Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@oky těsto docela ušlo, ale ty jahody teda nebyly jako ze zahrádky, vůbec se nerozvařily, ony se ani neprovařily.. škoda, ale bylo to docela dobrý :) jsem speedy, ale pak si vás dočtu a fotky uvidíme, kolik platíte?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 no, vzdyt ja to chapu :-) ja si to davala dohromady i s tim, ze Mick rikal, ze zivot v Bologni by si umel predstavit, ze by to nemuselo byt spatne...tak uvidime, co uvidime :-D Jeste jsme se o tom vcera bavili a on rikal, ze problem s Milanem je, ze i kdyz chces bydlet treba kousek od mesta, rekneme i tech 50 km, tady ses vlastne porad v Milane, viz ta nase dira...ale kdyz by chtel clovek bydlet 50 km od Bologne, tak uz je v kopcich...taky tady, kdyz ti ujede rano vlak, muzes zapomenout na to, ze bys sedla do auta a jela do prace vyjimecne autem...prijela bys v poledne... jp jinak holky, at mate co zavidet - vcerejsiho Valentyna jsme stravili u tv u romantickeho filmu S TCHYNI 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna haha, Valentyn s tchyni, to zni dobre :-D ja jsem teda nemela vubec v umyslu neco slavit, protoze takove importovane komercnosti z duse nesnasim.. jenze drahous me prevezl, vyzvedl me na nadrazi (byla jsem odpoledne v jedne personalce v centru), mel pro me kytku a darecek, tak jsem mu nechtela kazit radost. @jennynka5 s tim rasismem.. u nas rikame "Poturcenec horsi Turka". ;-) dost pochybuju, ze ta slecna mela tak vyhraneny nazor na nejakou skupinu obyvatel pred temi 11 lety, kdy prisla do Italie; myslim, ze spis drzela usta a krok a byla rada, kdyz ji zrovna nikdo nenadaval do Rusek a Rumunek. zrejme se ted uz citi jista v kramflecich a pripada si jako neco vic. "Z ho*na Premyslovna", to je jine pekne rceni, co na takove pouzivame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jezisi, tak to to tak blbe vyznelo? Ja nemyslela,ze Ty vypadas starsi nez Alfi,ale ze on mi prisel fakt hrozny maladak (aspon na tech fotkach). Predstavovala jsem si ho starsiho. No Ty taky vypadas mlade, neboj ;-) Ja to porad rikam,ze nejlepe se zije v Santarcangelu :-D Male,ciste,klidne mestecko,kde je vsechno a hlavne tam je kulturni zivot, v lete porad neco poradaji, divadelni festival,koncerty....... Co se tyce tech kreditinich karet, tak kamaradum to naklonovali v jednom obchode s detskyma potrebama, pracovala tam nejaka Polka a ta v tom byla namocena. @yizheng : Nic si z toho nedelej, my Valentyna vubec neslavime, vcera jsem pres Skype nadhazovala Cristianovi,ze bych mohla dostat nejaky darecek ;-) a on na me hned,ze to prece neuznavam a ze mu ted udelali preventivo na pojisteni auta,takze to je muj darecek :-| To je romantika ;-( Jo a moje navsteva Bologne vypada na 24.-25.2., jeste vam to potvrdim. Dnes ma za sebou opet "vybornou" noc. Fede neustale brecel ze spani, pak jsem mu jednou menila plinu,protoze vecer hodne pil a za hodinu jsem mu ji menila znova,protoze se po....,pak uz spal klidneji,asi ho predtim bolelo brisko,ale vzbudil se uz v 7. Tak jsem vzpominala na Prahu,jak se mi tam krasne spalo,nikdo me nerusil, no a z tohoto duvodu se uz tesim zpet do Italie,protoze tam se aspon vyspim a Fede spi ve svem pokojicku,tak i kdyz treba nejak vzdychne,tak me to nevzbudi.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys : U nas se rika: z h..na kralovna :-D :-D Jo, jo,je to tak. Ja nesnasim,kdyz nekdo neco kritizuje nebo se o tom vyjadruje,kdyz to nezna.... Ja uz jsem se tady jednou zminovala o tom,jak muj spoluzak se zakladky byl jednou v Neapoli a pak se vyjadroval o cele Italii a ze tam nezname nic jineho nez pizzu a spagety. Pry jestli si dam obcas nejaky kus masa. A jestli me pry muj manzel bije (to byla jeho predstava Itala)..... Jo a holky,co se tyce te mycky,tak kdy mate poradnou mycku,tak neni vubec treba predmyvat. Ja tak maximalne oplachnu nejaky talir,ktery je opravdu hodne spinavy nebo mastny,ale rozhodne nepredmyvam. Videla jsem spoustu lidi,kteri prakticky talir umyji a pak ho daji do mycky. Tak to podle me nema smysl.
Odpovedať
@salsiccia to jsi me s knedlikama vubec nepresvedcila :-N ... asi je tu ani zkouset nebudu, leda ty netvarohove ;-) @yellowbanna promin, ale uplne jsem se smala - napsala jsi to krasne s tim romantickym filmem a tchyni :-D @holky, tak jsem vytvorila to mnou slibene fotoalbum :-D ... ale abyste neco videli, tak mi "musite" potvrdit pratelstvi ;-) :-D (viz vyse) ... btw: s vyse zminovanym gelem na vlasy opravdu problem nemame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky hura! dalsi album! dalsi sympaticky par.. a Ty dalsi blondynka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@oky : Super! Tak to jsi me s tim gelem pobavila :-D A jak pise Reys, dalsi blondynka :-D To me pripomnelo...Ta italska kamoska Simona,co byla ted v Praze,je blondyna a vypada na "vychodni Evropu" a tuhle Polaci na Karlove moste ji prosili o vyfoceni a mluvili na ni cesky,tak jsem jim vyvetlila,ze JA jsem Ceska a ona Italka. A Simona,kdyz tak koukala po mistnich divkach,tak mi povida: "E tu da dove sei venuta?" :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Diti, tak tohle presne znam :-D holt Evropani migrovali i daaaavno pred vznikem EU a asi sem tam i nejaky ten jizan zabloudil do Cech.. tatka vzdycky dava k dobru historky, jak si ho profesori pletli se spoluzakem z Kypru (oba mensi, statni, opaleni a beznadejne cernovlasi a kudrnati :-D ) takze nejake jizni geny v rodine budou..
Odpovedať
Profilova fotka
Nase valentynska oslava: Uplne normalni pracovni den, vecer vecere ze zbytku, pak kazdy na svem PC. Ve 21:43 se muz zvedl, ze "mi sono stufato", a odebral se do loznice. Ja se jeste chvili zdrzela, abych mu to nekazila :-D , pak se udelala krasnou, nahodila sve nejlepsi pyzamko a rozrazila dvere loznice. Tam tma, zima a chrapajici chlap. Tak tim skoncil nas romanticky Valentyn.
Odpovedať
Profilova fotka
@oky néé, to těsto bylo ok, ale ty jahody prostě byla špatná volba, s jiným ovocem nebo s normálníma jahodama by to bylo dobrý :) my budeme mít valentýna dneska :) teda podle toho, co jsem ukuchtila, dortíky ve tvaru srdce + crema pasticcera + ty falešný jahody :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia nedelej forky a nahod fotky ;-) :-D Jinak ty knedliky jsi delala z ricotty?A ..? Popis knedlik:-) @ditakir Diti, vubec si s tim nedelej starosti ;-) (s tim Alfim mladochem), ja to vim uz davno ze je to bastardik -vypada uz 6 let na 24!! :-N @reys @dita holky, tak ja jsem to prislovi neslysela-ani tak ani tak a tak jsem se desne nasmala haha :-D Mate pravdu.. @diti ja se musim do Sarcangela prijet nekdy podivat, zajima me to moc:-) A s tou kamoskou to je sranda:-) Ze na ni mluvili cesky.. @oky ja jsem si Te predstavovala uplne jinak! :-) Jinak jste krasny par ;-) Drzim palce s dietkou ;-) @dita Diti, ja taky v mycce nepredmyvam-jen obcas neco