Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
Profilova fotka
no co ja som nasla tak jedno stalo 2eura aj nieco tak dobra palka ale tie si dame zrobit najskor len neviem kde..
Odpovedať
2eura???? :-o :-o :-o :-x
Odpovedať
Profilova fotka
som sa ta daco chcela spytat ohladom vyzdoby saly, kezde mame v tej istej ale neznam co som chcela ked si spomeniem napisem ti ip...
Odpovedať
ok ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute holky... som prisla precitat, co ste popisali..... ja som sa akosi svadbou prestala zaoberat, vzala to do ruk moja kamoska a organizuje to, tak mam vacsinu priprav z krku, dost mi to vyhovuje, kedze ani v PO nie som..... neviete mi poradit, kde by som nasla pekne biele balerinky, popripade s cipkou, na nete som videla pekne, ale v obchode som sa s takymi este nestretla, ale vy mozno hej..... tak ak mate nejaky tip, tak by som bola vdacna :-)
Odpovedať
ahojte micha v maxe urcite najdes ikinka dnes idem do solarka ale idem do toho co je pri kauflande lebo sa mi ta znama este neozvala :-N pridas sa? inac uz to mame len za 50 dni :-o :-o mirka a danka vyzdobu si robite same?
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek ano same, mne mala robit vyzdobu jedna znama co ma taketo vecicky na starosti ale na moj datum ma uz 2 rezervacky :-| dajako zmakneme... micha pekne balerinky ma jedna kocka na nete ti posle katalog mne uz cestuju ti napisem ip...
Odpovedať
ahojte , uz zase prsi :-| ...dnes som totalne znicena..cely den maka ako fretka, nedavno som vosla dnu, uf. drobcek ja si robim sama vyzdobu, teda za pomoci kamosky ;-) mirka aj mne posli tie balerinky
Odpovedať
cavte ;-) hej znova prsi :-( :-( :-( :-( ]-( danka ako seminarka? ikkinka nam sa to uz fakt nezadrzatelne krati :-N ani sa nenazdame a uz bude po nasom velkom dni.......
Odpovedať
Profilova fotka
danka poslem ti link a napis tej kocte a balerinky si vyberies...
Odpovedať
ahoj drobcek zo seminarky nic, pretoze nam ani nedali vediet a hodina nebola ]-( takze som sa zbytocne trepala do skoly uz idem najst tu holku s tymi balerinkami... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
danka potom mi posli ake si si vybrala, mne sa tam pacili viac balerinok ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
uz som pisala tej holke, uvidim kedy sa ozve. a v akej cene su cca?ja som nasla jedny pekne v PO ale uz nemali moje cislo :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ceny su rozne sa s nou aj dohodnes...
Odpovedať
Profilova fotka
ajoooj drobček, hej sa nam to krati, ani radšej nepozeram koľko presne ostava =-) :-N a ako bolo pri kauflande? ja som si nakoniec kupila pernamentku do mesta, je tam take solarko, s takym pohyblivym čudom na spodku, takže sa opaľujem a zaroveň ma to masiruje, sa mi to ľuuubi :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, mirka diky... s tymi balerinkami je to tazke, presla som uplne vsetky obuvy v PO a nic!!!! je najhorsie, ked ma clovek presnu predstavu toho, co chce, potom je nemozne to najst...... ale nerada objednavam len tak na blind.. je to seriozne? mam tak trochu nedoveru voci internetovemu obchodu...... ale ked uz nikde inde nenajdem, tak to urcite vyuzijem, skusim este o dva tyzdne pochodit kosice a uvidim.....
Odpovedať
Profilova fotka
poviem ti ked pridu ;-) ale platim az ked dojdu tak nic nestratim 8-) dufam :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
az ked dojdu? ako šekom, alebo ako? myslim tym, mozes si ich vyskusat pred tym, nez ich zaplatis? poslala mi nejake topanocky, jedne sa blizia tym, ktore hladam, ale este stale to nie je ono, no ked nenajdem, tie co chcem, tak to budem riesit ako ty mirka a objednam cez net :-) uvidime, uvidime..... dnes je pekny den, nech uz som prec z prace.... a potom bude žúžo.... 8-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no uz ich mam na poste tak ti potom poviem ;-) krasne je von a ja sa musim ucit :-| ale uz len hahah len zopakujem a asi zacnem robit darceky pre hosti resp. balit ich...
Odpovedať
Profilova fotka
je take super pacasie, ze aj ja nadavam, ze musim trcat v praci... a navyse ma uz pochytil predsvadbny osial, len by som planovala a planovala a nakupovala... :-D momentalne si vytvaram listinu darov, vela kamaratov netusi, co mi (nam :-D )maju kupit, tak im to idem ulahcit.... len som tam dala aj zopar drahých veciciek, tak uvidime, kto sa chyti :-) ty sa len uc..... mudry nikto z neba nespadol (tým mi pílila uši mamča pred statnicami :-D :-D :-D :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
inak, ta holka s tymi topankami je hrozne zlata a ochotna, normalne jej zacinam doverovat :-D asi si do konca tyzdna nieco vyberiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
je zlata hrozne ja skusim ist po topanky vecer pred zaverecnou uz by mohli byt na poste pri mne :-p ona je v pohodicke...Neboj sa ja som jej doverovala a pozri uz ich mam na poste ;-) aj mi poradila cislo topanky ci vacsie ci mensie si odmeras nozku a ti povie ktore ti viac sadnu na vybranu topanku :-| balerinku alebo co chces...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviete mi poradit, kde by som zohnala biely dazdnik? klasicky proti dazdu len cisto biely. prosim dajte vediet, ak ste nieco take niekde videli, hoc aj v Blave, mam tam rodinu, takze nie je problem, prinesu :). Dakujem velmi pekne
Odpovedať
caute baby, aj ked som tu doteraz nebol registrovany, tuto stranku aj toto forum sledujem uz nejaky cas kvoli inspiraciam :). Ako tak pozeram, tak tu budem sam z opacneho pohlavia, ale hadam vam to nebude vadit :). Rad by som sa vas opytal, ci si partner (snubenec) niektorej z vas neplanuje nahodou kupit oblek alebo nieco ine z panskej konfekcie z Angela?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky :-) mirka, tak ja som si predsa len jedny vybrala a objednala a o tri tyzdne ich asi budem mat ;-) sa tesim, nezabudni napisat, ako ti sadli tie tvoje :-) ahoj ja11 :-D no, moj drahy sa zatial odmieta venovat kupe obleku, ale asi skocime do Poľska, stale tam najde nieco co sa mu zapaci, kupovali sme mu tam aj oblek na promocie, takze bud Poľsko, alebo Luca Toscani v PO.... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, pozeran ze sa tu bavite o balerinkach..mirka 12011, nemohla by si mi poslat kontakt na tu holku co mate od nej balerinky? a este jedna otazka, myslite, ze sa v balerinkach nebudu tahat saty prilis po zemi ked predtym budem mat topanky na opatkoch? jaj..ja mam problemy... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
micha idem po nich len sa doucim sociologiu a utekam po nich hned ti napisem a mimitomi idem ti poslat hned na nu link a co sa tyka siat pocitaj s tym, ze ich mas upravene podla podpatkov zavisi od podpatkov, ale balerinky vyuzijes aj potom aspon ja urcite a na podpatkoch dlho nevydrzim,ked sa pojde von sa prezujem a mozno sa ani neprezujem :D ahoj ja11 som rada, ze je tu aj muz aspon ta budeme otravovat co mas noveho ty a nie snubenica ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimitomi.... no, ako vravi mirka, saty sa upravuju podla opatkov, takze ak sa potom prezujes, tak ich budes tahat po zemi, ale od toho su cistiarne...... ;-) ja som si vyberala saty presne na moju dlzku, pretoze som vedela, ze urcite nebudem mat topanky na opatkoch, mienim byt v balerinkach celu svadbu.... uz mam jedny aj cierne a este si dokupim cervene a bude to kompletne :-D mirka, sociologiu som zboznovala :-) je to divne, ze som nakoniec skoncila na technike, ale pohodaaaaa, hlavne že sme zdraví :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:D topanocky mi prisli su krasne a sedia ;-) ja som tiez na technike a nechapem naco tam mame sociologiu :-| dam do albumu fotky topanociek su na stil balerinok s malickym opatkom aby som klopkala :-p ale prv sa musim doucit :-S, ale dnes urcite dam foto do albumu :-.
Odpovedať
ahojte, mirka12011 kludne ma mozete otavovat :), rad sa pridam do debaty...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?