Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
k zubarovi pojdem,ale as v piatok.Este mam jednu nocnu
Odpovedať
Profilova fotka
pocuj jak sa mam prinutit prestat zrat?nie a nie sa zastavit.uz neviem co mam robit a zachvilu treba saty skusat ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
boze tak to si mala asi fakt rusno chudak a mlady bol? =-) no tak mas prepacene teda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja si neviem poradit zo sebou a ty chces poradit.Sak na fotkach si chuducka a ked mas este aj ,,mrchu,,no neviem ako ty ale ja by som v tom obdobi aj mrtvemu s nosa uzrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mlady nebol a bol tu rekordne dlhy cas,takze to poviem strasne,ale vsetci sme radi ze to ma za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
A co ty?Co ta na..ala zas ta potvora?
Odpovedať
Profilova fotka
vsak mi hovor daco este teraz som do seba tlacika kdeze chuducka :-D to bejvavalo.ale asi od zajtra zacnem drastaka a nic nebudem jest aspon tyzden lebo uz som ako medvedica pred porodom :-N dakedy som mala 55 veris tomu ja nie a ta fotka je z minuleho roku ale sa mi zda ze uz aj od vtedy som pribrala.nic od zajtra nezerem.len ako dlho mi to vydrzi to neviem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale krava jedna anglicka na nas nejako nema zaludok nie sme anglicania tak nam dava pocitovat aj ked na mna si nedovoli lebo ja viem po anglicky ale drahy etse tak nevie ze by jej vyvratil ale vsak nech sa tesi od septembra ide do skoly.furt ked je nieco zle tak len na mojho muca zjap krava jedna hnusna anglicka joj ake mam nervy ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no tak hadam mu je chudakovi lepsie tam na druhom svete aj ked si to neviem predstavit no co taky je zivot :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ja som este pred 3 rokmi vazila 49kg.Tak sa mi sk....ila jedna stitna zlaza a pribrala som za 10mesiacov 22kg.As vtedy si kazdy myslel,ze som tehotna.Este aj casove obdobie sedelo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a na aku skolu ide?
Odpovedať
Profilova fotka
no nic tak ja nejem od zajtra a potom ti poviem ze na ako dlho mi to vydrzalo :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ked sa tak pozeram na tu nasu 113 stranu:tak ja tri prispevky,ty tri prispevky Nevies ako to bude s tou nasou cenou za vydrz na Moja svadba-ponocujeme
Odpovedať
Profilova fotka
ja som vydrzala nejest 8dni a schudla som 2kg a to ma nebavilo.Skoda ze som si pred chvilou objednala obedy .mohli sme drzat spolu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ide na anglinu 6 hodin tyzdenne tak dufam ze sa nan ho nieco nalepi a potom ju posle niekam.zajtra kupim prehanadlo a jej dam do kavy ze sa z toho tak pose.... ze uz mi nikdy nespravi nervy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no bianca veru ze mohli by nas nejako odmenit ale ked mna ani do tabulky nechcu medzi ukvakane :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mas kameru?Natacaj.Ak nie tak mi potom ten ha..zel(WC) vyfot a posli MMS
Odpovedať
Profilova fotka
vsak sa odhlas este stihas.ale ty uz mas po svadbe a na mna ani satt asi nebudu pri takom tempe ake mam ja.drahy chudne a ja priberam to nie je vobec fer toto
Odpovedať
Profilova fotka
musis sa snazit ako ja.Ale ty ma us aj tak dobiehas.Keby ta dnes nebolela hlavy.mohli bi sme zbierat prispevky
Odpovedať
Profilova fotka
moja to ani na hajzel nestihne dojst sa pose.... po ceste.joj nikomu neprajem nic zle ale jej nech sa po...z velkeho srdca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no tak sa pozri este raz na moje fotky.As tam uvidis matku zo synom a svadbu mate as za rok.
Odpovedať
Profilova fotka
sak som pisala ze to potom vyfot :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
neviem co ma tak boli a som zvedava ako mi bude zle zajtra lebo dnes mam mrchu prvy den a stale mi je strasne zle na druhy den a zajtra mame pohreb 50 ludi tak uz sa neviem dockat ako budem robit v bolestiach no co dam si ruzovu a budem ficat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
skoda za si tak daleko.Mi tu v praci mame take dobre prostriedky na prvidelnu,ale hlavne rychlu ...a pravidelnost spociva v castosti a objeme
Odpovedať
Profilova fotka
vsak za rok ved toto ze ked takym tempom budem priberat tak ma len dokotulaju pred oltar :-|
Odpovedať
Profilova fotka
posli nieco.zaplatim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nemate vi tam furt len dake pohreby?
Odpovedať
Profilova fotka
aj priplatim naviac a mne treba konsku davku na nu :-D aby poriadne zabrala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som dnes ties nadopovana slnieckami(Ibalginom)tak je mi celkom hej
Odpovedať
Profilova fotka
no mame kazdy tyzden minimalne jeden dva minuly tyzden sme mali tri a na buduci uz mame dva iste :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?