Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo a: ALTEZZA MEZZA BELLEZZA! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy uz zase pisete!! :-D Ted vas asi budu stihat par dni podstatne min...dneska prileti Mickova maminka a zustane do utery. Tak tady jeste delam posledni uklid a v poledne pro ni pojedu na letiste... tak mi drzte pesti :-D Ale ne, ona je v pohode... kdyztak si k vam prijdu po vecerech postezovat :-D :-D @sisiko ano? Jestli je neznam! :-D Ale asi ne... ono uz je to taky pres 6 let, co jsem tam jezdila ja :-) Ale je tam krasne... to uz mi nikdo nevezme... Mickovu maminku a svagra jsem vzala prave i do Policky - udelali jsme takovou okruzni jizdu, sli jsme tam na obed k Nozirovi, znas? No a svagr se do toho mesta tak zamiloval, ze zacal planovat, jak to udelat, aby se tam mohl prestehovat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 no teda predstav si, ze ja jsem jako mala (myslim vekove) doufala, ze prave na tech cca 175 cm narostu. a vypadalo to nadejne, byla jsem vzdycky 2. nejvyssi ve tride.. jenze pak se to zaseklo a skoro vsichni me predehnali, tak je ze me takovy maly hrnec :-D ale tady na jihu uz mi to neprijde, presne jak psala @salsiccia kolikrat na ulici nebo v mhd clovek dost vycniva.. @sisiko vysoke podpatky jsou o zvyku. pokud mas kvalitni boty, tak pak vydrzis i v 10 cm jehlach cely den. ale na zada to neni vubec dobre! casem cekam problemy.. snazim se aspon obcas donutit vzit mokasiny nebo nizke snerovaci boty (a pak si celou dobu v duchu opakuju, ze to delam pro zdravi, ale stejne si pripadam mala a tlusta :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka rapa je ceska repa ;-) pokud to byly fialove kulicky, tipovala bych, ze cervena repa. nekdy ji taky rikaji rapa rossa nebo barbabietola, popripade bieta..
Odpovedať
Profilova fotka
@reys mnam tak tu mam rada :) ono to bolo sotto vuoto a nic z toho dokopy nebolo vidno len farbu:) do vyvaru by som to teda urcite nedala :-D ale inak mi to chuti.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna tak hodne zdaru, ja myslim, ze to bude fajn a ze Ti tchyne urcite pomuze ;-) @reys haha, kdyz pises, tak se vzdycky nasmeju..jaky hrnec? Jsi kocka a mas idealni vysku na podpatky, a jaka tlusta? No, to ja kdyz jsem na jihu, jsem uplna Eifelovka :-D Ja zase kdyz mam 1x za rok podpatek (treba na svatbe), tak silene trpim, hrbim se a opakuju si, ze to delam pro krasu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Vzdyt ty vypadas porad jak v tech 18, videla jsem tve fotky, takova kocka :-) @lejinka Spanele totiz neumi balit holky ;-) To byla fakt sila, kdyz to srovnam s Italy ;-) Mne prijdou Italove i vic zabavnejsi, se Spanelem tak odpoledne na kafe, s Italem do viru noci 8-) Vzpominam si, jak jsem se vracela ze Spanel pres Brusel domu, tolik vysokych kluku po tak dlouhe dobe..to jsem fakt zirala :-D Muj Simo ma 180 cm, vyssi nez ja, takze ok, ja potrebuju chlapa ochrance :-) Ta "rapa" to je repa, ne? No, mozna, ze je celer - sedano rapa jen tady na severu.. Ale vyvar s mrkvi bez petrzele je taky vyborny, uvidis :-) Na plaz v podpadcich? Tak to je sila, ja tam chodim zasadne v obycejnych zabkach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ja presne jako ty, v lete jen zabky (ale myslim, ze to neni dobre, je to idealni na ploche nohy :-) Mam dokonce i zabky s ruznymi kaminky a kravinkami = zabky "spolecenske" a pak takove ty obycejne na plaz a kdyz jsem u more a pak nejake prumerne do prace :-D je pravda, ze za letni boty utracim uplne nejmin ze vseho..Jinak Alfi je stejne velky jak ja a kdyz mam i sebemensi podpatecek (2 cm), pusobim uz, ze jsem o neco vyssi. Ale vubec mi to neva, kdyz mam 1xza rok chut na podpatek, tak si ho vezmu a pysne se vedle Alfiho nesu..Italove proste umi "far sentire la donna come principessa" za jakychkoliv podminek :-D V Cesku jsem kdysi i nechala jednoho fajn kluka, protoze byl mensi nez ja..a oni se mi Ti mensi a poradnejsi i odjakziva vic libi nez vysoci a stihli..dobry co :-D @yizheng pisnu dietu do IP, at s tim tady neotravuji ;-) @ditakir Diti, s tim zpomalovanim metabolizmu s vekem mas pravdu. Ale na druhou stranu se da vzdycky nejak nastartovat a zrychlit, ale cim jsi starsi, tim je to obtiznejsi a clovek se vic "nadre" :-) Stejne hraje nejvetsi roli genetika.. :-p
Odpovedať
@lejinka tak to me mrzi, ze to mas s tema smena tak, ze to nejde :-| ... jinak ja jsem socialni pracovnik, vychovatel ... .... ohledne tech zadku: ja myslim, ze vetsina Italek je hodne chudych ... a ty zadky jak, tak podle me maji hlavne nactilete :-N ... kazdopadne jsi to hezky popsala plus ty tve domenky-zasmala jsem se :-D ... A se svym zadkem jsem stejne jako @jennynka5 take spokojena: zatim same pozitivni ohlasy :-D ... a je spise slovansky kulaty ;-) ... ale na stehnech a brichu bych si rada ubrala :-| ... @sisiko s aerobikem mam uuuuuplne stejny problem: ja to uz parkrat zkusila a ty ruce a nohy proste nesladim :-D ... @sisiko @yellowbanna take k Policce: mam tam spoluzacku ze stredni :-) ... @rospina dekuju ohledne tech krtin. Ja se ptala asi trosku hloupe, ze? Ale co jsem tak zaslechla tak to v Italii resi tak nejak "plosne", proste bez ohledu na nazor at. ... tak me zajimala tvoje zkusenost (a treba i zprostredkovana) ... Diky i @ditakir @jennynka5 pochopila jsem dobre, ze uz teda vis, ze se "musite" stihnout vzit do pul roku?? ;-) :-D Gratuluju;-) @jennynka5 @ostatni.... ohledne toho smutku po CR - ja ho mam taky ... a ten neopodstatneny strach taky ... tak nejak me znervoznuje, ze namam vsechno "pod kontrolou" ... a ze s rodinou a kamarady nemam moznost prozivat i jen ty male radosti, slavnosti at. .... ale i starosti .... ale nemuzu rict, ze bych o nejake kamarady v CR prisla, ale vidim je mnohonasobne min nez bych chtela :-( ... V Italii je mym hlavnim kamaradem manzel ... pak mam par kamaradek Cesek a vas (mam vas rada x-) ... Mezi Italkama a jinyma cizinkama kamaradky nemam (souhlasim s vasim popisem vlastnosti Italek) ... navic me docela dlouho trva navazat pratelstvi takze je to mozna i mnou ... nevim ... @salsiccia juuuu, do Vesmirny jsme chodivali strasne radi x-) (mozna to vyplyva z naseho zamereni ;-) )... tys mi vyvolala krasne vzpominky na Prahu x-) (zila jsem tam skoro tri kraaasne roky) @holky, a az domluvite termin te Bologne, daly byste mi vedet?;-) ... pokud by mi sedl datum tak bych se za vama treba na otocku prijela podivat ;-) ... vlakem to nemam zase tak daleko :-) Ted, kdyz ctu ty vase vahy, tak se sebou budu muset fakt neco delat 8-( Jinak ja mam 170 cm ... a podpadky ma nozka nevidela prakticky nikdy :-D (ani na svatbe :-D ) ... jo, jen tak jednou za rok v nich plesam na plese (musim totiz uznat, ze k satum a plesu by to bez nich nebylo ono. To si pak prijdu straaaasne elegantni a krasna). Podpadky jsem zacala nosit v prvaku na VS, ale pak me olomoucka dlazba presvedcila, ze to neni to prave orechove a pak uz jsem si nikdy nezvykla:-)
Odpovedať
:-D @jennynka5 ja chci take dietni IP, prosim ;-) ... ja noseni zabek vubec nechapu: zkusila jsem lacine i drahe a vzdycky mam nohy samy puchyr (vetsinou na boku a mezi prsty). Jak to?? ... Mate na to nejakou fintu?? To je hrozny, ja nez vas vzdycky prectu a pak sepisu prispevek, tak pak nestiham varit :-D ... a to mi prave Daniel nahlasil, ze dnes asi stihne prijit driv :-D ... (jsem si vzpomnela na Polednici: "Poledne v tom okamzeni, tata prijde z roboty ...." :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ze? ja taky mam problem s zabkami! uz jsem myslela, ze mam nejak blbe rostle prsty na noze.. kdyz jinak v nich lita kazdy bez problemu. poradte! @jennynka5 no Ty mi lichotis :-) jinak jsi mi pripomnela s temi "mensimi a poradnejsimi" chlapy.. kolikrat jsem se s kamoskami dost nasmala, jak jsou Italove na tu vysku haklivi: oni jsou schopni bez uzardeni tvrdit, ze meri 1,80 m, i kdyz mi sahaji po ramena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys @oky to se musite holky uz narodit s takovou nohou..Bud se narodis s tou do podpatku nebo s tou do zabky ;-) :-D No ja nevim, cim to je. Ja zas mam krec v noze po 5 min v podpatcich..Ale dulezite je mit mezi prsty ten spoj obaleny v takovem valecku silikonu, je to hladke a nic to neodira..nemaji to vsechny zabky a taky by to asi nemelo byt tluste..to je jediny, co me napada. Bez toho zabky neberu @oky poslu do IP ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jennynka5 aha, tak to mame s @reys asi po zabkach ... ja urcite 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-D :-D :-D na tom neco bude..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tak moje noha neni ani na zabky (vadi mi ta vec mezi prsty), ani na podpatky... jen takovy nizsi a jeste jen obcas... tak to su uz uplne divna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Tak ja mam ty nohy do zabky ;-) Ja mam strasna chodidla, siroka a samozrejme velka, jinak bych se na nich neudrzela ;-) Me se ani do tech krasnych, vysokych bot ty nohy nevejdou.... @lejinka: sedano rapa maji spis ve velkych supermarketech. A spis to budou mit asi na severu nez na jihu. Ja nevim,jak to je ted v Salernu,ale pred peti lety tam byl strasne maly vyber mikrovlnek a rychlovarnych konvic. Oni jsou ve vsem dost konzervativni,jako ze, co neznaji,to nechteji....Prijde mi i,ze severan spis vyzkousi treba cizi kuchyni, jizan chce tu svoji pasta al pomodoro... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir tak si ma povzbudila s tym vekom :-) ... @jennynka5 ja som mala tiez predtym rovnako vysokeho chalana a tiez mi prislo, ze uz ked som mala kusok vyssiu podrazku, ze uz som bola vyssia :) ale to je tiez taky dojem podla mna, pretoze doma som bola zvyknuta, ze pri mojich kamaratoch som sa citila stale nizka.. no a tu... a to som este nasla mojho najdrahsieho celkom vysokeho, co sa tu nevidi len tak :-D a hlavne na juhu.. mali sme tu stazistky zo sardinie a tie boli fakt ze malinkate.. @oky ono tie slapky su asi o zvyku, mamina ich tiez nemoze, ja som si zvykla a nemam s tym problemy, ona ma tiez pluzgiere, ale ja by som ich za nic ine nevymenila, na plaz a po lungomare na prechadzku, baby ja sa tak tesim na leto! asi dam vypoved :-D @reys suhlasim, oni tu maju nejaky iny meter asi :-D ja som sa tiez stretla s chalanmi, co ma presviedcali ze maju 180 a nedosiahli ani moju vysku..a potom mi este tvrdili, ze som ja co mam 185 hahaha @jennynka5 ja mam tiez vela slapiek na leto, a sandalovych a s kamienkami a kozene a platene a to sa vzdy nejake vyderu a musim kupit nove, ale ja by som fakt na leto nemenila, a s tou nohou mas asi pravdu, bud mas alebo nemas, ale podla mna je to aj o zvyku... @ditakir hej to si ma celkom pobavila a pripomenula si mi jednu historku z leta ked som robila v jednom Villaggio a ona ta majitelka kupila varnu konvicu a vsetkym to ukazovala ze ake je to super a co to ona nasla za vynalez, nie? a najlepsie ze ona v tom rano zacala ohrievat mlieko... ako dovidenia... ved to kazdy vie, ze sa to tam pripece a uz to neumyje..logicky, nie? takze konvica hned hneda a mohla ju vyhodit :-D a aj s tou mikrovlnkou, tu prave nikto nema, oni maju skor vselijake truby a grily doma, ale mikrovlnku nevedia pouzivat. Inak dnes som pozerala na RaiUno PROVA DEL CUOCO a tam sa o tom bavili, tam prave ta blondina tvrdila, ze ju nema, lebo to nevie pouzivat... ja teda bez toustovaca, varnej konvice, ponorneho mixeru a mikrovlnky neviem zit... a este umyvacky, ale tu bohuzial budeme riesit az ked budeme mat vlastne :-( my sme teda donedavna nemali ani vysavac, a to ked som ho chcela tak mi vsetci tvrdili ze to stoji 1000-2000 euro, ze to na splatky, oni tu zas maju ten ich folletto a nemaju kam davat peniaze.. no ale co uz :-) kazdy mame svoje zvyky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jo a s tou pasta al pomodoro si mi pripomenula ked este lietad skyeurope z neapole a to bola vzdy sou s nimi, pretoze sa na letisku vo viedni (lietalo to prave z viedne) stazovali, ze ake tam v rakusku maju divne lasagne a ze v bratislave im nechutili cestoviny, ako sorry, ale fakt ze tu ich pasta asciutta mohli jest doma a v zahranici skusit nieco ine.. v tomto su dost konzervativni..to je fakt
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, este sa vratim k tej banke, na ten pokus o vyber penazi z uctu prisli nejako systemom, ale nepytala som sa do detailu ako. povedali mi, ze mame len sledovat, ci v nasledujucich dnoch nebudeme mat na vypise z uctu nejake nezname vybery, v tom pripade mame prist do banky, spise sa denuncia a vyzeralo by to tak, ze by nam banka tie peniaze nejako vratila... ale radsej by som sa takymto opletackam vyhla.... no aby ste si nemysleli, ze ste nejake trpaslicky ... ja mam 162 cm.. a s lodickami asi 165 a to si pripadam uz vysoka :-D obdivujem vsetky, ktore ste odjakziva milovali taliansko a vzdy ste vedeli, ze si raz zoberiete talianov, tak mate teda poriadnu intuiciu... salsiccia, ak mas rada paradajky so supkou, tak ich kludne dezinfikuj. ja som ich oblievala horucou vodou a osupila, a ostatne, co sa nedalo supit, som proste nejedla, len aby som nedezinfikovala... 49 kg nie je zle, na to, ze si len v prvom trimestri...to dobehnes, az sa budes cudovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka proboha, nemluv mi o vysavacich a follettu zvlast! my jsme se skrze to tuhle paradne pohadali. tchyne nam dala svuj stary folletto, ze si koupila jiny a tenhle byl funkcni, tak skoda ho vyhodit. fajn, to bych brala. jenze po prvnim vysavani jsem chodila dva dny jak prerazeny kocour, jak me bolelo v zadech. pripada vam normalni ten stupidni vysavac, ktery ma zasobnik na prach na vysavaci noze a cele to vazi asi tunu? mne teda ne. kdyz jsem to prednesla F., tak se urazil, ze oni s tim luxuji odjakziva a nikomu se nic nestalo, ze si mam zvyknout. no mel velike stesti, ze uz jsme v ten moment byli po veceri, jinak by mel na hlave napasovany hrnec vcetne testovin ]-( od te chvile stoji mily vysavac na balkone a ani kdybych se mela brodit po kolena v prachu, nesahnu na nej.. bud se koupi NORMALNI vysavac nebo se neluxuje.. ja mu dam! :-D varna konvice je vynalez, ktery do mistni civilizace taky teprve musi dorazit. mne moc chybi, vodu na caj ohrivam v mikrovlnce a je to nanic.. 100x za den.. idem toaster.. uz aby byly Vanoce :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Holky prispeji svou troskou do mlyna-od te doby, co jsem tady, nemame ani mikrovlnku, ani varnou konvici a ani toustovac, ja jedu stare dobre zvyky :-D -voda na caj v konvici na plotne, tousty na panvi nebo v troube a mikrovlnka-to by me Alfi hnal, ze to neni zdravy a kdovi, co jeste..a zvykla jsem si a nevadi mi to ;-) Ale bez ceho uz bych nechtela byt je jednoznacne mycka. To je moje velika amica :-D S tou vyskou-se mnou se taky hodne kluku prelo, ze maji 180cm a nedosahli ani me vysky (176) a tvrdili mi, ze mam 180:-) Tak jsem hned zula boty a pekne jsme se pomerili..a bylo to ;-) @reys vysavac jsem si dovezla normalni a lehoucky z Ceska:-) Ale jestli myslis to s tou nohou a tezky (vybracni ke vsemu), mela ho sestra a vzdy byl pro me nadlidsky ukol, kdyz chtela vysat. Vysal krasne, ale jak rikas, clovek byl zniceny v zadech:-) Diky za kompliment na fotky ;-) , jsou stasri, kldyz jsme byli jeste mladi a "very relaxed" na ruznych dovolenkach :-) Z dnesni doby uz je to horsi, neco casem pridam pro ilustraci.. ;-) nechces dat taky na blog neco s F. a vy holky, co nemate fotky, take, at si vas vsechny predstavim... :-D ? :-) @rospina ja bych vubec nerekla z fotek, ze mas 165 cm...mimochodem, muj sen byl vzdycky tech 168..ja jsem se malokdy mohla schoulit nekomu do naruce jako "mala holcicka" :-D Obzvlast, kdyz se mi libili ti mensi kluci :-D @ditakir Diti, ja mam rada it.testoviny al dente, kdyz si nahodne dam testoviny nekde v CR a jsou rozvarene, uz mi to nejede, v tomto jsem se dost "poitalstila" :-D Ani kafe uz mi u nas nechutna..Ale myslim to v barech, jinak doma o vikendu piju Nescafe s mlikem, to mam rada porad ;-) @lejinka ja to mam taky tak, ze v lete neni nad zabky..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys vidim ze mas rovnaku spotrebu caju ako ja :-) 100krat denne :-o ja teda bez caju neviem existovat.. x-) jo a to folletto som tiez pocula ze pekne vazi... ja som teda este nemala tu cest :-) a dufam ze mat ani nebudem to si pamatam ked sme boli na VS ta varna konvica sla non-stop, ci uz cafe caj ci zalievane polievky, ci voda do hrnca, proste stale... jo holky tu mycku vam zavidim
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 taky se hlasim ke konvici na sporaku :-) Toaster mi nechybi, toasty si nedelam a mikrovlnku mame...pouzivam ji ale jen zridka... no a mycku, tu jsem vyslovene odmitla... mela jsem tu cest s myckou "zit", ale ukladani a vybirani nadobi z mycky me otravuje vic nez myti nadobi, takze to mam jasny :-D Kdyz jsme si kupovali kuchyn, v jednom kuchynskem studiu meli akci "Kuchyne od nas, mycka zdarma". Jenze ja ji nechtela..jednak z vyse uvedenych duvodu a jednak mame fakt malinkou kuchyn,tak si na 2.40m nezaplacnu cenne misto myckou... a prodavac kreslil navrhy a furt: "Takze tady vedle dame mycku" a ja "Ne, diky, nechceme mycku" "Aha, tak ji dame sem" "Ne, vy to nechapete, nechci ji ani tady ani tam" "Aha". A za chvili... takze kdyz to poskladame takhle, tak sem se nam vejde ta mycka" "ALE MY JI NECHCEME!!" "Vy nechcete mycku? Ale ona je zadarmo" 8-( Vyhrali jsme, nemame mycku.
Odpovedať
Profilova fotka
joooooo a vysavac jsme si dovezli nas jeste z Irska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 ja som si dovolila pozriet tvoje fotky a vyzeras tam teda ako mala holcinka:) :-) fakt pekne fotky... s profilovou fotkou tu na fore som si ta predstavovala uplne inak, na tej fotke z florencie si naozaj take dievcatko male sympaticke :-) pekneee :)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys pekne aj tvoje fotky a pekny usmev a biele zuby! :-) a vsetky ste take mile do tvare :-) a sympatacky :-) @jennynka5 @reys zajtra teda prihodim aj ja nieco... aby ste mali predstavu, hehm :-) ja ich mam teda vsetky na FB, ale nieco vyberiem
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ...zitra kouknu na fotoblog :-) ja totiz nemam FB :-( A zda se, ze vsichni ho mate..A ehm ehm dekuji za kompliment, ale ta "mala holcicka" to bude tim, ze tam nejsem ve stoje :-D @yellowbanna ty jsi nechtela mycku...jak to?! Smekam...ja teda rada varim, ale umyvat nadobi...to me vubec nebere :-) A navic jsi ji mela zdarma!! ;-) Ja mam taky malou kuchyn, ale ja teda uplne naopak, rekla jsem, ze mycka tam musi byt za kazdou cenu a nikdo mi ji gratis nenabidl 8-( Ale ja hlavne kvuli tomun ekzemu na rukou jsem jin chtela, jinak si musim davat gumove rukavice a to me hrozne otravuje..nadobi mi klouze..
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prepacte, ze vam nepisem na temu.....ale musim vam povedat, ze nakoniec vyslo najavo, ze nam z grecka vyzdvihli peniaze z uctu a to styri krat za posledny vikend. :-( ..dokopy ca 740 eur.. hned som volala manzelovi a rozrevala som sa na telefone, takze pojde do banky a napise sa denuncia a uvidi sa, ci nam to banka vrati.....okrem toho mi este banka povedala ,ze ta bankova karta bola aj tak uz starsi typ, len s tou magnetickou paskou vzadu a tu novu, co nam daju (resp. dali) teraz, ma uz aj chip, ktory sa len tak lahko neda klonovat.... no nemohli nam vymenit ten bankomat uz davno, ked vedeli, ze sme mali "stary" typ? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Marjapanno Folletto!!!! ]-( ]-( ]-( Kdyz jsem se nastehovala, vyskytovalo se tu takoveho COSI obrovskeho, tezkeho, tycoviteho, s LATKOVYM zasobnikem, kombinace tmave zelene a zazloutle umele hmoty. Ja to povazovala za nejaky relikt po babicce z sedesatych let, ono to vypadalo tak retro bakelitove, takove to typicke "prece to nevyhodime, dame to na chalupu". Zkusila jsem to zprovoznit jednou, vysala pulku pokoje, vypla to, oblikla se a sla koupit normalni vysavac. A pak jsem se po delsi dobe dovedela, ze je to to slovutne Folletto, ze za to manzelovi rodice dali straslivy prachy, ale nakonec si to mohli dovolit, protoze ten zazrak je z druhe ruky a znami jim ho prodali za schudnou cenu... nepochopim. A ona je to celonarodni psychoza!
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?