Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • satky po redovej 😉 som nestihla dopisat 😐

• jaj, no ja sa necham "prekvapit" v polsku a ked nenajdem tak si tiez dam usit 😉

• na facebooku mi ta naslo ale nedas sa pridat najskor hladaj ty mna...

• Sponzor fóra
  • ja uz som ta nasla, aj som si ta pridala

• ok cakam

• uz ta mam 😉

• uz ta mam 😎
    dnes som bola v tom kadernictve, trafila som tam na prvy sup, aj som sa hned rezervovala na 5.9.2009 o 8.00 😵

• uha to i mne bude treba o 8.00 ked ne skor kadernicku ona mi hovorila staci o 9.00 ja kukam nanu ze isto ja o 11.00 mam fotenie a ona povie staci o 9.00 a kozmeticka by nestihla ani nic....

• tak mne tak povedala, ze na osmu vacsinou chodia, ale ze ked chcem mozem aj skor, ale napisala ma na osmu...este objednat kozmeticku a uz dalsia vec z krku...
    aj na skusku ucesu mam ist, tak 2mes pred

• no i ja tak cca 2mesiace vopred este jej musim poposielat satky a ake ucess cca chcem a ona poradi

• ahojte danka mas ip 😉

• ikus pocitas to uz len 70dni 😮 🤔 boze to ale leti

• ahoj drobcek, dik za info, na delnu to nemam az tak daleko, tak sa zajdem spytat 😉

• no danka velmi som ti nepomohla 🤔

• ale aspon viem kam sa mam pohnut 🙂 dakujem

• Sponzor fóra
  • len dufam ze to najdes 😵

• halo kde ste ? 🤔

• ahoj, ja som tu 🙂

• caute caje co noveho, drobcek uz sa ti to krati cooooo 😉

• mirka ani nehovor 🤔

• hovorim 😉 ale stresovat ta nebudem.... ale ved bude super uvidis a potom nam napises co a ako ....

• nezadrzatelne sa to blizi 😮 chcem zastavit cas aby som si mohla vychutnat pripra 😵

• ahojte 🙂

• Ahojte holky...mohli by ste mi odporucat dobru kozmeticku v po? 🙂

• ale drobcek vychutnavaj si ich mas este ten den 😮 na pripravu

• danka bola si uz v polsku?

• idem v stvrtok 😎

• tesis sa cooo?

• skor som zvedava co tam najdem...ale prva vec co si musim kupit su topanky, aby mi mali podla coho pomerat satky

• no to hej alebo si zober nejaka cca s takym opatkom ake budes chciet a uz potom ich budes zhanat....ale lepsie su original uz na svadbu... 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém