Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Rospi, nektery banky to kontroluji, tchyni tuhle z banky volali, ze z karty jejiho syna bylo vybrano z bankomatu v Bulharsku a jestli je to v poradku. At zije bankovni tajemstvi, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina to je strašný, snad se to vyřeší!! holky, z čeho děláte ovocné knedlíky, teda jako co tam dáváte místo tvarohu? dneska tu jako nejsem, moc pracuju díky předem za odpověď a mějte se dneska hezky
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka @jennynka5 diky, holky :-) @rospina no to je mazec, doufam, ze to banka vyresi a penize nam vrati! ja osobne teda schvaluju, ze hlidaji podezrele transakce - prece jen je jednodussi jim 5x odpovedet na "zbytecne" volani ohledne vyberu z karty nez pak muset resit kdovico.. zname italskou byrokracii.. dneska je tu takove podivne pocasi, sedivo, nic moc teplo. vrhla jsem se na uklid, odpoledne musim vyspekulovat, co zitra uvarit a popripade neco nachystat dopredu - zitra se stavi "tchanovci" pomoct nam s nejakymi montazemi v byte, tak aby nerekli.. ;-) jo, vite co? podarilo se mi sehnat v supermarketu nevidane: KMIN!
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina rospi to je fakt des, to je mi lito..ale verim, ze vam to banka vrati a i docela rychle..nevim, jetsli tedy staci si ruku zakryvat kdyz pises PIN ...nebo to na to nema vliv? Sakra, to je tedy neprijemne.. :-| @salsiccia salsi ja jsem do ovocnych knedliku pouzila mascarpone, ale nebylo to dobre. A tak bych na Tvem miste zkusila ricottu..jinak nevim, je to tezke.
Odpovedať
Profilova fotka
@reys souhlasim, je to fajn, ze to hlidaji, ale jak...to teda nechapu..Hodne stesti zitra s varenim, at se Ti vse podari. Napis pak, co jsi vymyslela;-) Kmin myslis vcelku?Dobryyyy
Odpovedať
Profilova fotka
holky ja som teda splnila slub a dala som tam nejake fotky :-N idem vas docitat
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 dik! ano, kmin normalne cely ve sklenene korence, jak u nas.. bylo to v supermarketu Sma (hledala jsem shodou okolnosti samozrejme neco uplne jineho :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina to ma mrzi, to su fakt debili co robia taketo veci, a k pinu sa ako dostali? ja som teda predtym mala kartu z csob a pouzivala som ju do decembra tohto roku, a bola samozrejme bez pinu, len na podpis, len pri vybere z bankomatu to chcelo pin, takze tiez som z toho nebola nadsena, no a raz ako som sla domov z rima som si kupovala listok na trenitalia online a oni mi ju zablokovali, ze netypicka tranzakcia... vtedy ma celkom nastvali, ani mi nevolali ani nic, len mi ju zablokovali a ja som sa to dozvedela az ked som im volala uz z domu, a tak celkom to asi sleduju, ale to ma fakt mrzi, ja dufam ze vam to vratia!
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka..pekneeeee, bella coppietta, jsi sikula, ze jsi je tam dala hned dnes;-) Dala jsem to uz do komentare, ale musim nam vsem co tady jsme rict: mame tak pekny kluky!!! :-D Vazne, to se mi jeste nestalo, aby se mi proste libili vsichni a tolik zaraz..nemyslim to nedej boze nijak spatne, jen proste ze treba na ulici si malokdy reknu"to je fesak" a v CR jeste mene, ale fakt nevim, cim, to je, vasi manzele a partneri jsou fakt vsichni fesaci! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mala oprava: chtela jsem rict: nasi partneri a manzele.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka bezva fotky, moc se k sobe hodite! ;-) cim se vlastne Nello zabyva?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-D :-D :-D moje rec.. proste jsme si tady vsechny dobre vybraly!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Holky, kde mate ty fotky, ja je chci taky videt :-) @reys Kmin tady je, ale pozor, on to bude ten rimsky kmin a ten je oproti nasemu straaasne moc aromatizovany, ja to teda nemuzu, mam ho schovany vysoko na policce :-) I Simo ma radsi ten nas cesky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jde o ty fotky na fotoblogu kazde z nas:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko fotky jsou v profilech, kdyz si kliknes na tady tu malou fotecku, tak se Ti to otevre ;-) a diky za varovani, na rimsky kmin jsem zatim nenarazila.. tenhle je nastesti normalni, jako nas, uz jsem ho ochutnavala. na sklenicce bylo Comino dei prati a pod tim nemecky Kümmel.. no mozna to bude nejake smecko z dovozu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak jsem se sla poprve podivat na fotoblogy, ale teda predstavovala jsem si vas (holky) uuuuplne jinak! Chlapi se mi taky libi, jen kdyby jim nekdo vymluvil ten gel... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
@reys dakujem :-N Nello ma celkom zlozitu pracu, on robi take tie obluky z kamena a obklady na domoch z kamena a krby kamenne a celkom sa domov vracia unaveny, ale jeho to bavi, ze je to nieco take, co si sam vytvori a postavi: ako maly chlapecek :-) , len je to narocne a je unaveny, ako ani sa mu necudujem, takze casto chodime spat aj o 21:30:) :-x @jenny sme si peclivo vybrali vsetky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@leji, TOTO JE DULEZITA INFORMACE! Kde ze to zijete? U nas by se pro kamenika naslo praaaace!
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka krasna tvoriva prace! :-) ano, vsimla jsem si tech velkych rukou, proto jsem se ptala.. jinak s tou unavou si nevyberes, ten muj sice sedi cely den u pc, ale vraciva se taky domu strhany. holt prace zdravi nesvedci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jsem to ale trdlo, ze =-) Ja myslela, ze kdyz tam nemate album, znamena to, ze tam nejsou fotecky :-) Krasa, vam to tam tak slusi! Souhlasim, tolik peknych chlapu pohromade :-) A az se treba jednou vsichni sejdeme, to teprv bude 8-) Ja teda od srpna potkala na ulici, bylo to v Saturnu, jen jednoho fesaka. ;-) @reys to je super, ze mas normalni kmin :-) I kdyz teda v Rime bych cekala ten rimsky :-D K tem kartam, v CR nestacilo jen zakryvat rukou mackani PINu, oni ti koumaci si vlozili i nejakou ctecku tam, co se vklada karta. A s tim clovek neudela nic.. Ja se musela smat, kdyz jsem cetla o tech monstrech na vysavani :-D Tak ten nema ani ma tchyne. My mame super tichy Elektrolux, s nim je vysavani prochazka po byte, konecne vysavac, u ktereho se nehrbim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka To je fajn, ze ma Nello praci, ktera ho bavi :-) To muj muz seuz delsi dobu vraci ve 22h, zniceny fest.. rozesila CV na vsechny strany a nic.. A ty velke ruce, Italove na svatbe si vsimnuli, ze vsichni chlapi z me rodiny je maji, jim ty jejich pak pripadaly malicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 hlidaji, hlidaji a nejen podezrele transakce ;-) V Irsku jsem pracovala ve financni instituci ve fraudu, takze do toho trochu vidim... hlida se to samozrejme kvuli bezpecnosti klientu, ale hlavne aby si kryli sva vlastni zada, ze ;-) Je to ale hotova veda... @reys joj, kmin cely jsem taky nasla...ale neprijde ti, ze chutna jinak nez u nas? Ja kdyz s nim varim brambory, ma takovou ostrejsi chut, moc mi nechutna... @jennynka5 :-D to vis, ze nasi manzele a partneri jsou nejlepsi...!! ;-) Ale mas pravdu, ja se tady taky ohlizim podstatne casteji nez u nas v Cechach :-D Naposledy vcera na letisti, kdyz jsem cekala na tchyni :-P @sisiko ctu a dopisuju postupne - ted jsem dosla k tve poznamce o kminu...takze je to jasny, kmin rimsky mam ja :-( @danieladaniela :-D Mick uz se negeluje... vloni v lete mu dosla trpelivost a ostrihal se strojkem "na vojaka" a je klid... taky si nechava trochu strniste...mne se to libi, ale jeho "vymydleni" kamaradi jsou z toho trochu v soku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ja jsem pako, ja do pudinkove naplne pridala misto skrobu sodu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja jdu dneska cvicit, zadny aerobic, jdeme na G.A.G.(Gambe addominali & Glutei), jeste lepsi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko ty jova! no to byl můj nehorší zážitek, jakési posilování a já tam normálně brečela a ona tam na mě ještě, ať nejsem měkká a makám, jakože to myslela dobře, ale mně bylo fakt do breku, jak jsem z toho byla zoufalá. ale to bych ti asi teď neměla říkat, že? snad to dopadne dobře, pak dej vědět :) a pěkný víkend SOS: holky, co s těma knedlíkama? za chvíli asi jdeme nakupovat a musím něco ulovit, mají jahody v akci, tak to si nenechám ujít. šup šup, poraďte mi prosím, co místo tvarohu. ricotta mě napadla, ale jakou přesně? mně to nějak neinspiruje, si nejsem jistá, jak to z toho uplácám.
Odpovedať
Profilova fotka
nejlepsi - nejchutnejsi - ricotta je vallelata :-) Ale jestli s ni udelas knedliky, to nevim..
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Ja se nebojim, ja jsem primo nadsena, navic, cvicitel je chlap ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko správný přístup :) ta moje poznámka byla asi jenom výkřik do tmy, ten můj zážitek byl strašnej, ale za to může moje tvarohovité svalstvo :)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia jestli ty jsi tvaroh, tak to ja jsem dvojita ricotta :-D Ale Vallelata 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka taky se pridavam s komplimenty :-) Ja taky netusila, ze tam muzes mit fotky, i kdyz nemas klasicke album...tak ja bych tam mohla taky prihodit nejaky civilni, aktualni...jen co se k tomu dostanu... i kdyz my jich ted nejak sami ve dvou moc nemame :-N @salsiccia jeste by to chtelo tvoje (vase) fotky ;-) at jsme v obraze :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?