Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky aj my sa pomaly pripravujeme na cestu domov, akurat este nemame letenky, ale rozmyslala som nejak okolo zaciatku maja, koncom aprila... ja sa uz strasne tesim, sla by som domov aj na mesiac... fakt.. hlavne teraz, ked presla zima a bude uz tak teplucko v maji..uz to vidim...joooooj a pojdem si skusat aj saty:) kto sa ma tu na ne pytal, som zabudla odpovedat, takze sa tesim :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia : Taky se pridavam k reys :-) Dnes rano jsem si na Tebe vzpomnela. V 8 rano jsem uz luxovala, jelikoz mi vypadla z mrazaku sklenicka s vyvarem a paradne se rozbila. Ale u nas to nikomu (snad) nevadi,jelikoz nad nami jsou duchodci, kteri luxovali o pul hodiny dele ;-) a jinak okolo same rodiny s detma,takze jsou v tu dobu uz vsichni davno na nohach. :-) @sisiko : Ja uz v CR pojistena nejsem, zubare si platim sama, ale tech 400 Kc za bilou plombu unesu ;-) A na gynde jsem pred par lety platila 300 Kc u moji gynekolozky a pak jsem byla na takove "lepsi" gynekologii,kde mi delal i ultrazvuk kvuli vajecnikum a stalo me to 800 Kc + lahev vina ;-) @yellowbanna : Do blazince se taky posilaji pomerance? ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir mozem ist k tvojej zubarke?:) hovorim ze moja je padnuta na hlavu, ona totiz asi videla cudzinca a naratala si tam aj letenky nase do toho ci co... ako ja uz popri poistovni co som si platila na SR som jej musela priplacat, a teraz si odomna vypytala 55 euro za bielu blombu a od nella 25 za cistenie zubov.....
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir Sklenici s vyvarem jsem uz rozbila taky a 1 lahev cerveneho vina primo na Stedry den, vse v kuchyni :-N Ja si predstavovala, ze ty prohlidky v CR jsou nad tisic, mne jde ciste o prohlidky. Moje zubarka mi po dobu cele prohlidky vyklada same pozitivni veci a je moc fajn, nedovedu si predstavit jit jinam :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka To jsem byla ja :-) A mas nejake vyhlidnute na Netu? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko moje rika vzdycky: budte sama legrace. ale to ja prave nejsem :) jinak program danci, to je super!
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir 400 za bilou plombu aniz jsi pojistena? ja platim stejne jako pojistenec.. to se mi teda vyplati, baba jedna zubarska! ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@reys Tva zubarka neni baba ;-) , pojistovna proste bile plomby neplati, inu, za krasu se platit musi
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko neviem ako to bude vidno...
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko popolnocne sa mi lubia aj tieto, ale urcite ina farba:)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko ale je, to ji neznas :-p ostatni zubari u nas maji nizsi sazby (tatka plati za bile vyplne cca 280), ale ona je byvala primarka, holt asi nacenila kvuli tomu. jenze je sikovna, tak se mi nechtelo jit k nejakemu reznikovi.. akorat jednou mi malem natrhla koutek, kdyz ji do ordinace prisla nejaka dealerka prezentovat zdravotnicky material. doktorka mi cosi drzela pritlacene v puse, ale sledovala tu dealerku, co stala za mnou a pritom ji nepozorovane ujizdela ruka dal a dal a tahla mi koutek. no musela jsem zarvat, nebo bych mela usmev od ucha k uchu jak Ju a Hele.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka wow, tak to bude primo v Hollywoodskem stylu! ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@reys hahaha :-) hollywoodskem snad nie, ale pekne... zatial najkrajsie ake som videla... preco my na SR platime tak vela za biele blomby? nechapem...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka eurozóna?
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia len sa obavam ze keby to nebola eurozona tak by to bolo 1500 Sk, ja som totiz uz na gymply u tejto platievala 900 Sk bezne... mate lacnejsie zdravotnictvo no...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka to je husty! ja u te sve neplatim ani regulacni (30,-) a nechapu, ale neresim. minule mi delala jeden zub asi nadesetkrat a nakonec bilou vypln a neplatila jsem za to vsechno ani korunu...
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Ten druhy model je vylozene uzasny!!! x-) Ty bile saticky vypadaji hezky, ale nejsou moc videt. Co to jsou za znacky? Ja v roce 1998 platila za bilou vypln 300,- a za 2 roky totez za dalsi, pak se nastesti zuby umoudrily :-) @salsiccia Ze ty ji necim uplacis, tu tvou zubarku? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko mozna se desi mych historickych vystupu, teda ona jich neni usetrena ani tak, ale treba na prachy diky tomu uplne zapomene :)
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir no, coby ne?? :-D tak ja vysavam kazdy den kolem devate...to vstavame a nez dam Tonika na zem, vysavam...ach jo, nikdy jsem tak cistotna nebyla! 8-( A na odsavani nosu jsem uz hucela vysavacem i ve tri rano... vsak sousedi zase stehuji nabytek, tak se nezblazni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha, dalsi stranka... mno, ja u "poradneho" zubare nebyla ani nepamatuju..v Irsku jsem se jim vyhybala jak cert krizi bo bych se nedoplatila... od te doby, co znam Micka si pripadne problemy schovavam az pojedeme dolu do Kalabrie. Jeho nejlepsi kamarad (a svedek a kmotr Tonicka) je zubar a jeho zena zubni technik, tak mame vzdycky dovolenou "all inclusive" :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ani tu to so zubarmi nie je moc slavne, poriadne drahe, teda aspon na dohodu platim vzdy na splatky vacsie sumy inak by to bolo neunosne.. yellowbanna, odkedy si zacala Tonikovi odsavat s vysavacom? ja sa bojim, ze tym malej nejako uskodim, ked je este taka malicka. kupila som len tu ustnu saciu hadicku, ale nie je to nic moc a k tomu nemam taky dlhy a sustavny dych, aby to fungovalo. okrem toho sa mala na mna pozera, co to stvaram a niekedy sa mi dokonca aj usmieva, ze co vymyslam :-D vcera mi dali libretto sanitario na dobu neurcitu, som rada, ze aspon toto mam z krku... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina Copak? Linduska je nachlazena? My zacali uz brzo - urcite, kdyz mel Tonik 2 mesice... uskodit ji nemuzes, musis snizit tlak na vysavaci a trubicku spis jen jakoby prilozit k nosu, nedavat ji hluboko...ale zas je to rychle a ucinne...my meli jeste takovou tu balonkovou odsavacku, kdyz byl T. uplne malinky, ale bylo to k nicemu... Ja mu pak akorat po odsani kapala takove bylinkove olejove kapky, co jsem si privezla z domu - bylo to proti podrazdeni sliznice v nose... tenkrat si to docela uzival...ted kdyz mel poprve opravdovou rymu a fakt jsem potrebovala odsavat, bojoval se mnou jako lev... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@ditakir @jennynka @yizheng Holky, povel zpet!! :-N Tak ta moje kamoska prijede az o tyden pozdeji (ona mi psala, ze tu bude posledni breznovy vikend, ale misto toho tu bude ten prvni dubnovy) Takze vsechno zpet, muzeme se videt podle puvodnich planu a teda v tu sobotu, muze byt? To jsem rada, ze se to tak vyresilo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko eddyk a colete maju nejake take podobne, mne osobne tie znacky nic nevravia... maju ich na SR ale pisu ze su Talianske :-) haha @paulino kde ti je koniec?
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina gratuluji k libretto :) moje kamarádka odsávala celkem brzy, taky kolem druhého, třetího měsíce, snad vědí, že když to vyrábí, že to uškodit nemůže
Odpovedať
Profilova fotka
yellowbanna + salsiccia, nie linda nie je nachladnuta, chrchle a ma trocha sopliky, biele, vraj to je z mlieka, ona si naozaj naberie dost vzduchu a niekedy jej zabehne ked papa, tak si myslim, ze ona to mlieko niekedy vdychne aj do nosa. aspon tak mi to vysvetlila jedna kamaratka, jej dcerka to mala tiez, ze je to z mlieka. no my mame len ten metlovy vysavac, kde nie je hadica :-( , k tomu je to turbo (znacka hoover), a aj pri najnizsom stupni to dost taha ,skusala som to na sebe. okrem toho to huci ako lietadlo, a bez hadice musi byt ten vysavac uplne blizko, co tiez uplne vylucujem. takze s vysavacom si moc nepocnem a ani to nejdem na malej experimentovat. ako reaguju tu v taliansku na to, ze sa odsava z nosa vysavacom? ja som sa stretla s velmi cudnymi reakciami. nepoznaju to tu? ked som to odsavanie vysavacom spomenula v lekarni, tak sa na mna divali ako na zazrak, ze PROSIM?
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina u nás je to normální, teda mě to taky překvapilo, ale fakt si myslím, že to je ok, jinak by to nedoporučovali. ale je blbé, že nemáš ten "normální" vysavač. říká se, že hleny se opravdu dělají z mléka a mléčných výrobků, při nachlazení se nedoporučuje mléko pít, ale tohle je jiný případ, mateřské mléko je určitě to nejlepší, co jí můžeš dopřát, tohle je asi jenom minimální vedlejší efekt. jestli není nastydlá, tak snad odsávání nepotřebuje? třeba jenom vyčistit vatičkama nebo tak. nevím nic a zkušenosti sama nemám, tak radit nemůžu, musíš vědět sama, jak to je, ale myslím, že by to snad nemělo být nic strašného, ne? (nechci to snižovat). docela si tu lékárnici umím představit, přijde taková nějaká z východu a má divný nápady s vysavačem :) určitě o tom vypráví ještě dneska :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina opravdu to tady neznaji... ja mam docela stesti, ze Mickova rodina je pomerne otevrena "novotam" a do niceho mi nemluvi, oni se vzdycky akorat podivi, ze to jako teda jeste nikdy neslyseli, ale kdyz jsem si jista, tak prosim :-D Asi na to ma hodne vliv, ze Mick stoji 100% za mnou a oni ho hodne berou. Pokud nekdo s necim nesouhlasi, jeho reakce je, ze co je jim do toho :-) Ale nastesti jsme to nemuseli nikdy tak hrotit... a vlekarne jsem se teda na vysavac ani nezkousela ptat ;-) Umim si predstavit tu reakci :-D Nevim, jestli se delaji sopliky primo z materskeho mleka, to jsem predtim neslysela, ale je fakt, ze kdyz byl Tonik malicky, taky mel porad "holuby v nose" a taky jsem mu to proto cistila... jednou jsme dokonce byli az na ORL, protoze porad "chrapal", jak kdyz ma plny nos, ale pri cisteni vlastne skoro nic nelezlo... doktor nam tenkrat rekl, ze to male deti mivaji a hlavne, ze jsme tomu "pomohli" i my tim, ze jsme mu cistili porad nos tim fyziologickym roztokem...coz nam tady samozrejme poradila doktorka - proplachovat a proplachovat. Hned jsme s tim prestali a ono se mu to trochu spravilo. No a pak z toho vyrostl...takze asi ani tak moc nevadi, ze nemas ted moznost pouzit tu odsavacku. Ta bude potreba pozdeji, az bude mit Linduska opravdu rymu a pak treba pomuzou i ty manualni. Je fakt, ze bez klasickeho vysavace se to pouzit neda...
Odpovedať
Profilova fotka
@rospina A jak jsi v lekarne ten vysavac italsky nazvala? :-) Oni to fakt neznaji? @lejinka Saty Eddy K jsou uplne podle meho gusta, fakt "ako z rozpravky" jak pisou x-) Ale tu druhou znacku jsem nemohla najit. Ja mela vybrane jedny od Pronovias - uzasna znacka, na jednech jsme se se Simem shodli, aniz by to vedel, tak jsem pro ne sla, ale fotka klamala a ty saty nebyly bile, jak jsem si myslela a ja mohla zacit od nuly ;-) Ale slecna v salone byla sikovna a hned ty treti byly ty prave :-D Jinak se musim smat, protoze ona, pokazde kdyz me videla, me musela okomentovat, ze musim vic jist, objednali mi mensi velikost, ta by se ted divila :-D Jakou barvu satu chces?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, @yellowbanna, ja muzu kdykoli, takze pristi sobota je pro me OK. dejte vedet cas a ja se nejak dopravim ;-) . nebude blbe, ze tam budu jedina sama bez partnera? :-S ? ale co uz... ted jsem vas docetla...k odsavackam se moc vyjadrovat nemuzu, zkusenosti nemam. se zubari je to horsi, to bohuzel zkusenosti mam. tady v It jsem tada zatim jeste nebyla, nejsem tak bohata, hihi. zatim chodim v CR k moji zubarce, kde za hodinu prace a bile vyplne platim tak okolo 700Kc! a to neplatim pojisteni v cr, tak jsem spokojena. ostatni doktory mam tady v It, ale tim,ze tam chodim tak jednou rocne se da financne zvladnout...ikdyz je to drahe...to me pak vzdycky stve, jak si cesi stezuji na ten regualcni poplatek 1.5€ ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?