Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • hej ale ako sa poznam podla mojich snov tie saty nebudu lebo take nenajdem 😛

• neva, myslim, ze v danu noc nam to uz aj tak bude jedno 😃 😃 😃 budeme opite laskou a prstenom na ruke 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• alebo opite alkoholom 😉 inac ja som povedala, ze pijeme az po redovej a to decentne vinko alebo sampanske alebo nieco take nic tvrde...a ty ako hmm

• Sponzor fóra
  • baby cavte nasla som konecne popolnocne saty podla mojich predstav a ktore mi aj sedeli tak som si ich konecne aj zajednala 😃

• drobcek ahoj tak tebe je hej...

• takze zupanova party sa nekona 😃 😃 😃 😃

• sak uz bolo na case 😮 😮 😮

• tak mi s michou pokracujeme v zupanovej party 😉 daj satky do albumika nech zavidime 😞 kde si ich kupila?

• az vecer lebo ja to neviem stiahnut do pc 😬
    pozicane z lifka 😉

• mirka urcite najdete tie prave 😉

• z lifka tam mam satky svadobne 😉 mne sa tam lubili jedny ruzove...

• ahojte kočice 😎

• ahoj čajka kedy ides po satky?

• no mne satam pacilo viacero siat len nemali moju velkost 🤔

• teraz v sobotu.aj janko si kupi asi oblek, ide s nami 🙂

• Sponzor fóra
  • danka beriete ma jejej ste zlaty 😉 drobcek tomu nerozumiem ved mas normalnu postavu 😮

• mirka tie balerinky su peknucke. 😵
    ja ked nekupim v polsku tak si objednam od tej holky, predsa len je lepsie vyskusat

• neviem ci by si sa este niekde vosla, jedine do kufra-ideme na 4 autach-teda 4 rodiny

• 😎 ty kosko idete len na nakup ci na vylet tolko ludi 😛 len davaj bacha aby ta frajer nevidel v satkach

• a dakujem viem 😉

• tak my ideme, plus ujo s tetou+ deti a ide aj sesterka, kt. ma tiez svadbu a aj jej buduci s rodicmi, taze tak...to som sa len minule dozvedela ze idu v ten isty den ako my.
    ja na take neverim, ze by ma nemal vidiet prede svadbou 🤔
    teraz som prisla na to , ze lifko si ukradlo aj moju foto na svoju stranku, ked sme sa boli fotit este na oznamko, chcem proviziu 😃

• 😎 pytaj si ...

• ked pojdem okolo tak budem pytat 😃 a to moze aj polka mojej triedy
    uz som bola na matrike dnes a nebol ziaden problem, ze som bola sama 🙂

• 😐 uz si bola? tak tebe je hej, ja pojdem asi na dalsi tyzden podla toho ako budem robit to robia pondelok,utorok a stvrtok ne?

• tak ja som bola na matrike kde patrim, cize vo vedlajsej dedine, a tam robia pondelok, utorok, streda, piatok a stvrtok maju sobasny den.v PO neviem ako 🤔
    aj som volala tomu ujkovi co robi prednasky na fare pri velkom kostole, a ze to je 2x mam pristi, a ked som volala sesterke, tak ona len ze v jeden den...my mame ist len na nejaku o bilingsovej metode,
    ...nejaky bol divny... 😦

• ta tebe fajne ked len 2x ja som bola 6x 😉 ale som rada, ze to mam za sebou

• ale tak to len na jednu mame ist urcite k tomu ujkovi, ale ku nasmu fararovi ktovie kolko krat, asi tiez tak 6x...ale s nim je sranda, taze v pohode 🙂

• a kedy zacinas? uz nemas vela casu 😉 4 mesiace a je to tu........

• tak 6.maja by mala byt ta prednaska s tym ujkom a po nej mozem ist za fararom.ale zase nas je "rychlovka" on to zmakne raz dva 😛
    mne sa to zda este dost vela, v poslednej dobe sa mi vsetko vlecie

• vlecie? ty kokso mne to ide hrozne rychlo, ked si mam uvedomit, ze skonci skuskove a budu len 2mesiace ach ajajaj 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém