Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
tam je aj lifko ne? odtial mam satky :-p
Odpovedať
ee, som myslela fotosluzbu fokusu a tam niekde...alebo lifeline je poblizku
Odpovedať
Profilova fotka
tak to potom netusim :D kde je fokus pockaj to na druhej strane ;-) ako je bagetka na tej strane ne?
Odpovedať
no, na tej strane kde je bageterka...len vyssie, smerom k trojici...sa mi teraz mari , ze to bude v tom "obluciku" kde je bizuterka, nejake detske oblecenie, aj spodne pradlo tam je...mozno ze maju aj nejaku tabulu na chodniku, len ja chodim po meste vtedy ked mi nieco treba, tak si take nevsimam...
Odpovedať
Profilova fotka
no tam netusim kde je kadernicka vobec :-(
Odpovedať
pojdem na prieskum, dam vediet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hihi ok a seminarky ako?
Odpovedať
pomaly ale isto...s mojou datlovou metodou pisania :-D uz si necitim krk, este keby konzultantka vedela ze nemam ani ciarku na rocnikovku... :-N ...ale co , nejak bolo nejak bude v stredu ideme za fararom, som zvedava ze co povie
Odpovedať
Profilova fotka
a co by mal povedat?
Odpovedať
no, ako tu reakciu, lebo u nas je tohto roku 9 svadieb...a teaz tak v tyzdnovych intervaloch mu to kazdy z tych co budu mat svadbu chodi oznamovat...este nikdy tak nebolo
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko je raz poprve :-o
Odpovedať
no ale tak nas farar, no..heh...prenho som "laska moja modrooka" (pozn. mam zelene oci :-D )to on je kategoria sama o sebe
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jajaajaj no neboj sa moze byt rad, ze tolko svadieb ma :-D
Odpovedať
vraj mame ist na nejaku prednaku, neviem kde, co je raz za mesiac ze to je vramci nauk...mam referencie od tych co uz za nim boli, vas nikde neposielal?ale neviem kto to robi, tie presnasky =-)
Odpovedať
Profilova fotka
prednasky vzdy niekto iny nam poslednu aj prvu ma farar ti vysvetli co a ako 8-) na prvej vies o svadbe a na poslednej by malo byt o tom co vybavovat a tak =-)
Odpovedať
a kolko ich ma byt spolu?
Odpovedať
Profilova fotka
6 ja uz mam 4 ]-(
Odpovedať
hmm, to si sikovna, a to mas svadbu po mne...heh :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ta vidis ja myslim logicky :-| vies potom zacnu zhanacky, vybavovacky, skola a nestihala by som :-p
Odpovedať
no, uz sa musim aj ja polepsit, lebo ja vsetko nechavam na poslednu chvilu...ale ako sa poznam, ja sa aj tak nebudem plasit s nicim... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mame este 6mesiacov pred sebou tak pohodka :-|
Odpovedať
no ved to, uz mame doma nejaky ten alkohol, tak o starost menej. Nevies ci je v PO nejaky velkosklad sviecok, alebo dekor. materialov?
Odpovedať
Profilova fotka
vies co velkosklad je ale to vyuzivaju obchodnici... moja znama ma mne zhanat mam jej povedat co chcem a mi kupi no neviem ci nebudem mat tu tetu co mi vyzdobu spravi sama tak neviem... a dekor.material to mas max napr...
Odpovedať
ja len preto sa pytam, ze z velkoskladu to vyjde lacnejsie.ci sa tam kupuje na zivnostensky list?
Odpovedať
Profilova fotka
viem viem sak preto som aj ja pytala ju
Odpovedať
ona ma ziv. list? to asi nemoze byt hocijaky, lebo moj oco ma, ale na nieco ine
Odpovedať
Profilova fotka
ma lebo podnika z takymi vecickami ;-)
Odpovedať
asi vytiahnem zlate stranky, ako citanie na dobru noc a pohladam daco :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale sak ona by ti pomohla si myslim keby daco napis spytame sa tetusky...
Odpovedať
tak keby boli take sviecky ako mam v albume :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?