Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • spoieham sa na to ze kupim tam , lebo tu v PO som nic nenasla...ekn este rozmyslam ci ist do krosna alebo do targu 🤔

• tak to sa musis rozhodnut ty 😉

• ale este ide aj sesterka s tetou s nami a oni su od domase, takze blizsie mam do krosna...

• Sponzor fóra
  • sorry zabudla som sa ...

• este som nasla dalsie 2 salony v krosne,len neviem ci tam len nepoziciavaju ako u nas

• daj stranku .... prosimmm 😛

• idem kukuc a to je v krosne hej?

• tak to je aj v inych mestach ale aj v krosne teda aspon tak pisu 😉

• pozeram pozeram a zrazu mi taha ta cakam 😃

• to aj mne tak tahalo...v 2009 su najkrajsie c. 39,40,42,43

• ta by som ti povedala ze hej keby som ich uz videla 😃

• este ti to nenatiahlo?som zvedava ci aj tam siju, ci len poziciavaju bo tie su fak velmi pekne

• myslis svadobne? tie su vsetky krasne no skoro 😛 a spolocenske mi nenatiahlo zatial

• jaj, tam som sa este nedostala k spolocenskym...ale ked dobre kukam tak to len poziciavaju 😞

• Sponzor fóra
  • ale to fakt?

• no, pisu ze Pracownia artystyczna i wypozyczalnia-Studio a prenájom 😐

• ale pojdem tam aj tak kuknu, ked uz budem v krosne ci iso len poziciavaju

• ta ja ti viem niekedy natrafis na salon kde akurat predavaju niektore saty

• ale ked nie, tak pojdem do toho igaru, skoda ze erika ma taku"uzasnu" stranku 😠

• 😉 no uzasna je to ti poviem 😃

• ale aj snaha sa ceni 😃

• danka akurat vytvaram menovky resp. dotvaram.... 😐 uz ma to nebavi tolko mien ze az ma hlava boli a polovicu ani nepoznam 😢

• hm, tak to si na tom lepsie, ako ja, este nemame ani zoznam 😬 a nasla si tie kvietky co si chcela?...ja sa snazim o seminarku 😐 ale len ctrl C + ctrl V 😃 ale psst

• no ty mas cca tolko ludi kolko ja tak budes mat co robit 😐 ja som minule dostala seminarku od starsieho studenta ale pssst 😛

• ja si to nechavam tak po skuskach...ale zase ja to budem mat raz dva, mne bude stacit urobit iba zelene listocky na PC s menami 😛
    ja k tej teme nemam knihy, vsetko je vypozicane a v studovni sediet nebudem 😠

• 😉 no ja tiez vytlacila z compu ale to strihanie a lepenie 😞 ale uz to mam

• mne sa zda zbytocne nejak velmi zlozito robit menovky, aj tak ostanu na stole po svadbe a niekto ich vyhodi 🤔 moje zjedia 😃

• no hej ale je to krasneee 😛

• hod foto 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém