Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
tak je tu ešte niekto takto neskoro a neeechce sa mu odísť hoci je tu tak mŕtvo? :-o
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som uz tak sla domov keby sme uz mali dost penazi a domcek a nejake to auto a aj babo by mohlo byt.niekto ma vsetko a ja nic tak musim makat ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ukludnim ta.Ja mam daleko vetsie nic ako ty :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no mne by sa zisla len tvoja skola a prax ja jazyk mam a poriadny :-D ale nie naozaj aj by som mohla ist robit do nemocnice ale zacinala by som od nuly a to ja nechcem zase.ale som nadavala ze preco som predsa len nesla na zdravotku ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no som kludna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a ja preco som bola taky hnup a sla som na zdravotku??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
a este sme si chceli kupit teda dokupit pozemok a ten chujko cesky si pyta 160 tisic ceskych za pozemok ktory nema hodnotu 50 tisic slovenskych.a my mu nukame 100 slovenskych a debil nic z neho ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
nechcem sa dotknut mojim prispevkom ziadneo cecha ale tento naozaj je hnup a riadny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
telefonujem s drahym
Odpovedať
Profilova fotka
bianca zlu otazku si si dala.preco som nesla dalej za hranice sa musis pytat.zober si take rakusko alebo anglicko vsade kde dobre platia a starobince ako ;-) platia
Odpovedať
Profilova fotka
pozdravujem ze makas makas ako fetka za klavesou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
moj sa uz treti den stazuje ze ma svalovku a ja neviem z coho.ked sa ho opytam tak mi povie ze uz nikdy nebude sexovat na mne ze ja si len furt lezim :-D chapes tych nasich chlapov?ja teda nie.nie ze by bol rad este sa stazuje ze ma svalovku :-D vsak pride mrcha a bude krotky ako baranok. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
haloooooooooooooooooo zase si odisla ako minule?ozaj co sa stalo minule ze si nepisala a ja som ta cakala hmmm
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kuk
Odpovedať
Profilova fotka
no co krasavica.kde si zase zmyzla vcera?ked ides prec tak aspon napis nech necakam jak puk ]-(
Odpovedať
...Lovacka, pozerám akurát, že mám IP od teba...ale idem buvinkať...dnes som celý deň nezávisláčila....tak si to nechcem pokaziť :-D sladké sny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
papa sue a aj tebe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nazdar zeny
Odpovedať
Profilova fotka
no zena kde si bola
Odpovedať
Profilova fotka
kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
za vcera sorry ale trosku sa nam to tu skomplikovalo a nezastavila som sa do rana
Odpovedať
Profilova fotka
no ta aspon napisem ja som tu sedela a cakala a potom s nervami isla spat a som ani zaspat nemohla :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ale no.Ved vies ako je to v mojej praci.
Odpovedať
Profilova fotka
mna dnes strasne boli hlava tak si asi idem lahnut k tomu vsetkemu som este dostala mrchu ]-( tak mi je uplne super :-|
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa chod vyspta.Aj tak si na mna hnusna :-.
Odpovedať
Profilova fotka
vsak hej viem ja len tak ze ani minule si mi nic nenapisala a si neprisla viac nevadi pocuj bianca idem si ja dnes veru lahnut je ma na nic :-p a este ma aj majitelka nasrala a poriadne a zajtra tazky den preod nami tak nabuduce popiseme
Odpovedať
Profilova fotka
nie som to t hlava uz sa nehnevam ale vcera som sa veru a riadne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a mna bolia zuby a neberies ohlad
Odpovedať
Profilova fotka
joj dnes ma kazdy vytacal asi bolo nieco vo vzduchu aj drahy ma nervy no dufam ze zajtra bude lepsi den a ty mas aku nocnu dnes?
Odpovedať
Profilova fotka
joj a co nezajdes k zubarovi?ci nemas ziadneho?beriem co by som nebrala ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no dnes je to uplne pohoda.Pacient kt.vcera ...us nie je medzi nami
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?