Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
baby, čo keby niektorá iná sa pokúsila o koláž s našími fotkami :-) pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcata :-) Ja som tu uz strasne davno nebola. Vidim za na prvej strane nas nahradili uz aprilovky 2008. Nuz, ved aj my sme mali takto pred rokom debatu v plnom prude :-) Dnes mame presne 7 mesiacov od svadby, niektore z Vas o nejaky ten tyzden menej alebo viac.... tak dufam, ze sa Vam Vsetkym v zivote dari a vsetky dni su rovnako nezabudnutelne ako ten svadobny :-) Ja sa sem zase dost dlho asi nedostanem, buduci tyzden by som sa mala stat maminou, tak asi pridu ine "starosti".... tak sa majte krasne, nech sa Vam dari co najlepsie a nech sa Vam splni vsetko co si prajete :-)
Odpovedať
ahojte aprilovky tinyleaf tak drzim palceky a mozno si uz aj mamina niekedy potom daj foto drobca ;-) inac to by nebolo zle kebyze sa niekto pokusi o tu kolaz bolo by to super skusim sa popytat znamych ci by to niekto nevedel urobit, aj ja som sa velmi tesila, ktovie co je so zuzkou pomaly sa nam blizia prve vianoce ako manzelkam a poniektorym uz aj maminam tak zatial zelam prijemne pripravy ozaj tie co este su sami myslim bez baba, kde budete travit vianoce sami doma alebo u niektorych svokrovcov, my sa nevieme rozhodnut ako to mame spravit :-D tak zatial sa majte :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, Sonka ;-) Koho to bol vlastne napad s tou kolazou - este som tu vtedy s vami nebola. O Zuzke fakt ani chyru ani slychu. Ja by som chcela, aby sme Stedry den travili spolu s manzelom a nasledne dva vianocne sviatky jeden u mojich rodicov a druhy u svokry.
Odpovedať
Ahojte baby, no my to s Vianocami mame viac menej iste, ostavame doma, spolu sami. Aby nahodou neboli nezhody medzi mamkami. Celkom dobre to prijali. Teraz ich budemem mať na navšteve. Tak sa celkom teším ;-)
Odpovedať
ahojte babizne mirka myslim, ze moj ale nie som si ista, ja som sa asi pytala ze by bolo fajn kebyze mame spolocnu fotku aprilovky a zuzka navrhla ze ona urobi kolaz, no ale bohuzial asi nebude skoda :-) asi aj my budeme na vianoce doma sami a potom cez sviatok prvy aj druhy vianocny pojdeme na navstevy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte zienky ;-) Fajn, Dzupinka, ze vas obidve maminky pochopili. Sonulienka, a ty by si ju nevedela urobit? Urcite sa tu najde nejaka sikovna aprilovka, ved v albumoch je kopec kolazi. No, uz si to aj ty poriesila so sviatkami. Mate daleko rodicov?
Odpovedať
ahoj mirka ani nie, lebo su z toho isteho mesta, takze sme vsetci pokope ;-) , nam staci len prejst z panelaka do panelaka :-D no ja sa s kusim popytat niekoho ci by to nevedel spravit a ak niekoho najdem dam vediet :-) uz viete co budete dobre piect?
Odpovedať
Profilova fotka
Soni, aj my sme vsetci z rovnakeho mesta. Uvidime, ci sa kolaz podari aj bez Zuzky. Ja budem robit len nepecene kolaciky, lebo sme odlozili kupu rury. Najprv som nevedela, ake, ale uz mam dobru zbierku receptov - staci len vybrat.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, pozeram, ze pripravy na vianoce su v plnom prude... pecenie, planovanie vecere... my sme to vyriesili tak, ze ideme prec 22.12 a vraciame sa 5.1., takze ani jedna rodina nebude nahnevana, ze k nim neprideme na veceru... tym padom my odpada aj pecenie a v podstate darceky budeme davat az po navrate... neviem ci sa mi este podari sem nakuknut pred sviatkami, takze vam vsetkym prajem stastne a vesele vianoce, stastny novy rok, nech sa vam podari vsetko o com snivate :-) x-) :-)
Odpovedať
ahojte kocky. len tak som nakukla ze vam zazelam prijemne sviatky ak nie je tema este uzamknuta, ale vidim ze debata tu je v plnom prude :-) my uz treti rok budeme samy, aj ked moja mamka sa dlho snazila nas prehovorit aby sme prisli k nim. ale doma je doma :-) Vsetkym Vam prajem prijemne sviatky a stastny novy rok
Odpovedať
ahojte babizne :-D , chcem Vam tiez vsetkym popriat prijemne prezitie Vianocnych sviatkov a stastny Novy rok, nech sa Vam splni vsetko co si len prajete a vykrocite spravnou nohou ;-) ale hlavne vela oddychu a dobrej nalady :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak, ako za oknom sneh (ne)pada, nech do Vasich srdc stastie sada, zabdnite na bolest a starosti a prezite Vianoce a novy rok v laske a radosti... JANA s manzelom Vladimirom
Odpovedať
ahojte aprilovky, tak ako sa mate v novom roku, pribudli uz nejake nove mamicky ;-)
Odpovedať
ahoj sonulienka, v novom roku sa mame fajn (teda aspon my s manzelom), ani sa mi verit nechce, ze za 3 mesiace to bude uz rok od nasej svadby...
Odpovedať
ahoj :-D mate uz nieco zaujimave na plane na prve vyrocie manzelstva ;-) ? inac naozaj to uletelo rychlo, minuly rok nam zacali vrcholit v tomto case svadobne pripravy a teraz to uz bude pekny rok ako manzelia, ten cas leti :-D
Odpovedať
ahoj, zatial nemame v plane nic specialne, ale snad nieco vymyslime :-) a vy ako, uz mate nieco pripravene?
Odpovedať
my chystame na 19.4 a nemame fotografa...neviete o nejakom? z vychodu najlepsie...do IP cka pls
Odpovedať
ahojky, my zatial este nemame nic vymysleneho ale nieco hadam nam napadne :-)
Odpovedať
Ahojte ako čítam tak čítam a prišla som na to,že sne veľa,ktoré sa budu vydávať v Apríli :-) Mne sa to blíži za pár.
Odpovedať
Ahojte baby, no ja som dala urobiť jednemu pánovi karikatúru našej svadobnej fotky. Malo to byť ako prekvapenie, ale nevydržala som to, lebo keď prišiel náčrt, tak som sa bavila, že manželik sa pýtal, na čom sa tak dobre zabávam. Takže, zatial len to.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aprilovky, ani neviem preco, nakukla som po velmi dlhom case na tuto stranku a som velmi milo prekvapena, ze ste na mna nezabudli. nebudem blizsie rozoberat, ale po stastnej udalosti -NASA KRASNA SVADBA, prisla velmi nestastna a ja som to niako nezvladla. ale myslim, ze uz sme v pohode, tesime sa zo zivota a cakame na dalsie pekne dni. co sa tyka tej kolaze, fotocky od vas uz nemam, pretoze som predala firmu, zrusila email adresu a z jednym kufrom odisla do UK.takze mam novy email, na ten mi poposielate nove fotocky a hadam si to k vyrociu niako zbuchame.
Odpovedať
tak prajem vsetkym aprilovkam vsetko len to naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj k prvemu vyrociu svadby
Odpovedať
ahojte aprilovky, aj ja zelam vsetko len to naj k prvemu vyrociu :-D , mzuzka jej to by bolo fajn len kde hladat tu tvoju novu adresu ;-) a zelam ti uz len same stastne udalosti :-)
Odpovedať
halo halo babizne, kam ste sa vsetky vytratili :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sonulienka, ako sa mavas? ja sa mam celkom dobre, prvy manzelsky rok bol celkom uspesny - 5.4. 2008 sa nam narodila krasna dcerka Terezka, sme velmi stastni, spokojni, ... , takze si teraz uzivam materske povinnosti :-) dlhooo som tu nebola, pretoze nemame doma internet ..., tak sem tam idem k manzelovi do prace a kukam na MS a MK ;-) majte sa pekne...
Odpovedať
jej janka blahozelam ku krasnej dcerke urcite je strasne zlatucka :-) , to si cerstva mamicka, my babatko planujeme na buduci rok a k vyrociu sme si kupili psika, nech sa nam ta nasa rodina rozrasta aj o domacich milacikov prajem ti vsetko dobre a uzite si rodicovske povinnosti, to su veru krasne povinnosti z tych ma clovek aj radost :-D vsetko dobre
Odpovedať
ahojte. ako sa mavate? super, ze nas atema este nie je celkom zabudnuta. jankazaba : krasne babatenko... blahozelam :) sonulienka: my babo planujeme o dva roky, hoci to uz budem mat 30 na krku, este si chcem e trosku uzit sami dvaja. tak sa zatial majte krasne a ozvite sa niekedy.
Odpovedať
ahojky shirley ja by som tiez este pockala s babatkom ale tento rok uz budem mat 31, takze cas sa mi pomalicky ale isto krati, aby som to stihla do tej 35ky :-D , potom uz aj lekar vravel ze su vysoke rizika :-) tak si uzivajte plnymi duskami manzelov a vsetko co k tomu patri a prajem krasne prezitie dovolenky a poriadny oddych cez ne pocujte neviete novu adresu na zuzku co mala robit kolaz lebo sice pisala ze jej mozme poslat na novo foto aby spravila kolaz ale niet tej novej adresy :-N a to by bolo take super kebyze mame taku kolaz hihi
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vydate zienky :-) Ja som sem tiez nakukla po velmi dlhej dobe a uz som ani neverila, ze tu my aprilovky 07 este budeme. Ale o to viac ma to tesi :-) Ten viac ako rok ubehol poriadne rychlo, az mi je luto, ze uz si nikdy neobleciem biele svadobne saticky :-) Nas drobec uz ma pol roka a na nom vidim, ako ten cas leti. Tak sa majte krasne, uzivajte si kazdy den a dlho tie deticky neodkladajte :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?