Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • ako sa mas? co noveho? kedy mas svadbu?

• A ty sa mas ako? Mam sa fajn. Nove nemam nic. A co sa tyka svadby, tak sa pravdepodobne posunie o rok. Najprv musime na nu nieco nasetrit a potom sa mozme brat. A ty si ako daleko s prirpavami?

• ale v podstate sa mam fajn co sa tyka svadby nejako sa to krati 😒 rychlo uteka cas ale v podstate je to fajn 🙂 co sa tyka priprav, oznamenia a vyzdoba popolnocne satky a topanky k tomu a mala by som mat vsetko 😉

• Sponzor fóra
  • Tak to uz mate skoro vsetko. Oznamenia si budete sami vyrabat alebo date si urobit v nejakej tlaciarni?

• nasla som jedne co sa mi pacia robia ich v blave tak asi ich objednam od nich cez net... uvidime neviem kde v PO robia oznamenia...

• Jaaj. Minule som na nete nasla jednu tlaciaren na Capajevovej, v ktorej robia oznamka. Poslem ti link do IP ked najdem. Mozno to budes poznat 🙂

• idem kukuc 😉

• pozri. Mne sa odtial niektore pacia 🙂

• su tam vela peknych, ale my chceme s fotkou a take som nasla v Blave... 😐 ale su tam zaujimave fakt oznamenia...

• ale nasla som tam aj s fotkou dajake 2 😃

• hej...su tam aj s fotkou nejake. Ja chcem modre oznamko. Som velky maniak na modru farbu 😃

• to su take lacne v PO?

• hihih nebjensku mas rada 😉

• myslis tie oznamka?

• hej hej oznamenia...

• Sponzor fóra
  • Mne sa velmi pozdava ta cena. Podla mna mozno aj najlacnejsie v celom PO.

• no ved ja som si nasla s fotkou za 1 euro tak je to super cena...

• to je dobra cena 🙂

• 😐 ja sa dnes uz nad cenami nerozculujem dnes som mala za pohare doplatit 30eur, 30eur som dala zalohu a dnes som mala 30 doplatit a prisla som tam a stalo ma to 42 namiesto 30 uz ma nic neprekvapi 😃

• kde si davala robit pohare? Nemas ich foto?

• napisem ti IP...

• my chceme take pohare ake mam v albume. Videla som ich v obchode pri panorame.

• modrucke? 😉 ja mam take ako vo fotoalbume len zlate srdcia, pisno plus pieskovanie.... 😛 nieco podobne ako chces sa mi zda, ze bolo v hypertescu v takom ochodiku kde maju darcekove predmety a maju tam aj svadobne veci sa mi zda ze su tam 😉

• mirka12011, tanusha84, aj my sme si davali robit oznamka na capajevovej, tak predpokladam, ze o tej istej tlaciarni hovorite aj vy. robi to jeden pan, jeden den sme si ich objednali a druhy den uz boli hotove, dobra cena a dal nam zadarmo aj nejake navyse, asi podla toho ako mu vysiel papier na tlac 🙂 . tak len tolko som chcel...

• mirka...presne ako hovoris, takisto som ich videla aj v HM TESCO na stanici a aj vo VUKOVE. 🙂

ja11...hovorim presne o tej tlaciarni na capajevke, mne sa tie oznamka pozdavaju najviac zo vsetkych. Uz mam aj par vytypovanych. 🙂

• tak ja tam asi aj zajdem niekedy 😉 ked ich hned aj budem mat ja som pocitala s tym, ze mesiac budem za nimi cakat ako co sa tyka Blavy vies kym spravia, poslu a kym dojdu 😛 pojdem na pokec ku ujovi a opytam sa co s farbou pisalo tam, ze farba aku chcem tak to ma potesilo 😉

• tanusha84.. a v skutocnosti tie nase oznamka vyzeraju este lepsie ako na stranke alebo v navrhu, ktory nam posielal pred vytlacenim. 😉 takze naozaj da sa len odporucit.

• ja...dakujem za referencie 🙂

• naozaj nemas zaco 🙂

• ahojte 😉 baby dakujem 😉
    takze nakup bizu sa dnes nekonal 😐 akosi som to nestihla no nic tak to necham na utorok alebo stredu 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém