Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • hej, tie obliecky nemaju, akurat mi kamoska pisala co ma tam v auguste svadbu, ze ci niesu aj nejake ine stolicky, ze na tie nevojdu navleky, lebo su siroke...(tie stolicky)...ale maju akurat v restike, a tam je mozno tak 70ks stoliciek
    ja si dam maximalne maslu...
    a ked chces nejake speci servitky, tak podla mna si mozes kupit aj ty a doniest ich tam pred svadbou

• no oni hovorili ze mam povedat farbu aby kupili 😮 no mne hovorila jedna co ma tie navleky ze mam zistit rozmer stoliciek 😕

• tak to asi zalezi od toho kto poziciava navleky, mozno jedni maju presne namerane a ini maju take,ktore sa upravia priamo na stolicke... 🤔

• Sponzor fóra
  • 😛 sak hej taka kosa vonku, ze sa mi nikam nechce 😒 ale v kostole teplo bude 😴 dufam 😬

• odkedy bolo v kostole teplo 🤔 😃

• no sak toto 😞 preto som sa naobliekala 😛

• tak tak, ja chodim este ako snehuliak, i ked dnes bolo celkom teplo na obed v kosotle u mojej babky dali podlahove kurenie, myslim ze urobili velmi dobre, kedze od noh velmi taha..brala by som aj u nas

• ahoj uz som spat

• Ahojte baby...v ktorej reštike budete mať svadbu?

• Ahoj Tinka, my s Mirkou mame v dekači ale nie v reštike ale v Estradnej sale, len jedlo varia v reštike o poschodie nižšie

• Ahojte kocky, danulienkaaa, mirka12011 kolko budete mat ludi?
    My sme chceli tiez v estradnej sale, ale potom sme si to rozmysleli, lebo ma odhovarali zeje tam zly pristup a ze je to take velke.... neosobne. No pre velky pocet ludi, je to idealne. Kolko platite na osobu

• merilin, my budeme mat cca 120, mozno viac mozno menej...este sme presne na osobu nepocitali, a mam tam preto, lebo tam robi moj ocko, takze ine mi uz ani neostavalo 😃 😃 😃 ...a na osobu je okolo 500 sk (teda ak niesu este svedske stoly, to stoji viac, ale neviem kolko)

• jaaaj, 😃 no potom to je jasne. A budete mat aj vyzdobu? Ako myslim, ci vam bude ozdobovat nejak agentura

• asi to zmaknem sama, nejake veci tam uz maju a nieco dokupim 🙂 nechcem to mat velmi precancane...len neviem kde zozeniem helium, na baloniky... 😒

• danka nam to zozenie svagor ale vraj niekde na strojnickej predavaju helium

• Sponzor fóra
  • na storjnickej skole ci ulici?a kolko to stoji asi?

• netusim ale ked snim budem tak as opytam

• ok, budem ti vdacna, lebo inak netusim, kde by som ho zohnala

• merlin aj my budeme mat cca 120 ludi

• neviete ako sa volá to kaderníctvo v budove vedla Nayky? dole su sijacie potreby a optika a hore je to kadernictvo... 🤔

• tak to ja ani srnky netusia 😐

• keby som vedela nazov ,m tak mozno by som nasla nieco na nete.ale dnes som si robila "prieskum" tu na stranke a vyslo mi asi "naj" kadernictvo IDA , popozerala som albumy, co holky odporucali a aj v teme kadernictva v PO, bolo to kadernictvo pochvalene 🙂 tak uvidim...na najblizsiu ekšn sai dem tam ucesat 😎

• a to na akej ulici ma byt?

• Hlavné 66

• pisem jak tatar-to z toho ze cely den tukam vo worde... 😶 na Hlavnej 66

• hmm tam je tych kadernictiev viac 😞 ako sa vola kadernicka nevies? aj moja tam je ale neviem ako sa vola jej kadernictvo

• Ida Michnáková...inak, ja tiez neviem, kde presne to je...

• tak to meno mi nic nehovori 😮 neva to najdes podla cisla 😬 ja tiez uz som par krat tak hladala

• no, nasla som si na google maps, ze to bude priblizne oproti parku pri fotosluzbe niekde...alebo ako su "kramiky"ci akosa to volalo 😬

• kramiky este existuju 😞 pockaj idem aj ja kukuc aby som bola v obraze

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém