Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jj, ten 105 mi raz dali na ASL, ale vtedy som uz moj CF mala a odmietala som mat dva. Ja som teda prve 4 roky mala len papier A4 s razitkom, akoze codice fiscale, az tento rok som si vybavovala tessera sanitaria, ktora je uz teraz aj CF, dva v jednom. ja mam teda svokru uplne fajn, vzdy mi posiela nejake zakusky alebo rustici alebo bazalku a rajciny a citrony zo zahrady.. :-)
Odpovedať
@sisiko ..jo jo,my jsme je taky jedli, že mi Emanuele domluvil oslavu narozenin v soukromí u jednoho známého,bylo to něco úplně jiného,než v restauraci...takové mňamky,lehce ogrilovanej losos,jenom na povrchu,v životě by mě nenapadlo,že budu jíst polosyrovou rybu,krevetky,grilovanou sépii a tyto mušle..úplně boží. Práve,že si chci zajet do Rakouska,jestli je někde nebudou mít,už jsem uvažovala i ve Vídni na trhu,tam mají všechno.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka co to je rustici? jako pane rustico nebo je to slovenské slovo? :)
Odpovedať
@sisiko amministratore mame, ale nebydli s nama. A ze by byla nejaka prijemna a byla s ni nejaka domluva - to taky moc ne :-| ... Na ty dva jsme si samozrejme stezovali: u vlastnika te bytove jednotky i u amministratore i u nich dvou ...No, ono kdyz je nekdo bezohledny a nenauceny tak nepomuze nic ... :-| @jennynka5 i ja usinam s ucpavkama do usi :-o . Ti Italove jsou neuveritelni! (puvodne jsem to nechtela generalizovat, ale kdyz to tady tak ctu tak musim |-| ). @jennynka5 @frisbee tak to jsem zase o neco chytrejsi. Ja ty cannolicchi videla vzdycky jen vyplavene na plazi, ale nikdy jsem nevedela jak se to jmenuje ... a na taliri jsem to taky nikdy nevidela ... @frisbee a jak dlouho byla tva neter v Italii? @danieladaniela a neni tva tchyne treba ucitelka v MS nebo na 1.stupni? ;-) ... mam jich v okoli nekolik a sem tam nekterym podobny dotaz ujede (si to i uvedomuji, ze prudi, ale profesionalni deformace je profesionalni deformace ;-) :-D ) ... vzdycky se tomu spolu smejem :-D ...
Odpovedať
@oky ..to je na celej román,seznámili se na dovolené,rok na sebe čekali,pak byla v Itálii víc jak dva roky a teď jsou spolu tady..stejně si myslím,že se vrátí k moři,on tam má super byt v jejich baráku se zahradou,v podstatě jedinej problém byl,že se tam cítila sama a on to nechápal..teď si to zkusí sám. ;-) No uvidíme,jak to dopadne,jsou zasnoubení :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia rustici su napr nase slovenske pagace, alebo nejaka ta ich torta rustica plnena ricotta e spinaci a tak :) alebo napr ja robim nieco ako strudle z pasta sfoglia plnene spenatom alebo rajc. stavou a so syrom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela jestli nemam hlad a neni mi zima se me az do dospelosti ptavala moje uzasna babicka x-) Kdyz jsem byla starsi, delala jsem si z ni v dobrem legraci - kdyz zacala "a nemas hlad?" Ja hned: "nemam a neni mi zima" :-) Za dedou zase vzdycky kdyz nekam sel, vybihala na chodbu a po tri patra, nez sesel se ho shora ptala "Mas klice? Mas penize? Mas bryle? Mas kapesnik?" A deda trpelive az do prizemi odpovidal "mam, mam" :-D Byl to takovy jejich ritual a nam vsem se po nem ted styska, i kdyz jsme si je za to dobirali... Ale to byla moje babicka a ne tchyne, ze... a taky se me nikdy nezeptala, jestli nepotrebuju curat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my mame s televizi uplne opacny problem. U nas doma byla TV vzdy jako kulisa, kdezto v rodine Cristiana se pousti jen vecer a to jeste dost malo. Takze mi Cri velice casto vypina televizi,ale uz jsem si zvykla :-) Sousedy mame dobry, stara pani nad nama se me obcas zepta,jestli nema moc nahlas televizi, protoze spatne slysi. Dnes jsem si byla vyridit tessera sanitaria a uplne cele mi to zabralo 15 minut a kevsemu holka na prepazce byla velice mila, snazila se mi poradit,at si zaridim potrvzeni o permanentnim pobytu v Italii,abych si to tam nemusela porad chodit obnovovat. Ja mam na CF na konci Z 156 O, myslim,ze je to Ceska republika. Ja vsude uvadim,ze jsem narozena v Cechach. Kolikrat me uz napadlo,jak to vlastne je. Rikam si,ze ta vychova nasich tchyni nemuze byt zase tak hrozna,kdyz nam vychovaly takove spravne chlapky,za kterymi jsme se odstehovaly tak daleko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Z156 je Ceska republika :) To O je tvuj codice di controllo - je to jak sifra, koukla jsem na to na: http://it.wikipedia.org/wiki/Codice_f... a proste mi vypnul mozek, bych nerekla, ze nepochopim 1 pismenko v CF :-D No prave, s temi syny mi to nejak neleze do hlavy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ne, raději se jí nebudu ptát, jestli taky nepotřebuje čurat, ona, ač celý život pracovala jako vážená paní účetní - žádná školka - a syny má už čtyřicátníky, zrovna tohle téma jí nějak zůstalo a často a podrobně nás informuje, že jde na záchod, proč tam jde, co tam bude dělat a potom jak to dopadlo. V sedmdesáti ji to už asi neodnaučíme. Jen na to většinou řeknu "To je o jednu informaci víc, než bylo nutné," ona se zeptá "Cože?" a v tu ránu na to zapomene.
Odpovedať
Profilova fotka
S těma CF, to bude asi záležet na pečlivosti úředníka. Když do dotazníku napíšete datum narození před 1993 a místo narození Česká republika, asi málokterého to trkne a přeptá se, jak to teda je. Já na to zvlášť upozornila, že nevím, jaký stát napsat, a on mi to poradil takto. Ale ve výsledku to je jedno, hlavně když máte nějaký CF.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se pokusim sem vnest trochu pozitivni krve, protoze kdyz to tak vsechno ctu, pada na me celkem splin a rikam si,ze jsem asi nejak divna. Bud jsem ja nejak mimo,ze si nemuzu skoro na nic stezovat, nebo je Romagna tak uzasna :-D Dnes dopoledne jsem byla na prochazce v centru Rimini s kamaradkou,ktera ma dvouleteho syna a ted je znova tehotna, takze je doma. Svitilo slunicko a byla to nadhera. Posedely jsme venku na zahradce na kaficku a pak vlezly do par obchodu. Vsude nam otevirali dvere,abychom mohly vejit s kocarkama a byli mili,i kdyz tam kluci vriskali a nebo litali po obchode ;-) Ja jsem byla z toho slunicka a z te atmosfery tak unesena,ze jsem pak chodila s pusou od ucha k uchu a lidi mi opetovali usmev ;-) Volala mi mamka a v CR je to pry jak na Vanoce,tak jsem ji s nadsenim ohlasila,ze my tu mame 11 stupnu a slunce,jak blazen ;-) @danieladaniela : Vidis, me to tenkrat pri zadosti o CF vubec nenapadlo, proste jsem napsala Repubblica Ceca a vic jsem to neresila. ALe pak jsem nad tim zacala uvazovat a rikala jsem si,ze by to asi melo byt Ceskoslovensko. Pak si ale rikam,ze kdyz budu vsude rikat,ze jsem se narodila v Ceskoslovensku, tak si ty lidi nezvyknou na to,ze uz neexistuje ;-) Ale v prukazce AVIS mam napsano,ze jsem se narodila v Ceskoslovensku, napsali mi to tam automaticky, boh....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, ako sa mate? pauli, dakujem este raz za peknu pohladnicu a za IP. urcite sa ozveme. teraz, ked sa pocasie trocha zlepsi (dufam), budete mat mozno chut prist do florencie.. vidim, ze ste tu pisali o susedoch a vztahoch...tak to iste mame aj u nas, ako ste uz opisovali. prasia z balkonov na dole povesane pradlo..alebo rovno na ulicu, ked nemaju balkon. minule jedna pani prasila nejaky koberec z okna a sla som rovno pod oknami, tak som jej zakracila, ze dakujem, tak chvilu cakala kym prejdem a prasila dalej... no musim vam napisat, co sa ale stalo nam. daniel ma zvyk vylozit vrecia s odpadom na balkon na noc, aby to rano vyniesol, ked ide do prace. minulu noc bol taky silny vietor, ze tie vrecia z tenkej plastiky vietor hodil na zabradlie, kde sa ta plastika potrhala a rano sme sa uz mohli len divat z balkony na porozhadzovane pampersky po susedskych balkonoch a este aj dole v zahrade... este tam boli porozlietane aj moje vlozky (nastastie zabalene)..to aby sa clovek hanbil :-| , tak som bola trocha nervozna na draheho, naco nechaval tie vrecia na balkone, on ale za to tiez nemoze, nebolo to umyselne.... takze ich uz tam davat nebudeme .. co chystate na vikend? my uz mame za sebou niekolko samopozyvacich sa navstev za sebou.. :-p ...moc sa na to este necitim, ale akoby sa vrece rozrtrhlo a vsetci chcu prist pozriet... my chceme tiez ist cez vikend na chvilu vonku s malou sami, ked je tak krasne slnecno, aj kvoli tomu, ze som cely tyzden s malou doma sama, ked daniel pracuje...navstevy este popri tom uz nezvladnem...mali ste to tiez podobne?
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina Ahoj rospi, já jsem jednou také poděkovala, když sousedka nad námi vyprášila svůj koberec k nám na balkon a do obýváku. A s těmi plínkami si nic nedělej, je to teda sakra nepříjemné, ale stane se a navíc jste to neudělali schválně, to snad lidi pochopí, že se to stalo nehodou :) Jedna moje kamarádka, když se jí narodilo miminko, tak to natvrdo říkala, nechoďte za mnou, já se ozvu sama, potřebuju si zavést rytmus a být v klidu. Já to chci udělat taky, přece to lidi musí pochopit. Návštěva potěší, ale jenom tehdy, když jsi na ní připravená a cítíš se na ni. Jinak já se taky těším, až bude hezky, dneska nám tu pražilo, lahoda. A přeju ti, ať je i u vás hezky, ať si malá užije procházek jiných než mrazivých.
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina Pampersky po balkonech vasich sousedu, to jsi me pobavila :-) No co, stane se, ze.. ;-) Oni Italove to moc nerespektuji, my v CR davame maminkam nejmene 3 mesice pokoj a pak teprve vyrazime kouknout se na miminko. :-) Jak si uzivas materstvi a Lindicku, musi to byt nadhera :-) Zitra prijedou kamaradi a jedeme na obed do agriturismo tady v okoli, bude nas 16, prakticky vsichni kamaradi, co nam byli na svatbe, takze to bude fajn :)
Odpovedať
Profilova fotka
cau holky, tady v Rime je uplne jak na jare! 16 stupnu a slunicko :-) vcera jsem v ramci uvolneni bolesti hlavy sla chvili odpoledne na prochazku po okoli, hned se mi spravila nalada. ale dneska uz jsem zas tam, kde jsem byla, ach jo... musim zacit chodit behat nebo se fakt zcvoknu. tesila jsem se, ze o vikendu aspon vyrazime nekam na vylet, ale k tchanovcum ma prijet nejake pribuzenstvo z Bologne a musime se ucastnit, tak uz vidim, ze zas budem jen drepet za stolem, zvanit a jist a jist. parada..
