Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c A odkud koupené? Mě nabízeli na koupi jen v MS, jinak jen na půjčení a když jsem viděla cenu 45000, co je na smlouvě jako hodnota šatů, tak mě polévá horko, že bych je zničila....
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Já jsem si objednávala na míru z Číny. Vyšly mě na cca 4000kč a parádně sedí. Výjmečně někde trčí nitka, která se tam nechtěně připletla (třeba modrá nebo červená :-D ),ale jinak jsou super.
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Aha, no z toho bych měla teda hodně strach... Hlavně z toho, že mi nesednou jak mají. V salonu mi je přešijou přesně na mě, dodělají prsní vycpávky a tak :-) Ono dost holek tady má šaty, co jime hlavně na prsou fakt nesedí:( Ale pokud se ot povedlo, tak to je fajn. Já jsem cenu nějak moc neřešila, resp. jsem si dala limit 15 tis.
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Naštěstí opravdu sedly. Chvilku po objednání mě postrašila kamarádka.že to šijou z nějakých nekvalitních látek, co škrábou a tak. Ale jsou super. Jen mají hooodně dlouhou vlečku, tak jsem objednala spodničku a uvidíme. Navíc se znám a občas mi někde něco ukápne a i kdyby neukáplo, tak i když mi na ně někdo stoupne, tak se nic neděje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c škoda, že v nich nejsi líp vyfocená, ale líbí se mi ty ramínka, to moc lidí nemá, i když na to nemá postavu:) já je ale taky nemám :-D Taky mi jedna kamarádka řekla, že mám trapný nudný korzetový neoriginální šaty :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Fotila jsem se sama, podle toho ty fotky taky vypadají :-D až bude spodnička přibydou další ;-) Já bych se bez ramínek cítila nesvá, pořád si ty šaty popotahovat, to není nic pro mě. Mně by totiž korzetové šatičky bez ramínek neměly moc na čem držet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c To jsem si taky myslela a paradoxně mi ty bez ramínek seděly nevíc:) A chtěla jsem antickej styl a ty fotky mám pro pobavení - těhotná vydra hadr :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina krásné šatky máš :-) Tady jsou ty moje http://www.everbuying.com/New-Style-P...
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c Díky, tak yjsem jich vyzkoušela asi 80 :-D ¨ Jinak kamarádka má hodně podobné http://www.svatebni-saty-nevesta.cz/s... jako ty
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No jo, hodně podobné :-) Já jsem nezkoušela já sem hledala, objednala a pak už jen doufala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c tak to jsi odvážná :-D Já jsem měla úplně jinou představu - nejdřív antický styl a pak takové ty baletky a v obou jsem vypadala jak blázen:) Tak bych to asi bez zkoušení nedala:)
Odpovedať
Profilova fotka
@minina No u nás do rozhodování hodně mluvily peníze, rodiče jsme zatěžovat nechtěli a do června jsme byli ještě studenti. A co jinak? Vše zařízené? Kytky, dorty a tak?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@terezka_c No my už právě studenti nejsme pár let, taky paltíme pochopitelně vše sami a asi i proto jsme čekali, protože chcem fakt všechno podle našich představ, aniž bychom museli řešit peníze :-) Jinak asi skoro všechno hotovo, krom dortu teda, ten ještě nemáme úplně dořešený :-) Teď jedeme na ochutnávku menu, tak jsem zvědavá :-) Dneska jsem volala s fotografem a i když se před svatbou nepočkáme, vbyl naprosto fantastickej a nic není problém :-) Velkou obavu jsem měla z bot, pač jsem chtěla fialové a nakonec jsem je sehnala tady a naprosto podle představ:) A co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@minina My jsme jako první řešili ty šaty, ty jsme objednávali už v lednu a pak bylo pořád času dost a najednou je to za měsíc a skoro nic zařízené. Tak sem na to vletěla, dorty jsem řešila včera, fotograf i kameraman domluven. Kytky předběžně domluvené. Místo na hostinu a jídlo domluvené. Kadeřnici a kosmetiku jsem taky vyřešila včera. Teď ještě řeším výzdobu na stoly. Nemám botky a přítel oblek. Jinak je snad vše zařízeno..Ale ty nervy, že měsíc před svatbou neseženu květinářku atd. nepřeju nikomu.
Odpovedať
Profilova fotka
@terezka_c no ja jsem zvědavá na naše zařizování dortu.abysme nakonec vůbev měli co rozkrojit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@minina Tak to držím pěsti ;-) Mně zamluvila dort mamka, bez porady se mnou a navíc vůbec nevěděla jaký bude, tak sem to musela pak řešit.
Odpovedať
Profilova fotka
Čau holky... Tak jsem o víkendu domluvila kytky, paní byla moc ochotná a milá, i přesto, že zdobili auta na svatbu a předávali květiny... Njn, přes týden jsem out... Poslala jsem objednávku na dorty, ještě se neozvali a odřekla mi kamera... Taky mám v plánu cardigan místo bolerka, v salonu mi přidali k šatům šál zdarma, ale přeci jen by to ještě něco chtělo... Uvidím, co seženu.
Odpovedať
tak se nám to pamalu blíží. Co vám ještě chybí zařídit?
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Ani mi to nepřipomínej, na zařizování toho sice už moc není, ale vypadá to, že budu nonstop v práci až do svatby..Střídáme se na prodejně čtyři, dva mají dovolenou do 30. a ta třetí mi teď prozradila,že je těhotná a do práce moc chodit nebude... :-S Takže je to na mě... :-(
Odpovedať
@terezka_c já budu taky v práci až do svatby, doufám jen, že dostanu aspoň v ten pátek před volno, když na ně mám kvůli svatbě ze zákona nárok.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 holky, taky makám od nevidím do nevidím...nemáme ještě jednu z hlavních věcí - a to prstýnky!! tak snad tento týden to někdy zvládneme...musíme! :D a řeším taky to oblečení, včera jsme předali oznámení strýčkovi a brali se 8. prosince a do rána jim napadlo 15 cm sněhu..my jsme sice konec října, ale dnes se dá čekat i nečekané, co se týče počasí....
Odpovedať
Profilova fotka
@vjerca a ten den před svatbou ti snad dá opravdu každý zaměstnavatel::.to už by byl vrchol snad kdyby ne!!! a ze zákona je nárok na dva dny...ale jeden den je z toho neplacený..;-)
Odpovedať
@vjerca to jo a buď loni nebo předloni sněžilo na přítelovy narozky a to je má 23.10.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Problém je v tom, že my jedeme aj přes víkendy... :-( budu mít tak 2x-3x do týdne půl dne volno a to budu ešče ráda... no uvidíme. A dovolenou ti zaměstnavatel musí dát ;-) Každopádně doufám, že nám ještě vydrží trošku teplo. Hlavně,aby nepršelo, mám docela dlouhou vlečku, tak bych byla hned jak čunče... :-D
Odpovedať
@terezka_c já se taky bojím o vlečku, aspoň do focení, kdyby to počasí vydrželo.
Odpovedať
@marefa ha hááá - svatba 70 km od bydliště? ani nevíš, jak Ti rozumím!! ani nevíš, jak s Tebou cítím!!! :-) já mám svatbu 140 km od bydliště a je to na hlavu:-) a o víkendech taky pořád někde pryč - přeci jen, vrcholí nám chrtí dostihová. já říkám - kdyby se mě někdo zeptal na názor, jestli svatbu mimo bydliště, tak to budu každýmu vymlouvat:-)
Odpovedať
@evisek88 @terezka_c @vjerca holky klid, je statisticky vysoce pravděpodobné, že 1.10. sice nebude 30 stupňů, ale bude slušně, žádný sníh, žádný slejvák, možná pár kapiček štěstí a k tomu příjemných 16 stupňů přes den. mám to domluvený ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@slalucka jé, to je supr, že máš domluvené počasí! Tak hlavně se přimlouvej, ať je slušně na celém území :-D :-) Jinak je to fakt na pecku, kdyby naše rodina nebyla v převaze, tak svatbu dělám tam, kde bydlím a ne tam, odkud pocházím... 140km je docela mazec, navíc "dětem" přece dostihy neupřeš, že, takže chápu, rozumím... ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nemáte na mě, já mám 200 km :-D Ale naštěstí máme až na pár drobností vše zařízené..ještě ošéfovat moje boty, poslat pár e-mailů, dovyrobit jmenovky, dárečky pro hosty, objednat děkovací dárky.. Taky čekám na nějaký věci, co mi mají přijít poštou (prstýnky jdeme vyzvednout zítra na poštu, už jsem zvědavá :-)..No a takové věci jako ochutnávku dortu, nehty, zkoušku účesu a líčení nepočítám, to je za odměnu (teda snad :-D)
Odpovedať
Profilova fotka
A málem bych zapomněla na objednání svatební cesty :-) Jak to vůbec máte se svatebkou vy? Pojedete někam? My pojedem v úterý po svatbě na 8 dní do Tuniska, už se těším :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?