Pivo - hodí sa na svadobnú hostinu?

Ahojte, hodí sa podľa Vás čapované pivo na svadbu? Mama ma presviedča, že pivo patrí do krčmy a hostia by sa kombináciou s vínom a tvrdým mohli dožrať ako prasce; že to nepatrí na takúto oslavu... a kazí to pekne vyzdobený stôl... Prevádzkar nám zase povedal, že to ľudia ocenia; čo si myslíte? Ďakujem, Igor.
Odpovedať
Profilova fotka
@igorf my sme mali, ale iba flaskovane...
Odpovedať
Určite áno, bol to skvelý nápad
Odpovedať
Ja by som určite nedala, nepatrí to na svadbu. Ale je to môj názor, pivo neznášam, smrdí mi a veru nebolo by mi po mojom guste keby ľudia chodili s pol litrakmi a kriglami po sále alebo vonku pri cigarete chlastali pivo.
Odpovedať
Profilova fotka
@igorf samozrejme, že patrí, prečo by nie... v máji som bola na dvoch svadbách, kde išlo čapované pivo asi najviac.
Odpovedať
Profilova fotka
@waidy a pálené pri cigarete je ok? :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj :)Ja pijem v podstate len pivo.Mali sme capovanu plzen,a padol skoro cely sud(bolo nas 60 stoho 16 deti).Takisto sme mali aj capovanu kofolu a radler od birelu.Casnici kazdemu kto si pytal vzdy priniesli.Ja som bola len na 1 svadbe kde nebolo pivo,a bolo vidno,ze chyba.Ale bola som aj na svadbe,kde nosili casnici pivo v 1,5 krcahoch a to bol hnus,to nik nechcel take zvetrale "prelievane" pivo. Btw pekne zdobeny stol kazia 2 litrove kolove flase plastove :D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@kashee presne tak :) ja dodavam, ze je tiez diskutabilne, ci ma vyznam vrazat tolke peniaze do vyzdoby, ktoru si hostia budu vsimat maximalne do polievky.... :)
Odpovedať
my budeme mať sud s pivom pri vedľajšom - kateringovom stole spolu s chladničkou na tvrdé kto bude chcieť načapuje si do pohára :) čo sme boli na svadbách vždy sa minulo alebo ostali max 2 litre
Odpovedať
Profilova fotka
@igorf Dobré a vychladené pivko určite poteší,hlavne po večeri :-) Najlepšie na vedľajšom stole spolu i s napr. čapovanou kofolou.Hostia to ocenia. Alternatíva je plechovková napr. Plzeň + nealko pre vodičov. Určite lepšie ako tie sladké vody. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako podla mna zalezi aku skladbu hosti budes mat na svadbe, no ale ako preco nie. kolki si podla mna radsej ako vino alebo tvrde daju dobre vychladene pivko
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jasné, že sa hodí...a hlavne vtedy, keď je svadba cez leto...my sme mali v júni a bolo aj pivo
Odpovedať
Aj my mame v plane mat capovane pivo.Keby som nebola nevesta urcite si nacapujem😁
Odpovedať
Profilova fotka
jasné, že pivo sa hodí, keď je svadba v lete, tak si hostia radi dajú. Aj my sme mali čapované pivko na našej augustovej svadbe a ľudia boli len radi :-)
Odpovedať
preco nie. pivo maju podaktori radsej ako tvrdy alkohol, takze podla mna s nim ulahodis viacerim hostom, takze by som sa toho vobec nebala
Odpovedať
@igorf dobrý deň určite pivo musí byť na svadbe mi sme malí teraz v sobotu svadbu a tiež sme mali pivo a všetci ho pili a všetko kombinovali a boli v pohode takže pivo určite ocenia keď tam budete mať
Odpovedať
Profilova fotka
Určite áno. My sme mali fľaškové a vypila tuším jedna debnička. Keby mám nejakú záhradnú svadbu isto by som dala čapované.
