Svatba 1.10.2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj budoucí nevěsty, taky máte již tento termín zamluvený jako já? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Jasně, já kdybych k tomu místa neměla žádný vztah nebo by se mi nelíbilo, tak bych šla taky jinam ;-) A jak bude váš den probíhat, budete mít oběd pro příbuzné a pak večer pro kamarády? My to budeme mít celkem ve velkém, na oběd 60 hostů (příbuzných) a na večer přijde asi dalších 60 hostů (kamarádů) :-)
Odpovedať
My to máme v rodině zažité tradičně. Ráno po 9.hodině dorazí svatebčané k nevěstě na občerstvení, pak se přesunem na zámek. V 11 bude obřad a pak kousek dál bude oběd a celodenní zábava. Máme celkem kolem 66 svatebčanů tak je tam budeme mít i na oběd i na večeři. Kamarádů budeme mít 10 a to sme si řekli, že bychom je tam chtěli celý den. Ale mít tolik lidí jako vy, taky bychom to řešili jinak. A to sem si říkala, že máme hodně svatebčanů ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 teda, vás bude tolik? To je opravdu ve velkém ;-) taky jsem si myslela, že nás bude dost, když nás má být kolem 60, ale vidím, že to je tak ten střed...
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Nas je cca 44 rodina, plus 8 deti, kamaradi dorazi jen na obrad a pak vecerni veseli to pocitam tak 20 lidi navic minimalne, taky se nam to nejak rozmnozilo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Nee, já si myslím, že spíš my jsme výjimka :-D No, uvidíme, třeba ještě nějací lidi "odpadnou", teda na oběd asi ne, ale my budem i na večer v restauraci a tam nahlásíme na raut plus tak 40-50 lidí, protože z vlastní zkušenosti vím, že toho jídla stejně vždycky strašně moc zbyde.. :-D
Odpovedať
neboj kamoška se vdávala loni a měla pozvaných 110 lidí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d tak k nám, pokud počítám i večer, přibude taky cca 20 lidí navíc... jen teda víc už néé, protože jaksi sál není nafukovací... i když u baru je taky místo... :-D a navíc počítám, že se to protřídí, že děti a babičky nevydrží do půlnoci... a i kdyby, tak dobrých lidí se vejde... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 No, my těch kamarádů mám prostě nějak hodně a já je tam chci určitě mít..A taky v tom hraje roli fakt, že přítel bydlí 200 km ode mě, takže tam chce pozvat i svoje kamarády (teda už to jsou naši společní, ale i tak se to potom nasčítá)..A to jsem ještě hooodně lidí musela vyškrtat..Já jsem zvyklá právě na svatby ve velkém, kde je tak 150 lidí, letos půjdu asi na 3 a co vím, tak na dvou má být těsně pod 200 hostů a na jedné asi 130.. :-D Takže my nakonec budeme mít hostů nejmíň :-D Jinak my budeme mít obřad až ve 13h vzhledem k tomu, že příbuzní a kamarádi z ženichovy strany to mají daleko a stejně tak i někteří naši kamarádi z Moravy, kde jsme oba studovali a ještě tu budeme rok bydlet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 to je fakt, že jídla zbyde... ale je to lepší, než kdyby pochybělo. Kolem těch 100 lidí svatby bývají, jen pro mě už je ta představa 60 moc, natož 120! ;-) Ale teda je to mazec - v dobrém smyslu slova... ;-) :-)
Odpovedať
Jasně no :-) Je důležité mít na svatbě všechny, koho máte rádi ať je to sebevětší počet, než aby to potom člověka mrzelo. My to máme brzo, protože celá rodina bydlí nejdál do 25 km.
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa To je jasný, to by byl trapas, kdyby jídla bylo málo :-D Ale v té resturaci už már našich známých mělo svatbu a všichni říkali, že toho jídla fakt hrozně zbylo, že to tam dost nadsazují, navíc k večeru nějací lidi asi ubydou, tak ono to tak víceméně vyjde.. No jsem zvědavá, ale bude to určitě super :-) Jinak rešili jste už otázku co s focením (jen nevěsty a ženicha), kdyby bylo špatné počasí? Třeba kdyby lilo jak z konve, jako zrovna dneska..?
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Prave a my mame sal, dole je pod tim hospoda, venku gril, dole jeste salonek a hospoda s bowlingem, mista mame az po strop :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@terunka88 Tak hold foceni v desti :)
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d Aha, tak to seš teda docela odvážná, to já netoužím být celý den jak zmoklá slepice :-D I když s pořádnýma deštníkama by to možná šlo, ale stejně se chcem fotit v přírodě a už to vidím - mokré boty, spodek šatů..a pak jít na obřad do studeného kláštera :-D My se totiž budeme fotit před obřadem.. Hmm ale asi by se vidělo, pokud by pršelo fakt hodně, tak bysme to nechali až po obřadě a po obědě (jenže to už bude skoro tma :-) ) Spíš jsem myslela, jestli někdo nemá v záloze nějaké prostory vevnitř..
Odpovedať
Profilova fotka
@terunka88 tak, tak ;-) Focení jsem sice neřešila, ale přemýšlela jsem nad tím... jakože bych se poptala, uvidíme, co zato kde budou chtít, protože když bude pěkně, tak bychom to nevyužili a je zbytečné, platit to. Je problém, že skoro všude jsou svatby, takže ty se tam i budou fotit, když bude pršet, že, takže focení by muselo být až po všech obřadech, no, prostě si to nedovedu představit... ale ráda bych něco někde domluvila, aby byla i mokrá varianta.
Odpovedať
@terunka88 na focení taky hodně myslím, chtěli bychom fotky z parku ale kdyby pršelo můžeme se fotit v zámeckých prostorách...ale park je park.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 Jé, tak to máte alespoň super, že se kdyžtak můžete fotit v zámku, to je hodně dobrá výhoda :-) Ty jo, kdyby bylo krásný počasí, to by bylo parádní, takovej ten sluneční podzimní den..to bych si fakt přála :-)
Odpovedať
Loni bylo začátkem října krásně, tak by to mohlo vyjít i letos, byly by to nádherné fotky. Ten déšť by byl špatnej nejen kvůli fotkám, teď se rozhoduji mezi šatama a váhám jestli s vlečkou nebo bez...kdyby pršelo tak bude špinavá.
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d to je dobrý, že máte i bowling :-) @terunka88 myslím, že i fotky v děšti mají své kouzlo, ale opravdu pak člověk nesmí být jak vodník - záleží, zda bude pršet jen lehce, nebo bude průtrž celý den... Hezké počasí si přejou snad všechny nevěsty, ale to je to, co neovlivníme...
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 jojo, do 25 km, jenom chudáci Brňáci si přivstanou :-D
Odpovedať
@cibetka_veronika musíte spát u vašich ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 tak to jo, máš to detailně vymyšlený :-)
Odpovedať
no to jo, jet z Brna, to byste se vážně moc nevyspali ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marefa Ja dest miluju takze mi to nevadi. Bowling je spis takovy bonus :) Navic venku je detsky koutek :) Ne velky, ale je. Naproti velky les na prochazky, no prima proste.
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 nějak bychom to zvládli, spíš bychom asi nebyli v moc dobré kondici. přespání bude asi lepší ;-)
Odpovedať
@cibetka_veronika no jak budete chtít ;-) včera mi děda oznámil, že pojedou svým autem...tak pokud si to nenechá vymluvit, budou zmatky v dopravě...a to sme to tak pěkně vymysleli
Odpovedať
Profilova fotka
@evisek88 :-) jako že bude řídit zpátky? :-) a jak jste to měli vymyšlený?
Odpovedať
tam i zpět...no že v 10.15 pojede od nás bus na obřad...a k nám se buď nějak dopravíte a pak brácha odveze řidiče s autem a dojede...a všichni budete moct pít....doprava k nám se dořeší ale na zámek rozhodně nechci aby řídil děda, kterej se špatně otáčí natož aby jel v koloně a držel tempo, nechtěla bych aby se něco stalo...
Odpovedať
Profilova fotka
@cacenka_d tak to já říct nemůžu, že bych déšť milovala, ale holt neovlivním to, takže když bude pršet, nechci se tím užírat... :-N když bude lít, vlezem do ZOO do tropické haly mezi lenochody - to by byly fotky! :-D :-D Naše restauračka je zasazená v parčíku, vedle je golfové hřiště, nad ním hotel a lesy... takže taky fajn.
Odpovedať
@marefa jéé, ty budeš mít určitě moc krásné fotky...to si svatebčané počkají než se vyfotíte ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?