Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • a co mas etse nove?

• ani nic.Vcera sme sa s Petrom konecne akosi zmierili,ale neviem ako dlho bude vojnova sekera zakopana

• pockaj to si sa od toho obchodu este stale s nim hnevala? 😞

• Sponzor fóra
  • alebo mi nieco uniklo? 😃

• tak striedavo oblacno,ale dnes isiel konecne do prace,takze sa to zlepsi,ale keby ma tie zuby tak neboleli

• bianca vsak si mate uzivat a nie hadat sa.asi by ste potrebovali svadobnu cestu.poviem ti my sa neviem tak dlho hnevat.

• ja som zlozita povaha

• nevadi ale sa mas teskat a nie znervoznovat.pocuj kedy budete snazilkovat?ze prides na ine myslinky? 😃

• no prave,aj to je kamen urazu,lebo ja bi som hned teraz a drahy chce najprv kupit Lambirginy,postaviot vilu a take male nesplnitelne sni

• aha ze drahy chce etse cakat?no ja keby som mojmu povedala ze dnes si zamiesime na babo tak ten by nevahal aj tri krat miesit 😃 skor ja som ten typ ze nemame kde byvat a tak 😐 takze plne ta chapem ale aj mne hormony biju a tiez by som sa tesila babu 😉

• mi sme na tom s tym byvanim rovnako.Neviem ci sa nebudeme stahovat.Minuly tyzden mi volala majitelka bytu,ze sa chce stretnut a dohodnut sa co a ako,takze us pomaly balim

• idem si dat jednu cigaretku

• aha tak to je blebe ked ste v podnajme a nemate istotu ani na jak dlho

• nebud dlho

• .djbŮKVBAŮ-

• Sponzor fóra
  • SORRY za ten mis mas,ale blbol mi pocitac a nechelo mi to odoslat odpoved

• nic sa nedeje

• takze uz aj ty s nis o babatku?a priatel kedy by chcel zacat planovat rodinku?

• a co mas ti noveho?

• ja ani nic jaj vratili i dane skoro 700 libier tak som sa tesila ako blcha 😃

• a este ich mas?Alebo us nakupene? 😃

• aj vyplata bola dobra uz len keby sa sekli v banke a pripisali mi k mojmu stavu jednu nulu na konci 😃

• no ja by som potrbovala aspon dve nuly

• ale nic som nenakupovala setrime jak sa len da a este priatelova sestra pride na tyzden s manzelom tak budu vydavky jak svina 😞

• tak ja pridem ties a urobyme party 😃

• no ja v librach sa uskromnim aj s jednou ale nevadili by mi ani dve

• mam prave 1000 prispevok.teda mala som 😃

• to ti verim

• no dojde nieco pospekulujeme.ti poviem mat tvoju skolu tak sa tu mam paradne

• este tak ovladat jazyk a som tam ako na koni

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Jedinečnosť snubných prsteňov spočíva v bezchybnom dizajne a poctivej výrobe
    Archív článkov od partnerov