Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tento den musi byt najkrajsi v zivote, preto treba vsetko dokladne naplanovat a budem rada, ak aspon nieco z toho co si naplanujeme vyjde podla nasich predstav :-D Prave som bola rezervovat si termin u vizazistky aj kadernicky. Tu na nete velmi chvalia a su spokojne nevesty so Salonom Blanka v KE, tak som sa rozhodla tam ist aj ja. Naozaj ta majitelka je velmi mila a na jednom mieste ma ucesu aj namaluju ;-) V piatok mame dohodnute stretko s jenym kameramanom ze nam ukaze svoj vytvor tak som zvedava. Podla mna najväcsi problem bude asi s Dj, no uvidime.
Odpovedať
S Dj, ci kapelou /v tom este nemame jasno/ mam problem aj ja. Asi si este raz pozriem vsetky svadobne albumy a pocitam recenzie. Nic ine nam asi ani neostava...
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa podarilo ziskat nejake kontakty na Dj len ich musim obvolat a asi aj ist pozriet na nejake svadby aby som ich aj pocula :-) Inak ja som tiez pozeram svadobne albumy, hlavne tie od kosickych neviest a albumy priprav som presla raz vsetky a to bola fuska :-D
Odpovedať
Tak to je super, len si ich vsetkych poznac a na konci sepetmbra by sme to presli, ze ktory budu ty naj ;-) inak ja este pozriem aj spisske, popradske, prosto vsetky vychodniarske nevesty, nakolko si myslim, ze hudobnici by nemali mat problem aj vycestovat. Ja zas nemam jasno, ci to bude dj ci kapela :-( . Najlepsie asi oboje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To je na dohode ci bude ochotny vycestovat, ale podla mna nie je problem. My budeme mat len dj, ale bola som na svadbe kde bola aj kapela aj dj, zabava bola dobra, ale dj spravil väcsiu zabavu, no bol to ludovy subor. Ale ked je taka normalna kapela, tak oni vedia spravit zabavu, vytancujes sa ze az :-D vsetky kontakty si znacim do zapisnika, ktory som nahodou nasla doma, uz som aj zabudla ze ho mam. Uz sa tesim az pojdem skusat saty koncom roka. Mam vybrate dalony, ale neviem lebo tie recenzie su bud velmi dobre alebo naopak strasne zle. No ale najlepsie je sa presvedcit a rozhodnut sa potom. Ale predtym sa uz tesim na dovolenku, tento rok bol nejaky namahavy, treba nabrat novu energiu, budeme ju potrebovat :-D
Odpovedať
Ty si ale "mrcha" :-D pojdes si uzivat na dovolenku a mna nechas tu doma pri pc ]-( !!! No co uz, aspon si potom tu svadobnu cetu vychutnam naplno. /napisala som to zartovne, nie ze sa urazis :-x ;-) /
Odpovedať
Profilova fotka
:-D hej hej vidim, neboj :-D to len na 15 dni :-) a ozaj vy uz viete kam pojdete na svadobnu cestu?
Odpovedať
nie a ani neviem kedy :-( , ale bude to musie byt hned po svadbe nakolko potom ideme do zahranicia. Takze okrem egyptu mi asi ine nostava...
Odpovedať
ahojte ja som mala pôvodny datum august 2007 ale teraz neviem neviem... tak predavam uplne novu čokofontanu za 4700,- nepoužitu - keby ste o niekom vedeli čo by ju chcel dajte mi vedieť - inak v obchode v Ba je najlacnejšia za 5750,-. dodavatela na čokoladu nie je problem zohnať tiež.
Odpovedať
Profilova fotka
ama a kde v zahranici si? my sa stale nevieme rozhodnut ci zavolat robit Dj jedneho chalana z rodiny, ktory bude na svadbu pozvany alebo niekoho uplne ineho. Mam take zmiesane pocity ci by spravil dobru zabavu. V nedelu ideme za nim a vtedy sa rozhodneme. Kameramana uz mame, tak dufam, ze nas nesklame.
Odpovedať
d_anjel_a: my este nie sme v zahranici,ale po svadbe sa tam chystame /USA/. No nie na stalo, vratime sa po case. Ale este sa nam to miesa s Irskom, alebo Norskom.... Ale zatial ostavame pri povodnom plane a to usa ;-) Joj cez vikend ma drahy prekvapil a isli sme do Tatier, juj tak dobre tam bolo. Aspon nieco ked uz dovolenka nebude :-D Jerryjanka: no ja som len teraz objednala fontanu z anglicka. skoda, bola by som ju kupila od teba. Ak nahodou bude nieco v neporiadku, dam ti urcite vediet a ked ju este budes mat, tak ju zoberiem. ;-)
Odpovedať
Baby, ja uz mam normalne predstavy uplne o vsetkom: saty, kytica, hostina, oblek, minule som objednala mojmu drahemu manzetove gombicky s napisom " I love my wife", kostol je uz davno jasny, fotograf, auto, ubytovanie pre cezpolnych, u koho objednat tortu a okolace... fakt vsetko dolezite, len teraz robim zoznam vsetkeho, co potrebujem vybavit na Slovensku, lebo pred svadbou pridem domov len 2x :-( Ale ja sa uz tak strasne tesiiiiiim!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
a ako pozeram, tak som este stale sama, kto sa bude vydavat na Velku noc, ale co je uplne super, tak mam v tom case dva tyzdne prazdnin!! tyzden pred a tyzden po svadbe...
Odpovedať
Profilova fotka
bihan: to je fakt rarita na Slovensku mat svadbu na velku noc, ale preco nie pokial Vam v tom nic nebrani a ako sa tvaril farar? nerobil Vam problemy? nas nemal este ani kalendar na buduci rok a prva otazka bola ci je uz po velkej noci :-) ale uz poznam aj takych, ktori sa budu brat v piatok :-) Takze pohoda.
Odpovedať
caute... trosku k vam nakuknem, brat bude mat svadbu 28.4.2007, tak som zvedava co uz vsetko mate... My sme mali tu svoju 24.4.2004, podla mna je april idealny a krasny na svadbu!! ;-) Tak vela stastia nevesty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata, pridavam sa do Vasej temy, tiez nas to caka v aprili konkretne 14.4.2007 pre priatela to bude skvely termin na zapamatanie lebo prave v ten den ma okruhle narodeniny :-N inak neviete mi poradit nejaky dobry hotel alebo restauraciu v Dolnom Kubine alebo v jeho okoli? Bola by som rada zatial totiz patram dost bezuspesne dakujem :-) :-)
Odpovedať
ahoj barbie a vitaj v aprilovkach :-) na tomto fore su kocky oravacky... snad natrafis na dobre tipy http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... potrebujes nieco veeelke alebo utulny salonik? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte aprilovky, tak ako? Ako Ste na tom s pripravami? My ideme zachvilu vyberat menu, mozno je to skoro, ale zmenit sa to da a aj nejaku vyzdobu. Tak isto mame niekolko typov na dj-ov len si vybrat toho spravneho a najlepsieho. No a uz len pockat na novu kolekciu svadobnych siat, zabezpecit obrucky a rozlucit sa so slobodou ako sa patri :-D a povedat to jedine slovko ANO, hadam na cely zivot, no nie? :-) Ten cas tak rychlo leti, dnes to mame za 237 dni. :-)
Odpovedať
ahooooj :-) ja som stastna, lebo uz mame hotel, foto a hudbu - taky zdravy zaklad, ale pre mna velmi dolezity. Tiez ideme do toho hotela stravit jeden vikend, aby sme si to vsetko blizsie omrkli, a najma ochutnali kuchynu... :-) co dobreho na papanie ste zatial vybrali?
Odpovedať
Profilova fotka
bellablonde: no zatial menu vybrate nemame, ale varia tam vyborne a je to hotel na urovni, izby aj restika su velmi pekne, jednoducho podla nasich predstav. Takze zaklad aj my mame. Asi obehneme do dovolenky zlatnictva, aby sme mali prehlad co maju tu, lebo chceme pozriet na dovolenke v Grecku sa oplati kupovat zlato,tak ak sa nam tam nieco zapaci pekne a bude porovnatelne s cenami u nas, tak si kupime obrucky tam. Len neviem aky styl svadobnych oznameni budeme mat a nejak nemam fantaziu vymyslat vlastne navrhy, no mame uz aspon motto :-)
Odpovedať
Ahojte :-) , prave uvazujeme o nejakom vhodnom termine a napadlo nas 28.4.2007, ale obavam sa, ci v aprili este nie je chladno. S majom a junom je trosku ten problem, ze je strasny natresk.
Odpovedať
aha, takze ste dnes neboli obedovat v tom hoteli? :-) inak, ja mam z Grecka kraaasne hodinky, nejako som to nikdy neprepocitala, ci ma vysli drahsie alebo lacnejsie... ale kvalita drzi uz stvrty rok, len raz som menila bateriu, ani sa neosuchavaju, proste su x-) a vzdy si spomenies na grecko, ked sa nan zahladis 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takže s radosťou sa k Vám pridávam, my sme to mali najprv naplánované na jún 07, ale nakoniec nás presvedčili na apríl, nakoľko v júni bude asi teplo a doplatili by na to koláče. no mne to vôbec neprekáža, nakoľko mám 13.4. narodeniny. No ale to tu čítam, tak som poriadne pozadu, nakoľko my nemáme ešte nič vybavené. rysuje sa miesto, no ale ešte to nie je objednané, takže len dúfam, že nám to niekto navyfúkne. Nemáte kontakt na fakt dobrého DJ v BA??
Odpovedať
zuziguest, pod s nami do toho! ;-) april je super vhodny, posledne dva roky bol april ovela krajsi a slnecnejsi ako maj, ani ...zakusky sa netopia... :-D a okrem toho nezazijeme datumovu polosialenost (nic v zlom, majovky ;-) ) ... no hrozne sa uz tesim :-)
Odpovedať
cago ksb :-) miesto rychlo zajednaj, lebo ta prekvapia dake ine "hamizne" nevesticky :-D ja som len gulala ocami, ked sme zajednavali nas termin, komplet jun, jul bol obsadeny :-o ten DJ z Ba... posonduj aj vo svadobnych albumoch na dobre referencie
Odpovedať
Ahojte, mi sme sa po 10 rokoch tiež dopracovali k termínu apríl 2007. Chcela by som to mať 7.4. ale žiadna matrika mi termín nechce potrvdiť, vraj kvôli sviatkom. To sme všetci takí kresťania? A vraj sú voľby tak fakt už neviem. Samozrejme druhej strane je to jedno či to bude 7. alebo 14., ale ja urobím všetko preto aby sme to mali siedmeho - keď už sme sa tak pôvodne dohodli. Keď už tak viete termíny - potvrdili Vám ich aj na matrike? Tu ma totiž presviedčajú že skôr ako 6 mesiacov to nie je možné.
Odpovedať
ahojky, ak mas svadbu v kostole, nepotrebujes matriku... ale ze ti matrika nechce potvrdit termin je ... s prepacenim kardinalna volovina a neochota zenskych co tam sedia! hoci 7.4. je krestansky sviatok - tzv. "biela sobota", ale urcite to nie je statny sviatok! Pretoze statny sviatok a zaroven den pracovneho pokoja je den predtym v piatok - tzv. "velky piatok". no a prave mam otvoreny aj zakon o matrike a o dakych 6 mesiacoch sa tam nic nevravi... je to Zákon 154/1994 Z.z.
Odpovedať
a kolko matrik si uz obehala? =-)
Odpovedať
Mám za sebou presne sedem zamietnutí. Niektoré boli fakt "milé". Ďakujem za zákon, myslím že som potrebovala takto trochu kopnúť. Priateľ mi tvrdí že to vybavujem moc skoro takže, som to brala ako že to asi fakt preháňam. Ešte sme to nepovedali nikomu, takže moc som nemala čas to obehať osobne - ale po prečítaní Vašich odpovedí na tejto stránke - si myslím že už by bolo dobré začať s prípravou. Ako sa stavajú Vaši budúci manželia k prípravám?
Odpovedať
tvoj datum 7,4,2007 je fakt mily, snaz sa na matrikarky dako zaposobit - ci uz v dobrom alebo zlom, lebo kazdy chce mat cez velkonocne sviatky volno, takze ta budu odbijat ako sa im zachce, no podla zakona mas na to vysostne pravo. Este mozem doma mrknut aj napr. zakon o rodine, uzatvaranie manzelstva, snad tam bude daka carovna formulka, ktora im zapcha usta ]-( hm, ja mam niektore veci uz zaistene, ale s prkotinkami sa neponahlam ... ved casu dost 8-) hoci mam iste predstavy, ale tie sa kazdy tyzden menia :-D a este musim povedat, ze moj drahy mi na vsetko s usmevom prikyvuje a rad sa necha vtiahnut do planovania. :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?