Ako často ste spolu?

4. dec 201038840
  • aj moje sa vydaria 😛 😃

• tak teraz neviem.. pojdem najprv do nitry tam si dam dve- tri palacinky, kym dojdem ku hviezdi mi vytravi - dam dalsie 3 😃 a potom mozem ist domov... 😃 😃 😛 no tusim mi zasibava z tepla 🙂

• kati, prid, som cele dni sama doma 😉 😛 😛 😛

• Sponzor fóra
  • no tak toto som mala skor vediet 😃 mari.. ale tak mi napadlo - ked sa mari vydovolenkuje, tak uz konecne spiskame nejake stretko... trebars aj u nas na byte - ak teda nie je niekomu do BA moc daleko.. a ked budete chciet a palacinky napeciem hm? 😵

• kati, jaaaa som zaaaa 😃 😃 😃 len co ostatne.. 😐

• no neviem, musia sa vyjadrit... tak teda babule - vyjadrite sa 🙂

• do ba? to sa stratim 😐 😬

• hviezdi tak by som ta pockala... ba je len troska vacsia dedina - a okrem toho - zo stanice ide priamo ku mne bus a na zastavke by som ta vyzdvihla.. ale mne je v zasade jedno, kde sa stretneme.. hviezdi a co nitra?

• sak by sme isli spolu, aj ja sa stratim 😃 😃 😃

• no este to by mi chybalo, aby ste sa tam stratili, kto vas bude potom po celej ba hladat 😃

• kati, no ale ja stratim skor nez tam dojdem 😃
    nr-blbe spoje 😬

• hviezdi no tak na toto je uz kazda rada draha 😃 😃 no tak navrhnite miesto - ja pridem urcite 🙂

• kosice? 😃

• jeeemine, tam som uz davno nebola, ale pre mna za mna .-)

a mari ty brdo - asi zacne oblizovat monitor - to je aka provokacia dat tie palacinky na FB... pomoooc

• nooo, som aj za kosice, len keby cesta z nitry v tomto teple netrvala tak dlho.. najdite daky stred 😉

kati, 😃 😛

• Sponzor fóra
  • no neviem - bystrica 😃 😃

• kati a ty si kto na fb? 🤔

sorry, je to so mnou tazke 😃 ale moja orientacia je .... 😛 😬 ja mam najblizsie Tn 😃 😎

• a vy?

• hviezdi tak kludne moze byt aj tn - len ja to tam nepoznam, tak by sme sa museli stretnut niekde na stanici alebo tak... mari ako si na tom ty?

• no halo babulky.. kde ze steee

• ja som poobede lezala.. a potom som bola za kamoskou v obchode..
    teraz letim do vane a potom von-pred barak na schody 😃 kofola nas omrzela 😃 tak budeme sediet len tuna na schodoch 😃 😉

• BAAAAA 😃 😃 😃 myslim na stretko 😃 😬

jaaj,zase idem na pracak...furt otravuju 😃 😃 😃

aj u vas bola taka pekna burka vcera??? 😵 😵 😵

• adeli, fakt supisna 😦 musela som mat zavrete okna, takze som v tom hice nemohla spat 😠 a vyzeralo to,ze sa konecne vyspim 😐 😞

ja makam ostodvesto 😃 zbalim skoro celu skrinu-ved kdyby neco 😃 😃 😃

• no uz som tu aj ja.. od rana blazinec - konecne mi boli zapojit z t-comu internet, co som si v novembri objednala 😃 teraz som dobehla do prace a tu dalsie psycho.. dnes tu teda asi moc nebudem..

a co sa tyka burky - ja som sa po prve hrozne bala a po druhe mi bolo taaaak teplo, kedze som musela mat zatvorene okna... taka som unavena, ze keby som si hlavu aj na klavesnicu polozila tak zaspim.

mari - peknu dovolenku prajem 🙂 oddychni si 😵 a potom ked sa vratis doladime to stretko 🙂

• ahojte, tak ja idem na pedikuru. 😮 😒 😞 bojim bojim

kati, dikes 😎 😵

• kocky, bavim sa na nahodach 😃 😃 😃
    viete co sa mi stalo 🙂
    bola som na pedikure, ale pedikurka si ma zapisala na vcera, takze ma nevzala 14.45, ale 15.45 😐
    som sa s nou zakecala o mojej praci 😉 a sedela tam taka mlada zena, okolo 35r.-ta si ma stale obzerala.. taka symposka.. a ked som povedala, kam idem ucit-ona na to, ze budem ucit jej syna 😃 😃 😃 a ked mi povedala, na aku skolu chodi jej dcera-tak ja jej na to,tak tu zase bude ucit moja spoluziacka 😃 😉 no sranda, nahoda jak... fakt 😉 🙂
    a ked ta mlada pani odisla, pedikruka mi hovorila, kto to je.. a dalsia haluz-ja poznam jej manzela 😃 😃 😃

teta mi lichotila, ze deti sa mozu tesit na mladu peknu p.uc. 😬 😬 😬 ale ja neviem, mam z toho trosken strach.. ale tak nejako zacat musim 😉 🙂

no,letim do vane, potom dam vsetky veci do kufra-snad sa mi pomestia 🙂
    mami vypeka ostodvesto 😛 😛 😛
    o 20h. ideme s drahym na nakupy-nejake zakladne potraviny 😉 😛

nebudem sa s vami lucit, bo berieme notebook a je tam internet, takze sa urcite ukazem 😎 😎 😎

• no co kocky???
    u nas rozvoniava jablkove pite 😛 😛 a aj sladke croasanty 😛 😛

• co je to pite 😬

• jablkovy kolac 😛 😛

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém