Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • tak ja mam zapoctovy tazden od 4.5 a potom skuskove, ale myslim si ze ked budu prazdniny, tak vsetko co mi zvysilo vybavit, kupit a pod. sa zmakne za tyzden si myslim

• no ja sa tesim ked bude po skuskach budem len v praci a vybavovat dokoncovat veci okolo svadby...

• a kolko mas skusiek?

• Sponzor fóra
  • 😐 4 asi 😎

• aj aj mam 4, na jednu sa obzvlast "tesim" 😦 ostatne sa daju

• ahojte žienky - mate tu peknú debatku ...ja mam taky maličky problem -moj snubenček je skoro taky vysoky ako ja a nemožem zohnat peknucke topanočky na nizkom - ak by ste mi mohli do IP napisat adresu tej dievčiny čo ponuka take topanočky/balerinky - bola by som veeeeľmi vdačna.
    a inak vy si popolnočky kupujete či požičiavate?

• poslem ti hihih pockaj

• ake mas skusky? na ktoru sa tesis?

• diky - to bola rychlost 😃 až som to nečakala

• ja si kupim, popripade dam usit, vyuzijem ich aj na inu svadbu co mame ist 🙂

• kočky a nepozerali ste teraz po obchodoch či nejake pekne popolnočky už došli?ja som teraz nejako čas nemala ... a hladam nejake svetlo zelenkave - no bola som pred velkou nocou a nebolo vobec nič tak dufam ze teraz už niečo do tych našich super obchodikov doslo 😉

• tak mam z prava-trestne a spravne, psychologia osobnosti, teorie a metody soc. prace , a socialne poradenstvo-to bude brutal
    psychola je fajn, aj pravo sa da kedze budeme mat test-zaskrtnut spravnu odpoved -jak pre druhy stupen ZS 😃

• pozna niekto kapelu montana band z Bardejova ??? Aki su?

• tak napr. Labakan ma aj "dielnu"+ obchod okrem hlavnej aj pri HM Tesco, hned od tej benzinky je branicka a v takom domceku to sidli. Ale nejaky brutal velky vyber tam nieje

• no zda sa to vpohode len komu sa chce ucit 😉 v lete uff bude masaker zistovala si nieco ohladom vyzdoby nasej saly?

• Sponzor fóra
  • moj najvacsi problem-dokopat sa ku knizkam 😬
    este som nebola v dekaci, ale zistim v blizkej dobe

• zuzku s mirom si nestretla?

• ee

• ta co 😐

• ta nevidno ich..abo mna? 😬

• 😒 tak to uz neviem koho co 😛 pohare uz si dala vypisat?

• ja si vypisujem sama 😎

• mirka12011 no prave oblek je jedna z mala veci, ktore este nemame, resp. nemam. ale uz je to v stadiu riesenia, takze verim, ze coskoro uz budem mat aj oblek 🙂
    micha82 vytazenost z prace sa da pochopit. hlavne aby vzdy tym dvom vyhovovalo navzajom to planovanie, vybavovanie, nakupovanie a pod., no nie? 😉

• a uz mas?

• este nie.musim si kupit farbu do tlaciarne,aby som si vytlacila ozdobne pismo na papier a podla toho vypisem na pohar.ale linku uz mam kupenu

• ked budes mat daj do fotoalbumu a tesime sa na fotky siat...

• no aby ste sa ma nezlakli 😃

• 😃 dufajme, ze nie 😛

• snad to nebude na srdcovy infarkt, ale saty su pekneeeee 😵 inak, mam na facebooku video skupiny co nam bude hrat, mozes kuknut 😉

• ja tam mam video mojho psa jak spi 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém