Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@reys @veschnycozajimaceler :-)) jasne, myslela jsem tu bulvu, hrozne jsem se nasmala, jak popisujes ten maly korinek.. :-D ja to spatne rikam, s tim korenem to je ma chyba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna můžeš jí změnit? tohle by mě teda vytočilo, kdyby se tak chovala ke mně (nezeptá se na milion důležitých věcí a říká věci, které nejsou pravda..), navíc, když se jedná o tvoje dítě! kolik Toníkovi vlastně je?
Odpovedať
Profilova fotka
@paulina21 já si pamatuju na domácí králičí na másle a na kmíně, ty jo, to je snad sto let!! @sisiko trochu divný tady nan té stránce je, ale jinak ten popis docela odpovídal. ale asi to moc lidí nezná, tak se to ani nepěstuje. minule jsem koupila cetriolo olandese a myslela jsem si, že je jako z Holandska a vidím: provenienza Spagna, ono se to tak jmenuje, taková ta klasická okurka v igelitu, co se prodává aj v Česku :) @yellowbanna @jennynka5 @paulina21 @ditakir @yizheng s tím jídlem je to na mě takový nějaký rychlý, jakože zeleninu jsem zvyklá mýt a salát několikrát proprat, ale takhle moc o tom přemýšlet. já jsem ještě předloni, když jsem tu potkala jednu těhotnou a ona si všechno myla v soda bicarbona, měla pocit, že je to magor, ale když mi to pak valí do hlavy, tak tomu strašně podlehnu. včera jsem si objednala mleté vepřové a byla donesena salsiccia, tak jsem si to udivení nejdřív nechala projít hlavou a pak později říkám: chceš zítra salsicciu? a Simo: jak chceš. já jí nemůžu. Simo: cože? on si to chudák popletl, je normálně přesvědčenej, že nemůžu vepřový maso. a napadlo mě, že on ji dělá v troubě, prošpikovanou česnekem a houbama a to je fakt lahoda a dělá se to docela dlouho, ale stejně to asi riskovat nebudu a nechám si to na potom. blbý je, že se fakt nic stát nemusí, ale když se stane, tak je to zbytečný risk. a hlvně, když člověk ty věci jí normálně a za roky se mu nic nestane, pak si to vybrat zrovna s prckem v břiše, brrr @yellowbanna přesně jak říkáš, každé dítě si musí dojít samo k tomu, co umí. rostu jen z toho, jak vidím třeba fotky z vítání občánků a oni je drží jakoby seděly, vím, že to je chvilka, ale pro to miminko to dobrý není. jsem si jistá, že sama dobře víš, co dělat, ale mít zázemí v člověku, který by o různých nebezpečích a nemcech měl něco vědět, je třeba, ovšem je nutno tomu doktorovi důvěřovat. doufám, že se ti třeba podaří najjít někoho jiného
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng s tou tessera sanitaria na neurcito ma to tiez napadlo v tvojom pripade... @sisiko blahozelam k dvouhubkam:) a romantike :-) holky my sme sa tu asi uplne domotali s tym kedlubnem, petrzelem a celerem, @sisiko aky je koren petrzele prosim ta? Ved petrzel je sam o sebe koren,nie? ja mam gulas uz aj v tych vasich ceskych nazvoch, to si to najskor musim prelozit do slovenciny a potom rozmyslat ako je to v tal. :-) ja som tiez chcela robit slepaci vyvar, preto som sa pytala na ten zeler @jennynka5 na ten koren gulaty tmavy:), musim sa spytat na ten cuor di sedano.. @paulina21 tak ja pojdem hladat ten sedano rapa, ak tu vedia co to je :D Pauli, ja robim pecienku na cibulke dusenu a posypanu s cervenou paprikou, to to chutne a jednoduche a podavane s ryzou (a tu vy radi). @oky a kde ty pracujes ze mate taketo smeny? mne by sa to bohuzia tak nedalo :-( :-| Holky, preco maju italky, teda niektore, nie vsetky, take velke zadky? ja som vcera videla v buse jednu tak peknu holku a ona ked nastupila mala zadok ako tri zadky... to je priserne, teda aspon tu je ich takych strasne vela... ja by som sa teda tomu strasne rada vyhla, to je tymi cestovinami alebo oliv. olejom? alebo nutella? alebo tie neskore vecere? alebo to maju vrodene?
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka ja spis vidam Italky, co nemaji zadne zadky a pekne jim to zavidim! Prijde mi, ze to maji vrozene :-) Ale vis co je pravda?Ze kdyz prijedu do Neapole, je tam strasne moc fakt tlustych mladych holek. Ale tady na severu jsou vychrtliny, to spis Cesky a Slovanky obecne maji prsa, boky a zadky, ne? :-D A priklanela bych se k tem testovinam :-D , ale bude to taky trochu genetika
Odpovedať
Profilova fotka
@oky Ja ti uplne rozumim, taky jsem mela milion duvodu.. a doma se cvicit nedonutim. Zkusila jsem to jen jednou a bylo mi spatne od zaludku, to nemuzu preci riskovat :-D Takze jdu na GymMusic nebo MusicGym, proste aerobic. Jak sladim nohy a ruce dohromady, vubec nevim, kdyz tak zalezu do kouta ;-) Jatra je jedina vec, kterou nemuzu jist, mam trauma z detstvi. Ve skole v prirode mi nebylo dobre, tak jsem si mohla jit lehnout. Pak me sprdla souzka, jaktoze nejsem na obede a zrovna byla jatra, kterou jsem nejedla (jedine jidlo) a navic na me nezbyl pribor, takze jsem tu jatru musela jist lzici.. @paulina21 V 10 vecer nezehlim, neboj.. Jen jsem chtela vyuzit volnou chvili a navic ta kupa pradla, ta teda je =-) @yellowbanna Tak ta detska doktorka je tak trochu opet a là komunismus, to byly porad jakesi tabulky. Dite neni vec, neda se zaskatulkovat... Doktorovi ma clovek verit, pokud to jen jde, vymen ji. A jak dopadly ty periny po vyprani v pracce? Pokud to nebylo dute vlakno.. :-) @lejinka Ta nase debata o zelenine je fakt sranda :-) Koren petrzele je ten klasicky, co se u nas ji. Jenze tady Italove z petrzele jedi jen to listi. Mne tchanovci jednou koupili neco takoveho jako je nase petrzel, ale nebylo to dobre. Nas celer = sedano rapa. S korenem celeru je to taky prca, ja pisu koren celeru, protoze je to korenova zelenina, me nenapadlo, ze to muze byt zavadejici :-D @lejinka No, ja musim rict, ze ze vsech holek (Italek), co tu znam, mam a vzdycky jsem mela nejvetsi zadek ja :-D A nemenila bych ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 tu je ich teda strasne vela, takze ak si chcete zdvihnut sebavedomie tak kludne pridite na dovolenku na juh :-D ja si to teda dost vsimam, pretoze mi pride, ze som aj ja pribrala do zadku a do stehien a zacina ma to stvat, tak som zacala rozmyslat ze cim to je, pretoze urcite sa na tom podpise strava a este teda pohyb, ktory ja pri mojej praci vobec nemam :-| no a tak vam zavidim, ze kto sa odhodla ist do posilovne a komu sa to aj podari nakoniec tam ist :-) ja som tiez chcela,v brne som chodila plavat niekolko krat do tyzdna a strasne ma to bavilo a hrozne to na mna posobi relaxacne, len teraz na to nemam cas, bohuzial... @reys no to je to prave co som ja mala v Rime, ked ma donutili robit poobedne smeny som koncila o 23 v praci a chodila skoro poslednym spojom metra domov, kym som si nieco navarila a zjedla bolo strasne neskoro.. a ja som z toho bola dost unavena dufam ze najdes niecoblizsie domu a havne kde nebudes koncit o 23 a ani o 23 hod, lebo je to fakt unavne.. drzim palce!
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir ty mas ake skusenosti s tal. zadkami, ked sme to tu uz tak zacali rozoberat, holky ja teda beriem, ze slovanky maju svoje tvary a urcite lepsie ako nemat ziadne :-) , ale mna tie tal. zadky hrozne udivuju a neviem preco ich maju na juhu a na severe nie :-D @jennynka5 ako si vlastne dopadla vcera s tou tessera sanitaria a este som sa chcela spytat s tymi dokumentami na svadbu, ked si ich vybavis, oni maju nejaky datum splatnosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : to jsem nechtela delat chytrou s tim celerem.. jen jste me docista zviklaly, zda se z nej neda jist i neco jineho ;-) protoze tady v Italii se prodava spousta vselijake zeleniny, co u nas nezname nebo ji nepouzivame. treba takove to brokolicove listi.. v CR ho vyhazujem a ono je dobre. ja celer normalne bud delam krajeny na platky smazeny v trojobalu jako rizky a nebo povareny, nakrajeny a zapeceny s bramborami a dalsi zeleninou, syrem, strouhankou, slaninou a zality rozmichanymi vajicky s jogurtem. jsem zeleninovy maniak, Francesco prohlasil, ze tolik zeleniny, co se mnou za mesic, nesnedl za poslednich 20 let. :-D jak jsi se ptala na tu prac. nabidku: bylo to do hudebniho vydavatelstvi na pozici asistentky, coz nevypadalo zle, oni spolupracuji hodne s USA, tak bych uzila anglinu a obcas i nekam vyjela. ale uvidime.. jinak tech nabidek je poskrovnu, aspon tech slusnych, o kterych se da uvazovat. @lejinka : jo, prave.. ta pracovni doba tady, jeden by upadl.. jsem ochotna vzit 9-17:30 na opacnem konci Rima, ale delat do noci, to fakt ne. vzdyt bychom se s F. ani nevideli! kdyby to bylo obcas v ramci smen, snad, ale kazdy den..? pobavila jsi me s temi velkymi zadky.. mas pravdu, hlavne na jihu jsou ty devcice obcas kvalitne "nabobtnale". :-) podle me je to vec zivotospravy. vubec se nehybou, porad jen nekde sedi a klabosi, vsude jezdi autem, sport nula. a opulentni vecere v 10 vecer tomu jen nahravaji. ale zas je pravda, ze chlapum tady to nijak nevadi. rekla bych, ze u nas jsou v tomto ohledu o hodne narocnejsi.
Odpovedať
Profilova fotka
@leji vcera jsem byla pro dokumenty na svatbu, kvuli tessere pujdu asi pristi tyden. Ty dokumenty z ambasady maji platnost 6 mesicu, takze se to musi stihnout ;-) Na jednu stranu pro nas je to jen dobre, jinak bysme se k tomu nedokopali ;-) S tema zadkama je to sranda a je fakt , ze na jihu je maji nektere holky az extremni a na severu az takovy "chlapsky" rekla bych, to jest zadny :-D Ja jim jejich postavicky zavidim, libi se mi, maji to snad vrozeny..Ale Italum se casto libi spis nase zadky, a tak si nestezuju :-) Jinak ja jsem prave taky zacala tloustnout tady, hlavne po testovinach a rizotech a pizza samozrejme, a tak jsem od srpna v takove diete, ale je to spis zdrava strava, zhubla jsem asi 8 kilo, je to super. Nekdy v klidu zhresim o vikendu, ale pres tyden jim zdrave a citim se super. No a jak jsem zacla tloustnout, tak jsem to prave taky citila nejvic v zadku a stehnech, coz je krize ]-( @yellowbanna yellow to je mi lito, co se Ti stalo doma, kdyz jsi byla v Irsku..ja bych tak s Tebou o vsem pokecala, je to prave toto, co me mrzi nejvice, nebyt doma, obzvlast ve vaznych situacich, i tech peknych samozrejme..Cili ja proti Italii jako takove nic nemam, i se mi tu libi, ale tento fakt bohuzel neodstranim, ze mi chybi rodina, mam o ne strach, vetsi, nez kdyz jsem byla v Brne, ikdyz je to neopodstatnenhe..mate to taky tak nekdo?Znate to? A Ty jsi za tu dobu, co jsi byla v Irsku ztratila 3 ze 4 babicku a dedecku? To je hrozne. Ale ja v srpnu babicku (jeli jsme na pohreb z Neapole) a ted deda. Jeste mam mamku od mamky, tatku od tatky, ale tatku od roku 2006 nemam. Mozna proto jsem strasne tezce nesla odjezd do It, zvazovala jsem dokonce (v roce 2008), jestli kvuli tomu nerozetnu vztah s Alfim, abych zustala v CR, ale nedokazala jsem to. Snazim se tak nejak si veci nepripoustet a byt v klidu, ale vzdycky, kdyz se neco takoveho prihodi, jsem rozhozena a nervozni, ze jsem daleko...ach jo..a dekuju za to, co jsi napsala..pro me je to velka podpora, a hlavne nekdo Te chape na 100%..dik
Odpovedať
Profilova fotka
tak mě napadlo.. máte na tu fotku nějaký názor?
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Tak zkus vymenit pediatra. My jsme taky menili. Ona sice ta nase doktorka byla dobra, fakt pecliva,ale mela hrozne moc pacientu a jak toho mela moc,tak nezvedala telefony a my,kdyz potrebovali,tak jsme se ji nikdy nedovolali. Ted chodime k jine,ta tam ma sekretarku, jsou tam dohromady tri pediatri,tak kdyztak zaskoci a jsme taky spokojeni.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@salsiccia mne ju neukazuje, neviem preco... @jennynka no ved to, ze zadok a stehna... a to som tam nikdy nepriberala doma, a tu zrovna tam, tak preto som presvedcena, ze to bude strava... alebo ten olivovy olej, oni ho fakt cpu vsude, a predsa len je to tuk... mne tiez nasi chybaju, a celkovo, vsetci moji kamarati ktprych som nechala doma a celkom ma mrzi, ze vela kamaratov som takto stratila a viem, ze si s nimi uz nikdy nepokecam tak, ako ked sme boli na VS spolu.. ja by som tiez rada chodila castejsie domov, moji stary rodicia su na tom zdravotne dost zle a preto sa tiez bojim, aby sa nestalo nieco a ja by som musela ist domov len na rozlucku, to fakt nechcem, citila by som sa velmi zle a stale by som na to musela mysliet, ze som sa s nimi naposledy videla pre rokom a ze sme si dokopy ani nepokecali, ono potom cloveku prudia v hlave tolke myslienky... a same vycitky... ja na to niekedy radsej ani nemyslim, pretoze ked sa tym zamyslam tak som z toho strasne smutna potom a placem a nakoniec nenajdem ani nikoho, kto by ma pochopil, takze je to este horsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Ja si myslim,ze salsicciu muzes. Ja jedla i hamburger,ale jen dobre propeceny. Proste si musis davat pozor,aby to maso nebylo syrove. Me to tenkrat vysvetlovali takhle: Kdy si koupis neco jako prosciutto v supermarketu,tak nemusis mit strach, protoze je to hodne kontrolovane,ale kdyz si koupis neco od nekoho, kdo doma neco chova nebo pestuje,tak tam si musis davat pozor,protoze ten clovek ma treba zvirata, saha na ne, pak si neumyje ruce a pak zase saha na ty produkty. No a co se tyce zeleniny na zahradce,tak tam zase na to treba curaji kocky atd. Tajze ja jsem si obcas dala prosciutto crudo hodne stagionato a ovoce jsem si myla v Amucchine,ale v te,co je na jidlo ne veci ;-) @lejinka : Mas pravdu, na jihu jsou mnohem tlustsi holky. Podle me je to geneticke a taky tim,ze mnohem vic jedi a jedi dlouho vecer. Ja kdyz jsem tady chodila do posilovny, tak tam byly same ctyricitky se super vytrenovanou postavou, ja jsem se s tim mym povislym svalstvem stydela.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Ja taky zadek a stehna, a jeste bricho k tomu, to jsem nikdy nemela.. Od svatby - srpna 8 kilo navrch, v prosinci jsem ten rust aspon zarazila, proto se tak zenu na to cviceni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ted jsme se vratili z lekarny a ta doktorka mi dala pro T. nejaky krem na seboroickou dermatitidu - to jsou takovy ty supinky co mivaji uplne maly miminka na hlavicce... me z ni skrabne... ja si rikala, ze i kdyz to nebude primo na atop. ekzem, tak to bude neco na suchou podrazdenou kuzi...ale tohle je prece neco uplne jineho :-( fakt se zblaznim... ja bych menila hned, ale zadneho jineho doktora tu nezname, jak mam vedet, jestli to nebude prast jak uhod :-( @salsiccia Tonikovi bude v patek 10 mesicu. Ale opravenych devet - protoze se narodil o mesic driv, tak se to az do dvou let pocita i podle toho...aby bylo jasny, ze je vlastne mladsi... @lejinka tak ja nevim, jak je to s tema zadkama :-D znala jsem jednu holcinu z Neapole - fakt krasna holka, ale zadek mela obrovskej :-N jinak ale taky potkavam spis samy vyzabliny :-D Ja si nestezuju ;-) To me spis trapi bricho :-S @sisiko periny prezily :-D Je to dute vlakno. Peri by asi bylo horsi. Byly navic povleceny v krepovym povleceni, coz se nemusi zehlit, takze hned po uschnuti jako novy :-D @jennynka5 taky by mi pomohlo si nekdy o tom vsem (a hlavne o te dalce) s nekym popovidat...nazivo... kdovi, treba vyjde ta Bologna ;-) Fakt o tom premyslime... zatim prijedem na ten prodlouzeny vikend...jeste teda nevime kdy...to jsem se chtela zeptat - chteli bysme se ubytovat nekde mimo mesto, v klidu...do Bologni bysme jeli na vylet jen jeden den... nemate nejake tipy? I @ditakir treba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
smankote, musim se mirnit s tema smilikama :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka @jennynka5 já jse,m na střední škole chtěla jet na rok studovat do Mexika, ale když mi bylo 15,t ak mi umřel děda a bála jsem se, že by se pak stalo něco znova, tak jsem nejela, ale nelitovala jsem toho, pak jsem si to vynahradila. ale teď jsem to měla celkem jasné, nová rodina pro mě byla dost důležitá, jako vztah se Simem a představa společného života. nikdo neví, jak to dopadne, věřím, že dobře, ale stát se může cokoli, že, ale nejít do toho jen proto, že je to risk (jako všechny vztahy), to mi přišlo nepřijatelné. včera jsem šla dopo něco zařídit a potkávala jsem strašně moc starých paní oblečených do černého a říkala jsem si, ty jo, to je hrozný, takový průměrný vývoj života, co budu dělat, sama v Itálii, na starý kolena.. ale myslet na tyhle věci je stejně celkem k ničemu a pak mi je akorát do breku. jak jsem se sem po nové roce přesunula definitivně, tak na mě taky docela dolehlo, že na to kafe si prostě s někým jen tak nezajdu a že ty vztahy na dálku nejsou absolutně ono. ale je to něco za něco. a říkám si, že jsem se sama, bez nátlaku, a snad rozumně rozhodla pro to, co jsem opravdu chtěla a všechno an tomhle světě mít nemůžu. ale je fakt, že mít nějakou spřízněnou duši je dobré. čas od času si "postěžovat" a vědět, že ten druhý ví, o čem mluvím
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia jo, ta spiarznena duse ktorej sa mozes postzovat, ja ked mam taku naladu tak pisem hned mojej najlepsej kamaratke domov, ja ju mam stale na chate a ona je uplne vzdy ochotna ma pocuvat a to je to najviac co ti kto moze dat, ze ta vypocuje... ja ani tak nepotrebujem ziadne riesenia, ale len vypocut, vykecat sa, aj ked stale hovorim to iste, ale ona ma vzdy vypocuje a je stale na mojej strane, pretoze sa pozname od kedy sme mali 7rokov sme boli stale spolu... no a taku spriaznenu dusu tu urcite nenajdem mne pride ze talianky nerady hovoria o svojich problemoch alebo starostiach, oni radsej daju najavo ludom, ze sa maju super a nic ich netrapi... a v takom pripade sa tazko ziskava nejaka dovera kazdy mame svoje problemy a nikto nema vsetko, tak neviem preco sa na nieco take hrat...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka to je hezky... no ona moje nejlepsi kamaradka ted na me nema nejak cas :-( vim, ze podnika, ma malou holcicku...ale dela z domu, na skypu taky je... :-( ale nejak nema cas... kdyz jedu do Brna, vidime se a je nadsena, ze tam jsem ,to si vzdycky cas udela...ale takhle na dalku je to horsi... odalsich kamaradech ani nemluvim... ja vlastne uplne nejcasteji mluvim tady s vama :-( Jesteze vas holky mam!! :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, ja jsem taky rada, ze vas mam! :-) @lejinka boze, souhlasim, velmi souhlasim, moje kolegyne v praci jsou presne takove a mne je to lito, byla jsem zvykla na uplne neco jineho predtim...oni ani nedavaji najevo emoce a to mi dost vadi, ja jsem dost bezprostredni..ne ze bych se musela bavit o soukromych vecech, ale potrebuji videt nejakou emoci, reakci, oni delaji, jak kdyby problemy neexistovaly a ty sis je vytvarela..Hele, ja jsem z toho tak spatna uz dva roky, ze si myslim, ze to je ma chyba, muj problem atd. a ted neco takoveho slysim objektivne i od nekoho jineho.. To s tou kamaradkou je super! Moc Ti ji preji:-) Ja mam v CR taky, ale maji obe deti a nemaji tolik casu, jako drive (coz je pochopitelne :-) A presne, ja nemam rada na neco si hrat, ale oni hraji v kuse..je to dost citit a ja tomu blbe celim.. Ale tim to uzaviram, protoze s tim stejne nic neudelam a ja jsem se naucila se nad to nejak povznaset diky Alfimu :-) Ale zase chlapi jsou tu bezvadni, to je uplnej balzam na dusi, neprijde vam? ;-) @salsiccia mas recht, presne :-) @yellowbanna mne se ty smajliky libily!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka takový amerikanizovaný přístup mi to přijde.. a máš pravdu, že se takto nedá navázat nějaké hluboké přátelství. možná jsou ale dál ve vývoji společnosti, já jsem strašně důvěřivá a mám dojem, že jsem měla v životě štěstí, že jsem nenarazila na nějakýho zlýho člověka, ale třeba jsou tak i vychovaní, že se problémy s nikým neřeší, nevím. a to, že existuje internet, to je ten nejlepší vynález a volné hranice a vůbec, představa, že jsem tady a nemůžu si ani přečíst, co se v česku děje, nemůžu tam jet, nemůžu napsat dopis, to je mazec, ani si to představit nedokážu, jaký to bylo dřív.. @yellowbanna ty jo, já teda nemám ty vývojové pokroky nastudované, ale pamatuju si, že kamarádka (teď má holčičika rok a pět měsíců a vídala jsem ji do prosince od malička minimálně jednou za měsíc) byla v pohodě a dítě teda rozhodně nebylo nějak napřed, ale ke všemu se dopracovává sama a jak říká @ditakir větší děti jsou bramborovitý a trochu jim to trvá a nedá se nikdy srovnávat. nemysím si, že by Toník byl nějak pozadu @ditakir jo, taky jsem měla ten pocit, že když se to pořádně prohřeje, že to je dobrý, ale ony jsou všechny ty dobře míněný rady fakt schopný člověka totálně zblbnout právě jsem dovařila ragú a mně to teda chutná, tak uvidíme, co na to řekne odborná kritika @lejinka zadků jsem si nevšimla, jen v neděli na karnevalu v parku byla jedna oblečená za šaška a měla obrovský zadek a já říkám, hele, to jsou vycpávky a Simo: no, možná ani ne, tak nevím, nemohla jsme od toho kolosu odtrhnout oči a přišlo mi to vycpané, jinak velké pozadí jsem viděla u jedné holky, ale jinak mi to nepřijde jako obecná charakteristika, máte mě na svědomí, teď budu všem koukat na tuhle část těla :) a připojuji se k názoru, že to je nejspíš z nepohybování se. mě nejvíc bavilo, jak se ve Španěsku holedbali, že oni mají tu super dietu mediterráneu a jak jí zdravě a vůbec a přitom tam byla taková spousta tlustých lidí, přežraných, to je im ta celá dieta na nic. s tím jídlem v Itálii jsem to měla od začátku naopak, já jsem ze stresu nemohla moc jíst a bylo mi poříd špatně od žaludku, takže jsem pravidelně hubla. měla jsem až 49 kg, co mě teda docela vyděsilo, když jsem se zvážila. tak jsem si dávala tloustnoucí diety. a když jsme byli loni na dovo, tak se mi to povedlo, za deset dnů u moře asi čtyři kila, ale pak nám ukradli doklady, takže z toho stresu za dva dny zase všechno dolů.. ale teď, jak jsme v našem bytě, tak je to dobrý
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia musim se smat, s tema zadkama..ja teda na zadek koukala zenam casto a zadky tady na severu jsou fakt male, hezke :-) Holky, neee, nejsem na druhem brehu, ziju vazne s achlapem a nemenila bych ;-) Byla to esteticka zalezitost x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia kolko merias, ze 49 kilo, ty jo... co sa tyka tej dovery som na tom uplne rovnako, ono mozno nas tak vychoval ten system, ja ked mi je niekto sympaticky sa s nim zacnem rozpravat o mojich veciach a aj sa zdoverim... proste bud vychova alebo mentalita, no... mne piatel prave hovori, ze to mam zmenit, ze nemam kazdemu rozpravat o mojich veciach, ze ludom nemam doverovat lebo ludia su zly... len ja som bola vychovavana asi opacne no... my sme v tomto strasne otvorene... talianky naopak... @jennynka5 urcite to nie je tvoj problem ani tvoja chyba, lebo ja to vidim tiez rovnako, len si treba na to zvyknut asi... ja neviem ci si na to niekedy zvyknem, este ze mam moju kamaratku doma a dufam ze sa este nebude vydavat ani mat deti, to by som prisla aj o jej cenny cas :-) ja som tiez rada ze som vas tu nasla, ono to tak cloveku pomoze ked si pokeca so "svojimi" :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia konecne mi ukazalo ten obrazok, akurat som teda asi mimo, ze o co sa jedna, ci to ma byt darcek niekomu alebo nove hodiny? :-) jo a ja som dne navarila konecne ten segedin! kto sa to tu na to chystal, sa mi zda ze @sisko, tak uvidime vecer ci bude ako od maminky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka no, to jsem prave nechtela psat, aby vase reakce nebyla ovlivnena :) ten segedin se chystam taky, zeli mam, takze jen ulovit to maso, ale v sobotu se snad podari nejakeho kance skolit :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka měřím 171, proto se mi zdálo 49 kg celkem málo..
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia jo tak mne sa lubia, pridu mi moderne, napr mne by sa hodili, lebo mame cely obyvak do cervena:) al uplne vsetko, takze mam vianoce cely rok :-D 171, tak tych 49 bolo strasne malo! ja mam 177 a pod 60 som sa nikdy nedostala, to sa snad ani neda...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka když jsem byla mladá 8-) tak jsem měla v hubených letech 55 kg a přišlo mi to na hraně, ale líbilo se mi to, tohle byl extrém :) tak mám prvního zájemce na darovaného koně :) mně by to mělo viset v kuchyni a já to tam moc nechci, ale je to jaksi tím, že je to dar od tchýně.. jako nejsou úplně ošklivý, ale já bych si je sama nevybrala a chtěla jsem si nějaký větší hodiny koupit, ale v jiném stylu. mně se nelíbí ta neproporčnost, že číslice, co jsou vepředu jsou velký a vzadu jsou malý, chápala bych to spíš opačně..
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Ty mas taky 177 cm? Ja taky ;-) A moje prumerna vaha je 63 kg. @salsiccia : Ty hodiny nejsou spatny. Neni to teda uplne muj styl,ale hruza to taky neni ;-) Ja jsem ze zacatku taky nemela v It. kamaradky. Trvalo mi to 4 roky,nez jsem mohla rict, ze tu mam kamaradku (to jsem byla jeste v Salernu). Ted v Rimini mam docela dost kamaradek a probirame spoustu veci. Kazda holka je jina. Tak nejak s kazdou rozebiram jine problemy. Kdyz to jsou to ty hodne osobni,tak na to mam urcite kamaradky. A jsem rada,ze i ona si mnou rozebiraji jejich problemy. Treba kolegyne v hotelu mela problemy s manzelem a docela dost to se mnou rozebirala. A to je docela takovy ten stydlivy typ. A dalsi moje kamoska,ktera ted ceka druhe dite, mi normalne rekne,ze se s pritelem pohadali a ze spolu nekolik dni nemluvi, vubec se nijak nepretvaruje. A proposito, tahle kamoska za mnu ted prijede v patek do Prahy. Ona jak je podruhe tehotna,tak ma strach,ze se pak uz nikam nepodiva a do Prahy se chtela moc podivat, tak toho ted vyuzila a stravime spolu 3 dny v Praze. Jsme na to zvedava. Hlavne porad premyslim,kam ji vezmu na jidlo a zabavu,kdyz je tehu a nemuze tam,kde se kouri.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?