Október 2021

13. sep 202160

Ahojte! Máte niektorá naplánovanú svadbu v októbri? My 16.10.2021... Ale nakoľko sa už straší s 3 vlnou, trošku sa toho obávame 🤷🏻‍♀️.
Meniť termín nechceme.... Aj sa bojím plánovať hostinu, keď nevieme čo a ako bude 😔. Chcela by som len vedieť názor/postoj.... Vďaka ☺️

• @vladka276  Ahoj 😉 My máme svadbu začiatkom októbra, ale plánujeme zatiaľ ako keby nič nebolo. Aj keď ma sem- tam chytia obavy, budúci manžel a rodina okolo ma dosť pozitívne ovplyvňujú, že bude tak ako má byť. My tiež svadbu rušiť nebudeme. Pokiaľ budú opatrenia a situácia nepriaznivá, hostinu a zábavu presunieme. Ale je to také divné... Pretože veľa veci čo plánujeme, hovorím vždy s otáznikom ak svadba bude. Prajem hlavne pevné nervy, lebo ja keď počujem alebo čítam o tretej vlne je mi zle :-/

• Ahojte, my máme tiež na 9.10 a zatiaľ už sme všetko vybavili, len pozvánky čakáme. Ale pevne verím, že nebudeme presúvať a dovolia nám, ak sme očkovaní.

• Ahojte, my máme 2.10 a tiež máme už všetko vybavené, aj pozvánky na hostinu sme už rozoslali. Jedine s čím čakám je odoslanie samotných oznámení, bez kartičky k stolu, to budem posielať a rozdávať až v septembri keď to už bude vyzerať že to naozaj bude. A ešte čakám s objednávanim darčekov pre hostí, aby som neobjednavala 80 keď nás bude môcť byť 50 napríklad, a tiež menovky a menu som ešte nedala tlačiť, keby som musela znižovať počty.

• Sponzor fóra
  • My mame 15.10.2021 a tiež by ma to zaujimalo čo čakať

• My sme tiež 9.10 a tiež len dúfam a verím, že sa to bude dať bez presúvania 🙂

• joj toto je doba, clovek si uz fkt nemoze byt tak nejak nicim isty. vsetko s abheom dna vie aj na tri krat zmenit. no budem vam drzkat palce, aby ste mali taku svadbu, aku mate vysnivanu a hlavne bez toho presuvania

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Vezmite sa inak! Nechajte sa uniesť a prežite svoj svadobný deň, na ktorý sa nezabúda. Povedzte nám vašu predstavu alebo sa nechajte inšpirovať našimi nápadmi. Radi všetko zabezpečíme, zbalíme a...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov