Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • v tescu na sid 3 som tam velmi spokojna 😉 davam este robit kyticky pre nasu najmladsiu a starsiu druzicku

• jaaaj, mne tam dal drahy robiť kyticu na uzmierenie, a vyzerala dosť blbo, ale to len teraz vynimočne, predtym som tam dala často robiť kytice a boli fakt pekne

• ikus prosim ta nestras 😮 😮 😮 😮

• Sponzor fóra
  • joooj, to som nechcela 😬
    robili mi tam už veľa kytic a kraaaaasnych 🙂
    a jedna zbuchana ešte nič neznamena, a už iba pocit že robia svadobnu kyticu im nedovoli sa s tym nepohrať, keď su tam šikulky nie?

• ahoj danka co si zrusila album?

• cavko, koli urcitym osobam...ale nie tu z temy, neboj 😉

• 😉 uha ta co...toto co si hovorila o tej holke...

• hm, teraz neviem na co myslis?..mam hosipu 😬 🤔

• hihi mas IP

• inak ta vcerasia prednaska....no fakt, za vsetky drobne...z toho chlopasika som nemohla...jak sa moze dakto nadchynat nad zhrubnutou kozou muzskych semennikov, ked je zima a nad tenkou ked je teplo...no teda, mala som co robit aby som to "stravila" 😬

• hihihi takze bolo superrr co 😃

• som cela stastim bez seba ze som tam bola 😃

• este mas 6? nauk?

• nie, my tam uz neideme , len k nasemu...a s tym mozno tak 2 😛 sesterka ma 13.6 svadbu a zatial mali len jednu nauku s nim a jednu pred sobasom.....aj to budu len nejake "oraganizacne pokyny" 😃

• 😉 tak to mas super potom co mas noveho inac, zhanas vecicky?

• Sponzor fóra
  • ani nie teraz,akurat som pobehala predajne s metrovym textilom, na tie moje saty co chcem s krajkou ale nic som nenasla...to musim ist s "odbornikom" 😎

• ja som si akurat dnes nasla konecne tie prave satky 😛 na dalsi tyzden uz by mi trebalo ist dat robit oznamenia 😃

• pekne, si niekde z netu objednala?

• z anglicka zo salonu 😃

• ejha 😃 a kolko ta vyjdu... to mas nejaku stranku, ze aky maju vyber? 🙂

• hihi stoja 100libier cca 100eur nemam to kamoska mi poslala ake maju a ja som si vyberala vybrala som ich viac ale moju velkost mali vzdy vypredanu, tak napokon tieto mali este moju velkost neviem akym zazrakom 😃

• co mas najvacsiu detsku velkost? 😃 😛

• tak u nich ja som nakupovala na 12rocne deti 😃 ta co ja viem ja mam taky pocit, ze vypredane su pre su pre zeny ktore niesu z UK lebo oni maju velkosti obrovske 😒

• no, to aby si isla daco kupit do detskyho motyla, mozno budu mat aj tam nejake dobre handry 😃 ja nosim 38, takze ak je nieco velmi pekne tiez je to rychlo vypredane 😴

• 😎 si videla ten zeleny oblek?

• kde ?

• na tej stranke hore tu co je

• ikus uz len 22 dni... 🙂

• asi som blba, ale fakt neviem aky oblek myslis 😬
    ahoj drobcek 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém