Október 2021

Ahojte! Máte niektorá naplánovanú svadbu v októbri? My 16.10.2021... Ale nakoľko sa už straší s 3 vlnou, trošku sa toho obávame 🤷🏻‍♀️. Meniť termín nechceme.... Aj sa bojím plánovať hostinu, keď nevieme čo a ako bude 😔. Chcela by som len vedieť názor/postoj.... Vďaka ☺️
Odpovedať
@vladka276 Ahoj 😉 My máme svadbu začiatkom októbra, ale plánujeme zatiaľ ako keby nič nebolo. Aj keď ma sem- tam chytia obavy, budúci manžel a rodina okolo ma dosť pozitívne ovplyvňujú, že bude tak ako má byť. My tiež svadbu rušiť nebudeme. Pokiaľ budú opatrenia a situácia nepriaznivá, hostinu a zábavu presunieme. Ale je to také divné... Pretože veľa veci čo plánujeme, hovorím vždy s otáznikom ak svadba bude. Prajem hlavne pevné nervy, lebo ja keď počujem alebo čítam o tretej vlne je mi zle :-/
Odpovedať
Ahojte, my máme tiež na 9.10 a zatiaľ už sme všetko vybavili, len pozvánky čakáme. Ale pevne verím, že nebudeme presúvať a dovolia nám, ak sme očkovaní.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my máme 2.10 a tiež máme už všetko vybavené, aj pozvánky na hostinu sme už rozoslali. Jedine s čím čakám je odoslanie samotných oznámení, bez kartičky k stolu, to budem posielať a rozdávať až v septembri keď to už bude vyzerať že to naozaj bude. A ešte čakám s objednávanim darčekov pre hostí, aby som neobjednavala 80 keď nás bude môcť byť 50 napríklad, a tiež menovky a menu som ešte nedala tlačiť, keby som musela znižovať počty.
Odpovedať
Profilova fotka
My mame 15.10.2021 a tiež by ma to zaujimalo čo čakať
Odpovedať
My sme tiež 9.10 a tiež len dúfam a verím, že sa to bude dať bez presúvania 🙂
Odpovedať
joj toto je doba, clovek si uz fkt nemoze byt tak nejak nicim isty. vsetko s abheom dna vie aj na tri krat zmenit. no budem vam drzkat palce, aby ste mali taku svadbu, aku mate vysnivanu a hlavne bez toho presuvania
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?