Svadobný termín jún 2011

Milé nevesty. Hádam sa nas tu nazbiea zopar za ten rôčik aj niečo.....kym si konecne budeme moct obliect princeznovské saty a byt tie naj princezny v nas najkrajši den v živote....dufam ze tu spolu vyresime vela svadbnych dilem a problemov a posunieme si aj vela napadov a inspirácii
Odpovedať
1
2
10
Profilova fotka
ahoj, pridavam sa k junovym nevestam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Acerka mam ten isty termin ako ty. Co uz mas vybavene? :-)
Odpovedať
ahojte som rada ze sa niekto nasiel co ma svadbu v juni......no este pravdupovediac nic ale obzeram a vypitujem sa uz na kadecomozne......akurat cez vikend sme boli pozriet dve miesta kde by sa mohla svaba uskutocnit ale na jednom nas strasne odradili sluzby a ochota a na druhom je to fajn ale chcem ist toho este viac pozriet.......ono to je vlastne tak ze nasa svadba bude v zostave zhruba 50 ludi co je max. takze ratame to maximum....a restauracie alebo miestavhodne pre tolko ludi aby to nebolo prilis male alebo velke sa mi zda trosku problem......no a chystame sa navstivit farara v najblizsej dobe ale neviem kedy sa tam ostaneme lebo ani jednemu z nas sa tam nechce :-) ......ale pojdeme .......jaaaaj a mam uz jedno skusobne zvorove pierko urobene ......a vy ste ako naom co uz mate ale co chcete ako prve vybavovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj acerka tak ja uz mam rezervovaneho fotografa aj kameramana, ale to preto lebo sme vyberali zo slovenskej spicky a dali sme si zalezat na kvalite. Miesto na hostinu mam tiez vyhliadnute len este cakam na cenovu ponuku od nich, ktoru by som mala v najblizsich dnoch dostat. S prevadzkarkou uz sme sa osobne stretli na svadbe tiez chceme mat max50 ludi aj s technickym zabezpecnim. Ja uz mam dohodnutu aj animatorku. Uz mam aj rozhodnute aku chcem vyzdobu saly ak bude ta ktora sa mi paci. Kyticu chcem netradicnu z pivonii kombinovanu s orchideami v cyklamenovej farbe. :-)
Odpovedať
ahoj michala.s no tak uz neaky ten zaklad mas......a kde bude svadba?.....ja akurat viem ze chcem ruzovobielu vyzdobu a rada by som zhnala neake zariadenei kde mi to poskytnu.......uvidime cez vikend chceme este nieco odbehnut mozno uz budeme mat jasnejsie v tom ze kde by to bolo......ja si osobne mislim ze 50-60 je tak akurat.....mne sa velmi nepacia svadby o pocte 100 a viac ludi lebo mam taku skusenst ze si z tej svadbi skoro nikoho nezapamatam...... :-p ......a ked sa mi potom kade tade ludia zdravili ja som nemala sajnu o koho ide....hold smula......memory mi uz nefunguje :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Acerka svadba bude v okoli Trenčína vyhliadnutý máme Gazdovský dvor, ale velmi pekná je aj reštaurácia na Vršatci, tam sa možno skočíme spýtať, ale tam tipujem že ceny budú vyššie, to vieš výšková prirážka :-) Čo sa mi páči to prvé miesto tak tam mi ponúkla rôzne možnosti farby výzdoby s tým že prediskutovala s nami úplne všetko. Ani ja nemám rada tie velksé svadby, potom by mi bolo luto keby som sa s niekym neporozpravala, nepokecala a proste sa s tymi ludmi nezabavila, lebo podla mna to mladomanzelia pri takom velkom pocte ludi nemaju sancu. My chceme len najblizsiu rodinu, ale nase sestry uz maju dost rozrastene rodiny, takze rodina tvory 40 ludi potom 4 ludia su technicke zabezpecenie a zvysok chceme par najlepsich kamaratov, aby tam bol aj niekto mlady a niekto kto sa vie bavit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa... svadba bude 11. Juna 2011, obrad vo Farskom kostole v Banskej Bystrici a oslavu mame zarezervovanu v Hoteli Sachticka. Uz mame aj fotgrafku, so snubencom sa rozhodujeme, ci chceme video alebo nie... Nepoznate niekoho v BB a okoli? Taktiez bude asi problem so starejsim... asi tretina hosti bude len anglicky hovoriaca, tak mam stresy, ako a kto to bude vsetko prekladat... :-S
Odpovedať
caute baby, ja este uplne nie som rozhodnuta,lebo casu dost a zvazujem vhodny mesiac..ale jun ma rada..len mne tam konci snad v maji skola, a neviem ako byt,hypo a podobne, preto neviem...ale jun by som fakt xcela :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridávam k vám, júnovým... termín pravdepodobne 4. jún 2011, zatiaľ len MOŽNO, lebo ešte nič neriešime, všetko to vypukne teraz v júni, keď už budem mať po štátniciach, pretože momentálne mám iné starosti :-| máme ale zatiaľ vyhliadnuté asi 3 miesta, kde by sme chceli mať hostinu a zvyšok budeme riešiť postupne toto leto.
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej ahojte baby my by sme chceli maj (cize som aj v majovych nevestach) ale drahy by si prial 11.6.2011 ... ale asi skor budem patrit sem ... my sme trosku toho postihali viac ... mame spolocne byvanie v LV a 7 mesacnu dcerenku Emmku ..nechcela som sa vydavat s bruskom radsej takto..mala ma odvedie k oltaru :-) biela.ruza chcete si brat hypoteku?aj my mame ... skoro 200 eur mesacne na 30 rokov :-| co sa da robit,zijeme ... :-) nech dam na pravu mieru,ani to moje krasne brusko tak nebol dovod nebrat sa ako to,ze ja mam lem mamu a jeho rodicia dochodcovia,takze svadba by ani nebolo z coho spravit do toho hypoteka,vela veci nachystat babatku...tak sme sa rozhodli ze ked trosku nasetrime na svadbu tak si ju spravime potom...nase predstavy a inspiracie najdete pod nickom trdielko149 na azete alebo na Facebooku pod menom Lilly Šabikova a postupne budem aj sem davat chichi tak sa zatial majte krasne
Odpovedať
trdielko alebo lily zelam vam vsetko naj v zivote,najma aj Emmke 8-) pockaj 200 eur mesacne nie je take hrozne,preco som sa doted vzdy stretla ze suma je velka az nejakych min. 500 eur? asi zalezi ze jak vela sta ten byt a kolko ti museli dat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my mame termin 18.6. a vybavene miesto a fotografku. trdielko tu hypo ti zavidim, bo mi platime 500€ mesacne 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky. My budeme mat svadbu 11.6.2011. Povodny plan bol v juli, ale nakoniec sme zvolili tento datum a dufam, ze uz bude konecny :-) Vybavene zatial nemame nic, tento tyzden snad dohodnem fotografa, ale ostatne veci su zatial v stadiu uvah. Uz som sa pytala na fare, ako je to s dohodnutim terminu sobasa, ale bolo mi povedane, ze na to je este dost casu, ze ved este nemaju ani kalendar na buduci rok :-) Co sa tyka miesta konania hostiny, tak to tiez len preverujeme, pytame sa, porovnavame cenove ponuky, kedze si svadbu budeme platit sami...
Odpovedať
Profilova fotka
no bytik sme kupili za milion 260 tisic,komplet prerobeny(plavacka,okna,stierky,murovane jadro) v Leviciach no len ked mas babatko tak sa ti to zda dost 200 euro ... a dakujem vam idem si tu spravit albumy tak hadam sa mi zadari som tu este nova tak to bdue trvat trosku dlhsie chichi
Odpovedať
Profilova fotka
trdielko: ani mi nehovor. mi este babo len planujeme, chceme pockat do svadby, nech nie som jak bowlingova gula :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj to mate dobre sinov ... my sme tiez mali plany,najskor spolu byvat,potom svadba a potom potom babatko ale nasa dcerenka si to vsetko zmyslela skor ked sedela na oblaciku a vyberala si rodicov :-) mala som vazne zdravotne problemy a musela som vysadit antikoncepciu...boli Vianoce 08 a v januari moj lekar vyhlasil ze budem mamickou ... no tak fajn,tak vyska nebude,tak sme brali bytik,spolu sme porodili :-) a svadba bude o rok :-) :-) nic nelutujem aj ked nam je obcas financne "tesno" a tahame od vyplaty po vyplatu zijeme,sme zdravi a najma sme stastni a myslim si ze ked sa ludia beru koli tomu ze je zena tehotna nie je to spravne pretoze taka svadba nie je z presvedcenia ze chceme byt spolu cely zivot,taka svadba je lebo _ rodicia povedali ako by to vyzeralo keby ... vezmime sa budeme rodina a taak ...no ale sto ludi sto chuti sto nazorov
Odpovedať
michala.s no tie mensie svadby su fajn.....uz ste boli nieco pozriet?....my sme dnes boli pozriet dalsie mozne miesto no len ty revadzkari su rozni.....a napr. dnes aj ked sme sa konkretne pytali na niektore sluzby dostali sme velmi okrajovu odpoved.....napr. ked sme sa pytali na orientacnu cenu svadbneho menu s tym ze chceme jeden chod a potom teple aj studene svedske stoly tak sme dostali odpoved 18-35 eur osoba.....akosi sa neviem s takouto informaciu stotoznit sinov: my sme pripad ako vy....tiez az po svadbe kedze nechcem byt v satach ako korytnacka aj ked by sme uz babo chceli......co uz treba vydrzat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
acerka tak to je sakra rozdiel 18 az 35 eur... no neviem ja som povedala ze budem stastna ked ma to bude stat do 25 eur na osobu. Tiež chcem len dva chody a s tym že druhý chod bude pečené prasiatko na sposob svedskych stolov. Este cakame na tu kalkulaciu ak sa do dvoch tyzdnov neozve tak tam budeme volat ze co sa deje... Este som nasla krasnu restauraciu na vrsatci ale neviem kedy budeme mat cas sa tam ist pozriet asi az po draheho inzinierskych statniciach
Odpovedať
Ahojte baby, aj ja sa pridavam. Svadbu planujeme 25. juna, tak sa hadam uz nic nezmeni. citam, ze niektore tu vybavujete jedna radost. My este nemame nic rezervovane, vieme len, ze svadbu chceme v mojej rodnej dedinke a tam aj sobas. Je tam velka sala, takze pre nas vyhovujuce, aj ked je to kulturny dom a bude asi viac starosti ako s restikou.Co zatial viem, je ze jedlo na osobu nas vyjde 12-15 eur. Ale na druhej strane uz dekoraciu kupenu, a aj pierka urobene. Tak aspon nieco. No a 8.maja mame mat pytacky, tak dufam, ze vsetko pojde ako ma a potom pomalicky vybavovat, rezervovat, chystat.
Odpovedať
Profilova fotka
maji my sme pytacky absolvovali pred rokom v marci 2009 a zasnubeny sme od augusta 2008. Babule a pochvalte sa koho chcete za fotografa,kameramana Dja. Dj je polozka o ktorej ani netusim koho lebo sa mi nechce tahat nasho suseda hudobnika 120 km len kvoli nasej svadbe
Odpovedať
miska, my sme neoficialne zasnubeny od marca 2008, ale ja na rok koncim skolu, tak sme vsetko naplanovali az tento rok, aby nasi zbytocne nestresovali, mamka je velky stresmen a ocko by sa mozno bal, ci skoncim skolu, lebo je to aj jeho maly sen :) A my DJ nechceme, zda sa nam lepsie, ked je ziva hudba, robi to lepsiu atmosferu. A dnes uz DJ-i maju takmer rovnake ceny ako ziva hudba.
Odpovedať
Profilova fotka
miska my budeme mat fotografku Zuzku Halvonikovu, kameramana nechceme a DJ nam vybavi hotel.
Odpovedať
sinov, mozem sa opytat, ake ma ceny Zuzka Halvonikova.Ak mozes, posli mi prosim do IP.dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
majka mas ip. :-) pokial ide este o DJ tak bude stat 300€. jedna kocka odtialto z fora ho uz chvalila. bohuzial sem nechodi moc neviest co maju svadbu v kolarove, tak hadam to dobre dopadne :-(
Odpovedať
dakujem sinov, precitala som uz. nas bude ziva hudba stat 350 eur. hraju perfektne, ludove aj moderne, chodia aj pomedzi stoly.Bola som na svadbach aj ludovych zabavach, ktore hrali a lutovat urcite nebudeme.
Odpovedať
Profilova fotka
nemas za co, rado sa stalo. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby my mame obrovsky problem :-( vcera sme kecali o tej nasej svadbe..my nevieme kde bude :-( pretoze sme chceli v Palarikove odkial je on,je nas dokopy 55 ludi (to ratam aj kameramana a fotografa,DJ-a) a v ich KD sa stratime je obrovitaansky a mohli by sme byt aj niekde v LV ale to by sme dali okolo 900 eur za ubytovanie hosti! hroza ...posledna je mat svadbu v dedine kde byvam ja a to nechceme ani jeden z nas :-( my mame fotografa Vladko Gejdos zo ZM mozte si kuk jeho web stranku VGVstudio.sk robi krasne fotky :-) takze ja este nevybabujem voobec nic :-o
Odpovedať
Trdielko, ak chcete mat v KD, tak aby sa priestor opticky zmensil, skuste poukladat nejako viac do priestoru stoly napr. U nas sme tak robili kamaratovi, sala je pre cca. 250-300 ľudi, a ich bolo 60. Stoly sme ulozili sikmo smerom do parketu a vcelku to vobec nevyzeralo zle, sala sa zmensila opticky. na druhej strane budete mat aspon viac miesta na tancovanie ;-). Ja zasa bojujem s mojou mamkou, lebo chce, aby sme mali svadbu v nejakej restike v meste, a my chceme u nas v KD. Ale koniec koncov je to vasa svadba a vas den, tak prave vy by ste sa mali citit co najlepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem majka za radu :-) velmi si nam tym pomohla najlepsie bude ked sa tam pojdeme pozriet a v mysli si to predstavime ze co a ako :-))
Odpovedať
to som rada, ze som aspon kusok pomohla. My budeme mat svad. hostinu v uz vyssie spominanom KD, budeme mat cca. 100 ludi, a hlavne nas to vyjde o polovicu lasnejsie ako v meste v nejakej restike. A aj napriek tomu, ze mamka je proti, si myslim, ze to bude najlepsia mozna volba.
Odpovedať
1
2
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?