Svatba 1.10.2011

26. feb 20138740
  • @minina , fakt super ste zohnali 😃

• @zabka88  Díky 🙂 Někde jsem stáhla ten obrázek a poslala to fotografovi a tomu se to líbilo, tak jsme se do toho pustili 🙂

• @zabka88  Ale ty asi myslíš prstýnky co? 😃 tak ty každopádně taky 😃

• Sponzor fóra
  • @minina , krásne šatičky si si vybrala aj tie popolnočné nádhera 😃 , kde máš zavesené to oznamko?

• @zabka88  na konci alba "šaty"

• @minina , jéééééééééj 😃 , no verím že sa potrápil fotograf, ale skvelý výsledok 😃

• @minina , pošlem ti moje keď dáme niečo dokopy, možno sa dovtedy naučim používať aj fotoalbumy, to vieš ja taký antitalent 😃

• @zabka88  jasně 🙂 Já jsem s tím na začítku taky bojovala, ale pak to docela jde, když na to člověk přijde 🙂

• 20 bylo asi proto, že jsem si moc vymýšlela 😃 a to byla prosím cena bez jakéhokoliv kamínku...kulatý čtvereček se šikmě vedenou linkou, část nad linkou bílé zlato a pod linkou rhodiovaná.
    13 tisíc se zirkony??? cože?
    a že se divím...každý rok chodím na burzu kamenů a tam se kvalitní neosazený brilliant vyšší čistoty dá sehnat kolem 3-5 tisíc, velmi jednoduše osazený v klenotnictví nejméně 10 t 😐
    @zabka88  ja dosť ušetrím na hostine. Robím grilovačku a večer v sálu guláš a celú hostinu si pripravíme sami s pomocou rodiny a kamarátiek.

• @demian , my klasika - typická večera o troch chodoch... rodina by nám nič iné neodpustila 😉 viac by sme si aj my robili samy, len berieme sa na druhom konci Slovenska ako bývame.. dosť to komplikuje veci 😒

• no, ja som vo finále tiež zvedavá na to, či nám rodinka nezmení "pre naše dobro" plány - sme od Prahy, moja rodina príde z východného Slovenska a berieme sa na Morave. Prebiť slovenské a moravské "tak sa to vždy robilo" dá dosť námahy a veľké výdavky na telefón😃
    Ale zatiaľ je relatívne ticho...len aby to nebolo ticho pred búrkou 😉

• @vjerca  Mají 😃 ,moje polovička ano.Zdá se mu o svatbě skoro pořád.Dneska měl polívkový sen.Zdálo se mu že knedlíčková polévka byla nechutná,nedala se jíst a on tam prý lítal a všem se omlouval 😒

• @sissi85  😃 tak to je mazec..můj drahý je teď ve stádiu drobného "znechucení" takže s ním nic radši neřeším...jen ho nechávám nařezat oznámení, které už máme konečně ve finální verzi a natištěno soukromě 😉 tedy jen za cenu papírů 🙂 což je super a hodně jsme tím ušetřili..🙂 no a taky máme od včera zamlouvenou kapelu za super cenu..už zbývají jen prstýnky..a to bude asi oříšek 😃 uáá o tom určo přijde taky nějaká noční můra 😃

• @vierca , držím palce nech vyberiete skvelé prstienky 🙂 @demian , my žijeme v Bratislave , berieme sa v Košiciach a takmer polovica rodiny je z Čiech.. viem velmi dobre o čom píšeš 😃 neboj, ustojíme to 😉 inak uja som mala z Moravy a vždy som si vravela že si jedného moraváka vezmem (nevyšlo- drahý je na pol slovák na pol čech) strašne pohodoví ľudia mi prišli..určite aj svadba na Morave bude taká pohodová 😃

• jéé a beriete sa v Alžbete?
    Keby bolo úplne po mojom, tak by som sa chcela vydávať v kaplnke sv. Michala. Je tam neskutočné svetlo, atmosféra a súčasne je omnoho komornejší. No, nemožeme mať všetko 😶
    Tiež mi prídu Moraváci milí a pohodoví...ja sa len trošku "sekám" s budúcim svokrom, ktorý všetkým svojím deťom vystrojil klasickú svatbu a rád by bol, aby to tak ostalo aj u nás. A ja mu krásne kazím plány 😃
    Moja rodina je už na strelené nápady zvyknutá, takže ani veľmi neprotestujú. Hlavne, že sa berieme v kostole 😉

• Sponzor fóra
  • @demian   ja som krstena aj birmovana v Alžbete, tan nech to už ostane pod jednou strechou 😉 jj, smerom k sv. Michalovi budeme vychádzať a tam sa budeme fotiť s rodinkou a tak, krásne to je, úplný súhlas 🙂 Vy sa v ktorom beriete?

Nič si z toho nerob, to chce zvyk, vidíš vaši si zvykli aj druhá časť rodiny ťa prijme takú aká si aj so "strelenými" nápadmi 🙂 nejaké kompromisy treba ale zas tak aby neohrozili vašu predstavu o svadbe.. chvalabohu naši z oboch strán nám nechávajú priestor, niežeby sa nevyjadrovali ale berú to tak, že vy viete...

• A dá priamo prejsť od Alžbety do parku? Keď som bola v KE asi pred rokom, bolo to oplotené.
    Budeš to mať určite krásne, je to nádherné miesto 🙂

My sa berieme v malom dedinskom baroknom kostolíčku...asi sa tam nevojdú ani hostia 😬
    Úplne jednoduchý, skoro žiadna výzdoba a na kopci,takže spústa svetla. Výzdobu k tomu chcem margarétky a žlté chryzamtémy, dúfam, že to bude celé optimistické a prežiarené 🙂

Ale to vieš, že som už viacero kompromisov urobila...len sa obávám toho, že keď už nám zariadil iné miesto na hostinu, aby nám nezmenil i hudbu na dychovku a nepozval 200 hosťov, ako mal v pláne. Svatba pod 100 ľudí predsa nie je svatba 😃
    Našťastie sú priateľovi súrodenci na našej strane a na ocka nám dajú pozor

• @demian  jéééj, to znie krásne, už len nech nám výjde počasie 🙂 držím palce nech si ho ustrážite a máte radosť zo svadby aj vy aj on.. hmm.. mne doniesť na svadbu dychovku... brrrrrrrrrr 😒

• @zabka88  
    samozrejme, že nám vyjde počasie - budeme mať krásne slnečno, alebo nám bude pršať šťastie 😉
    poľadovica snáď v októbri nehrozí, ale pri tohotoročnom počasí je všetko možné 😛
    snáď hej, neustúpili sme ani s miestom hostiny a zhatili sme mu jeho iniciatívu. Dúfajme, že už zistil, že ja som presne ten typ, ktorý dychovku bez ohľadu na čokoľvek pošle domov 😃

• 😃 @demian  😃 tak tak, tento tyzden v jedno pre toto "leto" typicke ladove rano sme sli s drahym do prace ked zrazu zahlasil: a co ked nam bude snezit? a po chvilke rozmyslania si aj odpovedal . zozenieme ti kuzustek a tym povazoval vec za vybavenu 😃 😃 vsetko ma riesenie, ked sa chce 😉

• @zabka88  ako prídu hneď s riešením, keď im o niečo ide, hejže? 😉 😃
    ja som sa rozhodla robiť parádu a kedže budem mať šaty s veľkým výstrihom na chrbte, odmietla som i sako. Drahá polovička vie, že som riadne tvrdohlavá a kožuštek už ani nenavrhoval. Možno budem ladiť s modrou výšivkou na šatách 😃

• Koukám, že se to tu pomalu změnilo na slovenský fórum 😃 Ale to neva, samozřejmě 🙂 Jinak hlásím, že my jsme si už objednali prstýnky, já jsem si objednala bolerko na míru a už jsem na dobré cestě k objednání svatebního dortu a dortů pro rodiče 🙂 Svatební známení budeme mít v nejbližších dnech hotový..Webový stránky kromě fotek jsou taky víceméně komplet..Takže příští sobotu bych to chtěla rozjet - rozeslat mailem oznámení, zveřejnit webové stránky a co nejdříve odeslat vybraným lidem oznámení poštou..

• @vjerca  Kdepak jste si nechávali oznámení tisknout? Někde v copy centru? A na jaký papír? 😉 My právě taky přemýšlíme, kde si necháme oznamka vytisknout..

• @terunka88  🙂 v copy centru ne...ale v podstatě doma,na lepší tiskárně,kterou máme k dispozici..a papír jsme použili tvrdší, z jedné strany lesklý, normálně se používá jako zadní strana, když něco dáváš do kroužkové vazby...není moc drahý, ale pevný, a jak jsem psala, z jedné strany jakoby foto a z druhé mat, takže super..doporučuju...včera jsme první rozdali na mamčiné oslavě rodině a všichni byli nadšení 😉)) dokonce i babička a to máme oznámení opravdu netradiční, černobílé...😃

• @vjerca  Aha, my právě dobrou tiskárnu nemáme, takže půjdeme do copy centra..Chtěli bysme to vyzkoušet na papír gramáže 200g/m2 a pak i na nějaký lesklý nebo pololesklý papír a uvidíme..Přítel to na moc lesklém papíře nechce, tak jsem zvědavá, jakt o bude vypadat na tom normálním, tvrdším..Taky jsem zvědavá na reakce, my máme oznámení černobílou fotku a fialový podklad s bílým písmem 😃

• Ahoj, tak jsem do svého alba dala naše svatební oznámení, tak budu ráda, když napíšete, jak se líbí... 🙂

• Akorát teda omluvte dost sníženou kvalitu formátu jpg 😞 V pdf to je úplně normální a nezkreslené..

• @demian  sú to chlapi, čo už s nimi ? 😃 ja mám tiež šatičky bez rukávov tým pádom pol chrbtka holý, rozmýšľala som nad takým bolerkom aspoň do kostola i keď aj závoj čosi zakryje, ale nad kozustekom som fakt dovtedy nerozmýšlala😃 však prvý október bude samozrejme krásny slnečný, babie leto 😉 klop klop klop pre istotu.. jj, my sa s drahym budeme skvelo dopĺňať, on sa bude topiť v košeli, veste a saku a ja budem mrznúť .... problém akurát že ja nemôžem moc modrieť nebudem si ladiť s výzdobou 😃

• 🙂 @terunka88  tak čtu, že máte dokonce webovky, to je super. my jsme udělali jen svatební noviny. Jinak oznámko moc pěkné, krásná barvička.

My už máme hotové prstýnky a teď mě čeká kardigan a boty 🙂

• tak sme byli dneska upřesnit jak budou vypadat dorty a kolik jich vlastně bude... takže z toho vyplívá že nám chybí už jen upřesnit meníčko na hostinu a počet koláčků 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov