sa.. x-) nech Vam vsetko vyjde podla predstav x-) prave som sa docitala, ze dnes sa aj Robbie Williiams zeni :-N ;-) :-)
Odpovedať
ahojte manzelky... neviem ako vam, ale nam bolo super. hoci na foteni som sa zabarala opatkami do blata, po sobasi, totalne lialo a my sme isli pesi do restiky bez dazdnikov ;-) , a zabudla som si topanky na prezutie, coho nasledkom je dnesna riadna svalovica ;-). tak toto vsetko dodalo celemu dnu krasnu atmosferu na ktoru sa len tak nezabudne.... a mam super manzela, ktory ma lubi, super rodinu, ktora mi to umoznila a som stastna ze ma nahovorila na tradicnu svadbu so starejsim. lebo 4ka, strejsi, dj, fotograf, kameraman. bola jednoducho uzasna..... x-) . zobudila som sa o pol deviatej, isla som spat okolo pol piatej, ale ved to dospim...a teraz mam aspon cas sa tesit z toho krasneho dna sama, v klude, s kavickou a spokojnaaaaaaaaa gratulujem vam ostatnym. a tesim sa na vase postrehy....
Odpovedať
Ahojte :-) na to, ze pocasie nam mierne strajkovalo, bolo uplne ze uzasne, skvele a bolo by aj dokonale, keby nam nevykradli auto... :-| 8-( Az na tuto neprijemnost NAJUZASNEJSI DEN V ZIVOTE a ako povedal moj UZ manzel: "Najlepsia svadba, na akej som kedy bol, bola nasa vlastna." ;-) Vsetci chvalili,aj DJ aj starejsi aj vsetci hostia, takze dufam, ze uprimne 8-) Zabava az do skorych rannych hodin..skoro do pol piatej... :-) Urcite popisem viac neskor, ak sa bude dat... dnes uz mam dost a idem konecne S P A T 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj žienky, tak aj nám bolo super a všetko prebiehalo tak ako by sa to ani mna netýkalo. bolo síce všetko zasa na nás ale išlo to hladko, ani nám nepršalo len trošičku 2x mrholilo ,bolo super pod mrakom, vôbec nebolo horko (iba po polievke), strava super, akurát že som sa hned pri nastupovaní do aute troška zašpinila vzadu na šatách ale to nebolo moc vidno iba ked som to niekomu ukázala, a už doma sa mi začal trochu rozpadávať účes, ale mám ťažké vlasy tak som s tým aj rátala, ale som si ho upravila a bolo OK,a foto dodáme (už sme ic aj včera pozerali - fotila nás švagrinká a tej to išlo lepšie ako profíčke).a spať som išla o piatej :-D takže bolo fakt super . a mááááme to za sebou ;-)
Odpovedať
ahojte manzelocky, tak sme to zvladli a teraz sme vsetky stastne ze uz nie sme len milenkami ale aj manzelkami. nasa svadba vyzerala spociatku takto: ranol vsetci nervozny nic sa nestihalo. ja som este o pol druhej behala neoblecena nakolko som cakala na saty lebo som sa prezliekala na nasom starom byte a saty boli u nasich na chalupe...ale bolo tam blato..tak preto som zostala v meste a kedze svadba bola o 2 tak si viete predstavit tie nervy.Bolo tristvrte na dve a sestra mi povedala ze jej volala mamina ze nepride..bola totalne vynervovana lebo mali hore aj nasu 8 mesacnu dcerku ktora im plakala...tak ked som prisla pred urad..usmev bol na silu...pretoze mi bolo skor do pllacu.. tak ma tety rychlo schovali pred zenichom. normalne som si od nich vypytala slivku lebo som bola na dranc. chvalili mi uces aj saty aj licenie ale jedine na co som myslela aby prisli rodicia.a ked som videla ako za mnou prisiel ocino tak som ho hned objala lebo mi bolo strasne luto to vsetko...a ono sme sa obaja rozpistali...tak potom mi povedali ze mamina tam je tak som sa uz ukludnila a zacal obrad no to bolo UZASNE..hrali nam tam krasne pesnicky - tears in heaven, tri oriesky pre popousku, fairy tale zo shreka, o my love z filmu duch, atd...no hadam osem pesniciek... a bolo mi strasne do placu..ale ked zacala najviac mnrmlat nasa Eliska..to som sa nemohla prestat smiat.a vsetci co tam boli bučali s nami...az na muzovho brata ten nam to aj prejavoval ze nam to nepraje...nech sa pichne hajtrak...jedna z teta z matriky povedala ze za cely zivot nevidela stastnejsiu nevestu....a tak sa aj citim....no a hostina tiez super...a tie fotky..krasne aj pocasie vyslo. vobec nam neprsalo praveze nam vyslo slniecko. a vsetci si to chvalili..hostina bola do 22:30 a potom sme isli domov..nechceli sme zbytocne byt dlho...vraveli ze to bolo akurat...
Odpovedať
Blahozelam baby, tak uz to mate za sebou. stihlali ste v pohode caosvy harmonogram - vlasy, make-up, fotenie, odobierka, obrad alebo ako ste ho mali urobeny?
