Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • aj ty sa maj 🙂

• ahojte je tu niekto??
    ja som vcera bola na skusku u make up-u a na skusku siat ,zajtra idem za kadernickou a naviem sa uz dockat 😃 😃 😃 😃 😃

• ahoj drobcek, to je super, aj ja by som uz chcela byt v tejto faze priprav 🙂
    ja sa teraz venujem obruckam, spravilii sme si vlastny navrh a cakame, co na to povie rytec..... 😃

• Sponzor fóra
  • micha obavala som sa tohto obdobia ale zatial som kludna 😃 😃 😃 😃 az privelmi 😬
    kde davate robit obrucky?

• myslim, ze sa to volá Koral v PO.... pôsobili dost doveryhodne, tak snad to zvladnu 🙂
    no, aj ja sa toho obavam, uz by som najradsej mala svadbu za sebou..... ale to hlavne kvoli tomu, ze tam bude tak vela ludi........ 😐

• micha a my to chceme mat pred sebou 😃 😃

• micha mi ideme zajtra objednat obrucky 😉 vcera sme boli po krstne listy a zajtra mame pred sebou este matriku, no predtym musim stihnut skusku a solarko 😃 kedze je piatok robi sa kratsie hahahah

• ahojte kocky 🙂

drobcek...ako sa citis ked to mas uz za 9 dni? 🙂

• mirka aku skusku????
    inac konecne som si kupila svadobnu bizu 😃 😃 😃 jupiiii len este k popolnocnym zohnat 😕
    tani tak normalka hlavne plna ocakavania 🙂 😉

• ahoj miska ale zo skoly mam skusku upps jak sa mi chce 😃

• jaj v skole skusku ja ze okolo svadby 😬

• no idem na matriku a zastavim sa aj v salone ci dorazili moje satky hihi

• mirka aj ja sa tam zajtra chystam ty kedy????? ja asi az v podvecer

• na matriku? ci do salonu?

• do salonu 😉

• Sponzor fóra
  • hihi no ja asi po skole ked budem v meste hihi

• a nevies ake su tam otvaracie hodiny???

• hih kedze je piatok tak asi kratsie hihihi cca do 16.00 asi

• snad to stihnem

• mozem vas poprosit o radu ked ste si to uz niekto zistovali,objednavali... na objednanie zakuskov a tort Presov a okolie - kvalita, cena za kus ? kolko pred svadbou sa to objednava?dakujem 😉

• ahoj janka, ja co viem tak za kus 6sk ale neviem kolko treba objednavat dopredu.my sme mali na ochutnavku z dulovej a boli pekne a chutne 😉 a aj som pocula ze v presove niekde pri tom domove dochodcov na veselej ulici robia tiez, ale ze do nich trepu kopu kremu, cisty palmarin

• Ahojte.Moja sestra pečie super,super koláče,už sme piekli aj na svadby,prijímanie a pod.,ale keď jej sa nechce,iba keď musí,ale keby ste ochutnali,iné by ste nechceli.

• kopec palmarinu urcite nechcem 😛 ...prosim ta dani posles mi dajaky kontakt ked mas do tej dulovej? a budete tam davat aj tortu?

• V Župčanoch pečú koláče.Je tam cukrárenská výroba a tiež nie sú zlé.

• ja na tu pani nemam kontakt, iba viem kde byva a kde pecie kolace 😐
    a neviem kde tortu davame.ale v dolcevite vo velkom sarisi robia pekne torty.chcela by som ist tam kuknut

• danka ty zijes?

• no zijem zijem 🙂 len teraz skuskujem, tak toho casu je menej 😕

• ja som akurat prisla z jednej ale to som stihla aj solarko, matriku a objednat obrucky 😃 zajtra znova len ucenie a futbal 😃

• a ako to dopadlo?ja som mala vcera brutal skusku, no neviem ci nepojdem znova na opravak, lebo vsetci co tam boli pozerali na to ako telatka na nove vrata, ach jaj 😴
    tak ty si sikovna tolko stihnut doobedu 😉
    ja si akurat varim kapustovu polievocku, mnam
    a bola som zase v polsku a kupila som si satky-a si predstav ze fialove 😃 a mali tam take iste ake si si ty objednala, len este mali vpredu maslu 😛

• 😉 moje satky maju vzadu a dnes dorazili do UK hihi uz len nech dojdu tu, hej polietala som si dam si kavco a idem hladat topanky na nete ktore by k satkam pasovali hhihi skuska dopadla OK dalsi tyzden bude masaker zapocet z fyziky,matiky a mechanika uz skuska ufff

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém