Svadba v lete 2014

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, viem ze sa to niekomu bude zdat priskoro. Ale je tu niekto kto bude mat svadbu v roku 2014???
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka28490 ahojky...no my máme koncom apríla 2014 a nejak v júny už behneme do kostola a reštiku zajednať ostatne veci potom pribežne cez rok....
Odpovedať
baby nie ste tu niektorá, čo plánujete svadbu na 12. 4. 2014? lebo my sme si vybrali tento dátum, ale týždeň na to je veľká noc. a babka si myslí, či nebude mať farár(evanjelický) problém so sobášom v sobotu pred kvetnou nedeľou. mňa toto ani len nenapadlo. a nechce sa mi ešte takto skoro tak seriózne riešiť kostol. navyše sálu máme už rezervovanú, aj keď presun takto skoro by asi bol možný. ale skôr sa mi to mať nechce, takže ak ozaj nebude chcieť, tak neviem čo spravíme.
Odpovedať
Profilova fotka
@verra66 no ja som chcela mať svadbu 19.aprila ale bohužial určite to budeme musiet preložit na 26.apríla pretože ten víkend je Veľká noc :(
Odpovedať
@evina231 veď to, že týždeň na to je veľká noc, takže by sme to museli posunúť o dva týždne až. a toho 12. máme aj výročie, tak to chceme mať vtedy. tak dúfam, že to nebude problém :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no veď uvidíš...aj ja by som sa chcela spýtať na to...len sa bojím aby ma nevyhnali z kostola ked im poviem dátum :)
Odpovedať
konečne mozem povedat, že sa aj ja BUDEM VYDÁVAT :D, tiez planujeme rok 2014, ale ktorý mesiac, este vobec nevieme :D akosi sa nevieme zhodut, a mame vlastne este cas..... ale ked citam co tu uz mate zajednane, bojim sa že cas nemaaam :D
Odpovedať
@verra66 úprimne povedané si myslím, že počas pôstu veľkonočného nesobášia v kostoloch. Aspoň som to teda nikdy nevidela. Ale tak držím palce - určite sa treba ísť opýtať :)
Odpovedať
my budeme mat 14.6.2014
Odpovedať
Urcite nesobasia v katolickom kostole pocas velkej noci,radsej si to zistite aby ste neboli prekvapene...
Odpovedať
@novavcielka v katolickych asi nie. ale evanjelici nemaju 40 dnovy post. najprv sa pokusime ukecat farara, a ked nic tak to budeme nejko riesit. len teraz na to nemam cas a ani si nechcem pridavat stresy.
Odpovedať
@verra66 s tym postom neviem ci som nenapisala blbost. minule mi to babka vravela pri obede a velmi som sa na to nesustredila. ale nejaky rozdiel tam isto je. hladala som nieco na nete a nasla som, ze zvycajne sa nerobia vtedy sobase. ale dufam, ze robia aj vynimky.... fakt ten datum nechceme uz menit.
Odpovedať
cez post sa nesobasi - v žiadnom kostole! ani počas veľkonočných sviatkov, az po velkej noci ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
my mame termin 5.7.2014 :) v juli kvoli mojmu bratovi, ktory studuje v USA a jedine v tomto mesiaci ma volno takze nemame na vyber kedze ho ako jedineho surodenca chceme mt na svadbe :D
Odpovedať
Profilova fotka
mi máme 7.6.2014 :) a už sa snažíme všetko vybaviť len nevieme nájsť vhodne miesto ktoré nás nevyjde priveľa na svadbu vonku :) :D
Odpovedať
Profilova fotka
My planujeme na 26. 4. 2014 a uz par veci mam... Cim skor nejake veci clovek vybavi menej stresu pred tym ;-)
Odpovedať
@vikina1092 mate priblizny termin ako my, co uz mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 Práve sme si vybrali miesto a zvažujeme jedného celkom šikovného fotografa....problémy máme nenormálne s tým že svadbu chceme vonku a cirkevná nie je možná tak to sa snažíme nejako vyriešiť...no najviac ma teší asi to že dokážem ušetriť na svadobných šatách s anglicka dokážem zohnať šaty ktoré ostanú za max 300e a v Nových Zámkoch v Mischelly majú šaty za 139 e úplne krásne :) ešte nás toho čaká veľa a som rada že už teraz to riešim bo teraz vidím že keby to robím na poslednú chvíľu nestihla by som to...a vy už máte niečo pripravené???
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 počula som,že v Zámkoch majú lacné šaty,ale neviem kde presne :/
Odpovedať
Profilova fotka
Oproti súdu to je :)
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 tak to si mi moc neporadila :D :D nepoznám Nové Zámky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nové Zámky-Turecká 28 stačí nahodiť do GPS :D
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 ďakujem :) a vieš aj o nejakom inom obchode v Zámkoch?6e vraj aj v Šali maju lacné šaty...
Odpovedať
Profilova fotka
@vikina1092 termín máš v júny o rok a už vybavuješ?juuuj,tak to už aby som aj ja začala :)
Odpovedať
Profilova fotka
@aminartg no super,aj my máme vtedy termín a zatial len zisťujem ceny a tak ale nejak o mesiac,o dva pojdem zajednať kostol a reštiku :)
Odpovedať
Profilova fotka
no o Šali nwm no vedela by som ti s Anglicka za lacné zohnať úplne krásne šaty...napríklad ako tie pod textom ;) ...môžem ti dať kontakt na kočku a ona by mala byť od juna na Slovensku ;) tak ti ich objedna sem pojdeš k nej vyskúšaš a ak chceš vezmeš si ak nie nie ;) ale má úplne nádherné šaty za super ceny
Odpovedať
Profilova fotka
@evina231 No hej lebo teraz keď som začala tak som rada lebo aspoň sa pred svadbou nebudem zbytočne stresovať a miesta na ktorích chcem mať fotografi a podobne už som aj na také natrafila že sú obsadený na ten dátum...tak radčej už teraz to riešim
Odpovedať
Profilova fotka
inak neviete kolko moze stat vyzdoba???
Odpovedať
@vikina1092 my prave riesime miesto a fotografa..a pomaly si v hlave utriedujem, ze co a ako by sme chceli
Odpovedať
Profilova fotka
@lenka_1989 to je to najťažšie vybrať správne miesto atď....lebo to je len raz za život
Odpovedať
@vikina1092 pozeram ze si okres NR, ake miesto ste si vybrali na svadbu?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?