Odpovedať
bianca2: tak vlasy, make-up, odobierku, obrad to sme stihli v pohode, akurat na oslave bol trochu sklz s cepcenim a krajanim torty, ale to viac-menej nikomu nevadilo ;-)
Odpovedať
ajojte babule :-D tak aj ja sa pridavam k stastnym manzelkam :-D bianca: tak ako pisala lubka, vsetko v pohode sa stihalo, iba cepceie a krajnie torty sa trosku pretiahlo ale nikomu to nevadilo :-) najuzasnejsi den v mojom zivote a kedykolvek by som si ho zopakovala :-D od ana bolo super az na pocasie ked nam rano tak hrozne lialo ale potom bolo super aj ked slniecko nevyslo fotenie bolo senzacne a hlavne neprsalo :-) som bola max. spokojna so vsetkym. uzivali sme si tento den uplne naplno a cakme uz len na fotecky :-D vsetci vraveli ze lepsiu svadbu nezazili a my im davame za pravdu lebo zabava trvala od piatej do stvrtej do rana kedy sme uz odpadavali lebo sme v jednom kuse santili a tancovali :-D :-D :-D skoda ze to netrvalo dlhsie :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
už mám fotky... :-D
Odpovedať
lebo: mrkla som si a krasne :-D lubka: to mi je luto ale hadam ste si uz celu smolu vybrali a caka vas iba stastni zivot :-) tesim sa na tvoje fotecky kedze si bola 2x :-) ;-) zabka: vzdy sa najde niekto kto vam to nepraje ale hlavne je ze ty si bola stastna a to je podstatne :-) ozaj babule ka sa chystate na svadobnu cestu lebo s drahym zhaname inspiracie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
monicska my sme sa akurát dnes vrátili, boli sme 3 dni na Orave. a celkom stačilo, bolo super, ale ako sa hovorí ....doma najlepšie :-D . trocha kupania, potom na hrad a nejake nákupy, na priehrade a sme doma ;-)
Odpovedať
lebo aj to staci hlavne ze niekam na chvilku spolu "vypadnete" a hodite kazdodenne starosti bokom :-D my chceme ist jednoznacne k moru a chceme aby to bola pre nas nezabudnutelna dovolenka, len este nevieme kam a teraz sa aj v praci toho nakopilo :-| takze to vyriesime asi az na jesen september-oktober :-D
Odpovedať
aj my sme boli zatial iba takto na slovensku, este ale pred svadbou, pochodili sme hrady a pamiatky na vychodnom slovensku, oddychli sme si od stereotypu bratislavy ;-) ale este sme rozmyslali, ze by sme mohli ist v zime niekde, zatial nam napadol egypt. uvidime. lebo: pozerala som fotecky 8-) My zatial na fotky aj na video cakame. Teda, ako fotky uz su, len ich este nemame doma, ale nam to nejak extra neponahla :-) bolo toho tolko, ze sa este doteraz spamatavame :-D lebo este aj tuto sobotu sme boli na svadbe kamaratke a kamaratovi a ficali sme do pol tretej, tak dospavam este dodnes :-D Inak, drahy stale hovori, ze skoda, ze ta svadba bola len jeden den, ze by si najradsej tu nasu svadbu este aspon raz zopakoval. AKo, fakt to strasne rychlo cele ubehlo, sice som sa snazila celu dobu si to uzivat ako mi vsetci radili, ale aj tak mam teraz pocit, ze to uletelo ako ... strasne rychlo. Aj mi je obcas trochu nostalgicky smutno ;-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
my sme cez vikend dali vyvolať asi 300 foto cez internet a dnes volal kameraman že nám posiela video, tak sa teškáme, inak už máme 2 ine DVD, čo točila sestra a otec takže už som svadbu videla 2x. ale teším sa na profivideo :-D
Odpovedať
My sme zatial stiahli len fotky z nasho fotaku a co nam poslal kamarat, na tie ostatne cakame, uz sa tesime a asi koncom tyzdna by sme ich uz mohli mat.
Odpovedať
Profilova fotka
APROPO BABY KOLKO STEPLATILI ZA FOTOGRAFOV???SPRAVIL VAM AJ VYVOLANE FOTKY A ALBUM..TEN NAS ZE 200 KAMARAT SUPER..JA ZE NECH SPRAVI ALBUM A SPRAVIL LEN FOTKY PRIPRAVENE DO ALBUMU NA VYTLACENIE A VYRETUSOVAL..A HOTOVO JA ZE DA AJ VYVOLANE,HM.PREKVAPKO
Odpovedať
Hamptonka, my sme to dostali ako svadobny dar, neviem. Fotografi aj kameraman su rodina, co sa tomu venuju profesionalne, takze od nich sme dostali cely balik, co normalne ponukaju, ako svadbony, zdarma.
Odpovedať
Profilova fotka
tak už máme fotky aj doma, dnes prišli a vybrala som len "pár" pre nás (170 ks) a po 2x55 ks pre rodicov a po 2x30 ks pre babky. platila som 23 eur cez internet to urobili za 3 dni a su formát tuším 15x10 tie väčšie. fotila nás švagriná tak máme DVD s fotkami a dala som si vyvolať len to čo sa páčilo mne. a kameraman stál rodičov 280 eur a asi zajtra by nám malo prisť DVD poštou tak som zvedava.
Odpovedať
to my sme mali stastie, na to ze zenich pracuje s pocitacmi a v malom meste ich opravuje aj kameramanom, aj fotografom z ktorych sa neskor stanu kamosi, takze nas fotograf nechcel nic, este aj vysluzku sme mu museli nanutit, kameraman zobral len 50 eur za energie a za cd ktore nam urobi a starejsi je majov byvaly spoluziak, tak ten si vzal 100 eur. my sme skutocne co sa tohto tyka vysli velmi dobre z toho.
Odpovedať
Profilova fotka
no dievčatá, kde su fotky zo 7.8.? :-( okrem mna a Lubky nikto???
Odpovedať
chystam sa ich dat tento tyzden :-D . uz mame foto od fotografa :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?