Odpovedať
ja som rozhodne za. ako mamke treba vysvetlit, ze naco sa pretvarovat a ponukat len nobl veci,o ktore mozno ani nejak velky zaujem nebude. s pivom pojdete tak povediac na istotu
Odpovedať
@igorf ahoj, my sme mali capovane pivo a hostia to ocenili. Sice ucet nebol maly, som rada ze sme do piva investovali, spätne ked sa na to pozriem, tak predrazena kvetinova vyzdobaje je fakt len na fotky a video, cize na efekt, nie pre hosti. Pivko si vela ludi pochvalovalo, dokonca za mnou chodili aky dobry napad, ze na mnohych svadbach sa pivo vobec necapuje...Mali sme aj domacu a ludia si vypili, ale tak co.. ved je to svadba. Kedy, ak nie na svadbe sa ludia mozu "dožrať ako prasce" :D, plus bolo aj kopu jedla, pagace, korbace, cize ludia dostatocne hodovali...Len si u prevadzky vyzisti ktory sud sa bude capovat, aby ta na konci neoklamali so spotrebou....Vela stastia!
Odpovedať
Profilova fotka
Samozrejme a keď už tak najlepšie čapované a veľa veľa 😄 lebo sa rýchlo minie
Odpovedať
Profilova fotka
Dajte 10° capovane, nech si ludia samy capuju, z toho pokial budu tancovat sa nemaju ani moc sancu "dozrat ako prasce". Nepoznam nikoho kto by na svadbe prisiel kombinovat vino, pivo, slivovicu atd., to sa skor stane na nejakej rodinnej oslave, v krcme a na jarmoku, na svadbe si vacsinou vyberu ludia akym smerom idu. Vino, cognac, pivo, domace + voda. Ja osobne napriklad nemam rad ziaden alkohol okrem domacej a piva a bud pijem len pivo alebo potom domacu s (citronovou) vodou, sladene vody tiez vobec nepijem, ani radlery a nic take. V lete ked je dobra zabava to ludia proste vytancuju hlavne spravte dobre nacasovanie nech to ma spad a ludia sa nebudu mat cas opit. Takze za mna je pivo must-have a videl som ho na svadbach v kastieli aj stodole nie vzdy si capuju ludia niekedy to robi obsluha ale je to fajn. Pri tej pipe chlapi sa aj pozoznamuju a pokecaju je to aj taky fajn touch point pre spoznavanie sa, ked jeden druhemu natocia :)
Odpovedať
@ciarra66 a ja by som si načapovala kľudne aj ako nevesta. Zase sa netreba hrať na dámu, veď ma už väčšina hostí aj v teplákoch videla 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme mali len flaskove, lebo s capovanym by to bol byval problem (museli by sme doniest vsetko zariadenie sami na oslavu), ale urcite je to super napad. Kamarat, ktory sa bude zenit teraz v septembri si dokonca vari vlastne pivo na svadbu :)
Odpovedať
@maslenka vies ked vidim kolko zenich s nevestou musia vypit, myslim tu pripitok tam zase iny, tak sa obavam, ze sa opijem este pred obradom🤣
Odpovedať
tiež si myslím, že čapované pivo na svadbe určite hostia ocenia :) u nás sa vyčapovoval celý sud už okolo ôsmej večer, tak rodičia rýchlo utekali do metra kupovať ďalší :) pivo išlo asi najviac spomedzi všetkého alkoholu, takže na letnú svadbu určite
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mať vo vedľajšej miestnosti bar, v ktorom sa bude čapovať kofola a pivo, vynášať to budú čašníci takže celkový dojem to nepokazí a bude sa čapovať do pohárov na stopke takže čo sa estetického hľadiska týka, dá sa to zariadiť. Každopádne keď niekto bude chcieť piť veľa, vie sa opiť aj bez piva 🤷🏼‍♀️ takže za mňa určite úplne v pohode nápad. Nie každému chutí víno a takto si každý príde na svoje.
Odpovedať
@ciarra66 nemusia, veď aj zarytí odporcovia alkoholu, prípadne abstinujúci alkoholici sa berú. Namočíš si vždy len pery (ak ti druh alkoholu nechutí, tak ani to nie, iba sa perami dotkneš pohára a odložíš. Prípadné poznámky odignoruješ. A vychutnáš si pohárik, dva toho, čo máš rada.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?