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina: AHoj Rospi, ja jsem po porodu asi tyden byla v klidu a pak k nam zacali chodit navstevy. Ale ani mi to nevadilo. Kazdy pobyl jen chvili,tak to ani nebylo narocne. Stejne v te dobe Fede hodne spal a tak kolem nej nebylo moc litani, akorat jsem byla unavena z nocniho nespani. Ja teda nemam zkusenosti,ze by se v CR cekali 3 mesice,nez se prijdou podivat na miminko. Moje sestra ma dvoumesicniho kluka a uz byli u nich vsechny navstevy a taky oni uz s nim byli i na navstevach. Ja bych teda nevydrzela cekat tri mesice,nez bych videla miminko kamaradky....
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko hele, víš, že jsem si myslela, že ten oběd pro 16 lidí organizuješ doma :-D do kterého agrit. jdete? mně Simo říkal o jednom, co je někde, jak se jede snad z Ikey, nebo tak, teď nepamatuju a že tam prý vaří fakt strašně dobře, tak si to užijte @reys ty jo, 16 stupňů, to je super. tady dneska taky super slunko, ale já byla zavřená doma a pražila jsem se za oknem :) vybojuj nějakou procházku po jídle
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Ja to myslela tak, ze tam hned nenabehnem, 2 n. 3 mesice to je prakticky totez ;-) @reys Tak jaro.. a nejsi z toho popletena? To my mame 12 stupnu, ze @salsiccia, a ja mam brezen :-) A uschnuly mi svetry, to by se v CR nestalo :-) @salsiccia To bych zdechla u plotny pri tech 16 lidech :-D U nas bylo na veceri max. 6 lidi, myslim. Jedeme do Cascina Cristin v S. Raffaele Cimena, vypada to tam krasne :-) Zkus se zeptat Sima, ktere agrit. myslel on :-) Ja fakt nevim, jak se jede z Ikey, ja tam byla jen 1x :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina ahojky :-) ja to tak taky mela... od prvniho dne jsem tu mela nastehovanou tchyni, na tyden a samozrejme ze se sestrenice a teticky prisly podivat...vlastne hned druhy den, co jsme byli doma ]-( Navic se ani neohlasili, takove to, jeli jsme kolem a museli jsme se na maleho podivat... otvirala jim tchyne a hned pysne zvala dal, at se jdou podivat na jejiho vnoucka :-( Hrozne mi to vadilo, ale nebyla jsem schopna se nijak branit, vsak vis, jak ti je po porodu vselijak, rozhodne clovek nesrsi asertivitou...bohuzel Mick v tomhle neni tak pohotovy, ono mu to vadi, ale ma v sobe preci jen moc hluboko ulozene, ze by se teticka (sestrenice, babicka...apod) mohly urazit, kdyby se jim naznacilo, ze neprisly uplne vhod :-( Kdyz jsme sami, uzna, ze mam pravdu a ze jim to priste rekne, ze je mu jedno, co si budou myslet, ale priste to zas neudela nebo se to snazi "diplomaticky" zaobalit, takze to pak stejne vyzni jako ze nam to nevadi 8-( Nastesti tady na severu se pribuzni vycerpali docela rychle, nedovedu si predstavit, ze bysme byli na jihu...to bych mela barak plny lidi mesic ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna nestras s tym juhom :) to minule som drahemu rozpravala vase zazitky so svokrami a on ze, no a to akoze nemoze prist ked sa jej narodi vnuk, tak som mu povedala, ze si snad dela prdel, ako prist ano, ale nie s kuframi na tyzden... ze jo...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ale i s kuframa na tyden muze (kdyz se clovek rozkouka, takova pomoc se hodi ;-) ), ale ne ten PRVNI tyden, co jsi s miminkem doma a mate si vsichni tri na sebe zvykat.... me treba dotedka moc mrzi, ze jsme nemeli vlastne svoji intimni chvilku jen my tri...uplne na zacatku...to uz nikdy nevratim... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, take je u vas dnes tak krasne?V Bologni je tak na tricko, co se to deje? :-) Kez by to takhle vydrzelo cely unor a brezen a uz se nevracela zima a mlha.. @yizheng Luci, jaka byla cesta do CR? A jak se mate?Doufam, ze Te presly zaludecni potize a nic Ti nekazi prijemny pobyt ;-) @pulina21 Pavli, jak je u vas, minimalne 20 stupnu na slunicku? :-D Dnes bych chtela byt u more a udelat si hezkou prochazku, urcite nekam s Davidkem vyrazite.. @ditakir Diti, vcera meli hoste zpozdeni 2 hod!!(kamaradka dela barmanku), a tak jsem tady malem usnula s pripravenou veceri na sporaku :-N Nakonec to bylo moc fajn, povedlo se a hlavne vzdycky strasne ocenim mycku, je to ma velka kamaradka, obzvlast kdyz prijde vic lidi :-) Jdete take nekam na prochazku? Ja sedim na balkone v tricku a snad se i opalim :-D @yellowbanna je pravda, ze to chce ten tyden po porodu zvyknout si na sebe prvne vsichni ve 3..ale ja tady treba nemam ani jednoho pribuzneho, a tak zase naopak doufam, ze az u nas bude jednou mimco, tak si tchyne a mamka udelaji cas a prijedou pomoct ;-) @rospina ahoj rospi, jak zvladate a jaky mate rezim s Lindou, spinka v noci?Place nebo je klidne miminko? preju vam vsem hezky vikend
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 to vis, ze je fajn, kdyz ti nekdo pomuze...najednou je toho fakt moc a jsi unavena... ale proste tech prvnich par dni se clovek citi hrozne zvlastne - jak fyzicky (po deviti mesicich tehotenstvi nebo po osmi v mem pripade a tudiz jeste zvlastneji...) i psychicky (je tu novy clovicek, najednou je vsechno jinak) a aspon pro me v tu chvili byl kdokoliv krome Micka navic... mozna, ze bych tu ten prvni tyden nevidela rada ani svoje rodice :-| No ale uz je to pryc...ted tchyni cekam ve ctvrtek na par dni a uz se vlastne tesim, ze toho myho malyho objevitele na chvili zabavi nekdo jiny :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tu bolo dnes uplne nadherne! holky ja vam tak zavidim vsetkym, co nepracujete a mozte sa ist prechadzat a posediet si niekde pri mori alebo v praku, ja som dnes sla do prace a sla som popri mori naschval, aby som sa kukla na more ake je krasne a na ten dav ludi, co dnes nemusi do prace... ;-( Jaj a: videla som jedneho pana na bicykli, iba v spodaroch!!! holky co planujete na Valentina? Uz sa nam to blizi
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 kde vy vlastne bydlite? som citala minule len ze na lungomare, to uz sa chodis aj opalovat co? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Na Valentyna tu budu mit tchyni :-p Takze nic moc... ja budu spokojena, kdyz si Mick vzpomene, ze neco takoveho je... on na tyhle veci vubec neni, ma problem i s Vanocema a narozeninama, i kdyz za poslednich 5 let se to hodne zlepsilo... mne se taky hodne snizily naroky :-D Na druhou stranu ale nemuzu rict, ze by na me nemyslel...treba pred tydnem jsem dostala nove CD Jovanottiho, protoze ho zahlidnul v obchode a vzpomnel si na me, ze ho mam rada... rozdil mezi nama dvema je, ze zatimco on mi ho dal nedockave hned, jak prisel domu, ja bych ho treba za tehle okolnosti schovala na toho Valentyna ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tady bylo dneska taky krasne...ale my vyrazili do IKEI... potrebovali jsme tam par veci, hlavne na zabezpeceni nekterych obzvlast fajnych rohu...co nas Kolumbus zacal lezt, zacalo to byt doma zajimave...zvlast kdyz nejvic ho pritahuji radiatory... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, ja se sem ted moc nedostala, v podstate cely tyden byl Giorgio pryc, tak sem na maleho byla sama, tak me to pekne zmohlo. Maximalne sem vas tu precetla a uz sem nemela silu reagovat:) No pridavam se ke krasnemu pocasi, je to tu uz par dni a je to uzasne:) Taky doufam, ze uz je to zacatek jara a ze se nevrati mlhy a dest a zima. My dnes dopoledne byli venku v parku...vylezli snad vsechny italske deti, park byl vylozene narvany:) Ale bylo to fajn, aspon si deti pohrali. No a po obede sem se vrhla na zehleni, nebo to na me uz padalo, posledni tyden jen peru a peru a uz me to fakt nebavi:) A odpoledne sme byli pozvani na treti narozeniny Giorgiovy netere. Nakonec to bylo celkem fajn, i kdyz ti jeji rodice jsou trosku mimo bych rekla, oni mluvi tak strasne dulezite, ze sem vam chce pri hovoru s nima smat. Hlavne o vecech, co se tykaji te jejich male. No a fotky s dortem delali snad hodinu....giorgio rikal, ze tolik sme jich nemeli ani my na svatbe:) No co nadelame, kazdy je nejaky. Zitra se chystam na uklid, takze prochazkovani bude asi az odpoledne. @Rospi, opravdu neni zac, to pranicko byla samozrejmost. S tema rozhazenyma plenkama si me fakt pobavila:) Nam uz tak taky odletelo par veci...napriklad rohozka do koupelny:) Ty navstevy....no musis vydrzet, nekomu to prijemne neni, ale tady jsou hold takovi. Oni to nemysli zle, jen si neuvedomuji, ze ne kazdy na to ma hned naladu. Ja si prvni navstevy odbila v Cesku a bylo to ok, uprimne sem za ne i byla rada, bylo to takove zpestreni. No a pak ve 2 mesicich sme navstevovali tady...a to nas hodne zvali na vecere atd, abych nemusela nic chystat, takze to bylo fajn. @Sisiko, tak jak dopadl obed v agriturismu? Doufam,ze ste se meli pekne. A nemysli si, ani v Cesku nechodi navstevy po 2 nebo 3 mesicich:) @Jennynka5, vis, ze dnes tady takove teplo nebylo? Slunicko sice svitilo, ale foukal chladnejsi vetrik, to kdyz sme jeli na ty narozku do vnitrozemi, tam tech 20 stupnu skoro bylo. Nekdy more neni zaruka toho nejlepsiho pocasi:) @Lejinka, ja bydlim v Civitanove Marche, nevim, jestli ti to neco rika, neni to moc velke mesto, asi 40tisic obyvatel. Ale je tu pekne:) Zrovna nedavno sem si rikala, jak je super, ze tady porad neco organizuji, kazdy tyden nejaka akce, vetsinou i vhodna pro rodiny s malyma detma. No a opalovat se jeste nechodim, to mi zacne az s malym v lete:) A ja se dobrovolne ani neopaluju, nebavi me to. staci kdyz sem dopoledne na plazi s Davidkem, to toho mam az az:) JInak na valentina zatim nic nechystame. Uvidim, jestli bude maly ok a kdyztak si zavolam aupairku a nekam zajdem na veceri. Ale ja bych chtela jit 17. zase do divadla, ma tu byt nejake tanecni predstaveni i s tim Kledi cosi....no proste jeden tanecnik z Amici:) A co planujes ty? @Ditakir, co sem to cetla na fb? Tak ty tu praci beres? No to je fajn, to moc gratuluju k rozhodnuti, asi to nebylo vubec jednoduche. Podle fb sem pochopila, ze zacinas v breznu? A do Ceska kdy odjizdite?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 jo, @ditakir se tu nejak neukazuje.. tak blahozelam k rozhodnutiu diti! a ake bolo skolenie? jo pauli na valentina nevim nevim, nastastie mi vysla ranna smena, takze aspon ta vecera je ista:) teda dufam.. ja ten sviatok teda zas az tak moc nemam rada, ale cloveka potesi, ked si ten druhy nanho spomenie niecim peknym, necakanym.. @yellowbanna ked som mala priatela na slovensku bol presne taky isty, on neuznaval valentina, dokonca mi chcel zrusit aj vianoce, a darceky mi nosil pomimo vsetky sviatky, a ja som chcela aby mi ich dal napr na toho valentina.. on bol celkovo proti takymto skupinovym veciam a spolocnosti, co "chodi s davom", ale vraj uz z toho vyrastol:))..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?