Ponocujem, ponocuješ, ponocujeme

6. júl 200943260
  • ano sa nepitaj

• nespi

• tu som co noveho

• Sponzor fóra
  • som nieco citala no jak sa mas.si tu daaaavno nebola sakra

• dnes som si dobrovolne skazila sluzbu.O 20hod som bola u zubara

• ale bola,ale mala som velmi vela prace

• co sa stalo?ty si akoze do teraz trpela s tym boalvym zubom?

• a co ti robil zubar o 20?

• hej do teraz.verila som matke prirode,ze to neako vyriesi,ale sa na mna...tak som dens sla na pohotovost a teraz budem na tri tyzdne u zubara ako doma 😞

• navrtal mi dieru a nechal tak,ze tam mam zapal a budem musiet chodit casto na preplachy

• co mam dodat.Som proste pravy zdravotnik

• joj hnus to som mala aj ja

• som z tej bolesti odpadla ked mi cistil kanalik somar zubar

• ked nebudem posluchat,tak mi ten zub vytrhnu.Keby to aspon nebol ten.ktory najviac vydno

• a mala som tam liecivu vlozku na tom zube rok.no dufam ze taku bolest uz nezazijem a to len pre to ze som bola taka ako ty a nesla skor k zubarovi 😃

• Sponzor fóra
  • ja som si debil nechala pichnut injekciu a skoro som odpadla ked mi ju tam rval debo.A keby si vedela ako som krvacala

• a kde to mas ten zapal na ktorom zube ja som mala na stolicke a neviem ci to nebol zub mudrosti nahodou

• ale ja to mam na zube,i ktoreho som si vytrpela vydatne vrtanie pred svadbou,takze to ma najviac ... ze sa ...

• ja ho mam na 1 -v strede hore

• aj mna bolias trasne injekcie v uztach ale ver mi keby si si nedal pichnut tak umries od tej bolesti.mne pichol dve ci tri a aj tak to bolo malo a som mu tam odpadla.nechapem nikdy som taku bolest nezazila ze by som az odpadla a dufam ze uz nikdy ani nezazijem

• no to ti nezavidim mna zubar caka zase v januari po roku 😬

• mne ties nadaval,ze sa nanho musim pozerat.Kto to kedy vydel pozerat sa zubatovy na cifernik.Nasledne mi vysvetlil,ze to koli tomu,aby mi vydel zornicky,keby som si zmyslela ze chcem odkvecnut

• no ja som mala ist na preventivku o novembri a tak som sa tesila ze mam pol roka klud

• len dufam,ze som nie som mne neznamim sposobom tehotna,lebo som zjedla tolko brufenu,ze by to zabylo i kona

• ti poviem ten moj sa skoro posral asi mu este nikto takto neodpadol a co je horsie ja ked odpadnem tak mam krcovity zachvat 😠 raz som bola v nemocnici s laringitidou ked som mala 15 a som odpadla pri hydrokortizone a calciu a pred mamou a lekarom a tiez som mala krce tak mama skoro umrela od strachu

• tak to verim 😒

• a uz sa zacinate snazit ci este nie?a ako dopadla porada s majitelkou??

• no porada nedopadla niako,pretoze mi dopriali dalsiu sluzbu,takze sa stretnutie nekonalo.Ale s bytu nas vyrazit nechce,iba ja neviem,ci tam chcem zostat

• snazit sa nezaciname,ale jeden nikdy nevie

• no ja som mala stale nizky tlak veris tomu bola som na lieceni a pri vstupnej prehliadke mi sestricka sla merat tlak.merala ho klasickym rucnym tlakomerom a nedal sa mi namerat tlak asi na 5 krat zavolala primarku a elektrickym mi namerali nieco ako 35/50 ci jak a povedala ze toto vzivote nezazila 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém