Svadobý termín apríl 2007

Zobraz úvodný príspevok
ahojte, tak nakoniec sme skoncili na termine 28.4.2007 Dufam, ze nas tu zacne pribudat. Hladala som tuto temu, no nenasla som ju, tak som si ju dovolila vytvorit ja sama ;-)
Odpovedať
1
94
95
Profilova fotka
no som ja ale zabudlivec vsak |-| :-| tak mi to prepacte. moja nova adresa je mzuzka@centrum.sk fotocky prosim posielat s co najkontrastnejsim pozadim a najlepsie sama vonku. tak sa zatial majte
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
ahojte aprilovky? ako sa vam dari? a co nejake nove mamicky? ja sa mam celkom dobre, uzivam si matersku dovolenku - terezka rastie ako z vody, uz ma pol roka... robi nam len radost... tak drzkajte a majte sa pekne
Odpovedať
ahojte, zuzka este ti tychlo poslem fotocku, dufam, ze nie je neskoro, my sa ideme tiez snazit o babatko tak dufam, ze sa to podari cim skor :-D na zaciatok sme si kupili aspon psika vsetky Vas zdravim a prajem pekny vecer ;-)
Odpovedať
jej, aj minulo rocne aprilovky este drzia spolu. aj my sa snazime. ale piseme si vacsinou len 3 to je pekne ked si pisete po takej dobe vsetko dobre a nech sa vam podari otehulkovat, ktore pisete ze idete na to :-)
Odpovedať
a chcem sa spytat, ci sa vam podarilo dat si vyvolat sv. fotky? od fotografky sme mali velmi rychlo jeden album, ale ostatne, kt. som si povyberala, aj z hostiny, sv. cesty.... akosi som sa stale nedostala k tomu ze to odnesiem vyvolat. ste poriadnejsie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
ahoooojte aprilovky, tak ako sa mate v novom roku? dufam ze ste mali prijemne sviatky aj zaciatok noveho roka... u nas je vsetko v poriadku - terezka je anjelik, uz ma skoro desat mesiacov, no leti to.... majte sa pekne
Odpovedať
ahojte aj ja zdravim v novom roku :-) , my sa mame celkom dobre a hadam sa v tomto roku uz aj my posnazime o nejake to baby :-D pekny den a majte sa
Odpovedať
funy, no ja sa musim priznat, ze som neporiadnejsia, pretoze my mame fotky vyvolane len tie v parku od fotografky ale nikto z rodiny zatial chudatka moje nema ziadnu lebo nie som schopna ich odniest na vyvolanie a to som mala svadbu 2007, no hroza ale slubila som si ze do konca februara to napravim :-N
Odpovedať
Ahojte.no ja som dala fotky co mae od fotografa vyvolat ale nie vsetky len taky vyber a zasa nie vsetci ich take vyvolane.Tak tomu kto nechcel sme dali cele CD s foto
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
ahooojte dievcata, neviem ci sem este niektora z vas kukne... dufam, ze ste ok, ze ste stastne a ze je vsetko ok... a ze su okolo vas aj nejake tie deturence :-) drzte sa
Odpovedať
1
94
95
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?