Budúce Talianky. Ste tu?

24. feb 201570340
  • Rospi, nektery banky to kontroluji, tchyni tuhle z banky volali, ze z karty jejiho syna bylo vybrano z bankomatu v Bulharsku a jestli je to v poradku. At zije bankovni tajemstvi, ze?

• @rospina  to je strašný, snad se to vyřeší!!

holky, z čeho děláte ovocné knedlíky, teda jako co tam dáváte místo tvarohu? dneska tu jako nejsem, moc pracuju
    díky předem za odpověď a mějte se dneska hezky

• @lejinka  @jennynka5  diky, holky 🙂
    @rospina  no to je mazec, doufam, ze to banka vyresi a penize nam vrati! ja osobne teda schvaluju, ze hlidaji podezrele transakce - prece jen je jednodussi jim 5x odpovedet na "zbytecne" volani ohledne vyberu z karty nez pak muset resit kdovico.. zname italskou byrokracii..
    dneska je tu takove podivne pocasi, sedivo, nic moc teplo. vrhla jsem se na uklid, odpoledne musim vyspekulovat, co zitra uvarit a popripade neco nachystat dopredu - zitra se stavi "tchanovci" pomoct nam s nejakymi montazemi v byte, tak aby nerekli.. 😉
    jo, vite co? podarilo se mi sehnat v supermarketu nevidane: KMIN!

• Sponzor fóra
  • @rospina  rospi to je fakt des, to je mi lito..ale verim, ze vam to banka vrati a i docela rychle..nevim, jetsli tedy staci si ruku zakryvat kdyz pises PIN ...nebo to na to nema vliv? Sakra, to je tedy neprijemne.. 😐
    @salsiccia  salsi ja jsem do ovocnych knedliku pouzila mascarpone, ale nebylo to dobre. A tak bych na Tvem miste zkusila ricottu..jinak nevim, je to tezke.

• @reys  souhlasim, je to fajn, ze to hlidaji, ale jak...to teda nechapu..Hodne stesti zitra s varenim, at se Ti vse podari. Napis pak, co jsi vymyslela😉 Kmin myslis vcelku?Dobryyyy

• holky ja som teda splnila slub a dala som tam nejake fotky 😬 idem vas docitat

• @jennynka5  dik! ano, kmin normalne cely ve sklenene korence, jak u nas.. bylo to v supermarketu Sma (hledala jsem shodou okolnosti samozrejme neco uplne jineho 🙂 )

• @rospina  to ma mrzi, to su fakt debili co robia taketo veci, a k pinu sa ako dostali? ja som teda predtym mala kartu z csob a pouzivala som ju do decembra tohto roku, a bola samozrejme bez pinu, len na podpis, len pri vybere z bankomatu to chcelo pin, takze tiez som z toho nebola nadsena, no a raz ako som sla domov z rima som si kupovala listok na trenitalia online a oni mi ju zablokovali, ze netypicka tranzakcia... vtedy ma celkom nastvali, ani mi nevolali ani nic, len mi ju zablokovali a ja som sa to dozvedela az ked som im volala uz z domu, a tak celkom to asi sleduju, ale to ma fakt mrzi, ja dufam ze vam to vratia!

• @lejinka..pekneeeee , bella coppietta, jsi sikula, ze jsi je tam dala hned dnes😉 Dala jsem to uz do komentare, ale musim nam vsem co tady jsme rict: mame tak pekny kluky!!! 😃 Vazne, to se mi jeste nestalo, aby se mi proste libili vsichni a tolik zaraz..nemyslim to nedej boze nijak spatne, jen proste ze treba na ulici si malokdy reknu"to je fesak" a v CR jeste mene, ale fakt nevim, cim, to je, vasi manzele a partneri jsou fakt vsichni fesaci! 😉

• mala oprava: chtela jsem rict: nasi partneri a manzele.. 😉

• @lejinka  bezva fotky, moc se k sobe hodite! 😉 cim se vlastne Nello zabyva?

• @jennynka5  😃 😃 😃 moje rec.. proste jsme si tady vsechny dobre vybraly!

• Holky, kde mate ty fotky, ja je chci taky videt 🙂

@reys  Kmin tady je, ale pozor, on to bude ten rimsky kmin a ten je oproti nasemu straaasne moc aromatizovany, ja to teda nemuzu, mam ho schovany vysoko na policce 🙂 I Simo ma radsi ten nas cesky 😉

• @sisiko  jde o ty fotky na fotoblogu kazde z nas🙂

• @sisiko  fotky jsou v profilech, kdyz si kliknes na tady tu malou fotecku, tak se Ti to otevre 😉
    a diky za varovani, na rimsky kmin jsem zatim nenarazila.. tenhle je nastesti normalni, jako nas, uz jsem ho ochutnavala. na sklenicce bylo Comino dei prati a pod tim nemecky Kümmel.. no mozna to bude nejake smecko z dovozu 😃

• Sponzor fóra
  • Tak jsem se sla poprve podivat na fotoblogy, ale teda predstavovala jsem si vas (holky) uuuuplne jinak!

Chlapi se mi taky libi, jen kdyby jim nekdo vymluvil ten gel... 😐

• @reys  dakujem 😬 Nello ma celkom zlozitu pracu, on robi take tie obluky z kamena a obklady na domoch z kamena a krby kamenne a celkom sa domov vracia unaveny, ale jeho to bavi, ze je to nieco take, co si sam vytvori a postavi: ako maly chlapecek 🙂 , len je to narocne a je unaveny, ako ani sa mu necudujem, takze casto chodime spat aj o 21:30🙂 😶
    @jenny  sme si peclivo vybrali vsetky 🙂

• @leji , TOTO JE DULEZITA INFORMACE! Kde ze to zijete? U nas by se pro kamenika naslo praaaace!

• @lejinka  krasna tvoriva prace! 🙂 ano, vsimla jsem si tech velkych rukou, proto jsem se ptala.. jinak s tou unavou si nevyberes, ten muj sice sedi cely den u pc, ale vraciva se taky domu strhany. holt prace zdravi nesvedci 😃

• Jsem to ale trdlo, ze 🤔 Ja myslela, ze kdyz tam nemate album, znamena to, ze tam nejsou fotecky 🙂 Krasa, vam to tam tak slusi! Souhlasim, tolik peknych chlapu pohromade 🙂 A az se treba jednou vsichni sejdeme, to teprv bude 😎 Ja teda od srpna potkala na ulici, bylo to v Saturnu, jen jednoho fesaka. 😉

@reys  to je super, ze mas normalni kmin 🙂 I kdyz teda v Rime bych cekala ten rimsky 😃

K tem kartam, v CR nestacilo jen zakryvat rukou mackani PINu, oni ti koumaci si vlozili i nejakou ctecku tam, co se vklada karta. A s tim clovek neudela nic..

Ja se musela smat, kdyz jsem cetla o tech monstrech na vysavani 😃 Tak ten nema ani ma tchyne. My mame super tichy Elektrolux, s nim je vysavani prochazka po byte, konecne vysavac, u ktereho se nehrbim 🙂

• @lejinka  To je fajn, ze ma Nello praci, ktera ho bavi 🙂 To muj muz seuz delsi dobu vraci ve 22h, zniceny fest.. rozesila CV na vsechny strany a nic..
    A ty velke ruce, Italove na svatbe si vsimnuli, ze vsichni chlapi z me rodiny je maji, jim ty jejich pak pripadaly malicke 🙂

• @jennynka5  hlidaji, hlidaji a nejen podezrele transakce 😉 V Irsku jsem pracovala ve financni instituci ve fraudu, takze do toho trochu vidim... hlida se to samozrejme kvuli bezpecnosti klientu, ale hlavne aby si kryli sva vlastni zada, ze 😉 Je to ale hotova veda...

@reys  joj, kmin cely jsem taky nasla...ale neprijde ti, ze chutna jinak nez u nas? Ja kdyz s nim varim brambory, ma takovou ostrejsi chut, moc mi nechutna...

@jennynka5  😃 to vis, ze nasi manzele a partneri jsou nejlepsi...!! 😉 Ale mas pravdu, ja se tady taky ohlizim podstatne casteji nez u nas v Cechach 😃 Naposledy vcera na letisti, kdyz jsem cekala na tchyni 😛

@sisiko  ctu a dopisuju postupne - ted jsem dosla k tve poznamce o kminu...takze je to jasny, kmin rimsky mam ja 😞

@danieladaniela  😃 Mick uz se negeluje... vloni v lete mu dosla trpelivost a ostrihal se strojkem "na vojaka" a je klid... taky si nechava trochu strniste...mne se to libi, ale jeho "vymydleni" kamaradi jsou z toho trochu v soku 😃

• holky, ja jsem pako, ja do pudinkove naplne pridala misto skrobu sodu 😃

• tak ja jdu dneska cvicit, zadny aerobic, jdeme na G.A.G.(Gambe addominali & Glutei), jeste lepsi 🙂

• @sisiko  ty jova! no to byl můj nehorší zážitek, jakési posilování a já tam normálně brečela a ona tam na mě ještě, ať nejsem měkká a makám, jakože to myslela dobře, ale mně bylo fakt do breku, jak jsem z toho byla zoufalá. ale to bych ti asi teď neměla říkat, že? snad to dopadne dobře, pak dej vědět 🙂 a pěkný víkend

SOS: holky, co s těma knedlíkama? za chvíli asi jdeme nakupovat a musím něco ulovit, mají jahody v akci, tak to si nenechám ujít. šup šup, poraďte mi prosím, co místo tvarohu. ricotta mě napadla, ale jakou přesně? mně to nějak neinspiruje, si nejsem jistá, jak to z toho uplácám.

• nejlepsi - nejchutnejsi - ricotta je vallelata 🙂 Ale jestli s ni udelas knedliky, to nevim..

• @salsiccia  Ja se nebojim, ja jsem primo nadsena, navic, cvicitel je chlap 😉

• @sisiko  správný přístup 🙂 ta moje poznámka byla asi jenom výkřik do tmy, ten můj zážitek byl strašnej, ale za to může moje tvarohovité svalstvo 🙂

• @salsiccia  jestli ty jsi tvaroh, tak to ja jsem dvojita ricotta 😃 Ale Vallelata 😎

• @lejinka  taky se pridavam s komplimenty 🙂 Ja taky netusila, ze tam muzes mit fotky, i kdyz nemas klasicke album...tak ja bych tam mohla taky prihodit nejaky civilni, aktualni...jen co se k tomu dostanu... i kdyz my jich ted nejak sami ve dvou moc nemame 😬

@salsiccia  jeste by to chtelo tvoje (vase) fotky 😉 at jsme v obraze 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov