Svadba 02.07.2022, mam tu niekoho s rovnakým dátumom?

Profilova fotka
Ahojte žienky, tak už sa nám to blíži a čoskoro je to tu. Zaujímalo by ma čo už mate vybavené a ako vám prebiehajú prípravy? Už boli aj problémy?
Odpovedať
My máme v rovnaký deň 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@yv1234 A co uz vsetko mate? 🙂
Odpovedať
Aj my mame v rovnaký deň 😊 vzhľadom na to že presúvame z minulého roka, tak mame už viac menej skoro všetko 🙉😅
Odpovedať
Profilova fotka
@matika22 My sme uz 2x zrusili, teraz sme sa minuly rok v zime rozhodli ze bud teraz alebo nikdy 😄
Odpovedať
Profilova fotka
My máme deň predtým. Prípravy sa nám pomaly zintenzívňujú. Také tie hlavné veci máme už dlho - miesto, fotograf, DJ, obrúčky. Po Novom roku sme mohli konečne vyriešiť matriku aj šaty som konečne zohnala. Teraz dolaďujeme oznamká, robila som si ich sama, takže musíme vyriešiť kde ich vytlačiť, riešim pomaly make-up, svadobné koláče a výslužky, a výzdobu. Ide nám to dosť pomaly a mám pocit, že veľa vecí sme mali riešiť skôr ale ja chodím do školy takže sa na to plánovanie nemôžem až tak veľmi sústrediť, no a snúbenec... nuž, muži a plánovanie svadby to nejde veľmi dokopy. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@makulienka1 Moj sa tiez az teraz zacal cinit a si uvedomil ze coskoro je to tu 😄
Odpovedať
@harazinovag zatiaľ sálu, kostol, fotografa, kapelu, šaty, koláče, make-up a účes 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?