Budúce Talianky. Ste tu?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte dievcata. pri tom mojom nudeni som si vsimla, ze holandanky a anglicanky su uz 'tu' (vo fore), je tu aj nejaka buduca (alebo uz) 'talianka'? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@holky tady se to rozjelo, jedno jedlo za druhym a vsetko sladke:) mate nejaky deficit? :-) Ja na sladke tiez nejako nie som, co sa tyka obeda :) co sa tyka po veceri, moze byt aj kilo sladkeho :-) Inak tiez si myslim, ze by som so sladkym obedom neuspela, ci uz makove sulance, alebo cestoviny alebo palacinky, alebo dolky:) u nas sa to robilo hlavne na vianoce na obed :-) aby sme neumreli do vecere :-) a aby sa nepapalo vela... @diti ja si uz tiez vobec nepamatam ako sa robi storno uctenky na POS, keby to odomna niekto chcel, tak fakt neviem co s tym... nastastie v hotely sa to nestava nejak casto, mne sa to teda este neprihodilo (musim si zaklopat na celo..) Tie topanky skoda.. si sa potesila a potom sa vratila naspat... mala si ju presvedcit ze su naozaj uzasne a ze sa jej fakt hodia, aj k tym satam :-D ja to tak nemam rada, ked si niecos kusam v obchode a este to ani nemam poriadne na sebe a predavacka uz na mna krici ze mi to pristane a je to uzasne a podobne hlasky... na mna to ma opacny efekt, som schopna si to nekupit len pre to, ze ma prave presla chut si to kupit... @holky vcera som bola vymenovana za hlavnu recepcnu :-) :-) , co ma celkom potesilo, ze maju voci mne doveru a ze su so mnou spokojni, ale na druhej strane sef nezabudol podotknut ze ak nieco nebude fungovat ako ma "se la prendono con me"... ;-) Vsetko ma svoje pozitivne stranky a svoje negativne... Inak zaucam zase jedno dalsie dievca (z kolombie) takze na vas nemam velmi vela casu, ale teraz som dobehla o co som prisla, o vsetky sladke vone:) @sisi dakujem za recept na sampiony, ale hribiky ja nerada :-) :-) a nastastie ani nello ich nemusi ale kludne pokracujte, rada sa inspirujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka gratuluji k povyseni, je to vzdycky aspon dobra zkusenost..Mne se strasne libi slovenske nazvy sladkych jidel, co jsi uvedla hehe je to roztomile :-) Jinak jsem dnes v praci dostala dobry tip na lehkou veceri-mela to kolegyne a vonelo to krasne-zucchine plnene ricottou a syrem, nebo mletym masem s rozmocenym chlebem nebo sunkou a syrem nebo tunakem :-) Me to zajimalo, tak jsem se na to vyptala. Chystam se na ty s mletym masem a nebo tunakem, protoze na ricottu si diky Alfimu muzu nechat zajit chut :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka gratuluju k nove pozici! To cloveka potesi, kdyz vidi, ze to, co dela, dava smysl a dela to dobre. Jsi sikulka :-) Holky, ktera sledujete Cesty domu na Prime? Kdo jste videly vcerejsi dil? :-.
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna Cesty domu jsem videla a je to teda drsny...Co ted bude? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 No prave, to jsem teda necekala ani ve snu... tak jeste ho musi dostat, ze... a ja si rikala, jak si to uz vsechno pekne chystaji na happy end...
Odpovedať
Profilova fotka
@yellowbanna @dita ted sleduji ordinaci z minuleho ctvrtka a tam to taky vyvrcholilo. Takze mam pocit, ze po vyvrcholeni prijde klid a uzaverka vsech serialu na leto :-( Na co budeme koukat? :-. :-D Taky se nemuzu dockat novych dilu Vypravej, to me vzalo..
Odpovedať
Profilova fotka
@dita ahoj DIti, tak co, jak se vcera vyresily ty boty a ty 3% ztraty? A prodala jsi dnes neco? A co rikas na tento tyden na Prostreno na pana Petra? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka: Gratuluji! Vidis,jak jsi sikovna. @yellowbanna: Ja jsem ten stredecni dil Cest videla,ale uz jsem vedela i,co se stane,protoze to ukazovali minuly tyden v tom Top star magazinu. Ale i tak jsem u toho brecela jako zelva. Ordinaci sleduji pravidelne a Cesty domu jen,kdyz jsem sama doma (coz jsem posledni dobou temer porad). Vcera jsem mela takovy litaci den,jelikoz jsem mela volno. V poledne jsem odvezla Fedeho k tchyni a byl tam az do dnesniho rana. Ja jsem pak jela na prefetturu donest Federicuv rodny list a stato di famiglia a pani mi rika,ze pokud se mi nikdo neozve,tak mam prijit zase za pul roku. A pak ze trva 2 roky, za pul roku to budou uz 3. Jinak jak jsem tam cekala,tak nas tam bylo vic a zacali jsme si povidat a byl tam jeden kluk, napul Albanec a napul Rek a zacal nadavat na Italii,jak to tu funguje a jaka je byrokracie,az mi to bylo skoro blbe.. Byla tam jedna Italka, ktera jen rekla,ze je v Italii velka byrokracie,ale jsou zeme,kde je to jeste horsi, treba v Brazilii,kde je prave jeji dcera. Docela jsem ji obdivovala,ze zustala pomerne klidna. Ja taky na CR sama nadavam,ale vadilo by me,kdyby se nejaky cizinec vyjadroval hanlive o me zemi-zvlast,kdyz ho "hosti". @dane: Tak Cri se pry spletl a ty dane mi vrati v cevrencove vyplate :-) Tak doufam,ze to tak bude. Vcera jsem zajela i do Ikea,jelikoz jsem potrebovala policky do skrine,co jsme koupili Federicovi a dokonce jsem je tam sama namontovala. Kdybych ted cekala na Cri,tak je tam mame tak na vanoce.
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Me ani nevadi,kdyz v lete nebudou nic davat. Predpokladam,ze v lete budeme hodne na plazi a s kamaradama,takze bych stejne nemela moc casu na sledovani TV. Dnes dorazi tatka s pritelkyni, budou tu do utery, kevsemu je tu i mamka,ale oni v nedeli odjizdeji, takze tu mame veselo. Je to blazinec, bud tu neni nikdo,nebo se pak sejdou vsichni spolecne, to zase bude Federico ze vseho zmateny. Uz by potreboval nejakeho sourozence,nebo kdyby mel tady aspon nejakeho bratrance (coz je nemozne),aby nebyla veskera pozornost soustredena na nej......
Odpovedať
Profilova fotka
Vcera jsem poslala pisnicku Domenica Martucciho italskym kamoskam a zeptala jsem se jich,zda ho znaji a jedna mi odepsala toto: Ma ki è sto sfigato???????? Ecco l'ennesima figura di merda all'estero... Cmq anke i ceki hanno gusti proprio strani, come si fa ad ascoltare questa canzone?!? Tanto più con quell'intercalare moje laska ke se non lo traducevi tu pensavo fosse il nome della poveretta con cui sta! ;-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ted mi vesla do kramu Cikanka a chtela drobne. Pry mi bude cist z ruky. Tak jsem ji rekla,ze dekuji,ze nechci a ona mi na to rekla,ze budu mit dvojcata! No tak to ji teda moc dekuji, jesteze Cikanky jsou ulhane :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Jo,otazka: Jaky byl vcera Google? Ja ho zrovna vcera nevidela.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dita hahahaa to je dobra odpoved ohledne Domenica, zasmala jsem se. Google byl prekrasny, byly tam ruzne upevnene struny a kdyz ses dotkla mysi, krasne brnkaly, hraly x-) Jeee, DIti, ty budes mit dvojucataaa!!Tak to se tesim :-) @TV ja mam v lete stejny program pres tyden, jako kdykoliv jindy, takze jsem z toho trochu spatrna, u ceho budu varit? Nudi me to bez Prostreno ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@IvetaBartosova http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-...
Odpovedať
Profilova fotka
Haha, to je hezka fotka z vecere v Italii. Myslite, ze budeme s Yvetou na foru? :-D Jinak mamka s nim videla nejaky porad a rikala mi, ze se ji vzhledove libi, i jak mluvi. Ale jinak se smala tomu, ze je hrabe a ma palazzi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka šikulka!!! @ditakir mně přijde, že si lidi stěžujou pro formu a navíc v Česku jsme potřebovaly úplně jiný úřady než tady, takže je to i zreslený, jak co funguje. slýchala jsem zkazky o tom, jak to chodí na cizinecké policii v Praze, když si lidi prodlužujou pobyt, atd.
Odpovedať
Profilova fotka
@lejinka Moc moc gratuluji!!! 8-) @salsiccia Vcera jsem tu duhu nakonec videla, nad Supergou, nadhera :-) @IvetkaBartosova http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-... Ten jeji Ital mluvi lepe nez ona :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@jennynka5 : Teda ten Artur,to je ale tlusty prase. No a ten dalsi rozhovor: http://www.blesk.cz/clanek/celebrity-... Ona je fakt uplne mimo. Ale on se teda po sesti letech naucil dobre cesky. Podle me si od nekoho ten zamek pujcil,aby udelal na Ivetu dojem.....
Odpovedať
Profilova fotka
holky, ono nebude pres prazdniny ani Prostreno? :-( , ach jo, na co budu koukat? @Ditakir, hehehe, to je vesele s tou cikankou...sice lzou, ale obcas maji talent na vesteni budoucnosti, haha. dvojcata super, to ti pak budu delat tu baby sitter doopravdy ;-) @salsiccia, taky se mi zda, ze lidi si proste stezuji uz z principu. i tady v praci, porad kolegove remcaji, nelibi se jim tohle a tamto... ale aby se snazi neco udelat proto, aby jim bylo lip to nee. ja si na Italii nikdy nestezovala a myslim, ze ani stezovat nebudu... podle me tu veci funguji dobre, mam dobre zkusenosti. spis obcas remcam na CR, ze me holt vlastenec nikdy nebude ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@sisiko : KOukam,ze jsem cetly obe stejny clanek ve stejnou dobu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@yizheng : No to bych si to asi hodila s dvojcatama :-. Ja vzdy na kazdem narode vidim to pozitivni i negativni, tudiz obcas na CR zanadavam,ale zase na druhou stranu pochvalim to,co je tam dobre. A to same o Italii. Jen proste nemam rada,kdyz nejaky ten clovicek vylezl z nejake diry na konci sveta a pak kdyz se treba nachazi v Italii,tak si na vse stezuje a vse je hrozne apod. Tohle se mi prihodilo loni s jednou nasi krajankou,jak jsem o tom uz psala. Byla sprosta jak dlazdic, z mista,ktere zrovna bohatstvim a krasou neoplyva (radsi to tu nebudu jmenovat,nevim,kdo nas muze cist) a neslysela jsem od ni jedinou pozitivni vec na Italii.I styl,jakym mluvila o svem priteli (a castecne i o detech),byl hrozny.
Odpovedať
Profilova fotka
AHOJTE VSECHNY! Byla jsem na dovolene, tak jsem vas zanedbavala. Tri tydny u more (dokonce oceanu!), to vam byla krasa. Jeste ze si muzu vybrat cast dovolene tak, jak chci ja, protoze az sedmy den jsem prestala myslet na praci a zacal fakt relaxovat. Kdybych jela na tyden, nic z toho poradne nemam. Byla to dovolena pro me, jako darek, takze program byl v me rezii a F. ho statecne snasel. Prvni valeni u more bylo sesty den, jinak od rana do noci jsme chodili po vyletech a vraceli se k pulnoci. Vitam novou kamaradku @deia! Na Sardinii musi byt... zvlastni zivot. Urcite hodne zalezi na konkretnim miste, ve vnitrozemi mezi pasakama mi to pripadalo jako 50 let zpatky, minimalne. Mam kamarada z Gallury a kdyz vyklada o svem detstvi v padesatych letech, je to jiny svet. Maminka byla svadlenka a tatinek delal korkove spunty :-) Tak nejake reakce na poslednich mooooc stranek: Celer jako sedano rapa mivaji obcas v Bennetu, taky si mrazim kosticky, ale spis z nostalgie, on stejne do receptu, kam davame koren, patri puvodne rapik (zeleninovy vyvar, lusteniny a tak). A @Jennynka, zdurazni tomu svymu, ze je to na potenci, to hned zacne bastit :-D Koukla jsem se na toho zazraka Martucciho, ty .eu stranky jsou maso, ale Google mi nasel vic Martucciu, napriklad strojniho inzenyra na LinkedIn. Kolik je vlastne Bartosove let? Co se tyka italstiny, ja jsem vzdycky predem nervozni, kdyz mam v obchode popisovat, co chci, hlavne kdyz je za mnou fronta, to si pripadam jak badante, co vyrazila za proviantem. I kdyz na tom "due etti di crudo" se snad ani prizvuk poznat neda, stejne se citim blbe, ja inzenyr a buhvico. Jakmile se ale uz s prodavacem zname, nebo ja mam pocit, ze ho znam, dovolim si obcas i nejakou tu konverzaci navic. Treba s pani, co prodava ryby v hypersuper, ona si me zcela jiste nepamatuje, ale vzdycky se usmiva, tak me to povzbudi a prohodim neco o pocasi a jak je sikovna pri kuchani.
Odpovedať
Profilova fotka
Taky okoli prekvapuju, jak rozumim dialektum. Ale to bude tim, ze jsem naucena odchytavat kousky znamych slov a odhadovat vyznam, a kolikrat ty dialekty nejsou zase tak strasne vzdalene italstine. Jako napoletano nebo sardo je samozrejme uplne mimo, ale treba milanstinu nebo brianzolo chytam bez problemu, no uznejte, jakej je rozdil mezi "frecc" a "freddo" nebo "cunij" a "coniglio"? To me vzdycky dostava, kdyz nekdo rekne "meglio muri... rozumelas? to znamena meglio morire." Rozsekal me kamarad, ktery po necem takovym rekl svymu otci "papà, lei è straniera, non scema." :-D Ale branila bych se nazoru, ze v televizi mluvi hezky, ja kolikrat muzu vyletet z kuze. Jak muzou vubec prijmout jako redaktory lidi, co rackuji nebo seplaji? A to jeste snad delaji naschval, ze pouzivaji vety, kde je tech zvuku, xo neumi rict, co nejvic. "Da noud sta auivando un foute tempouale con guandine..." Jak je @Jennynka oblibena u svagra, ze posloucha jeho vtipy, tak do me se beznadejne zamiloval kamaradcin otec, protoze nejen posloucham jeho historky z vojny, ale dokonce ho povzbuzuju, aby vykladal dalsi! Jeho manzelka vam dela TAKOVY obliceje... a on ji honem vysvetluje "ma lei me l'ha chiesto!" K intelektualnim debatam se taky hlasim! Kdyby nas tak nekdo slysel, jak na plazi resime Cesarovu strategii administrace dobytych provincii nebo jak funguje sici stroj... anebo oba cteme nejake zajimave pojednani a pak o tom v posteli potme dlouze debatujeme misto spani nebo... neceho jineho.
Odpovedať
@dvojcata a to ja si je naopak preju uz od detstvi ;-) x-) @prostreno zrovna mi to tento tyden vychazi, ze jsem videla vsechny dily ... a Petr je otresny :-S @danieladaniela juuuu, ty ses musela mit hezky! ... A tak dlouho ... ja byla vzdycky max. 14 dni ... a dala sis pak nejakou rezervu na aklimatizaci nez se zase vrhnes do pracovniho procesu?... Vcera nam chlapik donesl 2 nove skrine - holky, ja mam takovou radost! x-) ... Ted je vymyvam a davam si policky a tesim se jak zacnu stehovat a preorganizovavat x-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela Ze jo? Tady je snad v mode rackovat :-D V TV to fakt rve usi.. Hlavne ta blondyna z poradu Wild :-p A kde jste byli na dovolene, smim-li se zeptat? :-) Na me tchyne vytasila, jestli vim, co je mizzica (slovo, ktere je u nich na dennim poradku). Me napadlo: minch.., ale rekla jsem: Cavolo. A ona ne, to ne a ze je to: Caspita :-p Ja si za svym cavolem ovsem stojim :-D @holky, zaznamenaly jste, jaci fesaci tady hlasi pocasi? :-D @ditakir Tak dvojcata? To by bylo doma veselo :-) Artur byl pro me sok, pamatovala jsem si ho jako maleho chlapecka a ted tohle.. @oky Uz jen ta vune novoty musi byt :-) Kam si ty skrine postavite?
Odpovedať
Profilova fotka
Holky holky, ten Martucci je cislo! http://www.puntodistella.it/news.asp?... Domenico è un amico che ha saputo imporsi in Rep. Ceka (taky vas tak vytaci, kdyz to pisou s K?). Ovviamente abbiamo altri partner in altre aree del mondo, ma Domenico resta sempre un italiano venuto da noi e in pochi anni ha saputo dimostrare il proprio valore senza ricorrere al cognome (vono taky, kdo to jmeno u nas zna, ze...). Da noi c’è un proverbio: “Non lasciare i vecchi amici per i nuovi” e noi siamo felici di collaborare con lui. ... Ci rituffiamo nell’atmosfera gattopardesca, fra ospitali inviti della padrona di casa a cogliere le delizie del buffet freddo di Matteo e garrule fanciulle dell’est simili a rondini che abbiano ritrovato un nido, incantate e felici.
Odpovedať
Profilova fotka
Helejte, aby ten Domenico nebylo pribuznej od Carla Della Torre! A kdo nezna jeho uzasne stranky seduction tecka net, tak PRVNE dokonci vsechny domaci prace, dostuduje kapitolu, dopise objednavku polovodicu a ulozi dite k spanku a az PAK se ponori do studia jeho mouder o cizinkach. Cesky jsou zahrnuty v hojnem poctu a ja u tech clanku brecim smichy .
Odpovedať
Profilova fotka
@oky ja bych si taky prala dvojcata ;-) takovych nas tedy moc neni.. Petr je fakt otresny fuj ty kecy porad, proc nesel do poradu o su.. ni.. :-p Gratuluji ke skrinim! x-) , jake jsou a kde jsou umistene? Jsem taky ve fazi, ze si planuji skrin, mam uz posuvny dvere a jedeme zitra do Ikea pro konstrukci skrine do predsine, dnes malujem (Alfi uz maluje doma ;-), strasne moc se tesim, i na novou barvu v predsini.. @yellowbanna TGIF!!!!!!!!!!! ;-) @daniela a kde jsi byla? @yizheng taky nevim co budu delat bez Prostreno :-( @dita Diti, ja jsem taky vzdycky prekvapena z te velike hlavy Artura, ale zase nekdo ma velkou hlavu, nekdo ma zas neco jineho..tak je ta priroda zarizena :-)) Ale je to tedy fakt enormni..
Odpovedať
Profilova fotka
@danieladaniela super dovo, tos' musela být hodná, takový dárek :) ale ty debaty se u nás taky občas objeví, minule jsme třeba řešili, jak se vlastně dělá nealko pivo a že nealko víno by asi nešlo.. doela nám to vydrželo, páč o tom nic nevíme, tak jsme si fabulovali :) @oky nový skříně to je super, já toužím ještě po velký knihovně (jakože z Ikea, ale je to knihovna, ovšem máme sgabuzzini, takže ji ani moc nepotřebujem), dneska jsem v předzvěst nedělní návštěvy uklidila tu malou (Ikea, 4 chlívky) a byla to aj očista duše :) @sisiko my taky duhu viděli, byla blikací, jako že tam byla a pak ne a pak jo :) a objevila se naprosto neplánovaně, když sluno nesvítilo, tak nevím, asi to tu funguje jinak, ta zatracená Itálie... ;-) jinak mizzica klidně může být cavolo, nebo i min.. však to je zvolání, tak záleží, kdo co volá, ne? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@salsiccia Obrovska knihovna, to je muj sen x-) A dalsi je prevezt sem vsechny me knihy z CR :-D Myslim, ze ona navsteva ti nebude kontrolovat, jestli mas nahodou nekde prach :-D Ja prave pouzivam cavolo jako reakci dost casto, se nenecham spatne opravovat, preci ;-) Prave pridelavam kladivem pruchodky na svetr, je jich celkem 16, kravalu akorat :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?