Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • ja by som uz tak sla domov keby sme uz mali dost penazi a domcek a nejake to auto a aj babo by mohlo byt.niekto ma vsetko a ja nic tak musim makat 😠

• ukludnim ta.Ja mam daleko vetsie nic ako ty 😞

• no mne by sa zisla len tvoja skola a prax ja jazyk mam a poriadny 😃 ale nie naozaj aj by som mohla ist robit do nemocnice ale zacinala by som od nuly a to ja nechcem zase.ale som nadavala ze preco som predsa len nesla na zdravotku 😠

• Sponzor fóra
  • no som kludna 😃

• a ja preco som bola taky hnup a sla som na zdravotku??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

• a este sme si chceli kupit teda dokupit pozemok a ten chujko cesky si pyta 160 tisic ceskych za pozemok ktory nema hodnotu 50 tisic slovenskych.a my mu nukame 100 slovenskych a debil nic z neho 😠

• nechcem sa dotknut mojim prispevkom ziadneo cecha ale tento naozaj je hnup a riadny 😉

• telefonujem s drahym

• bianca zlu otazku si si dala.preco som nesla dalej za hranice sa musis pytat.zober si take rakusko alebo anglicko vsade kde dobre platia a starobince ako 😉 platia

• pozdravujem ze makas makas ako fetka za klavesou 😃

• moj sa uz treti den stazuje ze ma svalovku a ja neviem z coho.ked sa ho opytam tak mi povie ze uz nikdy nebude sexovat na mne ze ja si len furt lezim 😃 chapes tych nasich chlapov?ja teda nie.nie ze by bol rad este sa stazuje ze ma svalovku 😃 vsak pride mrcha a bude krotky ako baranok. 😃

• haloooooooooooooooooo zase si odisla ako minule?ozaj co sa stalo minule ze si nepisala a ja som ta cakala hmmm

• kuk

• no co krasavica.kde si zase zmyzla vcera?ked ides prec tak aspon napis nech necakam jak puk 😠

• ...Lovacka, pozerám akurát, že mám IP od teba...ale idem buvinkať...dnes som celý deň nezávisláčila....tak si to nechcem pokaziť 😃 sladké sny 😉

• Sponzor fóra
  • papa sue a aj tebe 😃

• nazdar zeny

• no zena kde si bola

• kedy?

• za vcera sorry ale trosku sa nam to tu skomplikovalo a nezastavila som sa do rana

• no ta aspon napisem ja som tu sedela a cakala a potom s nervami isla spat a som ani zaspat nemohla 😞

• ale no.Ved vies ako je to v mojej praci.

• mna dnes strasne boli hlava tak si asi idem lahnut k tomu vsetkemu som este dostala mrchu 😠 tak mi je uplne super 😐

• tak sa chod vyspta.Aj tak si na mna hnusna 😕

• vsak hej viem ja len tak ze ani minule si mi nic nenapisala a si neprisla viac nevadi pocuj bianca idem si ja dnes veru lahnut je ma na nic 😛 a este ma aj majitelka nasrala a poriadne a zajtra tazky den preod nami tak nabuduce popiseme

• nie som to t hlava uz sa nehnevam ale vcera som sa veru a riadne 😃

• a mna bolia zuby a neberies ohlad

• joj dnes ma kazdy vytacal asi bolo nieco vo vzduchu aj drahy ma nervy no dufam ze zajtra bude lepsi den a ty mas aku nocnu dnes?

• joj a co nezajdes k zubarovi?ci nemas ziadneho?beriem co by som nebrala 😉

• no dnes je to uplne pohoda.Pacient kt.vcera ...us nie je medzi nami

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Vyberte si snubný prsteň, na ktorý sa budete s láskou dívať do konca života
    Archív článkov od partnerov