oplachnu a pak hlavne petrzelku a nejake "kusy travy"-to by mohlo ucpat filtr. A souhlasim, ze jinak by ta mycka ztratila svuj smysl..A nejlepsi na tom je, ze vytahnes nadobi nejen umyte, ale take suche a vylestene!!Na tom se ten cas ukrati. A pak taky, ze Te nic nenuti utirat nebo umyvat hned, v mycce je to zavreny a tak kdyz to nevidim, tak mi to neva, zapnu, az je plna :-D @dita Diti, mimochodem ... ted jsem mluvila s kamosem, se kterym jsem se dlouhjo nevidela-po telefonu a on mi rika, ze nejaka jeho byvala spoluzacka se vdala na Sardinii a zacal mi vypravet, jako kdyby mluvil o snatku v Saudske Arabii a ze musi pravidelne do kostela, nic tam ve vesnici neni atd atd..a pta se no a jak ty? Rikam normalne, vsechno v poradku, jsem spokojena-znam tedy tady tyto "prispevky" nasich ceskych muzu, kteri misto aby se nad sebou nekdy zamysleli, tak radsi rikaji, ze Cesky jsou blaznive, kdyz se vdaji za Itala a pak silene trpi a tak-podle me je to stve a tak si to nejak omlouvaji.. @yellowbanna souhlasim se vsim:-) A jsem zvedava, co jednou na Bolognu reknes;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my mame za sebou "uzasnou" noc, maly se o pulnoci vzbudil, ze ho boli brisko a porad skuhral, no a do 10 minut se poblinkal...a to pak zopakoval asi jeste 20x do 6 do rana, hruza, vubec sme nespali, jemu bylo blbe, nestacila sem preslekat pyzama....no a kdyz sem mu donesla plastovou misu, tvrdil mi, ze to mam na vareni,tak se tam zvracet nemuze, achjo. Volali sme doktorovi a pry to ted radi, ale ma to celkem rychly prubeh, tak snad ho to prejde. Rano uz nezvracel, tak uvidime. My se z tech nemoci fakt nevyhrabem. Jinak manzel me osocil, ze to ma urcite z nasi valentynske vecere, ale to by bylo blbe nam vsem. A valentyn u nas byl pekny, uvarila sem lososa, upekla dort, vystrihala srdicka z cervenych ubrousku...no a jako darecek sem dostala kabelku a serii dvd twilight:) @Sisiko, tvuj popis te ceske hospody znel uzasne, udelala si mi velke chute, skoda, ze Torino je tak daleko. @Jennynka5, to jsi me celkem prekvapila s tim popisem Bologne, netusila sem, ze je to tam takove. Ja tam byla jen jednou na vlakovem nadrazi a pak sme jeli taxikem na letiste, takze sem toho moc nevidela. A tolik cizincu asi neni nic moc. U nas to nastesti trochu kleslo, driv tady toho bylo vic. Ale neni prace,tak vsichni jdou jinam. @Oky, moc pekne fotky, s tim gelem jsem se taky nasmala:) Jste pekny par...mimochodem kdy se zas chystate do San Benedetta?:) @Ditakir, ja si taky Civitanovu nemuzu vynachvalit, presne jak jsi napsala, male, ciste, klidne mestecko, mame tu spoustu parku, skolek, mist, kam se da jit s detma, more, dobre restaurace....a prakticky kazdy tyden tu neco poradaji, to je moc fajn. Vidim, ze vy ste taky meli s Federicem veselou noc. vsak uz jenom par noci a budete zas ve svem.
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina @dita jojo, ja si vazne myslim, ze je u vas moc pekne a ze je to nakonec lepsi bydlet takhle..ale my nemuzeme, jelikoz oba pracujeme v centru Bologni, a tak by to neslo..oba jsme se moc nasnazili najit nejake spolecne mesto, kde bych ja mohla delat ten stejny vyzkum jako doma a ho by tam vojsko presunulo, a vubec nas to stalo dost usili... Ja jsem si Bolognu tak trochu vytipovala z tech navrhovanych mest, prisla mi docela idealni velikosti, zamestnanosti a polohou mezi severem a jihem, ale neznala jsem ji na vlastni pest vubec. Ale zalezi na kazdem..zvykam si cim dal vice a mame fakt hezke bydleni, a tak jsme spokojeni;-) Ale ani se me neptejte, zda bych sla bydlet k mori. HNED!!! @pavla pavli je mi lito, ze malej je tak nemocnej, snad ho to brzy prejde a budete mit oba klidek.. @dita Diti, brzy budes zase doma, v cR si to uzij, nez nastoupis!! ;-)
Odpovedať
@danieladaniela taky hezky Valentyn :-D krasne jsi to popsala :-D ... a kdeze ty to bydlis v Italii? ... urcite jsi to psala, ale mi to nejak uniklo ... @salsiccia aha, tak to jo (s tema knedlikama) ... @holky: konecne jsem mela cas mrknout i na vase alba :-) (a tech funkci co jsem objevila a stale objevuju :-D ... no jo, ja nedotcena napr. FB :-D ) ... Souhlasim s vama: ty "pasove" fotky fakt casto zkresluji ;-) ... moc vam to slusi :-) ... Ale jsem si jista, ze az se treba nekdy nekde potkame, tak zase urcite budeme mit dojem, ze vypadame jinak nez podle fotek :-D @paulina21 tak doufam, ze Davidek bude OK ... a treba behem dneska dospite vsichni ten deficit ... ... ohledne San Benedetta jeste nevim: ale meli bychom se tam ukazat nejpozdej v cervnu ... ale nejakou blizsi predstavu zatim nemame :-D ... Jinak se s vama loucim ... uz to sem asi nestihnu .... zitra frcim na letiste :-D ... Mejte se krasne a ja se po prijezdu zase ukazu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj @oky, ja bydlim na pul cesty mezi Como a Lecco. Do Brna letim zitra, aspon tri dny ve velkomeste, juchu!
Odpovedať
@danieladaniela a v kolik letis??? Ja letim take zitra a do Brna! Juuu, z Lecca mam kolegyni - pry je to tam moc hezke ... a Comu hezke je - tam jsme byli predloni na vylete x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela, strasne jsi me rozesmala s tim popisem valentyskeho vecera, hahaha, fakt super. @yellowbanna, romanticky film s tchyni taky nic moc...nakonec jsem asi nedopadla uplne nejhur :-D @dita, jasne termin potvrd a ja si snad vezmu i dovcu, abych vypadla driv z prace ;-) jinak jYellowbanna mas naprostou pravdu, v Bologni kdyz chces bydlet mimo mesto, tak uz pod 20km od mesta jsi na venkove v kopcich. sice rano musis trpet v kolone na tangenziale, to je des, ale vic jak hodinu ti to nezabere. odpoledne to byva smerem z mesta bez problemu. to okoli je tu krasne, mrknete s Mikem treba na Zola Predosa, Sasso Marconi nebo Monteveglio. my uz jsme prece pod Modenou na rovine, ale ty kopecky jsou nadherne! ale jsem od Bologne jen 25km x-) sice obcas nadavam, ze u nas na venkove nic krome supermarketu neni, ale do mesta by se mi nechtelo. jsme spokojena v te nasi dire x-) @Jennynko, ja jsem na tom s orientaci dost bidne a mam strach jezdit do mist, kde to neznam. jsem na sebe hodne nastvana, ale fakt se bojim, ze zabloudim, takze k vam se autem nedopravim. ;-( . ja nez nekam jedu sama, tak napred tu cestu musim nekolikrat projet s nekym, abych se ji naucila "nazpamet". sama umim dojet do Centro navile, to je male nakupni centum u uscita 5, nevim, jestli znas nebo pak mi zustava a Ikea ]-( , ach jo. dneska uz jsem se domlouvala s holkama, jestli me nauci cestu do Esselunga nebo aspon do Borgo Nuovo, to je nakupni centrum v Borgo panigale. fakt se me te nechce tahat autobusem do Casalechia :-( . asi to nechame na ten pristi tyden s Ditou. to bych prifrcela vlakem a pak bych se nechala odvest Alessandrem. od stredy ted byva doma, tak by to snad slo. zitra se s nim domluvim.
Odpovedať
Profilova fotka
@ uplne jsem zapomela pochvali Oky fotky, jste moc sympaticky par, moc vam to slusi. @Pauli, co akvarko? jak jste pokrocili?
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng Luci, muzeme to klidne nechat az na pristi tyden ve 3 :-) Ale i do budoucna, pro me to neni takovy problem, kdyz mi reknes adresu, kde pracujes. Ja si to "vygoogluju" a vyhledam MHD a dojedu. Nebo kdyz dame den, kdy Alfonso je k dispozici s autem, tak podle GPS se dostanu kamkoliv. Centro Navile znam, ale vzdy jedeme autem, takze spojeni bych si vyhledala. Navile neni od nas daleko. Tak pristi tyden urcite, at se deje co se deje :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@holky sla jsem si obnovit libretto di medico a tessera sanitaria na ASL. Neuspela jsem, mam typ smlouvy, ze neni jasne, kdo odvadi zdravotni. Nicmene, musim si vybehat na univerzite potrvrzeni, ze to za me odvadi univerzita a daji mi to na chvili. Ale ujistili me, ze jakmile se vezmeme, muzu hned prijit a daji mi to "na porad" a nebude uz problem. Takze spechame na svatbu:-) Mam uz dokumenty s apostillou a tak musime jeden den na ambasadu do Florencie a pak uz zalezi na nich, jak dlouho jim to bude trvat. Jakmile mi to vyridi, zaridime svatbu na comune, jen rodice a sourozenci a obed, nic velkeho, jak uz jsem tu kdysi rikala :-) A pak-pace:-) Tesim se..Jinak na ambasadu musim dovezt jeste rodny list s apostillou z CR a ten mam na vyrizovani titulu studijnich, takze jsem v pasti-musim se zitra informovat, jak jsou daleko.Maji v podstate vsechny me dokumenty, :-| , ach jooo
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : Dovolenou si brat nemusis, ja stejne budu koncit nekdy navecer. Anebo by to pak slo v patek v poledne,az bych skoncila po "ranni smene",ale to by asi zase nemohla Jennynka.... @jennynka5 : To je divne,ze by Ti to po svatbe dali naporad. Me to daji vzdy jen na rok a to diky tomu,ze mam syna Itala... Holky, byla jsem na filmu Nevinnost, hezke, i kdyz zadna sranda,takove na zamysleni.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5: Mohly byste nekdy prijet s Yizheng k nam do mestecka, treba na nakup obuvi u me :-D :-D a pak na obed, ukazala bych vam,jak to u nas vypada.Az bude lepsi pocasi a Yizheng nebude mit strach jezdit a nebo i vlakem,my bydlime kousek od nadrazi a do centra je to od nadrazi tak 1,5 km. Holky, stava se vam nekdy,ze se treba nesco stane a vy uz myslite na to,jak to sem napisete? Ja jsem dnes v noci opet nespala, nejdriv Fede pobrekaval a kdyz pak konecne v klidu usnul,tak jsem zase nemohla usnout ja. Tak jsem tak premyslela nad tim,co vam chci napsat,ale rano toho pak vzdy pulku zapomenu. :-( @yellowbanna: Jak jsi psala o tom bazene,tak my jsme taky s Fedem chodili, byl to maly bazenek,takze super a pak jsme se normalne prevlekali v satne (byla to posilovna). Obcas jsem se s nim sprchovala ja a nekdy Cristian. A nebo jsme si ho pak predali a ten,ktery nebyl ve vode se o nej postaral, protoze tam meli i zvlast satny jen pro deti s prebalovakama. V noci jsem premyslela nad tim,jak by bylo fajn,kdyby se daly sloucit kladne veci z Cech a ty z Italie. Byl by z toho pak perfektni stat. ;-) Me se treba libi,ze v CR je to takove usporadane a ze veci funguji,ale mrzi me takova ta "smutnost" lidi na ulici. Jakze kdyz jdu po venku,tak z toho nemam dobrou naladu. A co se mi taky nelibi je to,ze lidi nemaji moc radi navstevy. Kamaradka tuhle vypravela moji mame,jak prisla na navstevu tchyne,ze se ohlasila jen 20 minut dopredu a ona byla otravena a ani ji nesla privitat. Nato moje mamka,ze ona taky nesnasi neohlasene navstevy a ze jim to pak dava dost najevo. Ja mam zase navstevy rada, sice zalezi na tom,kdo to je, z nenadale navstevy tchyne bych asi taky neskakala radosti,ale kamaradi me potesi. Nejvic mi vadi, kdyz se vratime z Cech a ja chci ten den byt v klidu a tchanovci se musi jeste to odpoledne stavit,aby videli Federica, protoze do druheho dne by to nevydrzeli. Cri uz pochopil,ze z toho nejsem nadsena,tak jim ho tam vetsinou odveze,at mam klid ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 a @yizheng: Tak jsem se ted dozvedela,ze pristi ctvrtek jsou v tom obchode v Bologni zavreni,tak tam musim jet ve stredu a v patek. Vypada to,ze bych tam byla ve stredu odpoledne a v patek dopoledne. Tak bud bychom se mohly videt ve stredu navecer,v patek okolo obeda nebo bych si to zkusila zaridit,ze bych prijela uz ve ctvrtek vecer a spala bych tam.
Odpovedať
Profilova fotka
@dita Diti jak chces. Ja muzu kdykoliv. Prizpusobim se jak reknete s @yizheng. Hlavne dejte vedet;-) S tou tesserou a libretto di medico jsem to mozna prehnala-naporad-, mysleli asi na tu dobu, na kterou mi plati pracovni smlouva. Mam ji vzdy na 2 roky a prodluzitelnou, tak mi to daji asi na 2 a budu chodit prodluzovat..Vypada to tak, ze za me plati l'irpef univerzita a neni to jasne ani ze smlouvy, ani z vyplatnice, tak mi to univerzita jako zamestnavatel potvrdi a tim padem mam smlouvu jako vsichni ostatni..a s tim snatkem k tomu snad uz nebude problem!! Jinak myslim, ze nema vliv dite, ale manzel, ne? Nebo ja uz nevim.. :-N Diti, ja taky tuto noc nespala. Vubec posledni dobou spim tak spatne a vubec nevim proc jako ,co se deje. Ach jo, to je otrava. Je mi lito, ze takhle v noci bojujes a ze s tim mas problem.. Jinak s tim perfektnim statem mas naprostou pravdu, vis, kolikrat me to uz napadlo??!! :-D Jinak nekdy taky myslim na to, co sem napisu, napriklad jsem se nemohla dockat, az vam napisu o tom Milane, pro me to byl zazitek, protoze Milano strasne pomlouvaji (a opravnene..@yellowbanna ;-) a ja naopak jsem se jeste v zadnem it meste necitila tak "domacky"-co se tyka budov, struktury mesta, domu a dopravnich prostredku. Zbytek me nezajima a taky se porad opevuje-moda, navrhari, modelky, vsichni moderni obleceni-ja tam nevidela vubec nic takoveho, lide byli obleceni uplne normalne. Kazdy to rekne jako prvni vec, ja jsem byla 3 hod v centru a nejak se mi to nezdalo.. Ja jsem desna, zase tady prndam o tom Milane, sorry holkyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 Uplne ti rozumim, ja taky mam rada takova ta prostorna mesta :-) Mne i Turin pripada mirne stisneny.. V busu si sedne jen 20 lidi. A vubec ty busy tady, ani se nedivim, ze jimi jezdime hlavne my cizinci. Neskutecne skacou a ja mam vzdycky vytrepanou dusi a nauseu jak Brno.. Nastesti okna tady mame v poradku, nesnesla bych tmavy byt. To byl jeden z pozadavku, kdyz jsme ho shaneli: 1) svetly byt, 2) alespon 1 strom :-) Mozna mi nebudete verit, ale Karvina je neskutecne zelene mesto, a mne by to chybelo.. @oky Jsi fakt kocka :-) Taky jsem jedla rane fritte, chudacci zabicky.. Uz to asi nezopakuju, kdyz ja mam zabky rada, myslim tim mimo talir. @rospina Musim cvicit, 8 kg navrh.. No, ty jsi asi videla me fotky pred svatbou, to jsem nosila velikost S, ted mam M.. V pondeli jsem byla na chvilku i v saune :-) Ta lekce byla naprosto silena - cardio - porad jsme behali, zvedali v behu kolena a zakopavali, pak posilovali a to se porad opakovalo, ja pak to koleno uz ani nezvedla :-D A ta moje kamoska tam chodi 4x tydne, je dobra.. @reys @ditakir Mate skvela rceni :-D My jsme meli fajn neplanovaneho Valentyna :-D Ja se vratila z cviceni malem po ctyrech, Simo prisel z bazenu, udelala jsem neplanovanou veceri a otevreli jsme si Pinot di Pinot :-) @paulina21 Jak je Davidkovi, uz lepe? @danieladaniela @oky Hezky si to v CR uzijte! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : Tak to jsi nejezdila nikdy busem v Salernu ;-) Tam to byla sama zatacka a on s nami jezdil,jak kdyz nas ukradl. Brala jsem to pozitivne, protoze jsem ve stoji musela hodne zapinat vsechno svalstvo,abych se udrzela a nespadla ;-) @jennynka5 : Tak to by bylo super, kdybys mohla kdykoliv. Kdyby si @yizheng vzala dovcu, tak bychom se mohly videt i v patek na obed, to by bylo skvele,aspon bych nemusela jezdit o den drive. Reknete mi vy, jak vam to vyhovuje,ale chci vas hrozne moc videt! :-) S tou tesserou ja fakt nevim. Loni jsem nebyla vedena na centro per impiego, byla jsem jen doma s malym a pani mi rikala,ze to,ze jsem vdana a ze mam rezidenci nema vliv. A kdyz jsem ji rekla,ze mam dite,ktere ma italskou narodnost,tak mi rekla,ze jsem to mela rict hned a ze v tom pripade neni zadny problem.... Jinak holky ja mam uplne opacny problem ney vy,jak jste psaly o tom,ze byste se baly nechat dite s tchyni,tak ja mam spis strach nechat Fedeho s nasima. Tuhle spal Fede u mamky a rikam ji,at mu ihned po probuzeni vynda dudlika a zadne jidlo pred televizi. A co se myslite? Pak mi mama posle fotky,kde sedi Fede pred TV a v puse ma dudlika. Proste nejaka pravidla jsou zbytecna...I muj tatka vcera,ze da Fedemu Brumika a uz mu to nesl k televizi, pritom Fede se zvedl a sel sam ke stolu....
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, tak Bologna: hlavni trida v centru, kde jsou vsechny obchody, cela s podloubim a NEDA se tam normalne projit. Vystoupila jsem tam, ze se podivam na slevy zimnich bot, verite mi, ze nemuzete jit a zaroven kouknout do vylohy, protoze se s nekym srazite?No a garantuji vam, ze kdyz se takhle srazite 10x, prejde vas chut a jedete domu :-N Stisnena podloubi, prsi, vlhko, pod nim mamky s kocarkama (nechaapu), vsichni s kuframa, do toho oblezeno skutrama-proto nemuzes ani obehnout podloubi venkem...no tak to je ta krasna stredoveka Bologna. Ale abych zase jen nenadavala, tak v so nebo v nedeli se to da, kdyz je clovek odpocaty a pripravi se na to. @sisiko V Torinu jsem nikdy nebyla, takze nevim,nevim..ale pochopila jsi me, mozna to bude podobne, ikdyz bych hadala, ze je to taky sever, tak daji vice prostoru. U meho domu je chodnik tak maly, ze nekde neprojdu s destnikem, musim ho naklanet sikmo. A ani nemluvim o tom, kdyz jde nekdo naproti vam. A ve dvou, treba za ruku?nehrozi:-) @sisiko jsi sikula s tim sportovanim!!Drz se :-) Ja jsem silene sporotovala, ale ikdyz jsem se zpevnovala, nehubla jsem, protoze jsem neupravila stravu. Tak ted poprve v zivote pul roku uz nic nedelam, zhubla jsem 8 kg. Ale sport je urcite potreba, rozhodne. Jen kazdy mame jiny typ postavy a metabolizmu, ja jsem pri tom velkolepem sportovani byla jak prsaty tank :-D Ted jsem zhubla a poprsi mi znacne ubylo:-) Skoda, ze se neda presunout tuk z urcitych partii na urcite jine partie :-D Ale Ty jsi hubenourek:-) Ja jsem slovansky typ-boky mam ikdyz jsem zhubla;-) Holky, po 10 letech jsem se v CR zvazila.....a pomerila.... ;-) A nebylo to nejhorsi. Jeste chci 2 kilecka:-) PS-autobusy v Bologni...ehm ehm, tehotna v nich jezdit nemuze. Jsou to otresy neskutecne, vzdy se strhne v buse diskuze mezi zenami na toto tema:-)Bologna ma na zemi v centru neco jako kocici hlavy.A diry.:-I) @dita Diti, s tim posilovanim v autobuse je to dobry napad :-D vyzkousim ;-) Diti, ja jsem se vyjadrila asi spatne, ja v patek na obed asi nemuzu..Tedy musela bych si vzit dovolenou, ale problem je, ze tam mam v labine praci az do odpoledne..:-( Jinak ve st nebo ct nebo pa navecer je mi to jedno. Musime to nejak vymyslet..A ve st vecer se vam to nehodi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, no Diti a Jennynko, neni to lehke rozhodovani. patek na obed by se mi jevil dobre, vzala bych si dovcu a jeste bych kukla po obchodech, hihi. stejne mam 16 dni z lonska a netusim, kdy to vyberu, protoze Alle je porad v praci a dost nepostradatelny :-( . ve stredu na vecer je to horsi. co si predstavujete pod pojmem na vecer? jestli si dobre pamatuju, tak posledni autobus z bologne z nadrazi mi jede nekdy okolo 21.00, to musim jeste vykoumat. vlakem se tak pozde uz dom nedostanu. smula, ze Alle ve stredu jezdi dom hodne pozde a navic ve stredu se schazi s klukama v tom jejich klubu uprostred poli, hhihi. tak to by pro me asi neprijel, vzhledem k tomu, ze ten jejich klub je u Ferrary ]-( . musim se vam ale priznat, ze me to vubec nevadi...mam 100% jistotu, ze je jenom s klukama, oni v tom klubu porad kuji nejake pikle proti ostatnim motorkarskym klubum, berou to desne vazne a zensky mezi sebou nechteji, my zensky muzeme jenom na party, hahaha, a to nas vetsinou soupnou za bar :-D . to jsem ale odbocila...takze bych to holky videla bud na tu stredu nebo ten patek na obed...zitra vam reknu, jak mi jezdi ty autobusy. @DIto, co je to vlastne za obchod, kde budes prodavat? ja bych totiz botky potrebovala, uplne na nich ulitavam, takze vlakem bychom za tebou mohli na nakup prijet, vid Jennynko? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dita @yizheng holky, ja muzu ve st, tim navecer jsem myslela,ze muzu nekde byt treba v 17 hod.Taky zalezi, kde ten sraz dame. V patek je to pro me komplikovane, mam experiment na cely tyden, ktery konci v patek odpoledne. Kdyz bych sla za vami v ten patek, ze bych si jako vzala dovcu, nemuzu ho delat cely tyden..ach jo. No jo, to jsou bunky:-) @diti, ty bys mohla ve st navecer?Jak by ses pak dostala domu? @yizheng kdyz bychom se sesly nekde u nadrazi, tak v tech 21 je to dobry,ne?Nebo chces parit do noci? :-D to byl forek. A kdy muzes ve st skoncit v praci ty? Holky, zkusim jeste pockat do konce tohoto tydne. Kdyby mi prisla jedna ingredience (balik), na kterou cekam, muzu delat pristi tyden neco jinyho a tim padem bych si vzala na ten patek volno. Ale zalezi,jestli mate trpelivost cekat, az vam reknu :-) jsem typicka zenska, nejak to komplikuji :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?