Skúsenosti so salónmi Zoya a Wem v Trenčíne

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevesty, som tu nová a neviem sa este celkom dobre zorientovat v tychto temach. Ak mi viete poradit budem strasne rada. Svadbu mame 8.juna a teraz to vsetko davame ako tak dokopy, takze kazda rada ktoru mi date bude mat pre mna cenu zlata. Chcela by som mat fakt pekne saty, kedze je to raz za zivot:-). U nas v okoli Partizanskeho sa mi nič nelubi. Počula som chvaly na Zoya salon a Wem salon. Len zas nechce sa mi trepat z PE do Trencina pre nic. Viete mi poradit, ci sa to oplati? Popripade iny fakt dobry salon v Trencine alebo okoli? Dakujem vsetkym za rady :-)
Odpovedať
@felllicita Hayley Paige? Wow... Aj si ich skúšala? Ako sedia? Nevedela som, že vôbec niekde na SVK sú.. Fabianne nepoznám. To sú tie zo Zoyi?
Odpovedať
@kyprea Fabianne su zo Zoyi. Hayley Paige, tie som este neskusala, kedze ich tam v tom case ani nemali, tak sa budem musiet stavit na dodatocne skusanie. :-) Popolnocne saty uz mas vybrane?
Odpovedať
@felllicita Ešte nemám. Celkom sa mi páčia tie šaty čo má Ália vo výklade. Ale priznám sa, že sa dosť bojím toho vypracovania a kvality šiat. Možno to urobím tak, že si aj popolnočné vyberiem vo WEM a hotovo...
Odpovedať
Ja som navštívila Zoya a musím povedať sklamanie,očakávala som viac vzhľadom na ich reklamu.Tiez má sklamal My Lady v Trenčíne až som náhodne natrafila na nový salón Bety Wedding.Veľmi milá a sympatická majiteľka sa mi venovala a musím povedať s takou ochotou som sa nestretla. Šaty majú krásne,čistunké a veľmi nadčasové. Cena prijateľná vôbec ne prehnaná šperky k šatám zadarmo . Do Álie som ani nešla,nemajú dobré recenzie a kamarátka s prístupom spokojná nebola.
Odpovedať
@vcielkamajaa ked uz si to spomenula, musim potvrdit otrasny pristup v Alii, problemova komunikacia uz pri rezervovani terminu skusky, za skusanie siat sa plati, predavacka sa ponahlala "lebo ide na obed", reci typu "biela vam vobec nepristane", "ked vam vadi, ze vam v tom bude trcat brucho, tak sa (tehotna) nevydavajte a pod.. nemala ani moc snahu mi pomahat hladat a podavat saty, medzi vesiakmi sa hrabali moje kamaratky...s mojou povahou mala jedine stastie, ze som bola s kamoskami a mala v ten den velmi dobru naladu, takze sme to brali s humorom. Byt tam iny den a sama, asi ju poslem...
Odpovedať
@gabika84 keď to čítam,som rada,že som tam ani nešla 😵🤦‍♀️ Dúfam ta nenatlačila zložit zálohu?
Odpovedať
Profilova fotka
@martusikpe ja som bola v salone WEM v TN a chvalim aj saticky aj velmi ochotny a laskavy pristup babenky :-) Bola mila a nemala s nicim problem. Vybrala som si satky Pronovias, ale nastastie som zalohu nezaplatila. Neviem, ako je to mozne, ale v salone Nicol ma vysli tie iste Pronoviasky o 200€ menej pozicovne. Vo WEM tie, co som si skusala uz boli oblecene a nedrzali gombicky. Povedala, ze presiju nove. V Nicol boli funglace, este necistene, nezehlene a este vonali novotou. Takze moj nazor je a neviem ako to je mozne, ze vo WEM je ta ista kolekcia o 200€ drahsia, ako v Nicole. Do TN to mam z domu 25km, do BA 100km, ale oplati sa mi cestovat. Pristup v Nicol je fantasticky, na jednotku.
Odpovedať
@vcielkamajaa zalohu som neplatila, lebo som si tam ani nevybrala. Platila som "iba" 6 alebo 7€ za skusanie (co mi pride ako nonsens)
Odpovedať
@gabika84 to v tej Álíí? Sila! Neviem aký strih a štýl šiat hľadáš,ale ak by si este mala náladu vyskúšaj ten Betty Wedding na námestí sv.Anny za skúšanie platiť nebudeš.Ceny nových šiat maju 420€ a máš k nim všetky doplnky zdarma aj -50% na spoločenské.Moja mamina si kupila šaty tam a ja so sestrou sme si požičali,veď keď bola taká možnosť nevyužijem? Dala som si tam vyrobiť aj látkovú kyticu a svadobné pierka,priateľovi som kupila svadobnú košeľu ktorú mu v cene sj upravili. Pani majiteľka ma dokonca príde aj domov obliect 😊Za skúšku ti to stojí a mozno si vyberieš aj ty 😉 Držím palce 👋🏼
Odpovedať
@vcielkamajaa svadbu mame uz o 6 tyzdnov, saty som este v ten isty den zajednala v Zoyi, tam som velmi spokojna s pristupom, kvoli skuske nam otvorili aj mimo otvaracich hodin, pani bola velmi ochotna, na saty som dostala este 60€ zlavu, takze ma vyjdu 430€ a tiez su v cene vsetky doplnky. Pravdu povediac, mne sa nechcelo lietat po vsetkych trencianskych salonoch, mozno je to vekom, mozno povahou, na svadbu sa tesim, ale moc to neprezivam :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
ahojte, ja som si v Trenčíne urobila kompletný prieskum čo sa salónov týka :) obehla som si všetky, o ktorých som vedela :) takže moje referencie: Zoya slušný výber, prijateľné ceny, dve milé ochotné predavačky, vždy tam niekto niečo skúša, ide im to tam ako na bežiacom páse :) Wedding avenue - podľa mňa troška menší výber, krásne a voňavé priestory, veľmi dobrý prístup slečny, ceny už troška vyššie My Lady - nejmenší výber zo všetkých, troška staršie typy šiat sa mi zdá, že tam majú, slečna veľmi milá, ceny nízke Eliška - pekné až historické priestory, slušný počet šiat ALE - pani predavačka alebo to bola možno majiteľka (neviem) mi nepríde byť úplne v poriadku, pokazila mi celkový dojem salónu, na záver skúšania sa u nej vypisuje dotazník s osobnými údajmi (zvláštne), ceny tiež nižšie v porovnaní s ostatnými salónmi Danica - malinké priestory, milá majiteľka, tiež si myslím, že majú viac starších ako novším modelov, ceny priemerné WEM - priestory krásne, personál veľmi príjemný, šiat na výber podľa mňa pomenej (ale to možno preto, lebo som tam bola v čase, keď bolo všetko na predaj za cenu požičovného), ceny od 700 Eur nahor Betty - podľa mňa najlepší priestor, veľmi krásne, milá predavačka / majiteľka, šiat tak akurát a v porovnaní s ostatnými salónmi cenovo naozaj veľmi dostupné (prekvapením bolo, že je tam naozaj možné požičať si šaty z dnešnej doby za 350 Eur) Ália - priestory pekné ale čo z toho, keď je personál hrozný, poznám ich ešte z čias kedy mali salón na inom mieste a mám pocit, že vtedy to nebolo také zlé ako teraz... 1Euro sa platí za vyskúšanie jedných šiat, absolútne nemajú záujem poukazovať šaty, sama som sa tam musela hrabať, čo sa jej tiež nepáčilo... nemajú objektívny názor, nepovedia narovinu cenu za požičanie, iba cca a robia okolo toho mega vedu... Ceny neprimerane vysoké, za mňa celé zle...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte baby, nedalo mi nereagovať na svadobný sálon Ália. Neviem odkiaľ to máte, že sa platí za skúšanie a že je personál hrozný. Bola som tam pred dvoma týždňami a bola som milo prekvapená. Pani, ktorá tam bola, bola veľmi milá a ústretová, najskôr sa ma spýtala aký typ šiat chcem, potom mi všetky poukazovala a hlavne vysvetlila čo sa hodí a čo nie. Potom som jej povedala že ktoré chcem vyskúšať (bolo ich aj 6 šiat). Nikam sme sa neponáhľali, všetky šaty som vyskúšala a pritom hneď druhé šaty mi padli ako uliate takže som si ich aj vybrala. Strávila som skúšaním dosť dlho a najviac sa mi páčilo, že pani vedela poradiť, vedela čo sa mi hodí, čo sa mi páči. Nič mi nevnucovala, možno som mala aj šťastie v tom, že tie šaty boli hneď tie ony proste "wow" pocit. Takže odporúčam všetkým, podľa mňa je najlepšie keď sa každá nevesta sama presvedčí a spraví si názor, nie že jedna povedala a atď.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucinocka263 Tak to som rada, možno majú iný personál. Ja som tam bola začiatkom roka a za skúšanie som platila, ešte mám možno aj niekde bloček :) v každom prípade sa teda už snáď polepšili :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@lucinocka263 si si istá,že si bola v Álií? Bola som tam s kamarátkou a za skúšanie platila 1€ vnucovali jej šaty aj tie,ktoré nechcela.Obsluha bez v kusu,oblečú a nanútia hocičo len aby predali.Som fakt prekvapená z tvojej dobrej skúsenosti,lebo ja naozaj realne nepoznám nevestu ktorá odtiaľ odchádzala spokojná 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zoya neodporucam. Na jednej strane bol to jediny salon kde som nasla saty co sa mi pacili a boli mi dobre ale nakoniec som ich dostala inak a zle upravene,bola som na 2zameriavacich skuskach,zakazdym na mna dali ine saty. Ani raz nesedeli a pri preberani zas ine a zas nesedeli. Nasivali mi do nich moju podprdu,aby mi sedeli,isla som potom dom bez podprdy. Vlecka sa nejak zle vypinala ,na svadbe som si po nej stupala vkuse, spasilo ma az prezlecenie do polnocnych. Tie som mala z Wedding elegance a ten naopak odporucam velmi. Saty Zoya su stokrat popresivane neberte si tam nepodporujte ich
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?