Prešov. Kto ste tu z Prešova?

21. nov 201679890
  • hihi ta vidis to

• v poslednej dobe strasne zabudam, to bude asi tym, ze starnem 😃

• uch ty starenka 😛

• Sponzor fóra
  • pekny dnik prajem 🙂

mirka...ale ta az taka stara nie som 😉

• Nevesticke mile,
    moze mi niektora poslat kontakt na niekoho v Presove, kto robi balonovu vyzdobu, alebo sa celkovo zaobera vyzdobou a vedel by urobit slavobranu z balonov.Prosim poslat do IP. dakujem

• tani to bolo obrazne 😛

• ahojte, tak to s tou vyzdobou z balonov by aj mna zaujimalo. mirka neviem ci sa mi to len zda alebo si tu uz niekde pisala, ze uz mas helium, nevies poradit odkial ho zohnat?? alebo zda sa mi ze aj miska mala, potrebovala by som to nutne vediet, dakujem

• ahojte, pekne ranko prajem

mirka...ja som to pochopila, ze si to myslela ako vtip 😉

• keterin nie miska ho ma, myslim, ze pisala danka, ze niekde pri delni v obchode sa da kupit...Ja si balonovu vyzdobu robim sama hihi resp. s par ludmi na pomoc vytvorime to obrovske srdce a par balonou na ozdobu vchodov a pod...hih 200balonov dufam, ze bude dost 😃 tani bre ranko vyhajkana?b 😬

• danka videla si fotky zo svadby na MS?

• mirka...aj celkom ano a ty?

• hihi celkom v pohode dufam, ze dnes nebude prsat uz ked uz prsalo, dost ze je zima dazd netreba az v noci 😃

• mi daco hovor, my mame taku zimu ze som si musela namiesto tricka obliect mikinu a je taky cas na spanie, by som najradsej prespala cely den 😃

• no ja mam chut na dalsiu kavu keby som nesla znovu do prace tak spim aj ja hih alebo sa ucim 😃

• Ja som pila kavu vcera vecer o pol 10 a este pol 2 som bola hore 😃

• Sponzor fóra
  • uch tak to ti nezavidim ja som sla spat o polnoci unavena jak koza 😃 ale tesim sa na slnce seno a par facek dufam, ze v praci budem moct aj sledovat tuto komediu 😬

• ale spala som do pol 9 a mam pocit, ze to bolo malo. Na Slunce, seno sa velmi tesim. Moja srdcovka, poznam kazdu vetu v tom filme. By som to v pohode mohla sledovat aj bez zvuku 😃

• ano ano slnce mozem aj ja aj seno aj jahodky aj erotiku az na tie facky 😃 presne tieto komedie ja osobne mozem tiez pozerat vzdy k tomu aj komedie sam doma raz,dva,tri 😃 a aj sissi 😉

• a najviac zboznujem Pelisky - Jindrisko, jeste sme nelili olovo. Olovo, volovo 😃

Sam doma mozem tiez, ale ta ceska klasika u mna vedie 🙂

• ked uz nie slovenska tak aspon ceska 😃 nevies kedy idu stratene duse? 10.50 ci az po 11.00?

• o 10:50

• a to ako funguje s tym heliom?? ja to chcem teraz na rozlucku s predskolakmi mame a som chcela nafuknut baloniky aby mi stali to sa kupuje ci prenajima ci ako??? a neviete kolko to stoji???

• hihi tak to je akurat idem prepnut 😃 pozeravas to?

• keterin tu na MS som videla ze predavaju aj pumpicky na balony tiez som rozmyslala nad tym, ze pumpicka by stacila, lebo helium bude urcite drahe, neviem cenu, miska nas zanedbava 😃 tak neviem ti povedat kolko cca stoji...

• nepozeravam

• hihihi bojis sa 😛 zartujem ako ked to chodilo v noci myslim na stv tak som sa bala sem tam ale ked to chodi rano tak v pohode.... 😃 ja som taky strachoput sem tam

• ja taketo strasidelne serialy nemusim

• este dobre, ze ide dnes slnce, lebo van helsinga by som znova pozerat nechcela...o nicom for me film 😐

• tiez to vravim, helsinga by som bola nutena pozerat keby bol oco doma, ale ide na nocnu tak sa tesim na slunce 🙂

• ja som to pozerala na copme 3dni zo segrou otrasna nuda, ako ludia co maju radi tento zaner ako moja segra ta, v pohode ale for me nuda...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém