Dievčatá - ročník 1989. Ktorá je už vydatá?

Zobraz úvodný príspevok
:-) holky, ktorá je tu už vydatá, alebo zasnúbená? prípadne už má bábo?
Odpovedať
to vazne??? ja som mala dnes mensi spor s drahym. Akosi si prestava verit, boji sa ze ma neurobi stastnou a ze budem pri nom trpiet. Ze mi nebude moct poskytnut to co si zasluzim, a ze sa nebude vediet postarat o dieta a take podobne veci.... Velmi ma tym prekvapil, akoby to chcel vsetko vzdat.... Tie 3 roky co sme spolu co som ho cely cas branila a on vyrukoval s takou vecou. Nakoniec sme sa o tom vsetkom rozumne porozpravali a myslim, ze sa dost upkojil. Len nechapem co ho to tak odrazu pochytilo :-(
Odpovedať
ako sa hovori ked sa dari tak sa dari..... a mne sa dari teraz totalne na p...
Odpovedať
kawasaki, no to poznám,, keď chlap vyrukuje s takýmito pochybnosťami... neveští to moc dobré veci, držím palce aby sa tvoj milý umúdril a uvedomil si svoje miesto momentálne... chlapi sú tak nejak od prírody zbabelí... môžu sa kokošiť a hnevať na to koľko chcú ale darmo, zbabelci zbabelí, akonáhle už treba niečo vážne riešiť - vopchajú hlavu do piesku a tvrdia, že to je preto, lebo majú strach, že nám neposkytnú to čo si zaslúžime.. brrrrr, až sa mi chlpy na rukách ježia, keď si spomeniem ako mi toto raz tiež "zadrel" môj drahý a chcel s rozchádzať kvôli tomu... proste, zodpovednosť asi nie je výsada mužov... "matka príroda" zrejme vedela, prečo pôrod a starostlivosť o dieťa ponechala ženám... držím palce aby tvoj drahý pochopil, že teraz je jeho miesto pri tebe a pri vašom dieťati, a aby pochopil, že nikde ho teraz netreba viac ako pri tebe
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki vazne..ruzin maju vypustat alebo vypustali aj dnes..len to museli pozostavit lebo by sa zas vylial..V Čani sa vcera vratili a o 2 hodky museli ist prec zas lebo ich zalievalo.. a co sa tyka tvojho draheho..velmi tomu nerozumiem ani ja..ale aspon vies ze to cele neberie na lahku vahu a ze sa v prvom rade pozera na vas dvoch.. uvidis po svadbe si na tieto svoje pochybnosti ani nespomenie.vacsina chlapov dostane "strach" pred svadbou..
Odpovedať
ahojte, tak ten moj dostal totalne strach :-) Petra mas uplnu pravdu, su to zbabelci, narodili sa uz taky :-) teraz som uz pokojna, este raz sme sa o tom poriadne porozpravali, ziadne hadky nic, a myslim, ze si uz naozaj uvedomuje, ze to co navrhoval bola riadna hlupost.... som rada, ze to pochopil a navyse urcite sa zlakol aj toho ked som mu povedala, ze ak by mi toto sparvli, tak by tymto naz vztah urcite skoncil, jednoducho ziadne potom. Moja dovera by voci nemu padla... Hm, ale aj tak som nikdy necakala, zeby ho nieco take napadlo. No chvalabohu, ze sa vsetkych tychto hlupych myslienok zriekol skor ako to stihol niekomu povedat. tak teraz pekne pokracuju pripravy na svadbicku...
Odpovedať
petra tvoj mal tiez podobne stavy????
Odpovedať
hm, baby hodi sa na prvu veceru kuracie stehno??? :-) :-) :-) inak konecne pekne pocasicko, ze?????
Odpovedať
Ahojte babky... rada by som sa ku vám pripojila ... ja už som tiež zasnúbená a s mojím priateľom budeme teraz spolu už rok a stihol ma požiadať o ruku po pol roku ... ale vieme isto že patríme k sebe po 2 rokoch sme si opäť našli cstu k sebe a ani jeden nezabudol na toho druhého .. lenže mám taký problém on by si ma chcel zobrať hneď aj zajtra len ja som na VŠ tak viete aké to asi je a ešte prvý rok som tam ... ale nakoniec sme sa dohodli a svadba bude za dva roky presne na naše výročie čo sme začali spolu chodiť :)
Odpovedať
vitam Ta luculik89 :-) tak to ste sa pekne dohodli, ak sa smiem spytat priatel, teda snubenec, je starsi? no vies ak sa tak trosku ponahla :-) . Tak vam budem drzat prsty nech to vyjde ako si prajete...
Odpovedať
Profilova fotka
lucik89 vitam ta aj ja..gratulujem k zasnubeniu a aj k doodnutiu.. kawasaki vonku je tak krasne ze som si pripiekla tvar riadne..a to som sa len teraz vratila z prechadzky..mam taky dojem ze mam upal..a dasty je tiez nejaky divny lahol na postel prevali ocami a lezi..ocividne mal uz prechadzky dost..a drahy ma teraz tak nastval ze som schopna vrazdit..no co ale musia byt aj take dni..
Odpovedať
ech a co take spravil, ze ta tak nahneval??? no vonku je prenadherne, ja som sa bola okupat :-) . nechapem preco mi Radova sestra tvrdila stale, ze nechod sa kupat nieco chytis, ved ja som nesla na ziadnu plavaren do teplej vody medzi 100 ludi, a ani na zianu priehradu :-) . neviem ci poznate vo vysnych ruzbychoch to termalne jazierko co mame, tak tam som bola.... Plavem tam odjakziva a zdravsiu vodu si ani neviete predstavit, a navyse aj gynekolog s tym suhlasil, ze to prospeje. ved tehotne zeny chodia plavat!!! a poviem vam bolo super! No tak tak vonku pripeka, aj mna trochu opieklo :D... davam pozor aby som sa neprehriala! hm, a keby ste videli aky je milovany opaleny! jak taky cigancik :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak som mu volala ze nech okolo 19-stej po mna pride ze chcem nasim nieco odniest a nech ma potom donesie spat lebo je vonklu straaaasne horuco a cesta by mi trvala busom hodku tam a hodku spat.. bol to super pocit si zaplavat co? no ja sa hrozne tesim cez vikend pojdeme na chatu s ansimi..teda ja segra a moji rodicia a samozrejme nasi 3 havkaci..tak sa kraaasne opalim..huraaaaaaa
Odpovedať
Článok sa načítava...
a siel???? tak to teda bol, a ked bude dnes cas tak pojdem opat, vcera prisla kamoska z trnavy zo skoly, tak ju mozno vytiahnem :D hm, tak to si uzi na tej chate a nieze dostanes upal :-) :-) :-) od toho pripekania :-) :-) :-)
Odpovedať
hm, tak som bola opat sa trosicku okupkat a aj prejst a konecne som aj poriadne prevetrala tehotenske satky co som dostala..... Az mam lepsiu naladku a aj preto, lebo uz nam dosli obruuuucky ::D
Odpovedať
Profilova fotka
no isiel..ale ta...no ale uz dnes je to ako tak no..aj sa snazi aj ma sere a tak..no neboj chatu si vychutnam..uz dnes som tak opalena ze mam ruky hnede a hrud cervenu..taze zaklad by uz bol a teraz zvysok.=D tehotenske satky hej?tak tebe muselo byt teda.... ja som nastvana lebo este len leto zacalo ja uz nosim letne saty..lebo neviem vydrzat v nohaviciach a co budem nosit za tyzden potom ked sa este oteply?ach jaj..asi budem chodit v spodnej bielizni.. ake obrucky mate?
Odpovedať
hm, tak aj v tej spodnej bielizni Ti bude horuuuuuco.... :-) ja by som sa tiez rada opalovala, ale tak to bude musiet pockat, nemozem sa teraz predsa tak vystavovat velmi slnku, aby sa nieco nestalo babetku... velmi pekne :-) :-) :-) , biele zlato... Jednoduche, trosku gravirovane... nic zlozite a miesane....
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to..a potom dalsi tyzden nic..tak to dopadnem..dnes som mala tristvrtove nohavice a som myslela ze umriem..inak som v celku opalena tak ze mne sa zda ze som biela ale tak okoliu nie tak neviem..uvidim za par dni ako to ztmavne.. no tak to je jasne..len si pekne na seba davaj pozor.. hm tak to sa uz tesim kedy uvidim aspon na fotkach.. inak mne vcera ci pred vcerom ked som sa s petom bavila o svadbe..ze uz proste ziadnu svadbu nechcem..ze kaslem nato..ze jak som sa tesila a planovala teraz nato zvysoka..tak jeho reakcia bola prekvapujuca.ze ked chcem mozme sit na urad a urobit svadbu typu my dvaja a svedkovia..=DDD ha ha ha ani nahodou..nechodila som na nabozko pre srandu aby som mohla mat konfirmaciu a mohla sa vydavat v kostole..a ked sa mam vydavat tak tam samozrjeme chcem mat svoju rodinu..min rodicov a segru..co si on mysli ze najprv mala byt svadba do roka a do dna a teraz si to zmeni a este mam pristupit ja na jeho podmienky?ani nahodou ked ma tak miluje a chce somnou ybt ench to je tak ako ma byt..nevravim ze musia byt 100 ludi ale zaklad. rodina urcite...ked chce mat taku svadbu tak nech ide a vezme si inu..proste uz mam take nervy ze koniec..pochopite toto..
Odpovedať
viem to pochopi, aj my sme najprv uvazovali, ze tak bude, ale kedz ja som s tym velmi nesuhlasila a podarilo sa nam vybavit duchovne otca som ovela spokojnejsia. Aj ked sa vydavat budem s bruskom, satky mam aj tak krasne biele svadobne a vobec mi to neprekaza :-) :-) :-) Uvazujete nad svadbou uz tak vaznejsie ??? Nam dal rado do poriadku izbu kde zo zaciatku budeme, aby sme tam mali utulne... Tak maloval, ukladal skrine, postele, pripravil postielku, menil koberec, ale povedal, ze sa mu velmi nepaci, tak si pojdeme asi kupit nejaky iny, no a este pokial sa narodi chceme vymenit okna za plastove, lebo tamtie su starsie, tak aby neprefukovalo, aj ked dufam, ze do zimy budeme vo svojom....
Odpovedať
Profilova fotka
no sak to ja by som bola najspokojnejsia keby to bolo tak ako to ma byt..no uvahy o svadbe tam su..pre mna vsak obcas nerealne a miestami maximalne realne.. no tak to je sikulka no..ja som tiez zvedava ako to bude s nasim byvanim...pockam este nejaku dobu...
Odpovedať
pockas este nejaku dobu a potom???? aj my budeme musiet riesit co najsok byvanie, chceme byt s babetkom sami. Aby nam do zivota nikto nekecal a hlavne sukromie!!!!! dnes si uz balim nejake tie veci, lebo zajtra ma ide brat odviest do Klenova... Treba este posledne veci ohladom svadby vybavit, no a zajtra rano idem na poslednu skusku siat a potom mam este poradnu.... tak drzte prsty aby to vsetko vyslo
Odpovedať
Profilova fotka
no nejaku dobu a budem to riesit nejak inak...no tak to chapem..je to uplne super ked ste sami..vyhra by bola aj to keby ste mohli byvat v dome s vlastnym vchodom.. taze uz sa definitivne stahujes tam...inak este taka blba otazka coze neostanes u vasich?a rado nepride k vam.. tak na tu skusku sa tesisi co?a ako budes mat vlasy?a boticky? drzim drzim nech je malinky zdravy..
Odpovedať
ooooj ja by som aj chcela no a ani rado by nebol proti, ale toto uz mame velmi nevyhovuje tak kasleme na to, aby neboli zbytocne hadky a tak.... A navyse rada prijali do prace do PO , co je uplne suuuuuuper... Dnes tam siel prvy krat tak som zvedava ako dopadne :-) svadobne topanky su vlastne sandalky no a ucel jednoduchy, moje vlasy kucerave a polorozpustene a navrch si budem davat korunku.... nie velmi vyraznu, take nieco jemnejsie co mi bude aj pasovat k bizu co mam.... Vsetko svarovskeho a aj na satach su svarovskeho kamienky :::D
Odpovedať
Profilova fotka
po...hm hura gratulujem...a co bude robit? wau wau wau...no tak to sa uz fakt tesim na fotecky...ze hend pridas..ok?
Odpovedať
jasne , ze pridam nejake to foto.... len ktovie kedy budem mat cas po svadbe, vela toho je.... zavoznik, a vyzera to slubne inak som bola aj v poradni a vsetko je ok, tak ako ma byt. Aj papiere na matersku mi uz vypisal. hm, dnes som bola na poslednej nauke ohladom obradu no a aj na spoved.... A uz ma stihla aj vytocit mama! uplne jej preskakuje, som myslela, ze sa uz so vsetkym zmierila. Mylila som sa... Ja som jej povedala, sak neumieram. A co ona na o? ze vraj pre nu ano!!! Mile od nej 2 dni pred svadbou. Uz si to ani neberiem k srdcu, lebo to nema vyznam.... Tak dufam, ze vsetko vyjde tak ako ma!!!! DRZTE NAM PRSTY!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
no kawasaki dufam ze si chvilku najdes na pridavanie foteciek.. taze uz si na materskej? drzim ti velmo palceky..mrzi ma ze to mas take doma len si to tak nepripustaj..mne mama povedala tolko veci..a oco tiez..ako ze uz mi ani na svadbu nepride ze radsej odcestuje ze zo mna nema vobec radost ako zijem,....je to len stres a kazdy to prekonava inak..dufam ze sa to u teba znormalizuje a hlavne aj tym ze s mamou uz tolko nebudes...
Odpovedať
ahojte.... tak uz som pani Tomkova :-) , svadba dopadla podla mojej mienky velmi dobre, bavila sa aj moja strana aj radova strana...Akurat samozrejme mama neni spokojna, ze pojdem vraj do takeho zapadakova, ale co uz , jej clovek nevihovie nikdy...Fotky budu na FB, zajtra ich tam dam, tak mozes potom na nich kuknut....Rado sa nakoniec vobec do fialoveho obleku neprezliekal :-) asi na to zabudol ::::D , inak som celu ale celucicku noc pretancovala :D, to sa aj kazdy cudoval, ze vladzem, ale ja som bola uplne v pohodicke, na druhy den som si oddychla takze naozaj fajn... dostali sme aj pekne dary, ale viac sme dostali penazi, ktore si davam na vkladnu knizku tak tak od zajtra mi zacina materska dovolenka a co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ahoj pani Tomkova..a gratulujem..vidis ze to dopadlo dobre...a uz sa tesim na fotky..kukala som uz na fcb ale este ich tam nemas..celu noc si tancovala..?tak to klobuk dole necakala som ze az tak dlho vydrzis... no ja som sa prave vratila z veteriny..take nervy som mala..bola som na hlavnej veterine uz o 8:45 otvarali o 8:30 boli pred nami 3 s psami..a potom my a potom dalsi prisli..lenze cuduj sa svete..tych 3 co boli pred nami vybavili a aj dalsich 6-7 co boli po nas a my nic..som tam bola 1,5 hod. . peto nervy bo mal zakazky ja nervy bo Dasty mi uz nevladal ani lezat na rukach..zle mu bolo..(bolelo ho brusko a uz ani nepije ani nepapa viac ako 1 den) tak uz nasrany peto klope na dvere ze kedy nas vezmu a ta sestricka ma tu drzost nam povedat ze mame pockat ze uz sme na rade..ako neviem ako to mam brat ze vsetky ostatne psy mali vacsie problemy ako ten moj? a pritom tam boli niektore na ockovani a niektore nieco bolelo..vo vnutry maju min. 3 stoly pre pacientov..aby ste si to vedeli predstavit..chodili sme tam s Dastym od zaiatku vzdy sme boli spoékojny az na dnes..zas som klopala a zas vysla ta...a jak som povedala tej sestricke aka je skutocnost a ako dlho uz cakame tak sa len priblblo usmiala a povedala zas ze mame cakat..proste hruza..myslela som ze peta uz ani neudrzim jak penil..schytil sa trepol dverami a bol fuc..tak si vravim fasa mozem ist aj ja prec..tak ma doniesol na jazero..on si siel vybavit svoje veci a ja som sla na najblizsiu veterinu na jazere..sranda bola ze tam som este len otvorila dvere tak odchadzali jeden starsi par a hned som sla na rad ja..Dastikovi sa venovala dr. uzasne..akurat Dastik to zle znasal kedze je rozmaznany a hrozne knucal a zavyjal pri ockovani..dostal 3 injekcie na jednu stranu krku na druhu a hore na krk..dr. povedala ze dostal tu najmenej stipaciu injekciu aku ma..do papulky si uz nedal ani pozriet..a to este musel vydrzat strihanie pazurikov..necala som tam sice 15€ ale nelutujem a uz budem chodit len tu..proste mila dr. a normalny pristup..tak ma nastvali na tej velkej veterine ze az ani do prace som dnes nestihla ani ist..a to este som zvedava aky bude nasrany peto ked sa vrati..este stale rpe tu veterinu uz tam nechce ani ist..taze asi tak..
Odpovedať
ach jaj :-) neviem kedy ich tam dam, teraz stahujeme film a to by dlho trvalo a ja na to nervy nemam, inak neviem ako sa da zmenit na FB priezvisko?
Odpovedať
uz mam na FB fotky.... mozes pozriet :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no prave pozeram fotecky a uz si si aj meno zmenila..ci doplnila..v takejto forme ho budes pouzivat?teda nechala si si svoje meno a prijala radove? inak nechty si mala gelove ci svoje? a krasna nevesticka si bola..a jake mas velke brusko..=)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?