Svadba v lete 2014

8. jan 2014173
  • @evina231  https://www.facebook.com/groups/393291850767153/ tu ju máš napíš jej správu a spýtaj sa jej 😉 ona ti bude vedieť lepšie povedať bo nechcem povedať nič čo by potom bolo inak 😉

• @vikina1092  a kde budeš mat svadbu?

• No mala som ju mať v Nitre 😉 ...no budem ju mať pred hurbanovom v starom orechu tam je taký užasný pajko čo je tam šéf že na 100% odporúčam...😉

• Sponzor fóra
  • @vikina1092  a kde v Nitre si ju chcela?a ta baba na tie šaty ešte neodpisala...ty budeš mat tiež od nej šaty?

• @evina231  v Zlatom Kluciku som chcela....a hej budem ...mozem jej napisat alebo ja dam ti priamo jej fb??? https://www.facebook.com/edit.kurcikova?fref=ts

• ved ja som jej písala na fb a nič stale---- 😐

• Ahojte baby, aj my mame vybraty termin 30.8.2014, ale nebojite sa ze ako bude aj s dodavatelmi a hostami, kedze to je super predlzeny vikend- volno piatok az pondelok - nebudu mat prave vtedy vo vela pripadoch dovolenky??
    Dakujem za nazor

• Aj my budeme mať svadbu v roku 2014, v auguste...akurát váhame nad termínom. Zatiaľ to vyzerá na piatok 8.8.2014. Nechcela som svadbu v piatok, ale miesto, ktoré sme si vybrali robí svadby v sobotu len nad 50 hostí, čo my budeme mať asi len 40-45. Tak ešte váham, či svadbu v piatok, alebo pridať pár hostí, ktorých by sme ale inak nepozvali. Čo si ostatné nevestičky myslíte o svadbe v piatok? 😒

• baby berie sa niektora z Vas na urade?

• ahojte, tak my budeme mať svadbu 7.6.2014, chceli rok dopredu sálu, kapelu aj fotografa a dokonca cukrárku .. čo som sa chytala za hlavu .. 🙂 ale čo už .. 🙂 aspoň bude menej stresov .. a to ešte sa len chystáme tak cca v novembri k farárkovi .. 🙂

• @renatka_b  budú chcieť prísť v piatok, aby si nemuseli brať dovolenky z práce?! alebo aby im dovolenky dali atď .. ? 🙂

• Ja budem mat v júli 2014

• Mile damy,kapela Fantom ponuka na leto 2014 secialne zlavy - POZOR, do vypredania terminov 😉 ...

• ***DUO AXIS - party music
    ***DUO 🙂 🙂 - kompromis medzi veľkou kapelou a DJ-om pre Vás

Ponúkame hudobnú produkciu pre rok 2014

*** klasické bežné svadby vrámci celej SR
    *** medzi regionálne svadby (ak Váš snúbenec/snúbenica pochádza z inej oblasti SK ako Vy... prípadne budete mať na svadbe maďarsky, česky hovoriacich hostí...alebo zahraničia)

***bohatý REPERTOÁR : domáci, zahraničný, český, maďarský(len v prípade potreby )
      od oldies cez rôzne štýly až po hity 2013
    ***ľudovky z celej SK, Repete

***VYKRÚCANKA alebo REDOVY alebo MENYASSZONYTÁNC***(aj kombinovane )

***krátke pauzy, dlhé kolá
    ***ZMLUVA
    ***príjemné ceny aj pri väčších vzdialenostiach

SKÚSENOSTI Z CELEJ SR !!!
    viac info na našom profile

Želáme pekný deň /// duo AXIS

• @nely459  my budeme mať iba úradný sobáš, ale bude to v kaštieli, nie priamo na úrade v sobášnej sieni 🙂

• Sponzor fóra
  • ahojte neviete ako to chodi na radnici v ZA

• @lienka9  ahoj na piatok vychadza sviatok lebo my tiež chceme 30.8.2014 a už si niečo začala vybavovať

• Ahoj @lucifer2403  , uz sme zacali pomaly. Mame zajednanu salu, hudbu, viac menej fotografa este musime zaplatit zalohu 🙂 a vo stvrtok ideme do kostola.. takze to podstatne a teraz mame zas nejaky cas klud na zhananie inspiracie 🙂 a ty mas uz nieco ??

• zatial sme boli omrknuť salu a chystame sa na radnicu zahlasiť ,to ostatne sme ešte nejako neriešili kedže mame doma 20mesačneho syna ale hadam to dame do kopy.Už vieš aku chceš mať vyzdobu

• Ahojte ma niekto svadbu 30.8.2014 v Ziline

• My chystáme svadbu na 26.07.2014 a už máme všetko zarezervovane a urobené keďže si ti robím sama,kuk album ach chcete 🙂

• už máme rezervovaný termín 6.9.2014 🙂

• ahojte, my sme sa teraz rozkývali a začali teda s plánovaním svadby.... malý je už 14 mesiacov na svete 🙂 ale kedže sme s ním absolvovali už 3 operácie, skôr sa akosi svadba nedala. Teraz som to vzala pevne do rúk a ideme na to 🙂 prvé teda že termín.... veľa toho už nie je... aby som bola konkrétna, tam kde sa nám to páčilo je voľné len 2.8. , 16.8. , 30.8. a ešte v oktobri , ale to sa chcem vrátiť na VS a nechcem vynechávať školu, takže to chcem na ten august, dúfam že nebude nejako extrémne horúco, lebo naši sa brali v 35 stupnových horúčavách a segra zase v oktobri ked bola brutál kosa a pršalo..... netuším čo mám dalej vybavovať. Priateľ mi ani veľmi nepomáha-je tak trošku workoholik tak to nechal viac-menej na mna.... pomoooc 😃

• ahojte, som tu nová, môj milý ma o ruku požiadal len včera, ale o svadbe uvažujeme už dlhšie, takže nejaké predstavy už mám. myslíte si, že je ešte reálne nájsť voľný termín na august 2014?

• Ponukam profesionálne ozvucenie a osvetlenie,deejay a moderator na svadby,tak sup na profil mate tam aj kontakt a bude vesolo 🙂

• Caute baby 🙂 my planujeme 8.8.2014.zajtra ideme dohodnut salu a buduci tyzden urad.vybrali sme si uz aj zivu hudbu afotografa.oznamenia ste uz riesili?my sme si pozerali oznamenia na nete a zajtra nam maju prist bezplatne vzorky.myslim ze priskoro to vobec nieje uz riesit ak sa chcete vyhnut stresu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov