Prešov. Kto ste tu z Prešova?

Zobraz úvodný príspevok
Tak skúsme od znova. Dievčatá prešovské pekne vás vítam...
Odpovedať
ahojky, hod foto nech sa pokocham pohladom :-) tak to sa tam asi pojdem mrknut,len neviem kedy, buduci tyzden nebudem nic stihat, sama skola a dnes uz nestiham :-| aj keby som chcela ja budem zahrabana cez vikend v knizkach, mam v pondelok a utorok skusky 8-( ...chudak svinka, aj na nur ti uz muselo raz prist... :-D
Odpovedať
jak tatar pisem...aj na nu to uz muselo raz prist
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D no vážne chudák svinka, ale keď naša rodina je totálne mäsožravá a opekačka bude veľká, naša rodinka + plus rodinka drahého :-) hodila som šatky do albumu č.2, sú asi tak o odtieň svetlejšie ako na fotke a majú zlatý lesk.... za normálych okolností by som si takéto šatky nekúpila (zlatú farbu nemisím), ale jednoducho som neodolala, keď som si ich skúšala, cítila som sa ako v druhej koži 8-) tak a sú moje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak veľa šťastia na skúškach, verím že teraz určite nemáš čas a ani náladu na nákupy.... ja tam skočím ešte dnes, lebo mi teta vravela, že objednali aj také červené aké chcem, tak som zvedavá či došli :-)
Odpovedať
jeeeeej , peknucke su x-) a su zlate? na fotke vyzeraju ako staroruzove.ak tam pojdes este tak sa spytaj ci nemaju aj nieco s krajkou, to je jedno akej farby.a kratke.dik ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
su v takej zlatohnedej farbe ;-) opýtam sa, ale videla som tam jedny červené, krátke a cez prsia bola čierna čipka.... vyzerali rozkošne, akurat, že su rovne a ja chcem točive šatky..... ale urcite sa opytam ;-)
Odpovedať
ja som v polsku skusala cervene krajkove, boli celkom pekne, ale pre zrelsiu zenu,pripadali mi ako na navstevu prezidenta :-D a aj ja chcem tocive, ved som mlada, treba sa paradit :-D :-p
Odpovedať
hodila som do albumu satky, ake by som asi chcela :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ok, pozriem tie satky a zdrham.... paaa a este raz pekny vikend, potom dam vediet, ci nieco maju :)
Odpovedať
cavte presovcanky ;-) ako sa mame ? micha nerob nam chutky mnam :-p :-p :-p :-p :-p inac pekne satky ;-) danulienka aj tvoje saty su peknucke ak zozenies tak hod foto ;-)
Odpovedať
ahoj drobcek, prave som dopucovala auto, leskne sa z kazdej strany 8-) ...a som unavena ako kon, tak som si zasadla pred comp a pozeram zufale manzelky :-) tak tie saty skor budu usite ako keby som take mala najst
Odpovedať
cavte kocky akosi to tu zanedbavate nezda sa vam? =-) =-) =-) =-) =-) ikus nam sa to krati :-N :-N :-N danka aj ja by som si dala usit len som sa bala ze ako mi budu sediet :-N :-N :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute kocky ako sa mi mate miska uz stresing funguje u teba ci si este kludna? micha topanocky uz mas?
Odpovedať
ahoj mirka, ja sa mam tak blee, ucim sa trestne pravo 8-( ...ale inak celkom fajn, cakam sesterku, ma prist aj s malym babom x-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p no na to babo by som sa tesila na ucenie nieeeeeeeeeeeeeeeee, ja som dnes tiez planovala ucenie no odlozila som to na zajtra :-D
Odpovedať
no ved sa na babo tesim :-) ale ucenie nemozem odkladat, mam skusku v pondelok a v utorok druhu. a na buduci tyzden ideme do tatier na socialnopsychologicky vycvik, tak chcem mat aspon 2 skusky dovtedy urobene
Odpovedať
Profilova fotka
hih no ja mam v piatok 5 zapoctov tak snad ma neklepne dovtedy :-( zistila si nieco o vyzdobe?
Odpovedať
to ako sa da robit v jeden den 5 zapoctov? =-) o vyzdobe neviem nic este nebolo kedy :-S ale po skuskovom sa uz do toho pustim ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( neviem ti povedat, tak nam dali asi si myslia ze sme roboti :-D
Odpovedať
ja by som sa kukla do studijneho poriadku, ci sa to moze dat tolko naraz, aj ked to je zapocet... este dobre ze dnes nesvieti slnko, to by som sa ani ucit neprinutila, keby bolo pekne, bola by som niekde von mas nieco nove na svadbu vybavene, kupene?
Odpovedať
Profilova fotka
krizik mi ide domov, zacinam z vyzdobou a oznameniami.... len az po zapoctoch trosku aktivnejsie ako teraz ;-)
Odpovedať
a odkila ti ide?my tiez este nemame krizik, a tento tyzden sa snad uz vyberieme na obrucky+ ta "prednaska" , sa tesim ze az 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
z trnavy ;-) akurat riesim satky z UK krasne taka farba aku chcem juuujjj
Odpovedať
tie co mas v albume posledne ruzove? :-) pekne
Odpovedať
Profilova fotka
nie nie, ine...
Odpovedať
chcem vidieeeeet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hihihihi dam do fotoalbumu len su fotena z fotaku tak farba nieje na nich vydno ale su brutus ruzove dam aj druhu variantu siat co si vyberam medzi nimi ale farbu maju obe rovnaku...
Odpovedať
no tak som zvedava :-) aj ja mam v albume satky, ktore sa mi pacia, ale take asi nezozeniem.tak budu site.snad.ale este chcem ist kukut do VT do obchodu, odkial ma micha.mozno tam nieco bude zaujimave 8-)
Odpovedať
jej, peknuce, velmi.ja mam take iste ako tie posledne, len cierne s maslovou stuzkou, ci co to je :-D odkial to je fotene?
Odpovedať
Profilova fotka
fotene z mobilu v UK ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?