Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • aku mas stranku, odkial stahujes oznamka-pozadia?

• poslem ti v IP 😉

• 😐 ok cakam, cakam 😬

• Sponzor fóra
  • neviem ake chces oznamko, na tej stranke je vectorova grafika, dam si do albumu zopar co som si ja stiahla 🙂

• uz len sa tam zaregistrovat a tahat 😛

• holky nehodite i mne ten link?

• ja som sa neregistrovala a mam to aj tak 😛
    ivka: we we we shutterstock bodka com 🙂

• dik

• danulienka a to je ako mozne?

• ved si len kliknem na obrazok aky chcem, sa mi zvacsi a potom si len dam ulozit ako ... sice mi to stiahne s vodotlacou , ale to si upravim v programe 😛

• tak poviem ze stahujes normalne ja ze original cez ich stranku robis 😒

• vsade ked chcem daco stiahnut , tak sa treba registrovat, a uz mi to ide na nervy daco vypisoat a mailom potvrdzovat... 😠 tam kde netreba, tak sa neregistrujem a obrazok mam aj tak 😛

• vsetky sa tu tak poctivo venujete svadbe... hmm... mna unavuje praca natolko, ze mi na pripravy neostava cas...😞 ale ved svadba az v auguste...... 🙂

• inak, dik ze sem obcas hadzete odkazy na ine stranky,a spon co to popozeram na nete, tesim sa na vyrobu oznamka 😉

• Neboj micha82 nie si sama. Ja tiez velmi nic neriesim. Vkuse som v praci a v skole 😐

• Sponzor fóra
  • hrozne sa tesim na jar, stale si vravim, ze s pocasim sa zlepsi aj situacia vokol mna..... vsetci su nervozní a podrazdení a tak to potom vyzera aj v praci, ale na koniec marca sme si naplanovali s drahym dovolenku v tatrach, tak uz teraz odratavam dni 😃

• ahojte aj ja sa straaaaaasne tesim na jar 😃 😃 😃

• Drobcek2007, dostali sme papier v kostole co vsetko treba vybavit a tam som pozerala, ze bol odsek
    .... v pripade, ze jeden zo snubencov krst nema, tak treba priniest rodny list. ...... Sorry 😵
    Tak si mala pravdu 😉 , vazne som to nevedela. Som rada, ze sa to aj tak da a mozte sa zosobasit tam, kde chcete. Uz mate kupene obrucky? Kolko ste za nic dali?

Inak kocky, pekny vikend prajem 🙂

• ahojte, my sme si objednali obrucky v Briliante a nie su tam az take sialene ceny...nasli sme v centre aj nejake nove zlatnictvo...nepamatam ako sa vola,ale povedali sme si, ze radsej vsadime na znamu znacku a vieme, ze je to kvalita. inak, v otm zlatnictve nam teta predavacka hned ako prve oznamila, ze zlato nie je falosne...a to sa mi zdalo podozrive.. 🙂

• mimitomi hmm ze nieje falosne, to ako ju napadlo povedat 😐 sak to aku reklamu si robia...

• a kde je to zlatnictvo? nech sa idem omrknut aj ja ci to maju "v naplni prace" take oznamovat 😃

• ty kokso potesila by ma teta keby mi tak povedala, uz by som tam nebola 😃

• ahojte no vidim ze teta si urobila dobru reklamu 😃

• cavte tak a je po vikende tesite sa 😬
    ikinka uz to mame za 90dni 😵 uz sa nam to krati 😕

• no sak prave baby, ved mne to bolo hned podozrive ze nam to hned ,, oznamila"...och, nepamatam ako sa vola 😞

• no, drahy si spomenul, ze sa vola Linda

• to ani neviem kde je 😮 drobcek 90 dni 😮 sak to o chvilu.... 🤔

• ajoj drobček, nestraaaaaš, to sa nam tak krati? ved za chvilu to bude 60, 40, 2O..... 🤔 a už u nas budu vydate ženy, aaaaaaaaaach jaj 😬 sloboda moja kde sa mi stracaš? 😃

• no, ja som dnes bola v tom zlatnictve,tak nic take nespomenula, ale mozno preto ze som bola sama a obrucky som len pozerala.ale ochota onicom 😐 hodila predomna prstienky a pomedzi to sa obliekala, asi isla na obed. 🤔

• ahoj, dnes nikto? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém