Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jinak ted mame v praci docela frmol, navic zaucuju dalsi kolegyni, my jsme snad jedina firma, ktera v poslednich 4 mesich nabrala vic jak 10 lidi!!!! tak s na net dostanu jenom vecer. takze diskuze na facebooku nehrozi, to nestiham docitat, s bidou doctu vzdycky vas. jinak souhlasim, ja byt cely den doma, tak na netu taky travim hodiny :-N
Odpovedať
Profilova fotka
zrejme jsou nejake erupce na slunci, ja taky dneska nechala domacnost ladem a sedim cely den u komplu.. ale vyridila jsem si spoustu uzitecnych dlouho dokladanych veci, to zas ano. napr. jsem koupila letenku na prvni spoj Wizzairu z Rima do Brna hned toho 27/03 :-) tesim se moc..! jinak jsem slamena vdova, F. je do patku v Milane na veletrhu, hospodarim sama. mam tu nejaky preklad, ale nemuzu se odhodlat se do nej pustit, nejradsi bych sedela u telky a pletla. 8-) zitra se pro me stavi tchyne, pry abych se nenudila, ze nekam zajdem (no to me nezna.. kdyz mam po ruce nejakou fajn knizku, muzu byt sama klidne tyden :-D ). ale je hodna, ze ma zajem.. v patek bych se chtela videt s jednou znamou, tak se jen modlim, at uz proboha prestane prset - v tomhle lijaku dojit na zastavku a pul hodiny tam stepovat, byla bych mokra jak mys.
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng prosimTe, cim se zabyva vase firma, ze v tehle dobe nabira lidi? napadaji me leda tak pohrebaci :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@reys, prodavame elektronicke soucastky :-D , jeste pred pul rokem jsme byli mala firmicka, asi 20 lidi vcetne majitelu, ted je nas pres 30 a krome Emili Romagna mame venditori i v Lombardii, Toscansku a Trivenetu. sice i v nasem oboru je krize, je poptavka, ale neni material...tak my na zahranicnim useku shanime soucastky po celem svete, je to jak hledat jehlu v kupce sena...navic cinani prodavaji treba jen plastovy obal, co se tvari jako soucastka, ale je uvnitr prazdny atd..tak je potreba mit zkusenosti a nenaletet...zkusenosti mame, lidi nam veri...tak se nam dari. paradoxne se nam dari dobre kvuli krizi :-D . skoda, ze jsi v Rime, jinak bychom te vzali hned :-D Jennynka, nechces poslat zivotopis :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng juuuu, juuuuuu!! No jasne, ze budu pristy tyden v Brne! Letim v sobotu a vracim se tu dalsi. To by bylo super, kdybysme se mohly potkat!! Urcite to nejak vymyslime! Taky budu na netu, urcite se ozvi, pak ti poslu svoje cesky cislo :-) Muzem pak taky naplanovat ten nas prodlouzeny vikend v okoli Bologne...zda se, ze asi pripadne na posledni breznovy vikend, ale je to zatim jen velmi PREDBEZNA informace :-) Mick totiz asi bude 17. v praci, i kdyz je svatek, aby mel den volna navic, ale musi si ho vybrat uz ten nasledujici tyden, tak jsme si rikali, ze bysme uskutecnili ten nas vylet @jennynka @ditakir @oky (?) PREDBEZNE se pripravte :-D haha, jak tu vsichni rikaji, ze zadne celebrity neznaji a pak si vlastne vzpomenou :-D :-D @jennynka na fb je nova skupina "Cesky a Slovenky v Italii", ale je to hrozne neprehledne a dost k nicemu :-D ale jinak na FB pojd!!!! :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng to myslis vazne??Je to asi for, ale ja b ych o tom premyslela :-) A na jake pozice nabirate, co musis umet a jaky je plat? :-D Kdyz ja jsem nikdy nic jineho nez vedu nedelala =-) Vis, ze jsem se Te chtela zeptat uz v ten patek, v jake firme presne delas a pak jsem na to (asi radosti, ze jste tady) zapomnela-a na vic veci :-N Luci, ja jsem myslela, ze jedes uz dnes vecer, tak jsem Ti predcasne prala stastnou cestu a dnes jsem si na Tebe vzpomnela kvuli tomu snehu ;-) @yizheng @yellowbanna ja vam zavidim, ze se uvidite v Brne:-) @yellowbanna ja predbezne myslim, ze v pohode;-) Velikonoce jsou letos koncem dubna, ze jo? Spekuluju jet domu na chatu, nebo mamka sem. Ted nemam prehled, jak to letos je. Ale bylo by to bezvadne, kdyby nam to konecne vyslo! A na tom FB je tam nekdo z Bologne krom te holky, co psala sisiklo-Eliska?
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Souhlasim s tebou, je to tam pesante a bla bla a taky je tam jedna osoba, ktera se vyjadruje uplne ke vsemu :-p Ale treba casem (i za rok ;-) ) se nekdo zajimavy ozve, kdo vi. My jsme se se Salsi nasly, aniz bychom se hledaly, a jsem moc rada, ze ji mam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir: seconda parte! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to mas bezva s tou salsicciou! To vam preju ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jinak jsem dneska zehlila jak diva, ciste pro dobry pocit ;-) Muze mam na domovni schuzi, od 20.30, osm bodu na programu :-p Ja na jedne byla, mela jen 4 body a trvala hodinu, sodoma gomora. Za hodinu pro neho jdu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
2 hodiny trvala, hodinu trvaji ty ceske :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko to mate jeste dobry, nam ty nase schuze trvaji nekdy i do pulnoci..rekonstruovali jsme dum, tak tam bylo hodne co k reseni.. :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@yellowbanna moc rada bych se predbezne pripravila :-D (mam to do Bologne relativne blizko), ale 26.3. jsem v praci a 27.3. odletam do CR ... takze pokud to bude opravdu posledni vikend v breznu tak mi to nevyjde :-( ... ach jo ...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : S tou skupinou na FB mas pravdu. Ja jsem tam jen mrkla,jestli tam neni nekdo dalsi z okoli a precetla jsem si par prispevku. Me vadi,ze nektere holky neumi ani poradne psat a jsou docela vulgarni, uz to ukazuje na to,ze bychom asi nemohly byt kamosky ;-) To mi pripomina jednu, kterou jsem pred casem poznala a brala jsem nohy na ramena. I kdyz to byla krajanka, tak jsem si s ni vuuuuubec nerozumela. Byla tak strasne negativni,ze jsem z ni mela depku ;-) Vcera,jak jsem byla na te prohlidce s Fedem, tak sekretarka tam vypravela o svem triletem synove. Pry mu vecer cetla pohadku a on ji povida: " Che ne dici di leggere la favola e darmi la tetta..." Ve trech letech ho jeste koji! To mi prijde lehce uchylne.... @reys : Ja se sama doma taky nenudim. Ja bych mohla byt klidne tyden zavrena sama doma a vubec by mi to nevadilo ;-) Jeste jsem se chtela zeptat, jakou uroven CILS jsi delala?
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Jeste jsem si vzpomnela na ty celebrity... Poznala jsem se i s Jirim Bartoskou a Sarkou Kubelkovou. S tou jsme se potkavaly docela casto,protoze ona moderovala akce, kde jsme mely prehlidku. A jednou jsem v Praze potkala Izera, ja sla s mamkou, on zrovna telefonoval a ja se na nej tak pratelsky usmala (jak jsem byla prekvapena,ze nekdo znamy), ze on me i pres to telefonovani pozdravil a zamrkal na me :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng, tak to asi znas spoustu slovicek, co my nezname ani cesky. Ruzny ty rele a jak se to vsechno jmenuje. Volala jsem na call center ASL, kde si mam pozadat o novou karticku, a moc me ta pracovnice nepresvedcila. Prvne ze na ASL, ktera mi ji vydala a kde mam medico di base. Jenze ja mam medico di base jinde. Tak pry tam, kde mam domicilio a jsem v anagrafe. V anagrafe jsem samozrejme tam, kde mam residenci, ne domicilio. No a nakonec se z netu zda, ze by mi ji mohli vydat i na Agnezia delle Entrate, tak zacnu tam (maji otevreno o hodinu dele oproti ASL). Dneska jsme meli rano snehovy poprasek, na motorce jsem docela zmrzla.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir to je pravda s tou skupinou... mne prijde, ze nektere holky tam s prominutim sezraly veskerou moudrost...a pak mi taky vadi takove ty co maji celou Italii na haku, o CR ani nemluve... ja vim, ze i tady si kolikrat zanadavame nebo se podivime pripadne si delame legraci z nekterych veci tady nebo doma, ale myslim, ze porad s laskou nebo tak nejak nakonec pozitivne...ale na FB od nekterych citim hrozne povyseny ton a to mi vadi... btw - jak se ti libil vcerejsi zaver filmu? Trosinku pritazene za vlasy, ale celkove vyzneni fajn...jo a Tommaso Ramengi jako Nico taky nebyl vubec k zahozeni, co??? :-D @oky...jak rikam, jeste to neni na 100%, ale vypada to tak...to by byla skoda... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ja jsem vcera nahodou videla kus filmu s Raulem Bova, jak tam plave. Docela jsem se u toho chechtala. Vylozene dilo s poslanim ukazat svlikajiciho se/jiz svleceneho Bovu na pozadi zapadajiciho slunce/vychazejiciho slunce/modrych horizontu, a hlavne hodne zdvihani oboci a nyvych pohledu. Obcas prolozene moralistickym monologem, a nezapomnelo se ani na cirkev. Fakt sranda :-D Taky byla vyborna ta pubertacka v tangach a mikrosukni, ktera se desne divila, kdyz se na ni jeden z veznu vrhl. No nic, jsem cynik.
Odpovedať
Profilova fotka
Holky vy ste fakt nic nerobili len sedeli za pc tieto dva dni! Ja nestiham... aj preto ze este stale zaucam tu holky a mam to asi tak ako @yizheng, na net chodim az ked pridem z prace, pretoze ked je tu ona na to vobec nie je cas a hlavne by mi to prislo vtipne, namiesto vysvetlovania by som si citala forum :D @reys blahozelam k vysledkom a k diplomu! @yizheng k tomu rozvodu... ako my sa ideme akurat brat a prislo by mi divne mysliet na rozvod... predmanzelsku zmluvu urcite nie, to som skor cakala ze navrhne svokor :-D :-D :-D ale ten je dokonca rad a nehovori o nicom inom len ako pojde na Slovensko... no a co sa tyka delenia majetkov v takychto situaciach nam to dokonca vysvetlovali profesorky v brne, ze tu maju take padnute zakony v italii, ze ide vsetko zene, dom auto a tak.. takze moje info su rovnake ako tie @danieline no a co sa tyka deti, suhlasim, ze stat ich tak lahko nevyda, aj preto, ze deti maju tal. obcianstvo... k celebritam nemam co dodat, pretoze som s nikym slavnym nechodila ani nebyvala a ani nepredvadzala :-| a skoro nikoho ani nepoznam aj keby som ho niekde videla 8-) jo, velikonoce jsou 25 aprila...teda velkonocni pondelok... dost neskoro tento rok @holky nam tiez len leje e leje.... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : PRESNE TAK! Mluvis mi z duse. Ja vcerejsi dil nevidela. Meli jsme tu navstevu. Jo, Ramenghi neni spatny ;-) Pokusim se uhodnout,jak to dopadlo. Bova chtel odejit,ale zustal a nakonec se meli vsichni hrozne moc radi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka : Velikonoce jsou letos na moje narozeniny-24.4. :-( To je fakt uzasny. Jesteze uz nepracuji v hotelu, to bych sla pekne do prace. Ale Cri bude urcite v praci-v hotelu. Ale mozna prileti segra,tak budu aspon s ni a detma.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna : Uz vim,jak zabavit na delsi dobu dite ;-) Dala jsem Fedemu kousek babovky na taliri,kde bylo spousta drobecku a on ty drobky vyjidaval,tudiz mu to zabralo hodne casu :-D MMCH ;-) , nemate nekdo zaruceny recept na babovku? Ja ted jednu udelala,ale nebyla jsme z ni nijak nadsena. Byla dost sucha.
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir jo, maminka robievala doma vybornu tvarohovu.... ale tu by som si s nou asi nepodarila... :-( @holky aku tu robite vy?
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir A ted si predstav, ze by vsechny ty holky z fb prisly sem na forum :-| :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Mamcin recept: 3 vajicka, 300g cukru moucka, 300g polohrube mouky (hladka+hruba, 1:1), 1 kyprici prasek, 1 smetana na slehani, rozinky. A do casti testa vmicham kakao a kokosovou moucku.
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko jo, to by bolo super 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko, @jennynka ty jova, holky, a já pořád, proč mým škytavku :) a to jsem vám dneska chtěla napsat, že se mám, páč jdu "na kafe" se sisi :) vcera jsem odevzdala posledni praci a dneska dosla dalsi, ale vcera jsem cele odpoledne lenosila, mela jsem toho vseho dost :) jinak jsem vas nedocetla uplne, jen sem tam v pauzach jsem koukala, kolik jste tohostihly probrat :) @ditakir ja pekla podle receptu na prasku do perniku, i s tim praskem teda, a mne to chutnalo a i Simo byl spokojen, jestli chces, napisu, jinak na babovku mam na mramorovou od babi, ale musi se tam, slehat snih a takovy veci, tak to nic, a pak mam hrnickovou od tety, tak muzu taky napsat :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir hehe, odejit uz nechtel, ale je fakt, ze to udelali pekne dramaticke, nez to samozrejme vsechno dobre dopadlo;-) ale hlavne jeli kluci trenovat na Salinu na Isole Eolie a ty jsou moje srdcova zalezitost, takze at uz to pak bylo prekombinovany jakkoliv, mne se to libilo... @danieladaniela ono to melo i o neco mene povrchni pribeh, ale pro intelektualy asi nic moc, ja si zas myslim ze s jistou davkou nadhledu neni jednou za cas na slunci vychazejicim nad morem nic spatneho, kdyz se to umi natocit...zvlast, ma-li v popredi Bovu v plavkach :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia "mramorovou/ hrnickovou"......... pekne..... akurat nerozumiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka mramorová, jako že je dvoubarevná :) páč do jedné části se dává kakao a lije se postupně, bílé těto, kakaové, bílé a hrníčková bábovka tety Hany takto: 1 hrnek hladké mouky, 1 hrnek strouhaných ořechů, 2 vejce, 1 hrnek cukru, 1/2 hrnku oleje, 1/2 hrnku mléka, 1 prášek do pečiva pozn: na 1,5 hrnku (mouky, atd.) stačí 1/2 hrnku cukru to ej teda pro pokročilé kuchařky, páč to je všechno, co tam mám napsaný :) doba pečení dle fantazie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?