Na akú farbu výzdoby sa chystáte v roku 2014?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Kočky tak ma napadlo urobiť prieskum :) na akú farbu výzdoby sa chystáte?
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat nieco ako slivkovo fialová, vraj sa to najnovsie ten odtien volá žiarivá orchidea a dokonca som zistila, ze som trafila farbu roka 2014 :)
Odpovedať
@viktom aj my sme zvolili cyklaménovo-zelenú :)
Odpovedať
Profilova fotka
slnecnice a teda zlta
Odpovedať
Profilova fotka
Moj priatel pristal len na cerveno bielu fnuk... ja som chcela a chcem jemne fialovu, bezovu a trosicku ciernej. Kyticu, oznamenia a srandicky si chcem spravit sama, z papiera, mam sikovne rucicky,, tak ma napadlo tam pridat novinovy papier akoze aj s pismenami a koralkami :-) zive kvety biele a do smotanova. No neviem este. Musim to vyskusat. ;-)
Odpovedať
my chceme cyklamenovo-striebornu, povodne som chcela cyklamenovo ciernu ale to posoby trochu smutne tak som to zmenila :) len teraz mam dilemu ci mi k tomu pojdu kremove saty. co myslite?
Odpovedať
Profilova fotka
mentolovo-ružová ;)
Odpovedať
Profilova fotka

Odpovedať
Profilova fotka
Ruzovo-cervena. Teda vyzdoba bude ruzova, ale budem mat cervenu kyticu a cervene kvety budu asi aj na stoloch.
Odpovedať
my uvazujeme nad cyklamenovo zltou :)
Odpovedať
Profilova fotka
Bielo- ruzovo- strieborna ale bude aj par prvkov zelenej. Ved bude jar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat tmavomodru z bielou a kyticu taku bielo fialkovo modru- Vyzdobu si budem robit sama tak este ma mozno napadne nieco v momente este neviem
Odpovedať
Profilova fotka
Ja budem asi outsider teraz ,ale ja chcem ciernu :-D samozreme v kontraste s bielou a mozno nejake drobnulinke doplnky...ale bude to sakra praca nastelovat vsetko ,aby to nevypadalo ako na kare :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
@anie89 ja som povodne chcela tiez cirernu s cyklamenovou ale ked som povedala nasim tak ma hned sfukli ze ako na kare, tak som to potom zmenila na cyklamenovo striebornu :-) ale ked budes mat ozaj tu ciernu by som rada videla fotecky ako to vyzeralo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisskaa Teším sa, že som tu našla niekoho, kto bude mať tiež medenú farbu :)
Odpovedať
my budeme mať bielo červenú. (na inú kombináciu mi priateľ nepristal, ja som chcela smotanovo bielu a trošku ružovej) Červenú budeme mať len servítku a kytice z ruží čo budú na svietnikoch :D
Odpovedať
Profilova fotka
@bibka87 jeeej supééér ;-) podľa mňa je to krásne a zároveň také iné než obyčajná zlatá =D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som som chcela mať takú natural svadbu s levandulou, takže jutovina, levandula.. jednoduché a voňavé :D ktovie aká bude realita :D
Odpovedať
@miffa nad tym aj ja uvazujem :) alebo ruzovo- oranzova alebo zeleno- zlta...vsetky su pekne, jarne, svieze :) dnes mi nasa kvetinarka este navrhla ze aj oranzovo- maslova je pekna.. tak uvidim :)
Odpovedať
mi budeme mat zlato smotanovu a chcela by som k tomu tyrkysovú, len tak trochu, zopar detailov, alebo kamienkov na stol, myslite, ze to pojde spolu? Take nieco ako je na obrazku, ale namiesto toho piesku a musli, klasicka zlata alebo smotanova nejaka ..., co myslite? Mne sa tyrkysova totižto velmi paci, no celu vyzdobu v tejto farbe by som nechcela, lebo sa mi nezda byt "taka svadobna".-) No trochu sa obavam, aby som to moc neprekombinovala,tak sa este rozhodujem...napiste co si o tom myslite, a pomozte rozhodnut :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisskaa mne sa to tiež páči, je to iné ako tie klasické farby :)
Odpovedať
babule akú vyzdobu by ste mi odporucili? Bud to medenu, alebo smotanovo cokoladovu? Alebo namiesto tej cokoladovej nejaku capucinno???
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird Ja chystam nieco podobne, akurat ze s tulipanmi...(ako druha foto, ale tulipany budu tiez biele alebo kremove) A farby, biela a smotanova, tiez mozno malinko zelenkastej, ale ak, tak v podobe rastlin (teda ziadne servitky, alebo tak, zelene budu len casti kvetov... Ako prva foto)
Odpovedať
@anie89 odporucam so zlatou, je to velky hit tohto roka, styl Velky Gatsby a podobne, akurat idem tip na taku vyzdobu pridat do albumu :-)
Odpovedať
@ladyflybird nádhera... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme vsadili na farbu lásky, klasika červená s bielou :) akosi to už nie je medzi nevestami trendy, ale ja volím
Odpovedať
Profilova fotka
@mikema nadherne to bude vypadat, aj kyticu budes mať z tulipanov ???
Odpovedať
Profilova fotka
@ladyflybird Ano aj kyticu, ja milujem tulipany...
Odpovedať
Profilova fotka
@mikema uz mas aj predstavu ???? ja budem mat podobnu tejto
Odpovedať
Profilova fotka
@lessiie my máme fialovo - bielu...
Odpovedať
Profilova fotka
my sme zvolili oranžovú s jabĺčkovo zelenou :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?