Ako často ste spolu?

Zobraz úvodný príspevok
vitam Vas :-) :-) :-)
Odpovedať
kati, az na ten zaciatok super vikend :-) :-) :-) do litmanovej by som zbehla aj ja kuk,ale to dalekooo :-o :-o a si kakova?sa mas.. ja stale dokolecka musim pocuvat,aka som bleda :-| ale svokricka ide na 10dni k moru, tak budem mat tych "par" dni pokoj a budem sa moct spokojna bleda kupat v ich bazene :-D ;-) neviem kde su vsetky, kaslu na nas :-|
Odpovedať
kakaova? :-D :-D :-D ;-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej kakaova :-D inac v robote mam taky chaos... normalne som tu ostala sama a zrazu zvonili vsetky telefony naraz, kopec zakaznikov chodilo... normalne mi tecie pot po chrbte.. sak to sa neda toto.. a este aj mrcha k tomu, sak mam take "zachvaty" tepla... neviem si spomenut ako sa to inac povie.... 8-(
Odpovedať
Ahojky babulenky... Tak od vcera mame doma male biele klbko s cierno-hnedou sisulkou a dopoly ciernym chvostikom x-) :-) Je krasnucky :-) :-) :-) Mam o zabavu postarane a som zvedava,ked tie pripravy spravim :-D :-D Dnes som ho dost vystresovala s vysavacom,tak teraz spinka a ja idem kuknut tie pripravy... Mari,pekne fotky z dovolenky,vy ste si ale uzivali ;-) Kati,juuj,tebe nie je v tej hnusnej Blave smutno??? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
adeli veru je... a velmi smutno... a este som si vcera aj s byvalym pisala (som blba).. uz to viac nespravim... len mi je z toho viacej nanic... ale zasa som sa dozvedela kopec veci... viete, ked som za nim chcela ist do nemecka, tak mi hovoril, ze to nie je dobry napad, ze si nenajdnem robotu a taak... a vcera som sa dozvedela, ze on sa este necitil na to, aby sme spolu byvali... normalne som nechapala... a dnes rano mi volal, ze on mi nechcel ublizit a ze ho to vsetko mrzi... no a zaver je taky, ze uz nie je cesty spat... takze asi tak... teraz by som brala takeho havina, aspon by mi nebolo tak smutno...
Odpovedať
Kati,no toto mi spravil byvaly,ked som mala ist za nim do anglicka...najprv ma tam chcel a potom same vyhovorky...nakoniec som tam aj tak isla,ale zistila som,ze mi mohol vybavit robotu-nahradu za jeho kamosky,co robili cleaning,no a neurobil tak a nechal ma jak blbca hladat robotu ]-( ]-( ]-( Asi netreba nic nutit,vsetko je tak,ako ma byt...a bude ti lepsie,neboj...tak si nejakeho drobceka zozen...budes mat o zabavu postarane :-D
Odpovedať
adeli, ake pripravy to ty stale riesis??? venuj sa "babatku" :-N ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tak mari ma trošku zdrbkala, že k vám nechodím. Tak som vás prišla pozdraviť, aby ste namna nezabudli :-N už sa polepším mari. Budem tu každý den :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no teda bys, ze si sa ukazala :-D tvoje ospravedlnenie sa prijima :-D inac my sme mali vypadok internetu - juuj normalne som mala abstak, ze sem nemozem nakuknut.. a inac idem si kupit kabelku:-) len este neviem aku..mrknite.. http://www.grosso.sk/katalog.php?kate...
Odpovedať
bys, tak to ma tesiiiiiii x-) x-) x-) kati, taka leskla sa ti zaziadala :-D ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no mari ja som tak trocha kabelkovy a topankovy maniak... :-D ja keby ze sa trocha nebrzdim, tak potrebujem samostatnu miestonost na topanky a kabelky....
Odpovedať
:-D ;-) ja nemam vela topanok,ale zato oblecenia :-N a kopec veci idem vyhodit, pani ucka musi chodit inak oblecena ako v riflach, tricku a botaskach :-D ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dobré ránko tak ako som slúbila, som tu. :-) mari...nevyhadzuj veci. Však niekomu podaruj. :-) A v čom budeš chodiť oblečená? V kostýmoch? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hej mari nic nevyhadzuj, vsetko sa este zide.. ved s deckami budete mat isto aj nejake sportove dni a tenisky sa ti este zidu... no a okrem toho, ked prides do skoly dobre ti padne na seba obliet nieco "obycajne" bys bre raaaanko x-) som rada, ze plnis slub ostatne dievcence x-)
Odpovedať
kocky, okolo obeda pride bracek x-) ideme ho s drahym vyzdvihnut x-) juchuuuuuu :-N ;-) :-) :-) :-) no botasky nevyhodim-ja v inom neviem chodit :-D :-D ;-) a nie v kostymoch, ale asi gate a tricko/bluzka :-| uvidim, co budu nosit kolegyne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mari :-) to je super, urcite sa tesis :-)) inac vcera som si nakoniec vybrala tri kabelky =-) tak neviem, ci si kupim vsetky tri alebo spravim ententicky a vyberiem si len jednu.. no a potom by sa hodili nejake topanocky k novej kabelke... hmmm to je dilema :-D
Odpovedať
kati, ved linkni ktoru presne ;-) :-) a jasne ze aj topanocky :-D x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no pockaj hned ti to tu hadzem :-) http://www.grosso.sk/kabelka.php?i=2&... ta cervena.. no ale neviem ci ti to pojde, mne to nejako blblo...
Odpovedať
Profilova fotka
no vidim ze to nefungiruje.. no tak ti sem napisem cisla tych kabeliek a budes si to musiet preklikat... =-) Ab 277 red, DJ CM 514 maslova, DJ CM 521 beige... no a myslim, ze to je vsetko... aj ked urcite by som si este nieco vybrala..
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa strašne páčia učky, čo nosia kostýmy. Vyzerajú také inteligentnejšie :-D
Odpovedať
ahojte, konecne som sa sem dostala, mam prazdninarku tak sme varili obedik, mnam :-p teraz mam na hlave sampon palete tak cakam :-D a uz aj idem... :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
hviezdi....a akú farbu? Bolndavu blond? :-D
Odpovedať
bystri nestras :-D nikdy by som si nedala blond, blee :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som povedala, že ked sadnem za volant, tak si dám blondavu parochnu. A všetci pochopia :-D
Odpovedať
mozno nebude ani treba :-D
Odpovedať
ja by som chcela skusit blond :-N vid Zlatica P. napr. jej sa to hodi x-) bracek je doma, rozprava zazitky, vybaluje darceky, rodicom doniesol luxusne vonavky :-) a mne macika me to you x-) x-) x-)
Odpovedať
a na kolko prisiel?? mari co mas s fb ]-(
Odpovedať
uz nastalo :-D :-D ;-) neviem co mam s fb ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
to sa mu oplatilo? =-)
Odpovedať
hej, mesacna dovca v UK ;-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?